Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vali vasárnap, 16:06
Előzmény: #145559  SeldonKuper
#145560
Welcome back. Ismét egy euler gazdára hajazó hozzászólás, mely pusztán a kommentelőket minősítgeti (?!) hosszan, semmi tény, vagy tényszerű cáfolat. Svájc? MET? offshore? Valami?
SeldonKuper vasárnap, 16:00
Előzmény: #145542  badsector1
#145559
Ekkora ostobaságot csak propagandisták írhatnak.
Egyébként a fidesz szavazóknak több esze van mint itt  a kommentszekciónak.
Itt minden van a terrorizmustól az országrombolásig, de ehhez a józan ész nem társítható! A jóisten sem tudja ezeket jobb belátásra bírni. Naponta ismétlik ami visszafordíthatatlan, embereket gyalázhatnak, mert azt hiszik, akiket gyaláznak az úgysem szólhat vissza nekik. És diktatúrában élnek, teszik a "dolgukat"! A hazaárulás a legkisebb dolog ami illik az ilyen kommenthuszarok bemutatására!
És ma még jó napom volt, amikor ezek eszembe jutottak.
totoro
totoro vasárnap, 15:50
#145558
"Nem véletlen, hogy már régóta nem tudnak mit kezdeni a nemzeti ünnepeinkkel és kínban vannak minden nemzeti megemlékezés alkalmával: március 15. túlságosan liberális és "balos" nekik - ráadásul mindenféle francia forradalmas "sátánista" felhangok kísérik -, augusztus 20. túlságosan nyugatos és kelettagadó, október 23. pedig túlságosan oroszellenes és "háborúpárti". Ma már csak brüsszelezésre és sorosozásra futja az ünnepi beszédekben, mert szembe kerültek mindazzal, amit legnagyobb elődeink, a Szent Istvánok, a Petőfik, a Kossuthok, a Széchenyik, az Adyk és a pesti srácok képviseltek. Miközben patriótának hazudják magukat, noname külföldi politikai bestseller-szerzők neokon ideológikus műveiért lelkesednek, mert nem tudnak mit kezdeni a nemzeti haladást képviselő történelmi nagyjaink örökségével és tanításával. Ma már nem Szent Istvánban, Rákócziban, Széchenyiben, Kossuthban, vagy Adyban találják meg a példaképüket, és hivatkozási forrásaikat, hanem Andrew Tate-ben, meg Donald Trumpban.
Orbán Balázs szavai egyértelművé tették, hogy az orbánizmus bukását követően éppúgy vissza kell majd helyeznünk a magyar valóságot a progresszív magyar történelmi fejlődés fősodrába, ahogy ezt elődeink 1867-ben, 1945-ben és 1990-ban megtették. Remélem, mi majd szerencsésebbek leszünk és nekünk majd hosszabb időt ad erre a sors."
ronaldinyo vasárnap, 15:38
#145557
lajosbácsi-mp
ronaldinyo vasárnap, 15:33
Előzmény: #145554  ronaldinyo
#145555
késő?
ronaldinyo vasárnap, 15:33
#145554
A despotizmus olyan kormányzati forma, amelyben az uralkodó korlátlan hatalommal rendelkezik; olyan hatalomgyakorlási forma, amelyben az uralkodó és az alattvalók viszonya a rabszolgatartó és a rabszolgák közötti kapcsolathoz hasonló.
Törölt felhasználó vasárnap, 13:04
#145550
A Magyar társadalom többsége nem harcolna. A fiatalok béke idején sem kötődnek ide, mert nincs itt pozitív jövőkép. Gondoskodnak róla a vezetőink hogy ne legyen . " El lehet menni! "Patrióta? :) Hallani itt valamit olyanról hogy becsüljük az " Embert" ? Egy társadalom emberekből épül, ha az Embert nem becsülik akkor a társadalom sem lesz becses értékes .Értéktelen dolgokért az ember nem adja életét "örömmel" a harcban. Lesznek olyanok kik havi 50000ft ért szerződnek erre. Igen tudom, hogy köteleznek mindenkit a harcra,  sőt! harcolhatunk az oroszok oldalán is , ha Viktorunk úgy akarja.
sztanil vasárnap, 12:23
Előzmény: #145547  Istvan78
#145549
Úgy látom, törölte is magát. Kár érte, kiváló ügynök volt :D
Sehmet
Sehmet vasárnap, 11:40
Előzmény: #145484  idegsüveges
#145548

Köszönöm a véleményedet, de a saját álláspontomat engedd, hogy én határozzam meg, melynek több oka van, de elsősorban a politikai palettán szereplők tevékenységének, kormányképességük megítélése a múltbeli tapasztalat és a jövőre vonatkozóan tett ígéretek teljesíthetősége alapján.
.
Elég furcsákat írsz egyébként, különösen azzal kapcsolatban érdekes a logikád, hogy azt feltételezed, "az előítéletedhez illeszkedő tényeket ignorálod", amiből az következik, hogy az előítéletemhez nem illeszkedő tényekből indulok ki, ezért ez a véleményem. :)
Istvan78 vasárnap, 11:33
Előzmény: #145531  Törölt felhasználó
#145547
Mindig is zavaros dolgokat írtál, nem is folytatom veled a diskurzust, soha nem jutnánk sehová.
user01
user01 vasárnap, 11:29
Előzmény: #145543  Törölt felhasználó
#145546
Ja, és: "Nagyon csúnyán viselkedsz."
 
Én csak rákérdeztem, hogy biztos nincs olyan, amiért meg is halnál. Egészen biztos, hogy nincs olyan, ami kihozná belőled azt, hogy a magyar-orosz fronton harcolj? Mármint ha úgy alakulna. Az ukránok ebben a világban élnek, náluk ez élesben megy, nekik ez nem teoretikus kérdés.
user01
user01 vasárnap, 11:25
Előzmény: #145543  Törölt felhasználó
#145545
"Semmit nem írtam semmilyen orosz hordáról, egy szóval sem, nem is utaltam rájuk semmilyen formában."
 
Így van, nem írtál. Valamiért azt a részt kihagytad, hogy a hazájukat védő ukránok, akik meghalhatnak a fronton, a népük (többek között anyjuk és lányuk) szabadságát védve miért is kerültek ebbe a helyzetbe.
De szépen, érthetően, Orbán Balázsi szinten kifejtetted, hogy nincs semmi (a hazád) és senki (anyád, lányod), akiért te kockáztatnád az életed.
Gratula.
sztanil vasárnap, 11:22
Előzmény: #145542  badsector1
#145544

Ezt nem akarják érteni a hívek, hogy ilyen kijelentést egy vezető politikus nem tehet, még akkor sem, ha csak az ukránokat akarja fikázni.
Ez olyan, mintha Matolcsy mondjuk azt mondaná, hogy egy országnak nem kell védeni a devizáját, mert csak feleslegesen égetik el vele a pénzt.
Erre a piac egyből lecsapna, mert nem Kiss Pista mondta, hanem a jegybankelnök.
OB pedig olyan, aki a magyar külpolitika alakításában is részt vesz, ezért arra is figyelnek, hogy ő mit mond ilyen ügyekben.
Törölt felhasználó vasárnap, 11:18
Előzmény: #145541  user01
#145543

Azért vagy beteg, mert egyrészt hazudsz:
"A mondanivalódban ki tudnád részletesebben fejteni azt a részt, amikor az Ukrajnában nőket erőszakoló, fegyvertelen emberek tömegeit legyilkoló orosz hordáról írsz?"
Semmit nem írtam semmilyen orosz hordáról, egy szóval sem, nem is utaltam rájuk semmilyen formában.
Ez egy.
(de lehet idehozni az idézetet, mint konkrétumot, ami viszont: nincs, mert nem írtam ilyenről)
Utána belementél ebbe és ütöd tovább ezt a lovad, mert egy beteg hazug állatként nyomod tovább ezt a vonalat.
Nagyon csúnyán viselkedsz.
badsector1
badsector1 vasárnap, 11:15
Előzmény: #145534  user01
#145542
Szlovákia, ukrajna, románia, szerbia, horvatország, szlovénia, ausztria felhívást kapott arra orbánoktól, hogy meg kell támadni mogyoróországot, aki azonnal megadja magát, majd 6 felé osztják az országot.
Stipu stopi, én az osztrák területre akarok kerülni.
    
A fidesz szavazók még nem értik, hogy mekkora vészbe sodorta a pénzéhes, hazaáruló felcsuti tolvaj csak azért, hogy a terrorista oroszokkal bizniszelhessen gàzzal és olajjal.
Az most már mindenki számára világos, hogy hazaárulásért lazán sittre lehet vágni a csüngőhasut egy poltpéter mentes ügyészség mellett.
user01
user01 vasárnap, 11:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#145541
Már miért lenne beteg az, ha leírom, hogy az oroszok mit tesznek Ukrajnában?

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek