Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kezdo001 2009. 07. 22. 19:58
Előzmény: #17058  Törölt felhasználó
#17060
majd jön wizes és ír neked oda:)))
Kezdo001 2009. 07. 22. 19:58
Előzmény: #17058  Törölt felhasználó
#17059
tudja ezt már mindenki ez a lap is libsi
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 19:54
Előzmény: #17050  Törölt felhasználó
#17058
Nyitottam egy topikot az indexen "10 százalékon áll az MSZP?" címmel és összesen 27 (!!!) hozzászólást kaptam, abból vagy tizet én írtam. :( Szal érdektelenség van. De az a baj, hogy az index és a Blikk meg a többi tömegmédia is mind mind a jelenlegi kormányzatot támogatja, azaz nyalja a feneküket. Ezt kéne már nyilvánvalóvá tenni mindeki számára, valamilyen formában.
Kezdo001 2009. 07. 22. 19:19
#17057
EL KELL EZEN IS GONDOLKODNI.....
2009.07.22, 10:00 Nemzeti Hírháló

EGY VÉLEMÉNY....

"Orbán elhallgatja az ország népe elöl a keserű valóságot! A magyar nemzeti EP képviselet növelésével a saját hatalmát gyarapíthatja csak, de esze ágában sincs felhívni a figyelmet a Lisszaboni szerződés árnyoldalaira! Ő eldöntötte, hogy a néppárt alelnökeként, egy erős nemzeti EP képviselettel, akár a néppárt elnöke is lehet, előkelő helyet szerezve a Bilderberg rangsorában!

A Lisszaboni szerződés miben hagy intézkedési lehetőséget egy, a végletekig eladósított, kifosztott, nagyrészt idegenek tulajdonában lévő országban működő kormánynak ?
Kezdo001 2009. 07. 21. 09:01
#17056
MSZP
link
FIDESZ
link
JOBBIK
link
Kezdo001 2009. 07. 21. 08:50
#17055
pampa 2009. 07. 20. 17:54
#17054
Erre nem vetődött annyira szenzáció éhesen a média,mit a disznólábakra....

2009-07-20 16:36
Letörték az országalmáról a kettős keresztet

Letörték a tótkomlósi Szent István szobor országalmájáról a kettős keresztet. A tettest, egy 16 éves fiút, a rendőrök rövid időn belül elfogták.

Hétfőn reggel jelentették a helyi polgármesteri hivatalból a rendőrségen, hogy letörték a Békés megyei kisváros főterén álló Szent István szobor országalmájáról a kettős keresztet.

Az Orosházi Rendőrkapitányság nyomozói azonnal megkezdték a nyomozást, s a kiterjedt adatgyűjtés során megállapították az elkövető kilétét: a 16 éves helyi fiatal kihallgatásán beismerte tettét. A fiú kihallgatásán az is kiderült, hogy hétfőre virradó éjjel nem csak a szobrot rongálta meg, hanem társával együtt betört az egyik helyi italboltba is, ahonnan dohányárut és szeszes italt vittek el.

A fiú betörőtársát, egy felnőtt korú férfit, szintén azonosította, s elfogta a rendőrség. Sem a fiú felnőtt társát, sem őt nem vették őrizetbe, az ellenük folyó eljárás során szabadlábon védekezhetnek.

A megcsonkított szoborban keletkezett kár felmérése folyamatban van, de bizonyosan meghaladja a 20 ezer forintot.

(HavariaPress)
Kezdo001 2009. 07. 19. 22:38
#17053
Kezdo001 2009. 07. 19. 22:10
Előzmény: #17050  Törölt felhasználó
#17052
Vona mondta, nem érdemes a támadásokkal foglalkozni nincs rá idő sok a feladat ezzel csak az időt és az energiát pazaroljuk el
az szdsz meg a mszp saját magát kicsinálta, nem érdemes foglalkozni velük:)))
a fidesz pedig meg kell, hogy tisztuljon, mert a sorsukra jut
Kezdo001 2009. 07. 19. 22:05
Előzmény: #17050  Törölt felhasználó
#17051
:))))
hát az alábbi iromány kitaláció
én meg nem hiszem hogy a JOBBIK antimagyar párt lenne mivel én is támogatom 1000-el :)))(igaz volt mikor a fityiszt támogattam)
Törölt felhasználó 2009. 07. 19. 21:48
Előzmény: #17049  Kezdo001
#17050
Jó estét Banktulajdonos:)

Először is: Justice for Hungary!!!

Másodszor: az MSZ sztem nagyon jó kezdeményezés. De az emberek elég közömbösek, így nem tudom, mekkora sikert lehet elérni alulról jövő kezdeményezéssel. De optimista vagyok.

Egyébként, ahogy itt is írtad, sok helyen hallani, h. Morvai Krisztina bérenc. Meg az fura, hogy sosem szidják konkrétan, nevekkel dobálózva a szadeszt és a maszopot, akik 7 év alatt tönkre tették az országot. Folyamatosan a Fideszt támadják...(Nyílván szavazatvadészat, is)
Kezdo001 2009. 07. 19. 21:35
Előzmény: #17047  Törölt felhasználó
#17049
szia FIL:)
egy megyei JOBBIK-os pártvezetővel beszéltem még a kampány közepén, kopogtatócédula gyűjtés miatt ő mondta azt, hogy ha Vona Gábor és a JOBBIK vezetése is korrumpálódni fog - szerinte soha - akkor vége ennek az országnak és tényleg 6 millió rabszolga földje leszünk
amúgy az MSZ helyi alakuló ülésén is hasonlók hangzottak el a szövetséggel kapcsolatban, ha nem erősödik meg (Magyarok Szövetsége)akkor újabb 20 év semmi következik egymást szétcincáló a felszínen viaskodó pártelittekkel
hát én remélem hogy még az idén de legkésőbb jövőre létrejön egy erős és hatékony nemzeti oldal az MSZ, JOBBIK tengely mentét remélem, hogy a két szervezet melynek céljai ugyan azok max az út más, nem fog egymás ellen fordulni
Phylaxa 2009. 07. 19. 13:54
Előzmény: #17047  Törölt felhasználó
#17048
Az első hozzászólások tetszettek az Ep-ben. Nem ártana, ha Európa országainak lenne fogalma arról, hogy mi folyik nálunk. Tetszett. Csak így tovább.
Törölt felhasználó 2009. 07. 19. 10:30
Előzmény: #17044  Kezdo001
#17047
Etetnek bennünket így is - úgy is.
A Jobbikról sem tudjuk az igazságot. Jó lenne, ha tiszta lenne a dolog, de ebben azért nem lehet senki 100%-ban biztos. Ha nem lesz elszámoltatás - csak kirakat "perek" - az egyfajta bizonyíték lehet? Meglátjuk. Vak is azt mondta.
Törölt felhasználó 2009. 07. 18. 20:55
Előzmény: #17044  Kezdo001
#17046
Egészen pontosan látod a lapleosztást. Itt a büdös életben nem lesz számonkérés, pedig Stadler csak inas lehetne mellettük az Utolsó vacsorával. Igazi számonkéréshez népharag és valamelyik ultraszélső párt hatalomra kerülése kell. Pedig ideje lene, mert az eddig regnáló parlamenti pártok nemcsak az elmult 20 áévet cseszték el, de az elkövetkezendő 20-t is zálogba tették.
Phylaxa 2009. 07. 18. 19:57
Előzmény: #17044  Kezdo001
#17045
Szerintem nem lesz kétharmada senkinek csak együtt tudnak majd fontos törvényeket módosítani. De nem is rossz az. Nem árt, ha átrágják kicsit a dolgokat és több szempontból megvizsgálják. Csak törne be már az értelem abba a gyönyörű házba!
Kezdo001 2009. 07. 18. 16:20
#17044
Képzelt csúcsértekezlet
Megeshetett napjainkban

Résztvevők: Orbán Viktor (OV), Kövér László (KL), Gyurcsány Ferenc (GF), Bajnai Gordon (BG), Lendvai Ildikó (LI), Kóka János (KJ)

OV: Akkor beszéljük meg teendőinket, és azt, hogy ki mit fog mondani. Én változatlanul fogom emlegetni a személyi felelősségvonás szükségességét. De nyugodjatok meg, eszem ágában sem lesz megtenni.
LI: Jó, jó, de nehéz helyzetbe kerülhetsz, ha nem tartod be az ígéretedet.
OV: hát még én is töprengek, hogyan tudok ebből kimászni.
BG: nekem van egy ötletem, de túl vad
GF: nem baj, mondjad
BG: Hát ilyen felelősségre vonáshoz kétharmados többség kell.
OV: Ez sajnos bejöhet,
BG: könnyen lehet ezen segíteni.
LI: Hogyan?
BG: Hát kell egy olyan párt, amely belép a versenybe és csökkenti a nyerési szintet, szavazatokat vesz el.
KL: Csak nem a JOBBIKra gondolsz? Az egy jelentéktelen kis pártocska. Az MDF és az SZDSZ ugyanis nem jöhet már szóba.
LI: Ha gyenge, fel kell erősíteni. Kezdjük el pl. közös erővel szidalmazni
KJ: És miket mondjunk?
GF: Mi azt mondjuk, hogy nácik meg fasiszták. OV mondja azt, hogy antiszemita szélsőjobboldali. Ennek még a Likud is örülni fog. KJ pedig mondja, hogy rasszisták és nem szeretik a buzikat.
OV: És gondoljátok, hogy ezekért sokan pártolnak el tőlünk? És biztosak vagytok, hogy megmenekülünk a kétharmados többségtől?
LI: Bármiben fogadok, így lesz.
KL: De ebből mi a hasznotok?
LI: Elsősorban az, hogy szép csendben eltünhetünk megszerzett javainkkal a háttérben. Nincs törvényi firtatás az eredetről. De nekünk már úgyis annyi, néhány tízezer szavazat ide vagy oda, nekünk sem nem árt sem nem használ.
OV: De arra is szükség van, hogy ezeket a vádakat ne csak mi mondjuk. Kell legalább néhány értelmiségi. Lehetőleg olyan, aki a mi oldalunkon áll.
KJ: Ettől ne félj. Ismered Lenin véleményét a "hasznos idiótákról"? Ezek - mint a híres filozófusok, Russel, és Sartre, Yves Montand és még sokan mások még Sztálinnak is bedőltek és zengték a szocializmus dícséretét. Máris akadnak köztünk kiművelt értelmiségiek, akik fújnak olyan blődségeket, hogy a JOBBIKot az MSZP pénzeli. De csak mondják, mondogassák, nekünk segítenek.
KL: De így veszélyesen sok JOBBIK-os kerülhet a parlamentbe. Ez aggályos lehet.
LI: Annyian nem lesznek, hogy önállóan döntsenek. Ti pedig azt tesztek, amit akartok. Majd a látszat kedvéért szórtok ránk néhány látvány-átkot. Mi pedig majd megmondjuk, hol van elásva néhány kincsesláda.
OV: Akkor megegyeztünk? Felváltva szórjuk átkainkat a JOBBIK-ra, egyúttal elterjesztjük, hogy a JOBBIK-ot ti pénzelitek.
GF: De beveszik vajjon azt, hogy mi két homlokegyenest ellenkező célú akciót folytatunk: átkozzuk a JOBBIK-ot de titokban pénzeljük?
KL: Emiatt ne aggódj. Rólatok minden és mindennek az ellenkezője is elhihető. De mondtam: máris akadnak tanult emberek, akik ezt a maszlagot beveszik és még terjesztik is. De nem baj, csak kétharmados többségünk ne legyen.

Lejegyezte. Mihály
Kezdo001 2009. 07. 18. 16:08
#17043
"Újabb bizonyíték: a Fidesz egyik gazdasági főembere beismerte: nem biztos, hogy hatalomra kerülve eltörlik Bajnai mocskát. Már önmagában felháborító, hogy egy köztörvényes rezsim intézkedéseit bármely mértékben helyeslik a narancsos árulók, szintén aljas, hogy a tolvajkormány megatolvajlását csupán csomagnak, megszorításnak nevezik, de a lényeg, hogy ahogyan Viktor együtt rágalmazza a Gárdát, Jobbikot, a valódi nemzeti oldalt az MSZP-SZDSZ-szel, úgyanúgy felsorakozik annak gazdasági gyarmatosító programja mellett. Orbán Viktor is IMF hitel felvételéről hadovált, akárcsak a szocionista söpredék. Alább a július 16-i hír.

Nem biztos, hogy a Fidesz miután hatalomra kerül, mindent vissza fog csinálni a Bajnai-kormány megszorításaiból - mondta a HVG-nek Szapáry György tekintélyes (hvg-zsidóul ez azt jelenti: cionista, a mi emberünk - a szerk.) közgazdász, Orbán Viktor Fidesz-elnök egyik tanácsadója. Az interjúban Szapáry beszélt arról, hogy jelentős adócsökkentésre van szükség, amely átmenetileg a jelenleginél nagyobb megszorítással járna.

"Nem hinném, hogy az új kormány mindent visszacsinál. Egyes dolgokat igen, a vagyonadót, úgy tűnik, biztosan. De ha a Fidesz mérvadó gazdaságpolitikusainak a nyilatkozatait nézi, ők nem mondtak mindenre nemet" - mondta a HVG-nek adott interjúban Szapáry György közgazdász, korábbi MNB-alelnök, Orbán Viktor Fidesz-elnök tanácsadója. Szapáry ezt azzal kapcsolatban mondta, hogy Fidesz politikusai eddig kizárólag olyan kijelentéseket tettek, hogy a Bajnai-kormány intézkedéseinek számos elemét eltörölnék kormányra kerülésük után.

Szapáry (hazugsága - a szerk.) szerint a 2010-ben megalakuló új kormány mozgástere sem lesz nagyobb, mint a jelenlegi, Bajnai Gordon vezette kormányé (persze, hiszen Orbán sem megy szembe a gyarmatosítókkal, így valódi váltás nem lesz, már ha egyáltalán nyer - a szerk.).

Szapáry azt mondta, a különbség valószínűleg az lesz, hogy szerinte a Fidesz-kormány jobb szerkezetben fogja féken tartani a költségvetési hiányt. A közgazdász beszélt arról is, hogy nagyobb adócsökkentésre lenne szükség, és kérdésre válaszolva elismerte, hogy ez a mainál nagyobb megszorításokkal járna, de hozzátette, hogy "ha még nagyobb mértékben csökkennének a munkaadók terhei, azzal javulna a gazdaság versenyképessége, meggyorsulhatna a felzárkózás".

A Fidesz szakértőitől nem először hallani ilyen gondolatokat, Az Orbán Viktor felkérésére a következő Fidesz-kormányzáshoz készült, Jövőkép című kötetben - amelyet maga a pártelnök mutatott be - például hangsúlyosan szerepel az újraelosztás mértékének csökkentése, vagyis a jóléti kiadások lefaragása. A kötetben többek között az olvasható, hogy a munkára rakodó terheket csak akkor lehet csökkenteni, ha a másik oldalon növelik a vagyoni és forgalmi típusú adókat.

A Fidesz azonban a jelek szerint nem feltétlenül hallgat a saját szakértőire, ez nyilvánvalóvá vált az ingatlanadónál. Hiába javasolta ugyanis vagyoni típusú adózást az áprilisban bemutatott Jövőkép, a párt májusi elnökségi ülésén mégis úgy döntött, kormányra kerülésük után mindenképpen eltörlik a kormány által bevezetett ingatlandót. Navracsics Tibor, a Fidesz frakcióvezetője később azt mondta: a vagyonadót a párt szakértőinek csak egy része javasolta, ők viszont a gazdasági válság miatt annak kivetését semmiképpen sem tartanák szerencsésnek.
"
Phylaxa 2009. 07. 18. 15:14
Előzmény: #17041  Törölt felhasználó
#17042
Azt hiszem, hogy az eddig szabad rablásos közbeszerzési pályázatoknak most jutottunk a csúcspontjára. Eddig csak planitaárban építettünk mindent, de talán olyan dolgokat amikre szükség is volt. Már ez sem elég. Ha egyszerűen csak lezárnák a Margit-hidat akkor az emberek keresnének más lehetőséget az átjutásra és a városnak ezen a részén lecsendesedne a forgalom. De nem....a városvezetés haveri körének már ez sem elég. Csináljunk még nagyobb dugót....lehetetlenítsük el a közlekedést teljesen és szakítsunk annyit amennyit csak lehet. Értelme? A válasz szerintem egyértelmű. Az égvilágon semmi értelme. Pár ember üzleti érdeke na az igen.
Törölt felhasználó 2009. 07. 18. 13:11
Előzmény: #17039  saru
#17041
És a Margit-híd forgalmának 1/4-ét tudná lebonyolítani.
Akkor miért is lenne jelentősége ????

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek