Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet vasárnap, 12:30
Előzmény: #138358  badsector1
#138360
Ne keverd össze a fórumot a topiccal, mert az arra utal, hogy nem ismered a két fogalom közötti különbséget. Amibe írunk, az a topic - ami nem te vagy, és amiben sok topic van, az a fórum. :)
Sehmet
Sehmet vasárnap, 12:28
Előzmény: #138356  badsector1
#138359
Gondolod, hogy olyan "félelmetes" vagyok? Ezt még senki nem mondta, rajtad kívül. Te is csak azért, mert elfogytak az érveid, és azok helyett folyamatosan ilyenekkel vagdalkozol, sértegetsz és személyeskedsz. De én edzett vagyok. Ha nem vagyok indiszkrét, mikor mész le a Balaton-parti, panorámás szaunádba? Szerintem az nálad egy nyilvános strandot jelent, fényvédő nélküli napozással. De majd meghívlak egyszer hozzám a Balatonra, és akkor megnézheted - szauna nélkül a "panorámát". Ez komoly! Csak előbb egy kicsit konszolidálódnod kellene. No, nem politikailag, hanem emberileg a szóhasználatodban, stílusodban, ugyanis én soha nem azt nézem, hogy milyen valakinek a politikai ideológiája, hanem azt, hogy hogyan nyilvánul meg, mint ember. 
badsector1
badsector1 vasárnap, 12:27
Előzmény: #138357  Sehmet
#138358
"A nem hasznaltam ezeket szavakat"-tól gyorsan eljutottunk oda, hogy "Igen, de csak egyszer".
Azóta is nevet rajtad a fórum. :))
Sehmet
Sehmet vasárnap, 12:21
Előzmény: #138354  badsector1
#138357
Igen, de csak egyszer, ami egy adekvát válasz volt egy színvonal alatti hozzászólásra, amelyet megpróbáltam utánozni, de ezen kívül még a kommunista szót sem igazán használtam, csak akkor, ha valakinek a hasonló kifejezést tartalmazó posztjára reflektáltam - replikáltam.
badsector1
badsector1 vasárnap, 12:18
Előzmény: #138352  Sehmet
#138356
Ha te valamire rájössz, akkor jobb ha onnan mindenki menekül.
Sehmet
Sehmet vasárnap, 12:16
Előzmény: #138343  somogyi
#138355
Itt egy köpönyeg, ott egy köpönyeg, bármikor lehet cserélni.
.
"Aliud stans, aliud sedens." (Pseudo-Sallustius)
badsector1
badsector1 vasárnap, 12:15
Előzmény: #138351  Sehmet
#138354
"megismételtem. Olyant szót nem írtam, hogy "liberálkomcsi". 
De de hasztnáltad a liberàlkomcsi szót, csak ismet  próbálod a valóságot ferdíteni:  
"Sehmet szombat, 11:16 Előzmény: #138291  ronaldinyo
A liberálkomcsik is "csak hallgassanak", ha már lesüllyedtünk erre a szintre a hozzászólásokban"
Sehmet
Sehmet vasárnap, 12:12
Előzmény: #138344  M5
#138353
Hát te ki vagy? Kinek a klónja?
.
"A múlt, a jelen és a jövő közötti különbség csak illúzió, még ha oly makacs is." (Albert Einstein)
.
"Aki nem ismeri a múltat, nem ítélheti meg a jövőt. A múlt az a talaj, amelyen állunk. Tanítómesterünk, megmutatja, hogy milyen hibákat nem szabad újra elkövetni és mit kell tenni." (Habsburg Ottó)
Sehmet
Sehmet vasárnap, 12:05
Előzmény: #138350  badsector1
#138352
Saját élethelyzetedet ne vetítsd ki a fideszesekre. Rájöttem, hogy minden, amit írsz, saját élethelyzeted kivetítése.
Sehmet
Sehmet vasárnap, 12:04
Előzmény: #138348  badsector1
#138351
Ilyen szavakat nem használtam, ez hazugság tőled. A "csak hallgassanak" kifejezést te használtad először, én csak megismételtem. Olyant szót nem írtam, hogy "liberálkomcsi". A nagyra nőtt napközis kifejezést használtam, de az még mindig szalonképesebb és inkább szánalomraméltó, mint a te "csüngő" hasú állandó jelződ. Szóval - ismét - nem jött össze a besározásom valótlan állításokkal.
badsector1
badsector1 vasárnap, 12:03
Előzmény: #138349  Sehmet
#138350
Így már érthető, hogy a leszármazottak fideszes utódai miért fogadtá el ezt:
"A parlament feltűnés nélkül elfogadott egy olyan törvényt, ami lehetővé teszi, hogy bárki névtelenül bejelentést tegyen a hatóságoknál, ha tudomást szerez gyermeket nevelő azonos nemű párokról. Ez a magyar életmód megvédéséhez fűződő közérdek"
Sehmet
Sehmet vasárnap, 11:59
#138349

Egy kis történelem a jelen jobb megértése céljából.:
.
"Az iskolalátogatók politikai vitákat vezettek le a tantestületekben, részt vettek az osztályfőnöki órákon […]. Részt vettek a szülői értekezleteken is, ahol nyomatékosan felhívták a szülők figyelmét arra, hogy gyermeküket saját testi épségük biztosítása érdekében ne engedjék semmilyen ellenforradalmi akcióban részt venni. Igen jó módszernek bizonyult a kommunista szülők gyermekeinek felhasználása az ellenforradalmi elemek felderítésére. Ezek a gyerekek elmondták, hogy egyes pedagógusok mire tanítják őket, és elmondták, hogy melyik osztálytársuk dicsekedett azzal, hogy fegyvere van elrejtve. Ilyen módon igen sok fegyverrejtegetőt lepleztek le valamennyi kerületben.”
.
pdfNemzeti Emlékezet Bizottságahttps://kiadvanyok.neb.hu › asset
PDF - 70. oldal
badsector1
badsector1 vasárnap, 11:53
Előzmény: #138341  Sehmet
#138348
Én írtam először, hogy tanulmányozd a gyülöletkeltés fogalmát. 
A gyűlöletet mint érzelmi állapotot elhiszem, hogy százszor jobban ismered, elég ezeket a szavakat elolvasni tőled: szánalmasan, hiteltelen, liberálkomcsik is "csak hallgassanak",nagyra nőtt napközis, stb.
Bandi_ujonc vasárnap, 11:52
Előzmény: #138337  ronaldinyo
#138347
Vége van, ahogy MP is mondja.
Vége van.
Még az ilyen Sehmet félék kitartanak, meg a mélyszegény réteg, de ez már a végjáték. 
Orbán legkésőbb 2026-ban bukik. 
M5
M5 vasárnap, 11:52
Előzmény: #138345  M5
#138346
Azért a fő rabló az Orbán volt 1990-óta!!Szerintem az államadóssàg összegèt már simán kijàtszották maguknak!!Sajnos ezek külföldi bankokba és ingatlanokba hever!!!Ezèr fel kellene akasztani öket!!
M5
M5 vasárnap, 11:48
Előzmény: #138340  Sehmet
#138345
Tanár Úr!Sorolja már fel a 2010-2024 között történt dolgokat (rablàst)!!!Kezdem unni,hogy még mindig Gyurcsányozunk!!!34 éve volt a rendszerváltàs, abból 18 évet az Orbán regnàl!!
M5
M5 vasárnap, 11:48
Előzmény: #138340  Sehmet
#138344
Tanár Úr!Sorolja már fel a 2010-2024 között történt dolgokat (rablàst)!!!Kezdem unni,hogy még mindig Gyurcsányozunk!!!34 éve volt a rendszerváltàs, abból 18 évet az Orbán regnàl!!
somogyi vasárnap, 11:46
Előzmény: #138332  Sehmet
#138343
itt egy homofob, ott egy pedofil . romlott mindkét párt. 
HAJRÁ TISZA
Peterbond vasárnap, 11:42
Előzmény: #138340  Sehmet
#138342
En arrol beszelek hogy akik komcsiznak a legjobban azoknak semmi gondjuk nem volt a Pufajkassal 1994 ben D ugynokkel 2002 ben es Aproekkal 2006 ban. Igy talan az erkolcsi reszt ezekbol kiveheted. Ahogy a Fidesz lopasai gazdasagi szerencsetlensegei es a magas koltsegvetesi hiany most se zavarja oket. Ugyanugy a 13. Havi nyugdijra ahitoznak. Akik meg akkor kritikusak voltak az MSZP vel azok kritikusak most is a Fidesszel hisz ugyanazon hibakat toljak csak pofatlanabbul megspekelve autorisztikus kormanyzassal a 2/3 al valo visszaelessel ORIASI hamis propagandaval.
Sehmet
Sehmet vasárnap, 11:28
Előzmény: #138334  badsector1
#138341
Inkább te tanulmányozd, amikor nekem írsz olyanokat, hogy "gyűlöletkeltő", de közben nem tudsz semmit idézni. A "gyűlölet" egy érzelmi állapot, mely fogalmának jelentését minimum százszor jobban tudom, mint te. Igaz, már megszoktam, hogy a dilettantizmusodat úgy próbálod meg védeni, hogy mást vádolsz vele, de ez csak neked árt.
.
Akkor az általad használt kifejezések és a gyűlölet fogalmának szoros összefüggése:
.
"A "gyűlölet" egy tartós vagy rövid idejű érzelmi állapot, amelynek tárgya lehet egy személy, emberek csoportja, állat, vagy tárgy, esetleg elvont fogalom. Lényege a "gyűlölet" tárgyának teljes elutasítása, utálata, teljes megsemmisítésének nagy-fokú vágya."

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek