Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
totoro
totoro ma, 08:53
#145620
Már csak az orosz befolyás elleni küzdelem miatt sem szabad, hogy Orbán nyerjen újra. A tegnapi nap után a térkép:A Kreml az éjjel pezsgőt... - Káncz Csaba geopolitikai jegyzetei | Facebook
realmadrid ma, 08:51
Előzmény: #145616  totoro
#145619
Te most azt írod hogy lehet itt autokrácia, akár diktatúra csak legyen rendben a gazdaság? Legyen MPnek 2/3a, tegye rendbe a gazdaságot és akkor elnézzük neki a diktátor hajlamait? 
totoro
totoro ma, 08:51
Előzmény: #145617  realmadrid
#145618
MP nem akar autokráciát, ezerszer elmondta a programjukat és céljaikat, és amíg nem látjuk valódi politikusként dolgozni, addig ezt vagy elhisszük, vagy nem, de kimondani előre, hogy ő is autokrácia lesz minden ígérete ellenére, minimum rosszindulatú. Eleve MP választó közönségének elvárásai teljesen mások mint Orbán választóié, MP választóközönsége autokráciellenes, demokrácia és EU párti, és magasabban képzett mint a FIdesz választói. Én esélytelennek gondolom, hogy ha MP mást csiínálna mint ami ígér, akkor ne buktatnák meg. Neki a választóinak kell megfelelnie, és meg is fog. Nincs más választása az ország változást akaró részének, mint rátenni a bizalmát. Aki nem akar változást, az meg messiásozik és népszavát olvas.
realmadrid ma, 08:46
Előzmény: #145614  Vali
#145617
Azt hogy mi az én elképzelésem már párszor leírtam. Orbán féle autokrácia után nem akarok MP féle autokráciát. 
totoro
totoro ma, 08:43
Előzmény: #145613  realmadrid
#145616
Mégis mire szavaztam volna? Volt más alternatíva az elnyomó rezsimmel szemben? Tudod létezik olyan, hogy választási kényszer. MP-ről sem állítom, hogy tökéletes, sőt, de amikor őt és az Orbán rezsimet választhatom, akkor nem kérdés, hogy őt fogom, ahogy szerintem minden ember, akinek fontos, hogy Magyarországnak élhető jövője legyen. A Fidesz mellett a garantált lecsúszás és elszegényedés vár ránk, te elvileg jó elemző vagy, de elsiklasz az mellett, hogy körülöttünk mennek el az országok, akikkel együtt léptünk be az EU-ba, és sokszor fejlettebbek is voltunk. A lengyelek pl. már fényévekkel előttünk vannak, románok, bolgárok is előttünk, komolyan, te mint elemző, ha magyarország cég lenne, nem váltanád le a vezetést? Ha Magyarország cég lenne, a részvényesek már rég elzavarták volna ezt a kormányt.
euler ma, 08:41
Előzmény: #145612  janosvitez
#145615
Főleg azzal vannak gondok amit csinál.
Az Európai Parlamentben már együtt szavaz a fidesszel, a fővárosban a fidesz végső támogatásával bejutott Vitézy az egyetlen jelöltje főpolgármester-helyettesnek. 
Semmi mást nem szavaz meg, saját jelöltjei nincsenek, csak rombol, de felelősséget semmiért nem vállal.
Mi lesz ebből '26-ra? 
Az osztrák eredmények sem gondolkodtatnak el senkit, hogy koalíció nélkül nem megy?Láttam a javaslatot, hogy a főpolgármester egy senki, Vitézy Dávid pedig minden
Vali ma, 08:38
Előzmény: #145613  realmadrid
#145614
Ezt a hívő dolgot tegyük már rendbe. A józan paraszti eszeddel melyik másik párt gondolhatja reálisan, hogy orbán kihívója lehet. Akárhogyis, sheldon munkáját végzed.
realmadrid ma, 08:31
Előzmény: #145610  totoro
#145613
Te aki 2022ben még az összefogásra szavaztál, most MP hívő vagy, te bírálsz hogy politikai átnevelt lettem. 
janosvitez ma, 08:27
Előzmény: #145610  totoro
#145612
Pedig a messiás úrral vannak böven gondok... Csak nehogy rosszabbul járjunk mint Orbànnal...-((
totoro
totoro ma, 08:25
#145611
Egy jó példa a hazaárulóknak, talán valami ragad rátok. Vannak még hősök::
"Istvánról fogok írni, akiről ma kaptam képeket, és nehéz napokon van túl. Előre megírom, szerencsére a nehezén – úgy tűnik - túl van. István kárpátaljai magyar, van két lánya, és katona. Őket is védeni akarja a szolgálatával."
https://www.facebook.com/karpataljai.sarkanyellato/posts/pfbid0RjUNfZZ3sZnZNFHr9zp1j4zswS3sCpBjYRsss42rFFL2VkNZ5SCL3GK1JRhgQeHzl
totoro
totoro ma, 08:25
Előzmény: #145609  realmadrid
#145610
Baloldali propagandaoldal, ugyanaz mint a mandiner, ellenkező előjellel. Nem az oldal számít, hanem a cikkek minősége, ami féligazságok és félhazugságok célzott elegye a hülyéknek, ugyanúgy ahogy a mandínernél. A cél véletlenül sem a tájékoztatás, hanem a politikai átnevelés, ami nálad pl. tökéletesen sikerült.
realmadrid ma, 08:23
Előzmény: #145607  totoro
#145609
2022es választás előtt amíg csak a nert és Orbánt szidta addig többen idézték itt de most hogy az új messiásról ír már ez is legalja. 
rockmaster ma, 08:13
Előzmény: #145569  SeldonKuper
#145608
"Ma születésnapom van!"
Gratula!
Hányadik?
Hetedik?:)
totoro
totoro ma, 08:11
Előzmény: #145604  realmadrid
#145607
Ezeket a legalja népszava.us cikkeket linkeled rendre, ez kb. mandiner szint csak baloldalról, meg se nyitja értelmes ember.
Pista1966 ma, 07:59
Előzmény: #145599  badsector1
#145606
Ne gondolja senki, hogy az esetleges kapitulációval elkerülhetjük a háborút! A kapituláció után az oroszok besorozhatnak mindenkit a frontra katonának. A NÁTÓ védelmével nagyobb biztonságba lennénk, de akkor Orbán megúszná a vállasztások utáni felelősségére vonást. Kapituláció esetén Orbánból nagy vezér lesz minden féle eshetőség esetén. :) 
badsector1
badsector1 ma, 07:58
Előzmény: #145604  realmadrid
#145605
Nincs annál fontosabb, hogy a megadáspárti hazaáruló orbánt valaki kipöccintse a helyéről.
realmadrid ma, 07:27
#145604
https://nepszava.us/fidesz-oligarchak-lehetnek-a-tisza-part-tagjai-a-35-eve-megszunt-mszmp-tagjai-nem/
"Magyar feltételei azt sugallják, hogy aki bármilyen felelős pozíciót betöltött az elmúlt húsz évben, a nép megválasztotta parlamenti képviselőnek, vagy csak elindult egy demokratikus választáson jelöltként, mind gazember, akitől meg kell védeni a Tisza Párt „tisztaságát”. De a tisztaságot nem veszélyezteti ő maga, aki 14 éven át aktív résztvevője volt a diktatúra kiépítésének, a rendszer élősködő oligarchája volt, aki bevallottan lopta a közpénzt.""Ha valaki 14 éven át támogatott és épített egy olyan rendszert, amiről most azt mondja, hogy ellopta a közvagyont, lezüllesztette az egészségügyet, az oktatást, propagandával vezeti félre a népet, s amelynek ő maga aktív résztvevője volt, aki saját bevallása szerint az elmúlt három év alatt 250 millió forintot zsebelt be kamu állásokban, aki túlárazott és fiktív munkákra kötött csaló szerződéseket, kijátszva a törvényt, az tiszta ember."
sityaki ma, 07:19
Előzmény: #145600  Csatar
#145603
Szerintem megártott neki az itóka, olyan zagyva.
dexter vasárnap, 23:24
Előzmény: #145508  Istvan78
#145602

"Nemrég olvastam, hogy még 2010 előtt mondta Orbán, hogy "Csak egyszer kell választást nyerni, de akkor nagyon." Ő már akkor tudta, mit fog kezdeni a nagy választási győzelemmel, a kétharmaddal. Már akkor tervben volt neki az autokrácia kiépítése."
 
Már sokkal előbb. Volt az egyik munkahelyen egy fidelitaszos munkatársnőm. Tisztára bele volt zúgva orbánba, a kolostormalac képe volt a windows-ba a háttérképe, a képernyővédője.
Állandóan járt orbánt hallgatni, néha szűkebb körben tartott agymenéseire is mindig járt.
Többször mesélte, hogy mit mondott orbán. Egyszer azt ecsetelte a csaj, hogy orbán szerint a magyaroknak nem jár demokrácia, mi nem olyen nép vagyunk, különben sem lehet hatékonyan kormányozni egy demokráciőban, mert csak 4 évvel tudnak a pártok számolni, és vissza kell hozni a központi, egyszemélyes vezetést.
Ez 2000-ben volt. Mondtam neki, hogy baromság, a nép már nem kér a diktátorokból.
Azóta orbán megcsinálta, amiről már 2000-ben álmodott...
sasa44 vasárnap, 22:56
Előzmény: #145596  SeldonKuper
#145601
"Ekkora félremagyarázást hogyan magyarázzam meg neked, hogy meg ne sértselek?"
Hát ami nem megy, ne erőltesd. Az kezd el sértegetni másokat, aki nem tud válaszolni a feltett kérdésre.
Sértegess csak nyugodtan.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek