Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 03. 25. 22:17
Előzmény: #64178  Törölt felhasználó
#64180
nem erdekel a hülyeseged
az allando birkazasra reagaltam csak
milyen orosz-magyar baratsag ember?
aki nem azt fujja amit ti az putyinista meg birka 
egyszerü a vilagod az biztos  
Törölt felhasználó 2022. 03. 25. 22:14
Előzmény: #64172  Törölt felhasználó
#64179
ez nem igaz
konkretan 3mrd Ft-ot kapott 5 nagy segelyszervezet
tajekoztatas elsö kezböl
Törölt felhasználó 2022. 03. 25. 22:13
Előzmény: #64165  Törölt felhasználó
#64178
Köszönjük a véleményt, a témához szeretnél hozzászólni esetleg ? Esetleg kifejthetnéd a véleményed az orosz-magyar barátságról, vagy a másik topikban ez már megvolt ?
offshort
offshort 2022. 03. 25. 21:52
#64177
aki nem a demokráciára szavaz, az az ország érdekei ellen szavaz! 
a fidesz nem demokratikus párt! 
ennyi! 
Heisenberg
Heisenberg 2022. 03. 25. 21:36
Előzmény: #64165  Törölt felhasználó
#64176
Nem gondolom, hogy meg tudnék győzni bárkit az igazamról, ugyanakkor minden értelmes és produktív vitát bevállalok. Viszolygok viszont azoktól, akik félnek az olyan információktól - és meg se próbálják megismerni, megérteni - amelyek ellentétesek lehetnek emocionális beállitottságukkal, értsd.ösztönalapú vezérimádatukkal. Természetesen ilyen honfitársak mindkét oldalon előfordulnak  ( jelenleg azonban a kormánypárti oldalon vannak nagy többségben és ezért nagyon veszélyesek, mert konzerválnak egy nem igazán előremutató poltikai- gazdasági - társadalmi irányt) 
Nos, ők bégetnek értelmetlenül, ezért tartom őket birkának. Ez nem becsmérlés, hanem helyzetértékelés a részemről...:-)
Törölt felhasználó 2022. 03. 25. 21:26
Előzmény: #64174  Törölt felhasználó
#64175
/hónap
Törölt felhasználó 2022. 03. 25. 21:25
Előzmény: #64173  realmadrid
#64174
ennyire ne legyél már hülye, a kormánynak törvényi kötelessége LENNE, de semmi érdemlegest nem csinál. mondom, első kézből tudom, h mivel támogatja őket az állam, semmivel. ha felugrasz egy osztrák oldalra, akkor hipp-hopp, 300 EUR/fő/nap pénzbeli támogatás a szállás és eü mellé. plusz nyelviskola. 
hogy jön ide egyáltalán Dobrev vagy bárki? bazdmeg, állami feladat! mit lehet ezen nem érteni?!
realmadrid 2022. 03. 25. 21:20
Előzmény: #64172  Törölt felhasználó
#64173
Ott voltál a határon? Résztvettél bármilyen formában a menekültek segítésében? Én és a családom igen. Azt tapasztaltam hogy a segítség a civil szervezetektől és a kormánytól jött de az ellenzéktől nem. Nem jöttek segíteni a határra, mzp kifejezetten a menekültek ellen beszélt mert fidesz szavazók. Egy kivétel van, Dobrev Klára, minden tiszteletem az övé. Menekülteket fogadott be és minenütt segített ahogy tudott.
Törölt felhasználó 2022. 03. 25. 21:11
Előzmény: #64170  realmadrid
#64172
tájékoztatlak, méghozzá első kézből, h a menekültekkel az állam semmit sem csinál...
euler 2022. 03. 25. 21:09
Előzmény: #64170  realmadrid
#64171
Ige, Orbán sunyiba mindent megszavaz, itthon meg fűti a nyájat az EU és a NATO ellen és Putyinnál is jófiú akar lenni. Kárpátalját az ukránokkal szembemenve akarja "védeni".
Ez a kinn is vagyok benn is vagyok hintapolitika ami nem szokott nekünk bejönni. 
Közben pénz is kellene, a választásokat is létszükséglet megnyerni ... Kegyetlenül szar helyzetben van.
.
Követeli a segélyalapot teljes egészében (a hitelt is), jól időzítetten, mert tudja, hogy jön 300 milliárd segély a napokban menekültellátásra, amit majd megpróbálnak sikerként eladni (már meg is próbálták). De nem ezért pitizett hanem az 5-6000 milliárdért.
Miért ugat ki a csapatból? Lehet, hogy a volt portugál államtitkár tapintott rá a lényegre, fogják az oroszok.
realmadrid 2022. 03. 25. 20:52
Előzmény: #64166  euler
#64170
Nem volt itt semmiféle diplomáció finomság. A csehek függése mekkora, ők honnan kapják a gázt és olajat? Orbán együtt szavaz az euval,  natoval, nem szavaz máshogy mint a csehek. A közös eu gázbeszerzést is megszavazta. Ráadásul a menekültek is itt vannak nem a cseheknél. Ezt az egész energia függést az eu közösen fogja megoldani.
Törölt felhasználó 2022. 03. 25. 20:47
Előzmény: #64167  LVN
#64169
dettó
euler 2022. 03. 25. 20:46
Előzmény: #64166  euler
#64168
Ez egy egész jó írás:
A rubelesítéssel Putyin lényegében elzárja a gázcsapot (Magyarország is csak trükközhetne)
LVN 2022. 03. 25. 20:45
Előzmény: #64160  Törölt felhasználó
#64167
én már oda jutottam, hogy magasról lesajnálom a birkanyájat. Ha ilyen fos ország kell nekik, szarul akarnak élni, ám legyen.
euler 2022. 03. 25. 20:41
Előzmény: #64164  realmadrid
#64166
Nagyon egyszerű szinten érzékeled a helyzetet, diplomáciai finomságokra meg egyenesen immunis vagy, ha Orbánt kell védeni.
Senki nem akarja azonnal "elzárni a csapokat", bár az USA és UK már meglépte.
A függés csökkentése, mondjuk 20-25 %-ra a cél, ahhoz is pár év kellene. Egyébként  már a háború alatt a 40% durván 5%-kal csökkent, minden szankció nélkül, mert cégek így döntöttek. A mi egyedi bajunk a 80%-os függés, pontosabban Orbánék bűne.
Most inkább Putyin rubelelszámolásra való áttérni akarása okozhat gondot a szállításokban (de még az se a csapok elzárása!), nem véletlenül tiltakozik ellene minden vevő. 
Törölt felhasználó 2022. 03. 25. 20:26
Előzmény: #64157  Heisenberg
#64165
biztos celravezetö allandoan "birkazni" ?
kontraproduktiv
a becsmerlessel soha senkit nem gyözöl meg az igazadrol
de persze csak szerintem
realmadrid 2022. 03. 25. 20:18
Előzmény: #64147  sztanil
#64164
Érdekes, a németek, hollandok, osztrákok sem szavaztak az orosz olaj , gázembargóra, ők sem akarják elzárni a csapokat. Mégis csak Orbánt szidják emiatt. Tudtommal a csehek , lengyelek sem zárták el a csapokat. Olcsó olajra hivatkozni a cseheknek álságos. Ha a fegyver nem szállításra és átengedés tiltásra hivatkoznának azt megérteném.
euler 2022. 03. 25. 20:09
Előzmény: #64148  Törölt felhasználó
#64163
Meg vagy vezetve a fegyverszállítmányokkal kapcsolatban, az elutasítás vastagon politikai-kommunikációs lépés. Putyinnak tett értelmetlen és undorító gesztus.
 A fegyvereket, de más humanitárius szállítmányt is ha esetleg szárazföldi úton viszik is be, a határtól az ukrán fegyveres erők szállítják és biztosítják. A kárpátalja felőli irány nem is jön szóba:
Rácz András: „Ha valaki fegyvert akart szállítani Ukrajnának, az a célja, hogy az minél hamarabb bejusson. A létező leglassabb út a Kárpátalján keresztüli: rosszak az utak, kevés van belőlük, kicsi az áteresztő kapacitásuk, ráadásul kilométeres sorokban állnak a Magyarország felé menekülők autói. A gyors szállításhoz a lengyel és a román határ a legalkalmasabb. Szakmai oldalról nem látom, kinek jutna eszébe Magyarországon keresztül vinni fegyvert, azt ugyanakkor nem értem, hogy a tiltást miért volt szükséges bemondani. Úgy is lehet nem szállítani fegyvert, hogy nem beszélünk róla hangosan.”
https://www.valaszonline.hu/2022/03/03/oroszorszag-ukrajna-haboru-racz-andras-resperger-istvan-podcast-hetivalasz113/
________
________ 2022. 03. 25. 20:07
Előzmény: #64158  sztanil
#64162
Úgy néz ki, hogy O1G még mindig a KGB ügynöke...
gazmber 2022. 03. 25. 20:02
#64161

a fülkés g@@ik 'leánypártja' gyűjti, 'gyártja'(?) a vajdasági levélszavazatokat - nettó választási csalást elkövetve (?)
nemtom az ottani v.más (?)'nemfülkéseknek' azt lehetne kideríteni, hol tárolják ezeket begyűjtött, gyártott 'szavazatokat'... majd néhány fohász és a 'mindenható' hátha segíthetne abban, hogy egy véletlen csőtörés vagy egy nem várt elektromos zárlat okozta tűz előfordulása következtében esetleg megsemmisülnének ezek  ??☺ szvsz

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek