Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo péntek, 18:15
Előzmény: #138219  Istvan78
#138220
bizony jol látja
Istvan78 péntek, 18:01
#138219
A választási bizottság egyeztet a Karmelitával, mit lehetne még kitalálni?
Mississippi
Mississippi péntek, 17:59
Előzmény: #138212  euler
#138218
Arról a helyzetről beszéltünk, amikor ezt a gurigát az átszállításhoz kiveszik az urnából, és nincs ott mind a kettő érdekelt delegált. Ebből a gurigából az ovodás is tudja hogy kell kiszedni a közepét.
Ha átfüzök a közepén egy szalagot és azt is odapecsételem, akkor okés. De nem tudom hogy mi a gyakorlat, azért kérdezem. A cikk tanulsága szerint ez még a jobbik megoldás volt. Szóval én nem nyugodtam meg.
Istvan78 péntek, 17:59
#138217
Ez a fajta visszaléptetés, amit a Fidesz csinált elég gáz dolog, ha a demokrácia tisztaságát nézzük. A visszaléptetés általában (lásd a baoldali visszaléptetések több ízben az OGY választások során) egy nyilvános, időbeni megegyezés alapján történik. De az, hogy visszaléptetnek valakit úgy, hogy a választóknak nem világos, hogy milyen alapon történt ez, tipikus Fidesz tempó.
ronaldinyo péntek, 17:57
Előzmény: #138215  sztanil
#138216
2026 ban még roszabb lesz-polgárháboru lesz ha a tisza győz
sztanil péntek, 17:51
Előzmény: #138211  badsector1
#138215

Ezek egy tetves számot nem tudnak közzétenni.
#delegalábbtudnakkormányozni
Istvan78 péntek, 17:49
Előzmény: #138213  Istvan78
#138214
Ha a Fidesz nem mesterkedik jobbra-balra, simán nyert volna Karácsony.
Istvan78 péntek, 17:48
Előzmény: #138211  badsector1
#138213
A Fidesznek nem akaródzik befogadni a tényt, hogy jelöltjére, Sz.-re a választók negyede akarta volna csak adni a szavazatát. Nem kértek a Fideszből, így van.
euler péntek, 17:41
Előzmény: #138210  Mississippi
#138212
A lényeg, hogy a csomagolás megsértése nélkül ne lehessen szavazólapot kivenni, visszatenni vagy betenni.
Ha ez még borítékban is volt, amit leragasztottak, zárócímkéztek, amit átfedve a címkét és a csomagolást le is bélyegeztek, több helyen átfedve a cimkét és a csomagolást alá is írtak, esetleg nemzetiszín szalaggal csomóra át is kötötték, a szalag végét lecímkézték, lebélyegezték, aláírták ... :)) akkor jó lehet.
A lényeg nem a technikai megoldáson van hanem azon, hogy ne lehessen észrevétlenül megbontani és visszazárni. (Ügyvédek gyakorlottak ebben, amikor okiratokat gyártanak.)
(Remélem segítettem és nem ment el a kedved a szavazatszámlálástól. :)
badsector1
badsector1 péntek, 17:23
#138211
"Most arról kapok híreket, hogy a Nemzeti Választási Bizottság fideszes többsége olyan jogászkodásba kezdett, amivel megpróbálják átfordítani az eredményt. Most akarják elcsalni a választást – fogalmazott Karácsony Gergely, aki tüntetésre hívta támogatóit az Alkotmány utcába. "
     
Nem érti meg a fidesz, hogy nem kérnek belőlük Budapesten, válasszanak maguknak főpolgármestert felcsúton
Mississippi
Mississippi péntek, 17:21
Előzmény: #138196  euler
#138210
Itt van egy kép a kötegelésről. Nézd meg légyszíves!
https://444.hu/2024/06/14/karacsony-vagy-vitezy-az-nvb-ulesen-derulhet-ki-az-ujraszamolas-eredmenye
Így kell? Vagy még valamit átfűzve is oda kell pecsételni?
gazmber péntek, 17:17
Előzmény: #138204  sztanil
#138209
akkor most meg kell számolni a KG-re adott szavazotokat is, hátha lehet azok között érvénytelent találni... majd a többi szavazatot is, mert lehet ott is benézhettek párat, ami mégis a vitézinek adható...?☺
gazmber péntek, 17:13
Előzmény: #138204  sztanil
#138208
márpedig izé kedvét így nem kellene elrontani... mikor már egy lipicait is előkészíthettek neki, amivel belovagolhatna a vitézi úrral a főpolg.mest. hivatalba és elfoglalhatnák végre az óhajtott 'trófeát' ...☺ szvsz
badsector1
badsector1 péntek, 17:08
Előzmény: #138205  sztanil
#138207
Rogány tóni és habonyi ki lesz rúgva, ha a negatív kampánnyal  sem tudnak nyerni.
badsector1
badsector1 péntek, 17:06
Előzmény: #138196  euler
#138206
Ne égesd magad ezzel a magyar-hívőzéssel, ezt hagyd meg a fidesztrottyoknak.
Miért gondolod, hogy MP szavazói szavaztak érvenytelenül a főpolgármesteri lapon?
sztanil péntek, 17:05
Előzmény: #138204  sztanil
#138205

Közben meg a Karácsony lehallgatásából újabb felvételeket tesznek közzé, bár ez szerintem pont az ő malmára hajtja a vizet.
Új nevet tanulhatunk: Poloska Viktor
sztanil péntek, 17:03
Előzmény: #138203  gazmber
#138204
Szerintem most is arra várunk, hogy a OV jóváhagyja az újraszámlálás eredményét.
gazmber péntek, 17:01
Előzmény: #138176  sztanil
#138203
A két fordulós rendszert a fülkés izék szüntették meg, nem véletlenül... persze a főizé hozhat akármilyen rendeletet, általános szabályként 1 forduló, de ha a fülkés izéknek ez mégse jó akkor lehet 2 forduló is ☺, sőt ha még így se jön ki a matek, akkor az ellenzékit egyszerűen le kell csukatni, stb. mint pityun teszi ...  'oszt jónapot'...szvsz
Mississippi
Mississippi péntek, 16:29
Előzmény: #138201  maxwax
#138202
Gondoltam hogy tudod.
Akkor inkább azt mondom, hogy  egyáltalán nem biztos hogy "vallásos" nevelést kapott a Péter. Lehetett kiváló anyuka is a Mária néni. Cipelte zeneoviba, magántanárhoz, és lehet hogy Klára fertőzte meg a politikával.
maxwax
maxwax péntek, 16:13
Előzmény: #138199  Mississippi
#138201
Pontosan tudom, hogy Ungár Klára a fidesz-ből lépett át az szdsz-be Fodor Gáborral, ráadásul akkor, amikor sokan elfordultak Orbántól az első parlamenti ciklus végén.
A privát életük soha nem érdekelt. Scmidt Mária viszont hithű fideszes volt a szememben mindig.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek