Topiknyitó: upgrayeddAKS 2013. 08. 27. 11:42

Miért NE szavazzunk Bajnaira?  

igyekszem majd tömören fogalmazni, de nem mindig fog sikerülni :)



én a magam részéről elsősorban racionális érveket szeretnék felsorakoztatni, és arra kérek minden fórumozót, hogy hasonlóképp cselekedjen... előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 17:45
Előzmény: #2219  Sigorszky
#2220
"Bodri Amál
2006-06-08 18:04:35  
Tisztelt Orbán Úr! A választási törvény modosításához lenne egy javaslatom."

Ha rákattint bárki a nickre, kiadja pampa email címét...

Biztos a szocikra szavazott akkor, amikor a hivatalos Orbán oldalon tanácsolgat... Júniusban, azaz alig a választások után Orbánéknak tanácsolgat, de csak szeptemberben tudja meg, hogy akire szavazott, Gyurcsány, átverte és csak ezután határozza el, hogy Fidesz szavazó lesz...

Hagyjuk ezt a nevetséges kamut innentől. Pampa végighazudott 7 évet és most végérvényesen lebukott.
Sigorszky 2013. 11. 01. 16:30
Előzmény: #2217  _pampa
#2219
Tipikus turáni magyar reakció. Hol mondtak igazat rólam, mindjárt beperelem vagy szarrá veretem őket a smasszereimmel. Nem kell hazudni, akkor béke van...
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 16:10
Előzmény: #2217  _pampa
#2218
",az öszödi beszéd után írtam én mindenhová, nagyon dühös voltam! :(((("

Olyan dühös lettél hirtelen SZEPTEMBERBEN Gyurcsányra, mert átvert, hogy JÚNIUSBAN írtál Orbán Viktor oldalára...

Hehe. Ez lebukásnak hívják.

7 éve hazudozol itt!
_pampa 2013. 11. 01. 15:15
Előzmény: #2215  Törölt felhasználó
#2217
Ezt már régen megértettem, nem vagyok én buta.:)))
Nem kell többször bemásolnod.Inkább annak az elérését tedd ide ahol ezt az infót találtad.

köszi!

Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 15:14
Előzmény: #2214  _pampa
#2216
A nicked Bodri Amál, amit pampa60@freemail.hu címedről regisztráltál. A hozzászólásod ideje, amit találtam 2006. június 8., bő 3 hónappal korábbi, mint az öszödi beszéd nyilvánosságra kerülése.
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 15:11
Előzmény: #2214  _pampa
#2215
Orbán Viktor oldalára 2006. június 8-án írtál. A választás után nem sokkal és több, mint 3 hónappal az öszödi beszéd nyilvánosságra kerülése ELŐTT!
_pampa 2013. 11. 01. 15:03
Előzmény: #2213  _pampa
#2214
"
Kedves Felhasználónk!
Üdvözlünk visszatérésed alkalmából ismét a [freemail] rendszerében!

Egyben tájékoztatunk, hogy szabályaink értelmében az utolsó bejelentkezést követő 90 nap után leveleid automatikusan és visszavonhatatlanul törlődtek. Azt követően mostanáig, ha valaki írt Neked, automatikus visszajelzést kapott a levélküldés sikertelenségéről.

A postafiókot a mostani belépéssel ismét aktiváltad.

Vedd használatba postafiókod ismét, és további jó levelezést kívánunk!

Üdvözlettel:

[origo] Zrt."
_pampa 2013. 11. 01. 15:01
Előzmény: #2211  Törölt felhasználó
#2213
Törli a rendszer.
_pampa 2013. 11. 01. 15:00
Előzmény: #2210  Törölt felhasználó
#2212
Miért nem másolod be?
Én kerestem és nem találom meg.

Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 15:00
Előzmény: #2209  _pampa
#2211
Hát persze, eltűnt mint Gyurcsány diplomája...

Lebuktál, az van.
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 14:56
Előzmény: #2207  _pampa
#2210
Hagyd abba ezt a hazudozást!

",az öszödi beszéd után írtam én mindenhová, nagyon dühös voltam! :(((("

Aha persze.

Orbán Viktor oldalára 2006. június 8-án írtál. A választás után nem sokkal és több, mint 3 hónappal az öszödi beszéd nyilvánosságra kerülése ELŐTT!

A fenti szöveged csak alátámasztja, hogy lebuktál és ilyen gyengén próbálsz tovább hazudozni.
_pampa 2013. 11. 01. 14:21
Előzmény: #2206  Törölt felhasználó
#2209
Nem használom ezt a címet, most beléptem, hogy megnézzem az elküldöttek között.Meglepődtem törölte a rendszer az összes levelet mert 90 napja nem léptem be.
Marad az amit te találtál.
linkeld már be, ne keressek annyit.
köszi!
goapsy1
goapsy1 2013. 11. 01. 14:21
Előzmény: #2207  _pampa
#2208
Most őszintén, ha már nincs jobb dolgod, mint politikusok oldalára járni rajongani, nagy kaland regisztrálni egy új mélcímet? Kábé 2 perc alatt megvan, és akkor nagyon lassú voltál.

Ennyit a pókhasú tolvaj focista meg a fülkeforradalma igazán elvárhat egy öntudatos nemzeti polgártól. :D
_pampa 2013. 11. 01. 14:16
Előzmény: #2206  Törölt felhasználó
#2207
Ez az én címem, hol találom meg azt amit írtam? Lényeges lenne a dátum,az öszödi beszéd után írtam én mindenhová, nagyon dühös voltam! :((((
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 14:07
Előzmény: #2205  _pampa
#2206
"Azt belinkelnéd ahol tanácsot adok?
Elolvasnám."

Ne nézz itt senkit hülyének. Te írtad.

A pampa60@freemail.hu a te emailcímed? Igen vagy nem?
_pampa 2013. 11. 01. 14:00
Előzmény: #2204  Törölt felhasználó
#2205
Pontosítás végett.
Sohasem végeztem egy párt részére sem önkéntes munkát. Nem gyűjtöttem cédulát, nem gyűjtöttem aláírást.Nem ragasztottam plakátot, nem hordtam szét szórólapot.
Nem állok kapcsolatban (tudtommal) egy párt (bármilyen szintű) vezetőjével sem.

Azt belinkelnéd ahol tanácsot adok?
Elolvasnám.

köszi.
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 13:36
Előzmény: #2201  _pampa
#2204
Pártkatona lehet egy önkéntes aktivista is...

Ezen kívül ne tettesd a hülyét. Ugyanaz az emailcím szerepel egy bizonyos Bodri Amál nick mögött, mint amit te itt szoktál megadni emailként... (nem néztem végig az egészet, hogy mennyi hozzászólásod van, de amit találtam az 2006. június eleji, azaz nem sokkal a választás utáni). 2006-ban tehát te regeltél, írtál Orbán oldalára (nem negatív tartalmú hozzászólás), miközben állítólag szoci szavazó voltál akkor.

Lebuktál hazudozó, az van.
bigyula 2013. 11. 01. 13:33
Előzmény: #2198  _pampa
#2203
A messziről jött emberekről is volt szó a cikkben. Tudod, az aktivisták (egyetemisták), valamint a furgonok vezetői sem helyeiek voltak. Viszont, mind Telket Melinda, mind pedig a szavazók helyiek voltak.
bigyula 2013. 11. 01. 13:30
Előzmény: #2198  _pampa
#2202
"Miért nem szavazhatott arra akire szeretett volna a fülke magányában? Mi kényszerítette a másik jelöltre?"

Ha olvastad a cikket, akkor az általam beidézett rész előtti 6 modatot is olvasnod kellett:

"Az utolsó két napon aztán a körzetben a Cigány Önkormányzat bulit szervezett, két napon át tartott a mulatság. Vendég volt ott Zámbó Krisztián és Fásy Ádám is, minket, illetve a sajtó munkatársait azonban nem engedték be, zártkörű volt a parti.

És hogy miért? Mert tüzifát, pénzt és kristálycukrot ígértek és osztottak a bennfenteseknek, illetve mobiltelefont, amellyel állítólag a szavazó helységben a beikszelt szavazatot kellett lefotózniuk. Állítólag! Ahogy ezt, az ottlakók elmondták. Többen is."

Érted: lefotózniuk a szavazatukat... Egyébként, ez több helyen is megjelent, nem csak ebben a cikkben. Nézz utána!
_pampa 2013. 11. 01. 13:16
Előzmény: #2200  Törölt felhasználó
#2201
Aztaaaaaa! Én adtam tanácsot Orbán Viktornak? És mit tanácsoltam?

Csak halkan mondom ...amennyiben párt katona vagyok akkor miért így kommunikálunk?Hiszen naponta le szoktad írni, hogy megyek eligazításra a pártszékházba. :))))
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 13:09
Előzmény: #2198  _pampa
#2200
Pampa, megtaláltam a regisztrált nickedet az emailcímed alapján Orbán hivatalos oldalán (a régin, 2001-2006orbanviktor.hu). Oda te már 2006. nyarán is írtál, jóval az öszödi beszéd nyilvánosságra kerülése előtt.

Hogy ez miért fontos? Mert ez a bizonyítéka annak, hogy te itt éveken át hazudtál a Gyurcsány megtévesztett dumával, meg hogy a szocikra szavaztál 2006-ban! Aki a szocikra szabaz 2006-ban, az nem írogat ugyanekkor Orbán Viktor oldalára tanácsokat adva...

7 éve hazudozol itt, az van. És bizony most kimagyarázhatatlanul lebuktál!
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 12:44
Előzmény: #2192  berlini
#2199
Egyfelöl igazad van. Kell még egy fideszciklus, és az után végleg eltakarodnak az életünkből. Reményeim szerint közben kinő egy új politikai erő, ha ilyen létezhet ebben a szerencsétlen, gyűlöletalapú kis országban. És akkor nem ez a szintén bukott baloldal fogja leváltani a narancsos bandát. Kérdés csak az, nem süllyedünk-e ez alatt olyan mélyre, amiből csak hosszú évtizedek alatt van kiút. Ha van egyáltalán...
_pampa 2013. 11. 01. 12:11
Előzmény: #2197  bigyula
#2198
Ez a tipikus eset a "messziről jött emberre"....

Miért nem szavazhatott arra akire szeretett volna a fülke magányában? Mi kényszerítette a másik jelöltre?

Inkább a videóval kellene foglalkoznia, az tényleg megtörtént....

szvsz
bigyula 2013. 11. 01. 10:53
Előzmény: #2196  rockmaster
#2197
"...Ami talán a legmegdöbbentőbb volt számomra, az az, ami a második forduló után történt.

Többen megkerestek az ottlakók közül és bocsánatot kértek. Bocsánatot azért, mert végül nem rám szavaztak, hanem a fideszes jelöltre. Pedig én voltam a szimpatikus nekik. Én pedig nem ítélem el őket. Olyan mély szegénységben élnek, hogy ha valaki felajánlja nekik, hogy meg legyen a tűzifájuk egész télre és ne fázzanak, sem ők, sem a gyerekek…, azt hiszem nem kérdés, hogy mit választanak… illetve, hogy kit!..."
rockmaster 2013. 11. 01. 10:34
Előzmény: #2188  Törölt felhasználó
#2196
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 09:49
Előzmény: #2187  tokos.
#2195
""A személyeskedést pedig fejezd be!"

Parancs, értettem!"

Gúnyolódhatsz. Egy intelligens ember számára az, hogy ne legyen ocsmány, az belső igény, nem külső elvárás. De hát nem mindenki intelligens. Mondjuk ahhoz képest azért fejlődtél, hogy régen simán anyáztál is egyszer.
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 09:43
Előzmény: #2191  jumbo2
#2194
Döbbenet, micsoda gyűlölet van bennetek.
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 06:38
Előzmény: #2192  berlini
#2193
könyörgöm, ne akarj ennek a szerencsétlen országnak még 4 év 2/3 ot.

még 4 év a rendszerváltás utáni legnagyobb rablásból?
berlini
berlini 2013. 10. 31. 23:53
Előzmény: #2188  Törölt felhasználó
#2192
Kedves Fideszes!
Gratula a névválasztáshoz!
Én amúgy kivánom, hogy újra nyerjetek.
Nekünk magyaroknak legalább 8 év FIDESZ kormány kell, hogy istenigazából kiismerjünk benneteket.
De utána....talán még lesz egy törvény amely rendelkezik a kis napóleon további kötelező lakhelyéről egy grázi klinika zárt osztályán.
Nos addig én viszont nagyon jól szórakozom :)
A stilusotok annyira megnyerően retró.
Fiatalkorom párttitkárait idézi.
Apropó rá kell még szoknotok egy-két előkelő sporthoz. Mi lenne pld. a vadászattal? (Előny a focival szemben nyilvánvaló, és előbb vagy utóbb Ti is megöregedtek...még a Nagyfőnök is.)
Addig is
Tiszteletem
jumbo2 2013. 10. 31. 23:25
Előzmény: #2186  tokos.
#2191
pénznyelő objektív és semleges. Ezt ő mondta sokszor, úgyhogy el kell hinned.
jumbo2 2013. 10. 31. 23:21
Előzmény: #2184  Törölt felhasználó
#2190
"Most te meg akarod nekem mondani, hogy mit kommentáljak, mit ne? "

Ugyan, mondják neked elegen a háttérből :)
jumbo2 2013. 10. 31. 23:19
Előzmény: #2185  Törölt felhasználó
#2189
"A személyeskedést pedig fejezd be!"

Már ezerszer kérdeztem tőled, hogyan lehet személyeskedni egy személytelen fórumon?
Törölt felhasználó 2013. 10. 31. 17:18
Előzmény: #2184  Törölt felhasználó
#2188
Pénzkajáló!

Ezt is lenyelheted te kaptad, meg a hozzád hasonlók.
Megy a bal,megy a bal!
Tudod hová?

tokos. 2013. 10. 31. 08:51
Előzmény: #2185  Törölt felhasználó
#2187
"A személyeskedést pedig fejezd be!"

Parancs, értettem!

Légy boldog pénznyelő, nézd néha az élet jobbik oldalát, jobban keresel, több jut a családnak. Az, hogy olyan elhupáltak benneteket a legutolsó választásokon, egy apróság ehhez képest, olyan vesztes vagym, aki azért nyert is, gondolom nem keveset.
tokos. 2013. 10. 31. 08:48
Előzmény: #2184  Törölt felhasználó
#2186
"1. Most te meg akarod nekem mondani, hogy mit kommentáljak, mit ne? Majd én eldöntöm, jó? Nem vagyok hírfigyelő és kommentáló szolgálat, sem egyszemélyes gazdasági lap, így mindent nem kommentálok. "

Nem pénznyelő, eszem ágában sincs, csak ha az ember nem vörös szemüvegen keresztül nézi az itteni tevékenységed, akkor nagyon szembetűnő az egyoldalú elfogultságod.

"2. Amúgy sokszor írtam a hozamesésről, meg MNB kamatcsökkentésekről is (mint helyes lépés), tehát még a megállapításod is rossz. "

Hát a sok relatív dolog, magadhoz képest talán, bár szerintem még úgy sem, de ha mondjuk a lejárató szövegeidhez viszonyítjuk, akkor elvétve. De fontos a kiegyensúlyozottság...
Törölt felhasználó 2013. 10. 31. 08:37
Előzmény: #2183  tokos.
#2185
A személyeskedést pedig fejezd be!
Törölt felhasználó 2013. 10. 31. 08:36
Előzmény: #2183  tokos.
#2184
"Érdekes volt, mikor megjelent a hír, hogy az 1 éves futamidejű állampapírok 3% körüli kamaton mentek el. Jó hír az országnak? Kittűnő! Te, mint az ország érdekeit kizárólagosan szem előtt tartó lovag, írtál erre vonatkozóan írt bármit is? Hát nem, nem sikerült kiizzadnod magadból egy árva kukkot sem"

1. Most te meg akarod nekem mondani, hogy mit kommentáljak, mit ne? Majd én eldöntöm, jó? Nem vagyok hírfigyelő és kommentáló szolgálat, sem egyszemélyes gazdasági lap, így mindent nem kommentálok.

2. Amúgy sokszor írtam a hozamesésről, meg MNB kamatcsökkentésekről is (mint helyes lépés), tehát még a megállapításod is rossz.
tokos. 2013. 10. 31. 08:24
Előzmény: #2134  Törölt felhasználó
#2183
"Elírtam: ÁHT bevételi oldal. Oszd el a tervezett teljes költségvetési bevételt (külföldi transzfereket vond le belőle) a folyóáras GDP előrejelzéssel."

Na igen, erre még akartam reflektálni, mert ebből is jól lejön, hogy gyakorlatilag kizárólag a lejáratókampányra korlátozodik itteni tevékenységed.

Mivel a bevételi oldal a számítás alapja, abban az esetben, amikor az ÁHT hiány a szocik alatt 6-8-10% volt, némileg könnyebb volt kisebb újraelosztást kapni, hiszen a kiadásokat nem a bevételekből fedezték, hanem kölcsönökből. Jó volt ez? Ugyan már.

Ebből is látszik, hogy ez az újraelosztás mértéke nevű adat gyakorlatilag használhatatlan. De legalább van egy adat, amihez kapcsolódóan kedvére fröcsöghetsz, ha már az ÁHT hiány 3% alatt van, az infla alacsony, az állampapírok 3% körüli kamaton mennek el, akkor a mit tud csinálni a hozzád hasonló pártkatona? Addig keres-kutat, amíg talál egy adatot, ami első ránézésre rosszabb, mint az elvtársai ténykedése alatt volt, és ezt szajkózza folyamatosan.

Te ne tudnád, hogy mennyire nem összehasonlíthatók a mostani adatok a szocikéval? Nagyon csodálkoznék rajta, csakhát a feladatod nem reális adatokkal hasonlítgatás, hanem a lejárató kampány.

Érdekes volt, mikor megjelent a hír, hogy az 1 éves futamidejű állampapírok 3% körüli kamaton mentek el. Jó hír az országnak? Kittűnő! Te, mint az ország érdekeit kizárólagosan szem előtt tartó lovag, írtál erre vonatkozóan írt bármit is? Hát nem, nem sikerült kiizzadnod magadból egy árva kukkot sem, jót akkor írsz a mostai helyzetről, ha pisztollyal a tarkódnál kényszerítenek, lejáratót pedig nem találtál mellé... Ígyhát néma maradtál.

Természetesen, mikor magasak voltak a kamatok, jelentős részben külső hatásoknak is köszönhetően, (pl. görög válság), itt fröcsögtél orrvérzésig.

Na, ilyen az "elfogulatlan" pártkatona vagy öregem...
tokos. 2013. 10. 31. 00:36
Előzmény: #2178  Törölt felhasználó
#2182
Neked viszont legalább továbbra is megmaradt a kifogástalan stílusod.

Te viszont legalább kifogástalanul gondolkodsz a drága Bajnaid féle 15 millás sávhatároddal.

Szerintem ezt a gondolkodás dolgot inkább ne firtassuk...
tokos. 2013. 10. 31. 00:29
Előzmény: #2180  Törölt felhasználó
#2181
Hopp, akkor íme egy hazugság. Egy kortyot sem ittam.

Egyébként számtalan alkalommal kamuztál, nem keresem elő, nem is érdekel, mert te egy ilyen ember vagy, itt kampányolsz, gátlástalanul, ebben éled ki magad. Szomorú, de vha neked ez a boldogság, akkor légy boldog.

Kiszámoltam a tavalyi évet még e egyszer. A fizum adója majdnem 3 millióval kevesebb volt. máson viszont buktam,járulékok, cafetéria.
Ezzel kompenzálva a kb 2,5 misi ismét kijött, de ennél pontosabban nincs erőm bajmolódni vele.

Az idei év jobb lesz. Örülnünk legalább ennek.
Törölt felhasználó 2013. 10. 31. 00:20
Előzmény: #2177  tokos.
#2180
Na jó éjt, én mentem. További jó iszogatást / írogatást.
Törölt felhasználó 2013. 10. 31. 00:18
Előzmény: #2177  tokos.
#2179
"Hazudozni meg egyébként te szoktál. Számtalan alkalommal kaptalak rajta."

Újabb óriás hazugság. De várom, hogy bizonyítsd! Különben meg az elnézés kérésedet várom.

Pedig éppen meg akartalak dícsérni, hogy ugyan az elfogultságod semmit nem változott, de talán a stílusod értelmesebb lett valamelyest, vagy legalábbis nem részegen írogatsz, mint régebben volt rá példa. Erre tessék, kezdődik újra...
Törölt felhasználó 2013. 10. 31. 00:14
Előzmény: #2176  tokos.
#2178
"Én egyszerűen csak rühellel adózni."

Adózni ki szeret? Én se. Csak én szeretek mellette gondolkodni is. Te úgy tűnik, azt is rühellesz.
tokos. 2013. 10. 31. 00:12
Előzmény: #2174  Törölt felhasználó
#2177
Hazudozni meg egyébként te szoktál. Számtalan alkalommal kaptalak rajta.
tokos. 2013. 10. 31. 00:08
Előzmény: #2175  tokos.
#2176
Illetbe ha már ilyen poechségeken szarozol, akkor annyit hozzáteszek, hogy ezek körülbelülo adatok, sohasem számoltam ki Ft fiérre, csak egy gyors szolást vettem az átlagos brutómból.

Lehet, hogy nem 2,5 hanem 2,4, de lehet akár 2,6 is.

Ja, és ez kampány? Miért is? Nekem ennyi, másnak annyi. Kampány amit te művelsz, lejárattó kampány, a rossz dolgokat folyamatosan kidomborítva, a jókat elhallgatva.

Én egyszerűen csak rühellel adózni. Mknt ezt írtam ks.
tokos. 2013. 10. 31. 00:00
Előzmény: #2174  Törölt felhasználó
#2175
Akkor maradjunk annyiban, hogy a 2,5 milla a tavalyi év volt. Idén ennél több lesz.

A jövő évi várhatóan nem lesz annyi, mint az idei, de a tavalyit valószínűleg eléri. Azzal kiegészítve, hogy a munkahelyem semmivel sem biztosabb, mint bárki másé kerek-e hazában akár holnap az utcára kerülhetek.

Ezek természetesen a 2010-es sávokhoz viszonyítottak, a teoretikus, soha éltebe sem lépett 2011-es Bajnai félékkel szerintem a már vázolt indokok alapján semmi értelme összevetni.
Törölt felhasználó 2013. 10. 30. 23:48
Előzmény: #2171  tokos.
#2174
Aha. Szóval (állítás #1) nem tudod pontosan, mennyi a fizud, de azért végigkampányoltad pontos számmal ezt a topicot, hogy mennyivel adózol kevesebbet (állítás #2) szeretett Fideszednek köszönhetően. A kettőből az egyik biztosan hazugság.

Én nem szeretem a hazudozós embereket.
Törölt felhasználó 2013. 10. 30. 23:45
Előzmény: #2172  tokos.
#2173
"Csak szerinted van jó, meg gonosz politikus, szerintem hataloméhes van csak"

Eddig teljesen egyetértünk. Szerintem is csak hataloméhes van.

"és a lényeges különbség köztük, hogy a hatalomért folytatott küzdelmük során ki jár rosszul, és ki jár jól."

Szerintem meg az a fontos, hogy az országnak hosszútávon mi a jobb. Én pl. jól jártam a lin. adóval meg a végtörlesztessel is. De egyikről se gondolom, hogy jó ( lin. adóról azt gondolom, hogy az a része, hogy a középosztálynál adócsökkenéssel járt, az rendben van, de szerintem lehet felső kulcs, de tényleg olyan jövedelemnél, ami magas, másrészt nem gondolom, hogy 2010-ben egy válságban kellett volna ezt bevezetni. A végtörlesztést mindenhogyan rossznak tartom).

Erre írtam, hogy te túl rövidtávon, szűklátókörűen és egocentrikus módon kezeled a kérdést.

tokos. 2013. 10. 30. 23:35
Előzmény: #2170  Törölt felhasználó
#2172
Nem pénznyelő drága, te még mindig nem érted. Szerintem mind hazudik, a fidesz is, meg a szocik is. Meg még a Bajnainál is gyakorta feltűnt, hogy hantázkk.

Csak szerinted van jó, meg gonosz politikus, szerintem hataloméhes van csak, és a lényeges különbség köztük, hogy a hatalomért folytatott küzdelmük során ki jár rosszul, és ki jár jól.

Ismerem mindet, a fideszt is, bajnait is, meg a szocikat is.

A jobbikot még nem, de nem ks akarom.
tokos. 2013. 10. 30. 23:27
Előzmény: #2168  Törölt felhasználó
#2171
Pénznyelő,

Örülök, hogy te tudod, mennyi a fizum, mert én magam sem tudom, amíg nem számolgatom össze adóbevalláskor.

A fizum jelentős része nem fix, bónusz, költségtérítés, egyebek.

Egyébként pedig amiről te tudhatsz, az nem idei adat.

Mint írtam, fogalmam sincs, hogy pontosan mennyi, de az idei év jóval többet hozott, mint az eddigiek, a bónusz is kellemes összeg volt, és jött hozzá egy korábban nem kapott kis pénzecske is.

Szóval maradjunk annyiban, hogy te aztán végképp nem tudod, mennyi a fizum, bár én egy szóval sem írtam emlékeim szerint, hogy a 15 millás adósávval nagyon beszoptam volna, mert ez az a az adótábla, amivel kalkulálni abszolút semmi értelme sincs, a már jópár alkalommal leírt indokok miatt.
Törölt felhasználó 2013. 10. 30. 23:25
Előzmény: #2167  tokos.
#2170
Értem. Kiindulsz abból, hogy az egyik tuti hazudik, a másik nem, majd levonod a következtetést, hogy az egyik jobb, mint a másik. Majd ha egyforma mércével mérsz, akkor vitaképes leszel, addig nem.
berlini
berlini 2013. 10. 30. 23:16
Előzmény: #2110  cumi01
#2169
...és minden civilizált országban többségben vannak azok akik egy ilyen diktátort mint Orbán elzavarnának.
Talán eljön még az idő amikor ezt Te is belátod.
Törölt felhasználó 2013. 10. 30. 23:03
Előzmény: #2165  tokos.
#2168
Párazor szóba került itt régebben a fizukérdés, ha nem is pontosan. A lényeg, hogy tudom, hogy nincs havi 1.3 millió feletti bruttód. Tehát hazugság, hogy évi 15 millió felett jaj de beszoptad volna a felső kulccsal.
tokos. 2013. 10. 30. 22:56
Előzmény: #2165  tokos.
#2167
"Pénznyelő, a bruttóm lényegtelen, nem hiszem, hogy bárkire tartozna a fórumon, rád sem. Egyébként ez lehet szuperbruttó is, senki sem tudta pontosan, a lényeg, hogy nagyívben szartak az általad olyan jóhiszeműen kőbe vésettnek tekintett Bajnai-féle 2011-es táblára."

Kiegészítem azzal, hogy ez tulajdonképppen az általuk elfogadott, törvénybe foglalt tábla volt. Sohasem gondolták komolyan.
tokos. 2013. 10. 30. 22:55
Előzmény: #2162  Törölt felhasználó
#2166
Aha, szóval csak a levegőbe beszéltél.
tokos. 2013. 10. 30. 22:54
Előzmény: #2163  Törölt felhasználó
#2165
Pénznyelő, a bruttóm lényegtelen, nem hiszem, hogy bárkire tartozna a fórumon, rád sem. Egyébként ez lehet szuperbruttó is, senki sem tudta pontosan, a lényeg, hogy nagyívben szartak az általad olyan jóhiszeműen kőbe vésettnek tekintett Bajnai-féle 2011-es táblára.
tokos. 2013. 10. 30. 22:52
Előzmény: #2161  Törölt felhasználó
#2164
Bajnai visznt nem indult a 2010-es választásokon. Sem párt élén, sem magában. A szociknak megvolt a maguk 50%-os kulcsó adótáblája a saját programjukban, ugyn ki a fene tartotta vona be a Bajnai-féle táblát öregem. Ki akarta egyáltalán betartani, Bajnai nem, mert ugye nem akart politizálni, a szocik meg mégúgy sem.

Sajnálom, ha nem látod, hogy ezzel a dologgal csak magadat égeted. Egyxébként miért akar most bajnai 4 milliós sávhatárt, ha már egyszer felvitte 5-re utána meg "éppen-hogy-csak" lemaradtak a 15 mmilláról?

Tényleg nem látod, hogy megszopattak vele, öregem???
Törölt felhasználó 2013. 10. 30. 22:48
Előzmény: #2158  tokos.
#2163
"15 millió Ft feletti jövedelmekre 50%-os adót akartak."

És a havi bruttód 1.3 millió feletti?
Törölt felhasználó 2013. 10. 30. 22:45
Előzmény: #2160  tokos.
#2162
Már belinkeltem párszor. Most telefonról nem fogok keresgélni miattad. Majd megkeresed, ha annyira akarod.
Törölt felhasználó 2013. 10. 30. 22:44
Előzmény: #2158  tokos.
#2161
Én Bajnairól beszéltem. Nem a szocik választási programjáról. Leszar a szocikat, sose szavaztam rájuk, nem is fogok.

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek