Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2023. 02. 24. 14:57
Előzmény: #96119  Sehmet
#96120
Nosztradamuszt olvasgattam 😁 ezt az idézetet találtam 😄 meg sok afrikai természetfilnet láttam a hiénákról
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 24. 14:52
Előzmény: #96116  Törölt felhasználó
#96119
Ezek szerint Te jól ismered! :)
Colas 2023. 02. 24. 14:52
Előzmény: #96002  Istvan78
#96118
Nem véletlenül látsz aránytalanságot.Több dolog nem tetszik amit a Fidesz csinál, de sok mindent megtartanék belőle. Az ellenzéki médiát is olvasgatom, sőt M1-et HÍR tv-t már ritkán nézek, tudom mi van benne. Van itt is olyan, aki nagyon értelmesen gondolkodik (pl. Dehogynincs) és nem csak a saját szövegét ismételgeti Orbán fóbiásként. Lehet, hogy mazochista vagyok és néha hozzászólást írok. De azt  látom, hogy teljesen mindegy mit írok vagy miről írok kb. a reakció ugyanaz. Mintha nem értenék vagy nem akarják érteni mit írok. Az sem zavarja meg többüket, ha egyetértek velük valamiben. Mert egy Fidesz szavazó ne értsen velük egyet, hanem szavazzon legközelebb a megfelelő helyre. Ennyi. Pedig elvárnám, hogy a szavazatomért körbe udvaroljon adott párt és legalább ígérjen olyat, ami elfogadható számomra. Ne csak jól hangzó szlogeneket. Mint demokrácia, szabadság, jogállam, átláthatóság blabla. A FIDESZ már megmutatta nekem, hogy élhetek én és a családom az elmúlt 12 évben. Sokkal jobban és sokkal boldogabb is vagyok , mint az előtte levő 20 évben bármikor.  Ha valaki a szavazatomat akarja mutasson nekem  jobb alternatívát amiben hinni tudok, a többi számomra üres szöveg. Ne azzal kezdje, hogy megemeljük az szja-dat 15 %-al,(de csak a tiédet, alkalmazottét, a tőkéből élők adóját meg az egyéb jövedelműeket nem), mert kell a segélyekre, meg az alapjövedelemre. Azután a szolidaritás jelszavával megnyitjuk a határkerítést, mert ez a külföldi elvárás. Akik ezzel kezdik azok elmehetnek tényleg a fenébe. Donáth Anna oldalán feltettem az országtervével kapcsolatban a kérdést, hogy mit tenne, mi az elképzelése migráció kérdésében, szja, társasági adó, áfa területén, gender és korrupció ügyben. Persze válaszra nem méltattak. Hát így biztosan nem lesz nekik  X.  
euler 2023. 02. 24. 14:44
Előzmény: #96105  Peterbond
#96117
Jó, hogy tudod, hogy én mire számítok, bár én se írtam le konkrétan és Te se. :) Így szép!
Lesz egy-két kellemetlen perce a beidézett prominenseknek, egyelőre Varga, Trócsányi, Süli a húzónevek, de lehet több is, mert még csak Völnerék jelenlegi kérését ismerjük.
Az ilyesminek is lehet presztízsromboló hatása a rezsimre, (nem vagyok olyan naív, hogy ettől rendülnek meg), és azzal is kell kalkulálni, hogy ennek a pernek az első foka is eltarthat vagy 5 évig ...
Nyilván mehet a nyomásgyakorlás, a "ha én egyszer ..."-rel már próbálkozott is Völner, amikor a lehallgatókon keresztül üzent, de láthatóan nem volt eredménye, van olyan stádium amikor már nem lehet közbeavatkozni. 
Megjegyzem: azt se tartom kizártnak, hogy Pintér-Rogán párharc is megy a háttérben.
Törölt felhasználó 2023. 02. 24. 14:41
Előzmény: #96113  Sehmet
#96116
És dögevő, mások prédáit, munkáját lopja társaival. 😁
Colas 2023. 02. 24. 14:41
Előzmény: #96100  Istvan78
#96115
Úgy veszed ahogy gondolod. Egy ma is baloldali szavazó barátom hívta fel a figyelmemet rájuk. Seres Mária nyilatkozatai szimpatikusak voltak, az egyéni képviselőnő elképzelései pedig pláne. Téged még sosem szedtek rá szimpatikus nők? Én már harmadszorra vagyok nős. De úgy látszik balos barát ítélőképességére pláne nem hagyatkozhatok. Most hívtam is, hogy számon kérjem rajta az ajánlást, de nem vette fel. 
Törölt felhasználó 2023. 02. 24. 14:38
Előzmény: #96113  Sehmet
#96114
A hiéna gyáva, csak csoportban véli magát erősnek, de úgy is el lehet kergetni, nagyon nagy vijjogó hangot hallat mindig. 😁
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 24. 14:35
Előzmény: #96112  Törölt felhasználó
#96113
Az nem bátor? Etológiailag nem vagyok képzett. :)
Törölt felhasználó 2023. 02. 24. 14:33
Előzmény: #96111  Sehmet
#96112
De itt hiénát idézek :D
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 24. 14:29
Előzmény: #96108  Törölt felhasználó
#96111
Machiavelli: A fejedelem c. művében éppen azt írja, hogy az a jó államférfi, aki egyben róka és oroszlán is. :)
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 24. 14:28
Előzmény: #96109  Colas
#96110
Ez így igaz!
Colas 2023. 02. 24. 14:25
Előzmény: #96103  Sehmet
#96109
Signal2 az adójogszabályokat sem ismeri, de határozott véleménye van arról, amit nem ismer, sőt a tények sem szokták zavarni, simán átlép rajtuk, mondja a magáét.:) Kitartás. Bár ennyi erővel -ugyanakkora hatékonysággal- kvantumfizikát is magyarázhatnál neki, abból is a jogállamhoz, sajtószabadsághoz, korrupcióhoz lyukadna ki. Van akinek mindenről a szex jut eszébe, van akinek meg szex közben is a jogállam Van ilyen...
Törölt felhasználó 2023. 02. 24. 14:24
#96108

Róka s hiéna vezeti a népet,
Alattuk szétesik az ország,
A róka egyedül sokat téved,
A hiéna megássa a sírját.
Végtelen a nép ostobasága,
De lassan feltámad az új erő,
Nem hallgat róka hiéna szavára,
Pannónia nem lesz dögtemető
Lesz néhány esztendő, mikor 
remény csillan fel Hungáriának, 
megszabadul elnyomóitól, 
de az alja nép újra támad. 
Eltorlaszolják a város útjait, 
hazug szavakkal bódítják a népet. 
A vörös és a sárga összefog megint, 
a szabadság elbukik, mihelyt felébredt.
Rövid kancelláriában ostoba kis ember, még azt képzeli, Moszkóvia mögötte, 
fenyegetőzik fehér veszedelemmel, 
pedig már kevesen szavaznak vörösre. 
Békében átadja csekély hatalmát, 
feledik szolgái és kiebrudalják. 
Elvonul csöndben, magányos farkas: 
akkor legbölcsebb, mikor nem hatalmas. 
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 24. 14:23
Előzmény: #96104  Colas
#96107
Kedves Colas! Teljes mértékben egyetértek Veled! De miért is támasztanánk velük szemben lehetetlen elvárásokat! :)
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 24. 14:22
Előzmény: #96099  Istvan78
#96106
Ez logikai bukfenc. Ha valami a szakszerű megfogalmazással nem egyező, ellenzéki politikai köznyelvi értelmezés, azt szerintem - annak megmagyarázásával - helyére kell tenni. Ennek köze nincs a trollkodáshoz, mert az adott témába vágó, nem provokatív, és nem a személyes, hitbeli meggyőződést sulykoló hozzászólás. Ugyanakkor amin például badsector nem is olyan régen írt, hogy összekeverem a szavakat, stb., de írhatnék másokról is, akik egyszerű logikájúnak, tudatlannak, iskolázatlannak, kommunistának, stb. minősítettek - és ezek még csak a finomabb változatok - azok bizony keményen személyeskedő megnyilvánulások, provokatív hozzájárulások voltak.
Peterbond 2023. 02. 24. 14:20
Előzmény: #96085  euler
#96105
"Sok mindenre nem készülhetnek, nyilván kenik szét és tolják felfelé a felelősséget. Ebben sztárügyvédek hada segíti őket, akik most kénytelenek a védenceik érdekében a regnáló hatalmat is támadni. Lesz ebből még valami."
Semmi amire te számítasz szerintem. A nyomásgyakorlás megy csak hoy minél enyhébb büntetést hozzanak ki Völnernek vagy Shadlernek. gyakorlatilag a "ha én egyszer kinyitom a számat" esete megy itt. Az ügyvédek nem a felelőséget akarják eltolni hanem annyira kényelmetlen helyzetett teremteni eges magasrangú politikusoknak hogy azoknak érdeke legyen azoknak enyhe büntetést kiharcolni a háttérben.
Colas 2023. 02. 24. 14:16
Előzmény: #96016  hellforceone
#96104
Kedves  Sehmet! Legalább mi tudjuk, hogy én  nem Te vagyok. Karvalytőkést meg az OTP részvényes topicban olvastam, igaz elég régen. Egyébként ha hellforceone figyelmesen olvasott volna, akkor rájönne a különbségre. Csak hát azt hiszi itt egy ember írhat csak olyat, ami neki nem tetszik.:)  Nem tudom mi lesz Nudlival, tegnap olyat írt az OTP részvényesek ide! topic-ba, ami kivágná itt a biztosítékot.:) Lehet átmásolom. Vagy az tilos? Én egyetértettem vele. De hát mi várható egy olyan agymosottól, mint én. De tudod mit hellforce? Ha olyat írok ami neked nem tetszik haragudj Sehmetre. Ő már úgyis kihúzta itt a gyufát rendesen, neki már mindegy. :))
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 24. 14:13
Előzmény: #96101  signal2
#96103
Hát, már sok mindent írtatok itt rólam, de ez ezért már túlzás. Az rendben van, hogy a "jogállam" pontos fogalmát, keletkezését és az alanyi jogon járó EU-s források - Alapokmányba ütköző módon - az EU-s szerződésekben pontosan meg nem fogalmazott "jogállamisági mechanizmushoz" kötésével kapcsolatos dolgokról nem sokat értesz, hisz nem vagy nemzetközi joggal is foglalkozó jogász, stb. De az azért túlzás, hogy egy ebben jártas szakember tudományos cikkekkel és egyéb, megkérdőjelezhetetlen forrásokkal alátámasztott véleményét hazugságnak nevezed, az már szerintem red line! De te tudod, hogy mennyit engedsz az érzelmeidnek, és mennyit a racionalitásodnak!
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 24. 14:06
Előzmény: #96088  kukacponthu
#96102
Demján és Spéder soha nem volt a jobboldalnak elkötelezett vállalkozó. Mindig az aktuális hatalom oldalára álltak.
Demjánt volt szerencsét személyesen ismerni, többször jártam a Westend melletti irodájában, ami nagyon egyszerű volt, csak egy Lámfalussy kép volt a falon. Ő mindig - üzletemberként - az éppen aktuális hatalom oldalán állt.
https://atlatszo.hu/kozpenz/2013/01/21/kis-oligarchatarozo-demjan-sandor/
Spédert szintén nem lehet egyértelműen sehova sem besorolni. Bár egyetemi évei alatt jó kapcsolatban volt a Fidesz alapítóival, ez később gyökeresen megváltozott. A Magyar Narancs ezt írja róla: "Spéder a vagyonát egy sikeresen privatizált, és általa is modernizált piacvezető bankban (OTP) szerezte, későbbi gazdasági birodalmának alapjait – FHB, CEMP, ingatlanpiac – pedig még a baloldali-liberális kormányzat alatt vetette meg. (Például 2009-ben a Veres János vezette Pénzügyminisztérium segítette meg az FHB-t.) A kormányt rendre kritizáló Index birtoklásának köszönhetően jó kormányzati kapcsolatai ellenére sem lehet őt felcímkézni."
https://magyarnarancs.hu/belpol/az-oszto-98347
signal2
signal2 2023. 02. 24. 14:00
Előzmény: #96087  Sehmet
#96101
Haugságokat írkálsz, a mérrték fogalmát nem ismered, használni nem tudod.
Eg a jogállamot, a közoktatást, közerkölcsöt szétverő, a magyarokat egymás ellen usító, maffiakormányt védesz. Hányingerkeltő.
A fidesz a leggonoszabb, legaljasabb, leggátlástalanabb maffiaszervezet, amelyik ennek az országnak az élén volt ezidáig. Minenki, aki védi ezeket, kollaboráns, bűnrészes az ország rombolásában.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek