Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 12. 09. 08:32
Előzmény: #1637  szivacs
#1640
Mondd, ÁRNYALATOKRÓL hallottál már?
Vagy minden párt csúnya, gonosz, és fekete, csak mert párt?

Tudtommal Svájcban is pártokra szavaznak az emberek. Ott ezek a csúnya gonosz pártok mégis egész kellemes kis országot hoztak össze. De van még jópár ilyen ország.

Akkor eszerint előferdülhet, hogy nem a struktúrával van a gond, hanem valami mással?
Mondjuk azzal, hogy ott sem maga a párt, sem az ország nem nézné tátott szájjal, ha a párt vezetője azzal szórakozna kormányzás helyett, hogy haverokhoz csatornázza ki a közpénzt?
email69
email69 2012. 12. 09. 04:58
Előzmény: #1638  szivacs
#1639
Egyre inkább úgy érzem, hogy a saját érdekek kerültek előtérbe, de ez szubjektív.
Eszköz meg lassan nem marad, csak a macskakő.
szivacs
szivacs 2012. 12. 08. 22:18
Előzmény: #1632  Törölt felhasználó
#1638
Meg. Csakhogy nem az a lényeg, hogy hogyan tartja meg egy párt a hatalmat, hanem, hogy a saját tagjai vagy a nép érdekében használja-e azt fel. Ha pedig visszaél a nép által rá ruházott hatalommal, akkor van-e olyan működő eszköz a nép kezében, mellyel vissza tudja azt venni tőle!
szivacs
szivacs 2012. 12. 08. 22:13
Előzmény: #1631  Törölt felhasználó
#1637
és majd eljövend a JÓ PÁRT és a JÓ VEZETŐ!

Hány éves vagy?
...és még hiszel a mesékben?
Törölt felhasználó 2012. 12. 08. 21:27
Törölt hozzászólás
#1636
Törölt felhasználó 2012. 12. 08. 18:19
Törölt hozzászólás
#1635
Törölt felhasználó 2012. 12. 08. 17:47
Törölt hozzászólás
#1634
Törölt felhasználó 2012. 12. 08. 16:47
Előzmény: #1630  pomperj
#1633
Amikor először olvastam a fészbúkon az első mondatot, akkor úgy röhögtem.
Tulajdonképpen nem is kell tovább olvasni.
Mi lett volna Plagi bácsival is, hogy ha lemond... még a végén nem hajolna úgy a gerince, ahogy a szél fújja.
Törölt felhasználó 2012. 12. 08. 16:43
Előzmény: #1629  szivacs
#1632
Persze, egy hatalmat meg lehet tartani a demokrácia keretein belül, de úgy iy, ahogy Rákosi csinálta.

Az uttóbiról egy Hofi előadás részletét idézném:
"Nem érdekes, a parlament működik ellenzék nélkül is. - Ezt már Rákosi elvtárs is kitalálta, csak ő nem jelentette be."

Lehet találgatni, hogy kit idézett Hofi. ;)
Törölt felhasználó 2012. 12. 08. 15:00
Előzmény: #1629  szivacs
#1631
Hú, ez milyen egy gyenge maszatolás.
Fideszék imádják ezt, az újabb milliárdos lopásaik után rendszerint ez a válasz "mer' ők is loptak!"

Ha autót veszel, akkor a trabi is meg a ferrari is játszik nálad, hisz mindegyik "autó", ugye? :D
pomperj
pomperj 2012. 12. 08. 12:23
Előzmény: #1629  szivacs
#1630
Jávor Semjénnek: „az isten szerelmére, nehogy lemondjon!”

„Miniszterelnök-helyettes Úr, az isten szerelmére, nehogy lemondjon!” – reagált Facebook-bejegyzésében Jávor Benedek az után, hogy az ELTE Társadalomtudományi Karának dékánja péntek délelőtt bejelentette vizsgálatuk eredményét Semjén Zsolt szociológiai szakdolgozatának ügyében.

Az LMP parlamenti képviselője szerint Semjén erkölcstelen, gerinctelen hatalmat képvisel, és nehéz lenne a helyére olyan utódot találni, aki a nyomába érne.
„Az Ön áldásos tevékenysége nagyjából kimerül abban, hogy üdvözült arccal bólogat Orbán Viktor megszólalásaikor. Befolyását kizárólag arra használja, hogy hobbiját, isten ártatlan teremtményeinek lelövöldözését minden egyéb szemponttal szemben agresszíven helyzetbe hozza” – írja a Facebookon az LMP volt frakcióvezetője.

„Ön mindezeken felül durcás képpel hagyja, hogy a keresztény mártírokat meggyalázva személye kapcsán párttársai keresztényüldözést emlegessenek, amikor plagizáláson kapják. Mindez olyan mértékben szimbolizálja az Ön által képviselt erkölcstelen, színvonaltalan, gerinctelen hatalmat és annak kiszolgálóit, hogy képtelenségnek látszik erre a funkcióra Önnek akár csak a nyomába érő szereplőt találni - bár erős a verseny” – fogalmaz Jávor Benedek.

Az LMP-s politikus Semjén Zsoltnak azt üzente: „Miniszterelnök-helyettes Úr! Szükségünk van Önre, akinek puszta személye hosszas magyarázatok nélkül villámcsapás-szerű fényességgel világítja meg a Fidesz-kormányzat természetét! Sokan támadják most, de tartson ki! Én Önnel vagyok ezekben a nehéz napokban” – zárta bejegyezését az ellenzéki képviselő.

Tausz Katalin, az ELTE Társadalomtudományi Karának dékánja péntek délelőtt jelentette be vizsgálatuk eredményét Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes szociológiai szakdolgozatának ügyében. Eszerint Semjén Zsolt súlyos szakmai-etikai vétséget követett el, de az ELTE nem tud hivatalos lépéseket megtenni az eljárásjogi szabályok szerint.
"Sem az akkori, sem a most hatályos jogszabályok nem adnak eligazítást arra az esetre sem, ha az oklevél kiadását követően derül fény arra, hogy az oklevél kiadásának esetleges feltételei nem álltak fent” – fogalmazott Tausz Katalin.
szivacs
szivacs 2012. 12. 07. 19:56
Előzmény: #1589  ________
#1629
Nos, éppen az a lényeg, hogy a "fidesz" helyére nyugodtan beírhatod azt, hogy "PÁRT" - mindegyikre működni fog. Ugyanis ez a PÁRTok érdeke, hogy megszerezze majd ha sikerült megtartsa a hatalmat.
"Nem adhatok mást, csak mi lényegem!"
pampa 2012. 12. 07. 17:41
Előzmény: #1626  Törölt felhasználó
#1628
Beszélj egy politológussal,lehet kezdő is.
csendben 2012. 12. 07. 17:20
Előzmény: #1625  pampa
#1627
"Beszélj a témához értő szakemberrel"???

Ki volt az a mágus,aki ezt tömény anyagot a fejedbe nyomta? :-)

Mindíg azt remélem,hogy nem sülyedsz már mélyebbre.

Így volt ez most is! :-)
Törölt felhasználó 2012. 12. 07. 16:55
Előzmény: #1625  pampa
#1626
:))) Én választok (elismerek) véleményformálókat a saját preferenciámhoz mérten, ilyen tekintetben nem vagyok hajlékony.

Kiket ajánlanál mint médium, aki el tudná magyarázni nekem amit mondani akarsz?
pampa 2012. 12. 07. 16:43
Előzmény: #1624  Törölt felhasználó
#1625
Ez nem kimondottan az én véleményem.
Beszélj a témához értő szakemberrel akinek adsz a véleményére.

Törölt felhasználó 2012. 12. 07. 16:34
Előzmény: #1623  pampa
#1624
Nem fogom megvédeni a szocikat. De teljes képtelenség amit állítasz. Szerintem pont fordítva logikus, korábban már leírtam és azt is, hogy a fideszbérencek az ellenkezőjét állítják majd.
pampa 2012. 12. 07. 16:23
Előzmény: #1620  Törölt felhasználó
#1623
Emlékszel Gábor Zsazsa elhíresült mondására?

Mindegy hogy mit, írják azt hogy,k@rva vagyok csak rólam szóljon az újság!

Ügyesen csinálta az MSZP, egyedül ez volt az esélyük és nem múlott sokon, hogy teljesüljön az elképzelésük.Természetesen azzal is tisztába voltak, hogy ők is veszítenek mandátumot, de nagyobb volt a "haszna mint a kára".

szvsz
Törölt felhasználó 2012. 12. 07. 16:18
Előzmény: #1620  Törölt felhasználó
#1622
Ravaszak ám a komcsik, tuti így akarták átverni a becsületes keresztény turbómagyarokat!
Törölt felhasználó 2012. 12. 07. 16:14
Előzmény: #1618  _pampa
#1621

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek