Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
hekki
hekki hétfő, 09:19
Előzmény: #138406  ronaldinyo
#138420
Hülye lesz nem menni. Ingyen élés 5 évig. A pártot meg úgyis más fogja vinni. 2026 után lelép, csak ahhoz kell hogy behúzza a szavazatokat.
Petinek ez lesz a fizettség, hogy kint lesz 5 évig.
26os választás arca lesz, de mivel kint van így nem lesz országgyűlési képviselő, miniszterelnök pedig pláne nem. Arra lesz új jelölt addigra. Vélhetően Bajnai Gordon köréből kerül majd ki, de hazai politikában nem nagyon ismeret figura, akár nő is lehet. Nagy átverés ez a párt, lopakodó globális erő áll mögötte. Trójai faló, de nem az Orbán lapul benne.
Peterbond hétfő, 08:45
Előzmény: #138418  ________
#138419
Es ugye mikor is alakult meg a Gattyan partja? 2021 ben. Mar akkor is tippelgettek mi volt a celja az egesszel es hogy lehet a kormany zsarolja. Hat ugy latszik ez is beigazolodott.
________
________ hétfő, 08:31
Előzmény: #138416  badsector1
#138418
ronaldinyo hétfő, 08:27
#138417
orbán a gyurcsány bábja
badsector1
badsector1 hétfő, 08:13
Előzmény: #138415  badsector1
#138416
Elírtam az EON kapcsolta ki az áramot, de a mai napig nem tiszta, hogy az mvm és az eon között mi a feladatmegosztás, da ha jól hallottam, az eon is neresedik az idén.
badsector1
badsector1 hétfő, 08:09
Előzmény: #138414  szieszta
#138415
Nálunk az MVM azzal köszönt be a rokon halála után, hogy a lakásából kikapcsolta az áramot, majd 38 ezer befizetése után másnap vissza is kapcsolta.
szieszta hétfő, 07:53
Előzmény: #138412  Bandi_ujonc
#138414

A hihetetlen bürokrácia. 
Apósomék változtatni akartak valamit  a bankban, így elszaladtak elintézni. Az ügyintéző kérte tőlük az utolsó számlakivonatot. Mivel ez nem volt náluk, elküldte őket és kérte, hogy kérjenek időpontot, pontosan meghatározva, mit akarnak. Forrt az agyam és mondtam nekik, azonnal otthagynám a bankot. No ne szívassanak! Ha kell a kivonat, hát keresse meg a rendszerben! Minden ott van és miért kellene időpontot kérni, mikor most is teljesen üres volt? Persze felajánlotta, hogy nyomtat új kivonatot, pénzért.
Az egyik rokonom meghalt és át akartam íratni a nevemre  a telefont, hogy én fizethessem. Mivel mondták, kell a halotti bizonyítvány, így fénymásoltam és bevittem. Az nem jó, mert  az eredeti kell. Futás haza, bevittem az eredetit, majd  a kishölgy fénymásolt magának. Ez nekem 50 kilométerembe és fél napomba került.
kukker hétfő, 07:38
Előzmény: #138410  totoro
#138413
Én lehet, hogy túl naiv vagyok, de szerintem itt páran elég jól adják elő az iróniát és azt hiszem a kolléga is ebben utazott most...
🙂
Bandi_ujonc hétfő, 07:36
Előzmény: #138411  szieszta
#138412
Éberség!
Alapos munka alapos embert kíván. 
Addig kell ellenőrizni a bevallásokat, ameddig sikerül a hibát megtalálni. 
szieszta hétfő, 07:26
Előzmény: #138409  szieszta
#138411

Több vállalkozótól is hallottam, hogy valamelyik oligarcha érdeklődött a cégük iránt és ha nem tudtak megegyezni, azonnal kiszállt a NAV akár 10 évet is átböngészve, nagyon bőven mérve a büntetéseket.
Még olyan is volt, hogy még abban is találtak hibát, amit 2 évvel előtte már átellenőriztek.
totoro
totoro hétfő, 07:26
Előzmény: #138408  Bandi_ujonc
#138410
Korán reggel be vagy állva? Épp a fordítottja igaz.
szieszta hétfő, 07:21
Előzmény: #138407  somogyi
#138409

Én mindig ezen bosszankodtam, hogy normális államban tudatosítják, hogy az adófizető pénzéből gazdálkodik az állam és ezt meg kell becsülni.
Itt keleten terrorizálni kell az embereket, legyenek megfélemlítve.
Én soha nem csaltam adót, nem bántottam senkit, de ha megérkezik tőlük valamilyen levél, már összeugrik a gyomrom, mibe kötnek bele és mennyire büntetnek.
Ez hasonlóan van a rendőrökkel is, akik szolgálnak és védnek de főleg  büntetnek. Vadásznak az olyan "szabálytalankodókra"  akik ezzel senkinek nem ártanak. Emlékszem, mikor Óvárról Csorna irányába vezető úton, a felújítás után kint felejtették a 30-as táblát. Teljesen indokolatlanul tartották fel vele a forgalmat, de ezt nem jelezték a rend őrei, hanem szigorúan ellenőrizték. Szerintem számtalan helyen feleslegesen korlátozzák a sebességet, ezzel is bosszantva a NÉP-et.
Bandi_ujonc hétfő, 06:12
Előzmény: #138407  somogyi
#138408
Ez a demokrácia elleni lejárató hadjárat, a soros terv része. Megpróbálják aláásni a kormányba és intézményekbe vetett hitet külföldi titkosszolgálatok guruló dollárokkal, hogy betelepíthessenek minél több migránst. 
somogyi vasárnap, 23:42
#138407
holnap  reggel ha tehetitek nézzétek a partizánt, volt NAV nyomozó kitálal . egy kis ízelítő-
https://www.youtube.com/shorts/yx_Chq0g7Fo?si=kDsGAsQUMSytMn3C
ronaldinyo vasárnap, 22:36
#138406
vizöntő korszaka van-magyar péter halak jegyben született.nem lehet megfogni -max ha horogra akad. magyar a neve és péter a köszikla. ez mindent elárul.mondom ugyan ki lesz az a halász vagy horgász aki horogra akasztja -na ez t még nem látjuk.
HuTi vasárnap, 22:19
Előzmény: #138398  hekki
#138405
Azt nem hagyja Orbán. Majd ‘25 Novemberében módosítják a választási törvényt, hogy pártszövetségeknek is elég legyen az 5%.
Bandi_ujonc vasárnap, 22:07
Előzmény: #138402  badsector1
#138404
Őszintén?
Inkább nem. 
Bandi_ujonc vasárnap, 22:07
#138403
DK-s gyalogok buktatják Ferit. 
Nehéz lesz:)))
badsector1
badsector1 vasárnap, 22:07
Előzmény: #138401  Bandi_ujonc
#138402
Eulert nem tudom megfejteni, mi baja lehet azzal, hogy mp leveri orbánt?
Bandi_ujonc vasárnap, 22:01
Előzmény: #138399  badsector1
#138401
euler jelentkezik.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek