Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bronz vasárnap, 11:07
Előzmény: #145533  Vali
#145540
Ne értsd félre. Tudom,hogy nem te vagy a HVG, 444, nem is téged szólítottalak fel.
Passz. Vannak lépéseik, mint most az árvíz kritika, amikor is a vízkivételi műveket nem kapcsolták be és erre felhívták a figyelmet, ami jó (és egyúttal sok gazdálkozó szavazót hozhatott nekik, amit a fidesztől vitt el) és van, amikor úgy néz ki, mintha összejátszanának.
user01
user01 vasárnap, 11:06
Előzmény: #145531  Törölt felhasználó
#145539
"Számomra az nem érték, ami a halálomat követeli(!) ha kell azért, mert meg kell védenem, de azért védjem, hogy majd egyszer talán az unokám halálát is ugyan úgy követeli azért, mert én akkor "szeretem őt"."
 
Bucsa.... Tudod, ahol a ruszki horda végigerőszakolta a nőket, mielőtt tömegsírba temették őket.
Van olyan női rokonod, aki esetében akár az életedet is adnád azért, hogy ezt megakadályozd? Vagy számodra az nem érték, ami a halálodat követeli?
Törölt felhasználó vasárnap, 11:05
Törölt hozzászólás
#145538
Törölt felhasználó vasárnap, 11:04
Előzmény: #145528  Istvan78
#145537

"Borzasztó sötét dolgokat mondasz. Nincs olyan egyetlen társadalom se, ahol olyan jellegű szabadság van, hogy mindenkinek mindent szabad, amit csak akar. Minden társadalomban vannak jogok, de kötelességek is, vannak jogszabályok, amiket be kell tartani."
"'vannak jogszabályok, amiket be kell tartani"
Értem.
És nem létezik olyan, hogy egy jogszabály nem jó, nem helyes, nem rossz.
És nincs olyan, hogy az ember aki gondolkodik, hogy ez mégsem jó vagy mégsem helyes és azt szóvá teszi.
Meg ugye rendszerek megdöntése nem azért volt, mert egyébként a jogszabályok tették lehetővé a rendszer működését aztán ment minden ugyan úgy. 
Vagy várjunk csak.
Nem a népeknek volt abból elege, hogy a jogszabályok által lettek kihasználva és jöttek a lázadások?
Ki beszél itt sötétségeket ember?
Vali vasárnap, 11:04
Előzmény: #145520  signal2
#145536
Én nem így értettem. Semmi köze a NAtO tagsághoz. Orbán szerint azért vállaltuk a forradalmat, hogy "űzszünetet kényszerítsünk ki". Ahogy István írta, OB csak feltette az i-re a pontot.
user01
user01 vasárnap, 11:01
Előzmény: #145532  Törölt felhasználó
#145535
Hol ér véget nálad az, hogy szabadságért nem teszel semmit?
Van olyan, hogy a szabadságért meg is halnál?
Lásd a hozzászólásod előzményét......
user01
user01 vasárnap, 10:59
Előzmény: #145520  signal2
#145534
Románia is NATO tag. Hadereje nagyobb, és kicsit jobban is fejleszti.
Orbán melyik megyéket hajlandó odaadni nekik, ha egy nacionalista magyargyűlölő kerül ott hatalomra, és úgy látja, hogy Orbánnal lehet tárgyalni?
Volt már olyan, hogy két NATO tag között nézeteltérés akadt, lasd görög-török morcoskodás.
Vali vasárnap, 10:58
Előzmény: #145530  bronz
#145533
Mivel nem vagyok se HVG, sem 444 a felszólításod célt téveszt. Ha így érzel, juttatsd el, és hívd fel a figyelmet. A Mihamo olyan sokat és olyan szinten árul egy gyékényen a fidesszel, hogy személy szerint nem hiszem, hogy egy a cél.
Törölt felhasználó vasárnap, 10:58
Előzmény: #145529  user01
#145532

Te mennyire vagy beteg basszus, hogy ilyeneket látsz bele abba, amit mondasz meg, hogy ilyeneket költesz hozzá?
Mennyire vagy beteg ember,  mi van veled?
Törölt felhasználó vasárnap, 10:57
Előzmény: #145528  Istvan78
#145531

"Amikor valaki nem akarja teljesíteni a honvédő kötelességét, akkor az azt jelenti, hogy nem akarja megvédeni a szüleit, gyerekeit, a rokonait, a hazája addig felhalmozott összes anyagi értékét, a gyönyörű épületeket, a gyárakat és a hazája kultúráját, a nyelvét, neki mindez semmi. Nem érdekli a hazája jövője, neki mindegy, hogy az agresszor elrabolja természeti kincseit, elnyomja nemzetét."
Számodra ez az érték.
Számomra az nem érték, ami a halálomat követeli(!) ha kell azért, mert meg kell védenem, de azért védjem, hogy majd egyszer talán az unokám halálát is ugyan úgy követeli azért, mert én akkor "szeretem őt".
Aztán.
Te meg védd azt a társadalmat, ahol megmondják neked, hogy mi az igazság és mi a "kötelességed" és ahol megmondják azt, hogy kiket kell eltaposnod, mert azok nem ezt vallják.
És nézd meg, hova érkeztél, mint ember, mint gondolkodó "szabad" lény, aki tiszteli a másikat.
bronz vasárnap, 10:51
Előzmény: #145518  Vali
#145530
Kurucéknál eddig is volt sok hír, amiről a fideszes és az úgynevezett ellenzéki média mélyen hallgatott vagy átfogalmazták, hogy ne sértsen bizonyos érzékeny lelkű jogvédőket.
Kurucon pedig cenzúra nélkül írták le, aminek alapnak kellene lennie minden híroldalnál. 
Ha valaki bűnöző, akkor ne mosdassuk már azért, mert esetleg "hátrányos" helyzetű.
Bűnözött? Igen. Akkor arról tessék beszámolni hitelesen.
Most itt a hangfelvétel. 
Elképesztő, hogy a máskor mindenre hasonlóra ráugró 444, Telex, HVG, RTL mélyen hallgat. 
Attól, hogy a Kuruc hozta nyilvánosságra, még adott a probléma. 
Ne tessék finnyáskodni. 
Lehetnek ellentétek, de a cél ugyanaz, 2026-ban eltakarítani a Orbánt és Fideszt a hatalomból.
user01
user01 vasárnap, 10:50
Előzmény: #145521  Törölt felhasználó
#145529
A mondanivalódban ki tudnád részletesebben fejteni azt a részt, amikor az Ukrajnában nőket erőszakoló, fegyvertelen emberek tömegeit legyilkoló orosz hordáról írsz? Szabadság....
Hány mongoloid, iszlamista ruszki katonát engednél rá anyádra, hogy.... Szabadság? 
Mit értesz te ez alatt? 
Ha amszomszédod gyerekén dolgozik egy pedofil, akkor mást értesz a szabadság alatt, mintha a pedofil a te gyerekeden dologzik? Mit ért a szabadság alatt a gyereked? 
Mit tennél a szabadságért?
Istvan78 vasárnap, 10:47
Előzmény: #145521  Törölt felhasználó
#145528
Borzasztó sötét dolgokat mondasz. Nincs olyan egyetlen társadalom se, ahol olyan jellegű szabadság van, hogy mindenkinek mindent szabad, amit csak akar. Minden társadalomban vannak jogok, de kötelességek is, vannak jogszabályok, amiket be kell tartani.
Amikor valaki nem akarja teljesíteni a honvédő kötelességét, akkor az azt jelenti, hogy nem akarja megvédeni a szüleit, gyerekeit, a rokonait, a hazája addig felhalmozott összes anyagi értékét, a gyönyörű épületeket, a gyárakat és a hazája kultúráját, a nyelvét, neki mindez semmi. Nem érdekli a hazája jövője, neki mindegy, hogy az agresszor elrabolja természeti kincseit, elnyomja nemzetét.
bronz vasárnap, 10:43
Előzmény: #145522  sztanil
#145527
Ebben biztos lehetsz és abban is, hogy a 135 bátor pedofilmosdató fideszes és azok családjai lennének az elsők, akik különgépekkel vagy autókkal elhagynák Magyarországot.
Shortelek vasárnap, 10:42
Előzmény: #145525  Törölt felhasználó
#145526
Lapos még a föld kukker?
Törölt felhasználó vasárnap, 10:37
Előzmény: #145522  sztanil
#145525

"Ez minden országban így van, és ezt te is tudod, csak tolnod kell az orosz propagandát."
Nekem meg a biciklit kellene eltolni a játszótérre és beszélgetni a kavicsokkal, ha ennyi eszed van.
Törölt felhasználó vasárnap, 10:29
Törölt hozzászólás
#145524
Törölt felhasználó vasárnap, 10:28
Előzmény: #145521  Törölt felhasználó
#145523

Karsai így van jellemezve az Indexen:
Meghalt Karsai Dániel alkotmányjogász, a szabad életvégi döntés harcosa
Ő azért küzdött, hogy szabadon dönthessen a haláláról.
Mert más azt mondja: az élet szent és ne tegyük ezt. 
Neki eldöntötték, hogy ezt így nézze, de neki ez nem volt jó.
Miközben eldöntötte, hogy menjünk a háborúba és haljunk meg, ha kell.
Miért?
Mert ő eldöntötte ugyan úgy szólamokkal, ugyan úgy.
Nem az igazságot mondta.
Hanem ahogy neki tetszett az élet, az élete.
Egyszer így, egyszer úgy.
sztanil vasárnap, 10:26
Előzmény: #145521  Törölt felhasználó
#145522

Ilyen ostobaságot is csak te írhatsz.
Ha Magyarország állna háborúban, egyből lezárnák a határokat és téged is behívnának harcolni.
Ez minden országban így van, és ezt te is tudod, csak tolnod kell az orosz propagandát.
Törölt felhasználó vasárnap, 10:21
Előzmény: #145517  totoro
#145521

"Lehet, hogy elbuktuk a forradalmainkat, de ezek azok a pillanatok, amikre büszkék lehetünk - mert kiáltunk egy nemes eszméért, a szabadságért. És jobb szabadon meghalni, mint szolgaként élni.Ez akár az életvégi döntésekhez való jog mottója is lehetne. Én nem szeretnék sem Putyin, sem a szenvedés szolgája lenni."
Mindentől és mindenkitől függetlenül:
Vajon a szabadság eszméje az lenne, hogy azt gondolom szabadságnak, hogy nekem ölnöm kell érte?
"És jobb szabadon meghalni, mint szolgaként élni"
Értem.
Szóval azok az ukránok, akiket kényszerítenek arra, hogy a frontra menjenek vagy nem engedik őket az országból és kényszer alatt vannak, azok mennyire szabadok és szabadságért élnek és halnak?
Mikor szabadság az, ha azt mondják: te a szabadságért kell(!), hogy meghalj, mert különben nem leszel szabad, bár te választanád azt, hogy nem fogsz fegyvert, de akkor büntetni foglak.
Nincs itt semmi.
Csak kényszer és szolgaság. 
Ahogy Orbán becsomagolja a mondandóját a "Magyarok vagyunk" rizsa alá, úgy ez a Karsai a saját szólamai alá - lásd "nemes eszme, a szabadság" csomagolt be más progapandát.
És azért, mert Karsai ilyen-olyan beteg volt - és a média előtt mutatta be a haldoklását - az nem jelenti azt, hogy nem mondhatott és mondott hülyeségeket, baromságokat és nem lett mindentudó szent irányvonal, hanem ugyan olyan ember volt - ráadásul elfogult a rendszer ellen - mint a többi.
Nem volt elfogulatlan és nyitott ő sem és nem nála volt/van a Szent Igaz.
A háború hazugság.
És nincs máshogy, mint a nagy szavak mögött emberek egymás elleni kényszerítése.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek