Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2019. 11. 01. 08:37
Előzmény: #79799  gambadoro
#79800
Nekem vannak illúzióim. Hiszem, hogy a közelmúltban végzett, tudatosan modern, lehetőleg külföldi is, oktatásban részt vett, kommunizmust csak hírből ismerő, nyelveket beszélő, innovációra nyitott, agilis középkorú emberek jóval jobban tudnák vezetni z országot.
gambadoro 2019. 11. 01. 02:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#79799
az a probléma, hogy nincs kire lecserélni a fityeszt
lehet mondani, hogy mindegy csak ne ezek
de ki?
a fidesz utód momentum?
mszp párbeszéd? :)
dk??????? hehe - bár azt kell mondanom, ha nem a gyurcsány apró family tolná, a dk lenne a leginkább europer és valóban előremutató párt
jobbik? ugyan
sajnálatos módon nulla 
ez a karácsony, akinek első dolga tarlóst díszpolgárrá tenni, megtolni a végkielégítését?
hát mi ez?
ne legyenek senkinek illúziói
pontosan úgy fog lopni az a bagázs is mint a másik (eltekintve néhány "őrülttől" mint pl a ferencvárosi polgármester, de még ő is szépen megtolja majd ha mást nem a fizetést)
majd figyeljétek, kik nyerik a közbeszerzéseket - nagy változás nem lesz, max új szatellit cégek - ahogyan a pozíciók is szépen feltöltődnek na persze ugyanazokkal a korábban bírált fizetésekkel
amíg nem lesz egy normális párt, valóban tiszta emberekkel nem fog ez az ország előre lépni
:(
most úgy tűnik ez sose fog megtörténni
momentum-trader 2019. 10. 31. 19:59
Törölt hozzászólás
#79798
momentum-trader 2019. 10. 31. 19:10
Törölt hozzászólás
#79797
Peterbond 2019. 10. 31. 18:09
Előzmény: #79793  novotrade
#79796
Tudom felhaborito hogy szegeny csalad haza isten Borkait a szamra vettem. Magan ugy senkinek semmi koze hozza a kozpenzt mire kolti. Curtis viszont mar mehet. Ja es az nem bulvar... ertem en.
Peterbond 2019. 10. 31. 18:08
Előzmény: #79793  novotrade
#79795
"Nálam az nem BULVÁR !!!!  kategória, ha valaki arról nyilatkozik, hogy 8 év alatt kb. 100 milliót !!!!!  költött drogra!  :(((((
"
Pedig ez a bulvar.
Nalam az nem bulvar hogy kozpenzbol elkoltottunk tobbet egy presztizs rendezveny 2 orajara mint az amugy legismertebb magyar fesztival egy het alatt a foszinpadjan fellepo 2 tucat vilaghiru zenesznek. ( csak jelzem ugyanezen eloado 3 evvel korabban a toredek osszegert ugyanigy fellepett a Szigeten ). De nalad az a parszaz millio bulvar. Ahogy a par milliardrol 46 milliardra hizo uszoda is. Az nem kozpenz pazarlas. De hogy egy gazdag zenesz elveri drogra a vagyonat... hat jo napot. Szerinted a 70es 80 as evek rock csapatai ugy unblokk mire koltottek? Mibtha arrol cikkeznenek hogy poltikus hazudott, vagy az eg kek. Csak te ezen felhaborodsz a politikusodnal meg valtig allitod hogy az csak feltetelezes nem is ugy volt...
-pny
-pny 2019. 10. 31. 10:38
Előzmény: #79766  Bekre_Pal
#79794
Bizony, letiltatnia sikerült (a nagy semmiért), válaszolnia persze azóta se...
.
Nem baj, beszédes ez így is.
novotrade 2019. 10. 31. 10:34
Előzmény: #79792  Peterbond
#79793
Nálam az nem BULVÁR !!!!  kategória, ha valaki arról nyilatkozik, hogy 8 év alatt kb. 100 milliót !!!!!  költött drogra!  :(((((
.
és nem egy ÚJSÁGÍRÓ véleménycikke!   :(((((
.
BEISMERÉS!!!!!!   :((((((
.
Felháborító!
.
 és az is, hogy ezt össze akarod mosni a győri történésekkel!  :(
Peterbond 2019. 10. 31. 09:40
Előzmény: #79787  novotrade
#79792
"nem tudom kitől beszélsz, nem követem a bulvártó de valószínűleg nem 3+2 szintű zenész volt....."
Nem TE masoltad be a lenti bulvart 5 perce?
Peterbond 2019. 10. 31. 09:39
Előzmény: #79789  novotrade
#79791
Latom nem jott at az ironia. Pont olyan komolytalan probaltam lenni mint te aki mindenre csak azt irod "feltetelezes". Nem az ahogy Curtis drogfogyasztasa sem. Reszemrol bortonben es nem szinpadon a helye. De erdekes hogy ez a 100 millio kiverte a biztositekot a lenti 34 szer 100 millio meg nem.
Peterbond 2019. 10. 31. 09:37
Előzmény: #79788  Peterbond
#79790
"A Sziget nagyszínpadának felépítése és a hét napon keresztül fellépők gázsija 1,4 milliárd forinttal olcsóbb, mint a vizes világbajnokság megnyitó ünnepségének 120 perce. És még egy adat, az idei VOLT fesztivál két nagyszínpadára fordított összeg a Linkin Park szerződtetése miatt a szokásosnál magasabb volt, 770 millió forintnak megfelelő eurót költöttek a többnapos rendezvény minden neves fellépőjére. "
novotrade 2019. 10. 31. 09:28
Előzmény: #79788  Peterbond
#79789
Akkor Vurtis drogfogyasztasa is feltetelezes. Hisz csak o maga mondta a szajaval. Hazudhatot is."
.
 Ezt azért tegyük el az "utókornak".  :)))))
.
Az egyik elismeri... az HAZUGSÁG!
 A másik TAGADJA .... az VALÓSÁG!
.
Komolytalan vagy.
Peterbond 2019. 10. 31. 09:15
Előzmény: #79787  novotrade
#79788
Latod minden mar feltetelezes ha Fideszrol van szo. Pedig az egy oras musorert az az enekes tenyleg annyit kapott mint a Sziget egy hetes fellepogardaja. A Puskas annyiba fog kerulni aranyaban mint a wembley ami meg az angolok szerint is tul volt arazva. De igazad van ezek feltetelezesek. Akkor Vurtis drogfogyasztasa is feltetelezes. Hisz csak o maga mondta a szajaval. Hazudhatot is. A stadionok is lehet igy voltak a legolcsobbak. Az enekes meg lehet csak 100 millio volt egy orara a tobbit a szervezok szetosztottak a helyi nagycsaladosok kozott.
novotrade 2019. 10. 31. 08:40
Előzmény: #79786  Peterbond
#79787
Bezzeg a 100 milliardos tularazasok es korrupciok felett csak legyintesz. Erre hivtam fel a figyelmed roviden. A meszaros es Tiborcz urek eseten ilyen jo populista megkozeliteseid sose voltak. Ahogy egy vizes vb re 1 ora musorert 1.5 milliardert idehivott "enekes" se zavart."
.
 Ezek FELTÉTELEZÉSEK amit te mint TÉNYT akarsz egy beszélgetésbe beemelni.
.
nem tudom kitől beszélsz, nem követem a bulvártó de valószínűleg nem 3+2 szintű zenész volt.....
Peterbond 2019. 10. 31. 08:36
Előzmény: #79785  novotrade
#79786
Minosegi osszemosas. Hol irtam 100 mrd os drogfogyasztasrol?
Azt irtam hogy erdekes mod ugyanaz a tema nem veri ki a biztositekot ha Fideszes cssinalja. ( drogfogasztas)
A 100 millionel jo populistan elmondod hogy ennyit joerzesu dolgos ember nem keres egesz eleteben. Bezzeg a 100 milliardos tularazasok es korrupciok felett csak legyintesz. Erre hivtam fel a figyelmed roviden. A meszaros es Tiborcz urek eseten ilyen jo populista megkozeliteseid sose voltak. Ahogy egy vizes vb re 1 ora musorert 1.5 milliardert idehivott "enekes" se zavart.
Csak ez az "enekes" 100 milliora amit nem kozpenzbol hanem a "rajongoi" penzebol szedett ossze. Fajjon a feje ezen azoknak akik ennyit fizettek erte. Se te se en nem tettuk. De a fentiekre a te es en penzem is benbe van boven.
novotrade 2019. 10. 31. 08:28
Előzmény: #79784  Peterbond
#79785
Borkai hol nyilatkozott arról, hogy 8 év alatt 100 MRD-ot költött DROG-ra?
.
Peterbond 2019. 10. 31. 08:21
Előzmény: #79783  novotrade
#79784
A politikusok eseten ilyen felhaborodast varnek szinten el. Ja es nem csak kispest hanem gyor eseteben is. Ahogy a 100 millio pont az ezrede a 100 milliardnak.
novotrade 2019. 10. 31. 08:10
#79783
"Nyolcévnyi drogozás azonban nem csupán Curtis lelkét és szervezetét viselte meg, a pénztárcájából is rengeteg pénzt vitt el. Amikor a riporter rákérdezett, mégis mennyit, a rapper csak annyit válaszolt: Nem tudom, nem is akarom tudni  rázta a fejét, majd rávágta:
Szerintem százmillió forint körül biztos elköltöttem. Curtis maga is megdöbbent attól, hogy ennyi pénzt költött függőségére"
.
.
 Döbbenetes!!!!!!
Egy tisztességes magyar munkás ÉLETE során összesen !!!!!  nem keres ennyi pénzt, amit egy "énekes" 8 év alatt csak DROGRA !!!!!!  tudott költeni!
.
 Felháborító!
Shortelek 2019. 10. 23. 17:39
Előzmény: #79780  Törölt felhasználó
#79782
Oké, de én azt találtam ki orbáncnak.
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 17:27
#79781
A kivégzés egy német szemtanújának a leírása, aki Székely Györgynek nevezi és nem említi a vastrónt (ahogy Ulászlónak a kivégzésről szóló beszámolója sem említ izzó trónt):
"Az őrgróf szolgája, Kristóf nevezetű, megjött a hadból, elmondotta, hogyan fogták meg a Székely Györgyöt;először - azt mondja ez a Kristóf, és ő a hadból a szemével látta - megfogták őt és levetkeztették és egy magas székre ültették. Azután koronát csináltak neki vasabroncsból, azután ezt a koronát izzóvá tüzesítették és az ő fejére helyezték. És ennél a koronázásnál minrtegy hatvan emberüknek táncolniok kellett előtte és mögötte a maguk módján, és ehhez még hegedővel és sípokkal is zengettek az ő módjukon. És akik ott jelen voltak barátok és papok meg egyéb tanult emberek, mindnyájan énekelték: Te Deum, laudamus. És ilyen énekés közepette az ő öccsét, kit vele együtt fogtak el, három darabra vágták az ő szeme előtt, majd majd azután a táncolóknak, az ő legjobb szolgáinak, nyersen kellett őt enniök; szolgái ettől vonakodtak, mire hármat vagy négyet levágtak közülük, és mikor a többiek ezt látták, tátott szájjal rávetették magukat és darabokat haraptak ki belőle. És aki nem nyelte le, azt levágták(...)Ezt a tettet János gróf, az erdélyi vajda vitte véghez, az ő főkapitánya által cselekdte meg Székely Györgyön ezt a kínzást; és mind a vele volt népet büntetés nélkül hagyták elvonulni, hogy soha többé ne cselekedjenek az ország ellen, gonosztettükket megbocsátották... De még azért mindig sok nép tartja fenn a keresztet, ezért senki sem mondhatja meg, mi lesz ebből..." (...)
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 17:14
Előzmény: #79778  Shortelek
#79780
A tüzes trón csak kitaláció, nem volt ilyen.
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 17:14
Előzmény: #79777  Bekre_Pal
#79779
Egyértelműen székely volt. Keresztes hadjárat vezetését vállalta el, a mi korunkból nehezebben érthető hogy annak idején ez mit jelentett az embereknek, ugye istenért mentek harcolni és meghalni, tehát a kortársak szemében kvázi bátor hősök voltak, akik bűnbocsánatot kaptak és szent küldetést teljesítettek, tehát mindenkinek támogatnia és segítenie kellett őket. Na most ehhez képest a nemesség már eleve akadályozta, hogy felvegyék a keresztet, több esetben erőszakkal vitték vissza a jobbágyaikat, még később meg megtámadták őket, tehát kvázi bűnözőkként viselkedtek. Dózsa ennek ellenére aránylag rendezetten vezette őket délre, az első nagyobb összecsapás Apátfalvánál pedig úgy kezdődött, hogy a nemesi sereg verte szét az ő előhadát. Érthető, hogy begorombult. A csanádi kegyetlen kivégzéseknek pedig megvolt az előzménye már a másik oldalról, ugyanis a Mezőtúrnál korábban elfogott kereszteseket az urak karóba húzták, vélhetően erről Dózsa már ekkor értesült. Én úgy látom, hogy ő becsülettel próbálta teljesíteni azt a feladatot amivel megbízták, ha békén hagyják, akkor valószínűleg át is mentek volna a török területre (az mondjuk már más kérdés, hogy a török reguláris hadsereg valószínűleg szétverte volna őket).
Shortelek 2019. 10. 23. 16:49
Előzmény: #79774  kiegyezo
#79778
Teljesen jó ötlet viszont én azzal egészíteném ki, hogy tüzes trónra kell ültetni.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 23. 16:41
Előzmény: #79776  Törölt felhasználó
#79777
én is kedvelem a történelmet, de az ő történetének más részei is megragadták a figyelmemet, például az a helyzet amibe akkor került amikor a nemesek kiszálltak a keresztes buliból és nagyjából ugye nehezen menedzselhető helyzetben (vö. szarban) hagyták. azt nem tudom, mennyire székely, hajlamos vagyok a verne gyula, bach jános sebestyén, károly róbert meg hasonló magyarítások közé besorolni azt hogy dózsa györgy, de könnyen tévedhetek.
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 15:10
Előzmény: #79775  Bekre_Pal
#79776
Dózsa Györgynek hívták, székely volt és a nándorfehérvári várőrség lovastisztje, aki párviadalban győzött le egy híres török tisztet. E tettéért Budára hívták, hogy megjutalmazzák és ha már ott volt, kapóra jött, mivel az urak közül senki sem vállalta a keresztes had vezetését, így rá lehetett lőcsölni a posztot. Becsületesen csinálta és elindult a sereggel dél felé a török ellen és csak akkor fordult az urak ellen, amikor azok megtámadták a különböző parasztseregeket, tehát a vérontást nem ő kezdte.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 23. 14:10
Előzmény: #79774  kiegyezo
#79775

egy olyan meleg sapit mondjuk kaphatna mint gheorghieu doja
http://www.kepfeltoltes.eu/images/2019/10/23/411dozsa2.jpg
kiegyezo 2019. 10. 23. 13:12
#79774
A 24.hu-n azt mondja Vajda Mihály filozófus, hogy lehet, hogy Orbánt meg kellene koronázni, és akkor megnyugodna. Én ezt nem tartom jó ötletnek, sőőőt.
.
Viszont eszembe jutott valami, ami méltó lenne hozzá, boldoggá tenné, és szerintem még az ellenfelei/ellenségei/gyűlölői nagy része sem sajnálná tőle. Az új Puskásban neki kellene az első kezdőrúgást elvégeznie, címeres  mezben. Nincsen szmájli. 
euler 2019. 10. 23. 12:30
Előzmény: #79769  Peterbond
#79773

"Viszont meglepoen kompromisszum kepesebb lett a Fidesz es Orban maga is."
.
Kétlem!
A szavakban kifejezett kompromisszumképesség Orbánnál semmit nem jelent. Kétszínű, jogtipró magatartását a hatalom megtartása érdekében már számtalanszor bizonyította. A párt se jobb, mert
a fidesz ennek a hatalmi tébolynak a kiszolgálója, a demokratikus háttér látszólagos biztosítója.
Nem olyan régen volt a kongresszusuk. Még az un. kommunista pártkongresszusok is jobban adtak a látszatra: főtitkár elvtárs értékelője, látszólagos értékelő vita, változtatási javaslatok, többes jelölés stb.
Orbán először akkor szólalt meg amikor már egyedüli jelöltként 98 %-kal (!) megválasztották, és amiket mondott... szégyen.
Karácsony most kompromisszumképesebbnek látszik, mint a parlamenti ellenzék.
Nem tudom melyik a jobb.
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 12:09
Előzmény: #79769  Peterbond
#79772
"Ezen valtoztatni nem nagyon latom hogy lehet. A bizonytalanok megnyerese volt most is az ellenzek sikerenek titka."
Az értelmes és tisztességes emberek elkényelmesedtek illetve feladták, hogy úgyis reménytelen a dolog. Nem az, fel kell venni a kesztyűt és a szemükbe kell mondani, hogy hazugság, amit állítanak. Én egy ideje ezt teszem már a környezetemben, volt sok összeveszésem belőle, de azt is láttam, hogy páran elgondolkoztak a dolgokon, így nem reménytelen az ügy.
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 12:05
Előzmény: #79769  Peterbond
#79771
"Viszont meglepoen kompromisszum kepesebb lett a Fidesz es Orban maga is. Ha mar csak ezt sikerult elerni es par tobb tizmilliardos ertelmetlen projektet megallitani mar az is siker."
Ez még csak szóbeli kompromisszum-képesség, várd meg a tetteket ("ne arra figyeljenek, amit mondok").
Törölt felhasználó 2019. 10. 23. 12:04
Előzmény: #79762  pampa
#79770
Te mit is szoktál csinálni? Beírsz valamilyen állítást mindenféle bizonyíték nélkül, amikor más megcáfolja, akkor az szerinted kötekedés, elvonulsz (a saját topicodból kitiltod az illetőt), majd egy idő után újra előjössz a korábban már megcáfolt állításoddal, mint ha mi sem történt volna. A szokásos fideszes módszer ugye, ismételjük minél többször a valótlanságot és akkor elhiszik. Ez itt egyrészt nem megy, másrészt meg óhatatlanul magadra vonod azt, hogy ugyanabban a témában tizedszer már nem fog senki veled vitatkozni, egyszerűen beírjuk, hogy megint hazudsz, oszt jó napot. Ha megsértődsz az a te bajod, vonulj vissza a saját topicodba és írogasd ott a valótlanságaidat.
Peterbond 2019. 10. 23. 11:52
Előzmény: #79767  signal2
#79769
En ebbol is azt latom amit itt a forumon is. Hosszu evek kemeny propaganda es munkaja folytan a Fidesz kialakitott egy bazist ami szibte vak hittel szavaz ra fuggetlenul hogy mi tortenik. Derulhet ki barmi ( korrupcios vagy mas botrany ), tehet akar 180 fokos fordulatot egy het alatt egy egy temaban akkor is megmagyarazza.
.
Ezen valtoztatni nem nagyon latom hogy lehet. A bizonytalanok megnyerese volt most is az ellenzek sikerenek titka. De ebben szerintem benne van azon protest szavazok is akik senki re se szavaztak es nem kovettek a politikat eddig de most felhaborodtak a Fidesz hirt kapott ugyein. De ez nem lesz mar igy a kovetkezo valasztaskor.
 .
Viszont meglepoen kompromisszum kepesebb lett a Fidesz es Orban maga is. Ha mar csak ezt sikerult elerni es par tobb tizmilliardos ertelmetlen projektet megallitani mar az is siker.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 23. 09:27
Előzmény: #79765  euler
#79768
Ha jól értem azt hogy csigavér, viktorunk nagyobbat tarolt volna mint valaha amennyiben ez egy parlamenti választás lett volna. Vagyis nem csak a győrieknek van tikkjük.
signal2
signal2 2019. 10. 23. 09:23
Előzmény: #79765  euler
#79767
Ezek adatok, amelyek azt mutatják, hogy a fidesz bem gyengült egy fikarcnyit sem, ezért nem elkényelmesedni kell, hanem még keményebben dolgozni.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 23. 09:21
Előzmény: #79762  pampa
#79766
Helyette te nyomtad fel, házmester elvtárs.
euler 2019. 10. 23. 09:15
Előzmény: #79763  signal2
#79765

Ettől az értékelésnek szánt érthetetlen gánymunkától max el lehet bizonytalanodni.
Mit akart mondani a (névtelen) költő?
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 10. 23. 08:38
Előzmény: #79763  signal2
#79764
A fővárosban ellenzékbe kerülő fideszes politikuskj tényleg elbízták magukat.
signal2
signal2 2019. 10. 23. 08:12
#79763
Mielőtt ellenzéki politikusok nagyon elbíznák magukat:
https://m.hvg.hu/itthon/20191023_onkormanyzati_valasztasok_szamai_hallgat_a_mely?s=hk
pampa 2019. 10. 23. 07:35
Előzmény: #79759  -pny
#79762
Folyamatos kötekedő, sértő személyeskedés!
Tényleg nem lehet elérni, hogy a  beszélgetéssel, a felhozott témával foglalkozzon?
Elviselhetetlen a stílusa!
Idővel mindenkit el fog innen üldözni!
-pny
-pny 2019. 10. 22. 22:48
Előzmény: #79760  rockmaster
#79761
És tényleg elkullogott...
rockmaster 2019. 10. 22. 17:16
Előzmény: #79757  -pny
#79760
És gondoljunk a Fidesz-Fkgp-re :)
-pny
-pny 2019. 10. 22. 17:09
Előzmény: #79758  rockmaster
#79759
Pampa jó nagy öngólt rúgott megint, aztán elkullogott. Majd biztos visszajön a kokozó szoci képviselővel:)
rockmaster 2019. 10. 22. 16:56
Előzmény: #79757  -pny
#79758
Az álkeresztény 0,0 %-os kormánypárt :)))
-pny
-pny 2019. 10. 22. 16:24
Előzmény: #79755  novotrade
#79757
“A választók megnyerésén kell dolgozni egy új pártnak és nem elvtelen szövetségeket kötni azért, hogy HATALOMRA kerüljön!”
.
Mesélsz arról, hogy a KDNP mikor és hogyan nyerte meg a választókat? Vagy csak szövetséget kötött, hogy hatalomba kerüljön?
.
A Fidesz-KDNP szövetséget is elvtelen ek tartod, gondolom... Vagy azt mégse?
-pny
-pny 2019. 10. 22. 16:22
Előzmény: #79755  novotrade
#79756
“Én nem tudom támogatni az elvtelen összefogást!”
.
SEMMILYEN ELVTELEN nincs benne. Összefognak a legfontosabb közös cél érdekében.
.
Azért elvtelen, mert te kimaradsz belőle?
novotrade 2019. 10. 22. 16:16
Előzmény: #79753  signal2
#79755
Azért még volna más lehetőség. Csábítson el a Momentum szavazókat a fidesztől, legyen a relatíve legnagyobb támogatottságú párt, "
.
.
.
 Látod, csak van olyan téma amiben egyetértünk.
Én nem tudom támogatni az elvtelen összefogást!
A választók megnyerésén kell dolgozni egy új pártnak és nem elvtelen szövetségeket kötni azért, hogy HATALOMRA kerüljön!
-pny
-pny 2019. 10. 22. 15:14
Előzmény: #79753  signal2
#79754
“Azért még volna más lehetőség. Csábítson el a Momentum szavazókat a fidesztől...”
.
Hát persze. Legyen a semmiből támogatottabb, mint a 100 mrd-ból kampányoló Fidesz.
.
Álmodozni én is tudok. Egy dolog a vágy és egy másik a realitás. 
.
Ilyen rendszerben az összefogásnak van realitása. Karácsony győzelme ezt igazolta vissza és azt az üzenetet küldte az összefogással kapcsolatban (amúgy joggal szkeptikus) ellenzéki szavazóknak, hogy a finnyáskodásnak, álmodozásnak nincs helye. Felül kell ezen emelkedni, mert a tét nagyobb.
signal2
signal2 2019. 10. 22. 15:10
Előzmény: #79751  -pny
#79753
Azért még volna más lehetőség. Csábítson el a Momentum szavazókat a fidesztől, legyen a relatíve legnagyobb támogatottságú párt, és akkor nem kell kivel közösködni. Sőt az is jó, ah mondjuk közösködik a PM-mel, LMP-vel, a régi pártokat kihagyva, és úgy hárman lesznek a relatíve vezető erő.
Közösködésre azért van szükség jelenleg, mert a fidesz támogatottsága közel 50%, azaz a közösködők külön-külön nagyon gyengék.
-pny
-pny 2019. 10. 22. 15:09
Előzmény: #79750  novotrade
#79752
“ÚJ GENERÁCIÓ aki nem KÖZÖSKÖDIK a múlttal egy új irányt fog képviselni.
.
Ezt rúgta fel.”
.
NEM RÚGTA FEL. Alkalmazkodik a Fidesz által rájuk kényszerített lehetőségekhez. 
.
Nem tetszik a dolog mert buktatok? Ez van, haver.
-pny
-pny 2019. 10. 22. 15:06
Előzmény: #79750  novotrade
#79751
Figyi, ez a leggusztustalanabb, amit művelhettek.
.
A Fidesz választási rendszere ÖSSZEFOGÁSRA KÉNYSZERÍT! Ha nem fognak össze az ellentékiek, az a dumátok, hogy mit akarnak ha még összefogni se képesek. Ha összefognak, az a duma, hogy milyen gáz, ha összefognak.
.
Tudod, mit? BÍZD A SZAVAZÓIKRA!
.
Szerintem fogjanak össze és söpörjék el ezt az aljadék rendszert. Ti meg dumáljatok, amit akartok, puffogjatok csak. Pont.
novotrade 2019. 10. 22. 14:59
Előzmény: #79748  Shortelek
#79750
Ez nem változás!
Elhelyezte a pártot egy térségbe.
ÚJ GENERÁCIÓ aki nem KÖZÖSKÖDIK a múlttal egy új irányt fog képviselni.
.
Ezt rúgta fel.
Törölt felhasználó 2019. 10. 22. 14:22
Előzmény: #79746  novotrade
#79749
Oké, akkor te meg ne terjessz hazugságokat.
Shortelek 2019. 10. 22. 14:20
Előzmény: #79747  novotrade
#79748
Orbáncod mennyit változott!!!!
novotrade 2019. 10. 22. 14:16
Előzmény: #79738  -pny
#79747
Most arról a MOMENTUM-ről beszélsz aki azt nyilatkozta, hogy nem működik együtt olyan párttal aki részese az előző kormányzásoknak?
Esetleg arról aki összeállt az MSZP-DK tandemmal?
.
 melyik a valódi MOMENTUM?
novotrade 2019. 10. 22. 14:13
Előzmény: #79743  Törölt felhasználó
#79746
Ne sértegess!
Ne személyeskedjél!
Törölt felhasználó 2019. 10. 22. 14:10
Előzmény: #79744  -pny
#79745
:)
-pny
-pny 2019. 10. 22. 13:59
Előzmény: #79743  Törölt felhasználó
#79744
Most jött rá, hogy kidobott onnan mindenkit:)
Törölt felhasználó 2019. 10. 22. 13:57
Előzmény: #79739  novotrade
#79743
Menj vissza hazudozni a saját topicodba.
signal2
signal2 2019. 10. 22. 13:53
Előzmény: #79735  saru
#79742
álbalodal = jobboldal? Vagy hogy kell ezt érteni?
Olyan jobboldaliak pedig, mint Chikán Attila, Bod Péter Ákos, Illés Zoltán, Pokol Béla, Bozóki András, vagy akár Navracsics a jelenlegi kormányt bírálják. Nem véletlenül.
Shortelek 2019. 10. 22. 13:47
Előzmény: #79739  novotrade
#79741
Mit lehetne még ellopni, orbáncod kilopott már mindent!!
rockmaster 2019. 10. 22. 13:36
Előzmény: #79739  novotrade
#79740
Van mit rendberakni!
novotrade 2019. 10. 22. 13:34
Előzmény: #79735  saru
#79739
Ezt a mostani ellenzéki közösséget csak egy "erő" tartja egybe....
az, hogy "orbántakaroggy".....

olvastál te valamelyiktől is programot?
én csak a DK és a MOMENTUM esetén ismerek ilyet.
 fel kell adni az önállóságot és be kell tagozódni az alakuló EurópaiEgyesültÁllamokba.
A többiek pedig még ezt sem merik nyíltan vállalni.
Semmit sem, csupa általános panel szövegeket pufogtatnak....
.
 nekik a felvidéki szlovák!
 az erdélyi román!
a délvidéki szerb!
a kárpát-aljai ukrán!
.
a hatalom megszerzésén és így a pénz feletti rendelkezés jogán kívül semmi sem érdekli őket!
Őket az "emberek" nem érdekli, nekik csak a "kasszakulcs" kell.
.
 Most Budapesten kapnak kb. 2,5 évet hogy bizonyítsanak.
-pny
-pny 2019. 10. 22. 12:58
Előzmény: #79735  saru
#79738
Mellélőttél. A Momentumnak pl. semmi de semmi köze az “elmútnyóc” évhez. Tehát ezt a lemezd hiába poroltad le és tetted fel.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 22. 12:47
Előzmény: #79735  saru
#79737
Kurvanagy, ezzel fel kellene lépned!
rockmaster 2019. 10. 22. 12:46
Előzmény: #79735  saru
#79736
Hahaha:))))))))))
saru 2019. 10. 22. 12:42
Előzmény: #79734  -pny
#79735
Emlékezzünk csak: a libes álbaloldal a szakadék szélére sodorta az országot, - ez a jelenlegi ellenzék túlnyomó része, - innen rántotta vissza az Orbán vezette Fidesz Mo-ot, majd fejlődési pályára állította, továbbá a határontúli magyarok ügyeit is felkarolta, ezért támogatták/ támogatják az állampolgárok (2/3, abszolút többség), sőt még a nemzetben gondolkodó valódi baloldaliak is: Pozsgay, Szili, stb, ez a dolog lényege ! A problémákról nem ők tehetnek: külföldön munkavállalás, stb, úgyhogy hagyni kell őket tovább dolgozni, sőt támogatni kell őket !
-pny
-pny 2019. 10. 20. 18:13
Előzmény: #79732  novotrade
#79734
“Szegeden a DK-nak nem a szegedi politikáról kellene beszélnie?”
.
A DK arról beszél, amiről akar. Ahogyan te is. Vagy mindenkinek csak arról szabadna, amit te / Fidesz megenged neki?
signal2
signal2 2019. 10. 20. 10:24
Előzmény: #79732  novotrade
#79733
Ha nem érted, csak sajnálni tudlak.
novotrade 2019. 10. 20. 09:41
Előzmény: #79731  signal2
#79732
hogyan jön össze a két eset?
.
 a csepeli fiatal a borsod népéből tájékozódik, hogy kire szavazzon?
.
 Szegeden a DK-nak nem a szegedi politikáról kellene beszélnie?
signal2
signal2 2019. 10. 20. 09:17
Előzmény: #79730  novotrade
#79731
Ahogy megyei lapokban meg Karácsony alkalmatlansága.
Akkor most?
novotrade 2019. 10. 20. 09:04
Előzmény: #79722  saru
#79730
"Gyurcsány: Amikor először visszaírtatok, hogy jól van, bástya, nagyon meglepődtem Győrből a videót hányan láttátok? – kérdezte a DK elnöke Szegeden, ahol fiatalokkal beszélgetett politikáról és a saját hibáiról is."
.
 Erről beszéltem.
Szegeden a kampány során Győr volt a téma.
.
Már csak azt kell kideríteni, ki volt a "felbujtó".
Peterbond 2019. 10. 18. 16:29
Előzmény: #79721  novotrade
#79729
Mar bocs de en nem beszeltem rendorterrorrol. De miutan kiderult hogy semmi sem volt azert en is megjegyeztem hogy itt a semmire kivonultak masnap. Amikor meg nyilvanvalo csalasok voltak ( oldalak egyeztek kamupartok ajanlolistain a Fideszevel ) azoknal nem tortent semmi.
.
Mellesleg megint szalmabab haborut folytatsz es kitalalt dolgokat tulajdonitasz itt egyeseknek. Probalsz mindenkit egy kalap ala venni igy ha valaki tesz valamit egybol elitelhetsz mindenkit.
signal2
signal2 2019. 10. 18. 16:20
Előzmény: #79725  novotrade
#79728
Kár bármilyen feltételezésbe belemenni, mert a rendőrség szerint nem történt semmi. Ergó egy kép alapján mentek házkutatni, de lukra futottak. Eleve nonszensz, hogy egy kép alapján ilyet csinálnak. Természetesen az ajánlásokat gyűjtők összesítik az ajánlásokat, mivel ugyebár meghatározott darabszám kell a jelöltséghez. Magyarul mielőtt leadják, végig kell nézni, hány érvényes ajánlást hoztak az aktivisták. Azt hittem, átlagos értelemmel bíró embereknek ez teljesen nyilvánvaló. Nekik, lehet, az is.
-pny
-pny 2019. 10. 18. 16:11
Előzmény: #79726  -pny
#79727
Pontosítás: ...vagy ők is részesei.
-pny
-pny 2019. 10. 18. 16:10
Előzmény: #79725  novotrade
#79726
Emlékeztető: 9 éve Fidesz 2/3 van, a teljes államapparátus, intézményrendszer Fideszesítve lett. Amilyen ellenzéki ügyet 9 év alatt nem tudtak elkapni (bizonyítani, elítélni - hazugság árán se), az nincs is.
novotrade 2019. 10. 18. 15:55
Előzmény: #79723  signal2
#79725
miért nem volt adatmentés?

csak?
.
 mit tettek a képen szereplők közzé?
folyik az ajánlások feldolgozása. ők írták.
.
 mi volt erre egy szintén érintett reagálása?
 csak ki ne kerüljön ez a kép. szintén tőlük.
.
te mire gondolsz "  ajánlások feldolgozása"  meghatározás esetén?
novotrade 2019. 10. 18. 15:52
Előzmény: #79722  saru
#79724
Nem emlékszem most melyik volt előbb a borkai videó vagy a Karácsony hanganyaga?
.
Mert a borkai ügyből nagyon kemény "közbeszéd tematizálást" tudtak kicsikarni!
.
Egy archív felvétel szabálytalan közzététele kampányidőszakra időzítve.....
 Nem lennék az ördög helyében.....
.
signal2
signal2 2019. 10. 18. 15:47
Előzmény: #79721  novotrade
#79723
Nem sapkás eset, mert NEM volt adatmentési ügy, csak egy újságcikkben megjelent kép volt, ami alapján röhej, hogy egyáltalán a a kisujját megmozdította a rendőrség.
saru 2019. 10. 18. 15:38
Előzmény: #79721  novotrade
#79722
volt már rá példa, hogy inkább lefejezték az egész rendőrséget  : Bodrácska, Túros, Tonnhauser...!
novotrade 2019. 10. 18. 15:33
Előzmény: #79717  Peterbond
#79721
A kispesti esetre is itt a tobbseg varja az elszamoltatast."
.
 volt valami adatmentési eset is. ott lépett a rendőrség és a haladók egyből RENDŐRTERRORT kiáltottak!
.
sapkás eset ez így......
.
 ha lépnek az a baj... ha nem lépnek akkor meg az....
-pny
-pny 2019. 10. 18. 15:00
#79720
Pampa és társai, ehhez mit szóltok?
.
“Erdoğan alapítványa magániskolát nyit Budapesten”
.
Tapsoltok a sok behozandó muszlim migránsnak, a muszlim oktatásnak? Most nincs para? 
signal2
signal2 2019. 10. 18. 14:57
Előzmény: #79716  saru
#79719
Csak azt tudom mondani, mint Dobrev indítása esetében: jó stratégia volt, bejött. Politikailag.
-pny
-pny 2019. 10. 18. 14:56
Előzmény: #79715  signal2
#79718
Fikciókkal (hazugságokkal) vitatkozik - ahogyan a Fidesz szokta. Lásd migránsozás, Sorosozás, Brüsszelezés...
Peterbond 2019. 10. 18. 14:53
Előzmény: #79714  novotrade
#79717
"Egy tisztán magánéleti esemény miatt."
.
Ugy imadom hogy egyik topik ban epp tolod a full komcsi dumat a nemesseg a foldesurak ellen a parasztok oldalan itt meg ahogy Meszaros es Tiborc eseteben is meg jo jobbagy modjara veded a feudalis uradat olyan temakban is ahol evtizedes kokemeny Fideszes ismeroseim is felhaborodva nyilatkoznak. Tudom faj hogy epp nemarrol akar beszelni a tobbseg amirol a Fidesz szeretne annak ellenere hogy egyik temat sikalnak el masikat meg nagyitanak fel. Ez a kettos merce dolog is csak nalad van. A kispesti esetre is itt a tobbseg varja az elszamoltatast. Persze tudjuk az sose jon el ahogy 4es metro eseten se. MSZPs itt nem fognak konnyen elitelni mert kiderulnenek Fideszes szalak is.
saru 2019. 10. 18. 14:52
Előzmény: #79715  signal2
#79716
az is lehet, hogy Kerácsonyt inkább feljebb buktatták...?!, nem ez lenne az első eset....?!
signal2
signal2 2019. 10. 18. 14:49
Előzmény: #79714  novotrade
#79715
Nem tudom, kik a haladók, de itt a fórumon csak olyan véleményt látok, hogy a Lackner Csabának is le kellett volna mondania. Kikre gondolsz akkor?
novotrade 2019. 10. 18. 14:48
Előzmény: #79710  signal2
#79714
Volt akkor egy másik kikerült hangfelvétel is.
Azon Karácsony beszélt, fenyegetésről, korrupcióról.
Annak sem lett következménye.
.
 Érdeke mód a haladók csak Borkai esetén hiányolják a "következmény" elmaradást....
 Egy tisztán magánéleti esemény miatt.
.
 a másik két eset pedig feszegeti a BTK határát.....
saru 2019. 10. 18. 14:47
Előzmény: #79710  signal2
#79713
"Lackner Csabás történetben azt nem értem, hogy beismerte, akkor miért nem volt még ott a TEK, tartott házkutatást és találta meg a kokó nyomait, miért nem vitték be kihallgatásra? "
Karácsony G esetében uez...?!, méghogy nem tudják, hogy kivel és mikről beszélt...?!
-pny
-pny 2019. 10. 18. 14:00
Előzmény: #79711  Peterbond
#79712
“Es meg mondjak hogy nem egy kutya a ket part“
.
Az. Csak az egyik 9 éve 2/3-al lopja szét az országot (ezt a másik is csinálta), miközben szétverte a demokráciát és a társadalmat is (évtizedes károk). És még ki tudja, miket művel (főleg amikor veszni látja a hatalmat - a következő 3 év brutál lesz). A másik pedig 9 éve egyre jobban tűnik el a süllyesztőben és most már az ellenzékben is jelentéktelen (nagyon helyesen).
Peterbond 2019. 10. 18. 13:32
Előzmény: #79710  signal2
#79711
O is felfuggesztette a tagsagat a partban. De mandatumarol nem mondott le. Ezzel minden meg is oldodott. Pobt mint Borkai eseteben. Es meg mondjak hogy nem egy kutya a ket part :).
signal2
signal2 2019. 10. 18. 13:16
Előzmény: #79708  novotrade
#79710
Ebben a Lackner Csabás történetben azt nem értem, hogy beismerte, akkor miért nem volt még ott a TEK, tartott házkutatást és találta meg a kokó nyomait, miért nem vitték be kihallgatásra? 
Továbbá azt sem értem, hogy az mszp miért nem rúgta ki azonnal, és léptette vissza már az indulástól is.
-pny
-pny 2019. 10. 18. 12:47
Előzmény: #79708  novotrade
#79709
Nem unod még magad? Ezért teljesen felesleges volt nicket váltanod...
novotrade 2019. 10. 18. 11:02
Előzmény: #79706  Törölt felhasználó
#79708
jól írtad.....
 csak kicsit tévedtél....

az egyik esetben  van ELISMERT  korrupció!
.
 Beismerte. Mit kell ezt szépíteni?
. a másik eset tudod a borkai féle amiről már régen nem beszéltünk....  :)  ott egy magánéleti esemény történt.
.
 és ebbe "magyarázza" bele az ördög a korrupciót.
levezeti....
nyaralás pénzbe kerül.
 így ez mivel hajón történt szerinte sok pénzbe
a sok pénzt pedig nem lehet másképp előteremteni csak korrupcióval....
.
 így borkai ügye korrupciós ügy!   :))))))
.
 a Gajd féle...  az nem az, igaz, hogy ott elismerik, hogy az, de az kit érdekel?
látom téged sem!    :))))

ahogyan a Karácsony féle hanganyag esetén is!
kit érdekel, hogy beismeri, hogy a szocik életveszélyesen megfenyegették még a családját is.
meg, hogy szétlopnak mindent.
 kit érdekel ez?
.
 ugyan már csak butaságot beszélt a Karácsony is....
.
 vagy mégsem?

Én még emlékszem az MSZP fekete kassza hanganyagára is!
ott is megmagyarázta az "illetékes" elvtárs, hogy a kis irodában lévő íróasztal alsó fiókjában lévő FEKETÉRE !!!!   :))))  festett kazettából történő kifizetésre utalnak a felvételen.....

ahogyan a másik most kikerült esetnél is....
nem tiltott adatbázis építés történt....
 á, dehogy, csak FELDOLGOZTÁK az  ajánlásokat.....  :)))

de nem derült ki, hogy minek?
.
Hurkának?
 Kolbásznak?
 Virslinek?
Abálszalonnának?

:)))))
.
de tényleg ezek lényegtelen kitalációk,  emberek által elmondott ostobaságok.....
.
beszéljünk inkább borkai Marson lévő több száz bankszámlájáról.....m:))))
-pny
-pny 2019. 10. 18. 10:45
Előzmény: #79706  Törölt felhasználó
#79707
A tények sose zavarják a Fidesz hívőket...
Törölt felhasználó 2019. 10. 18. 09:52
Előzmény: #79703  novotrade
#79706
Persze, hogy nem lehet összemosni, ami azonos, hogy mind a kettőben van egy feltételezett (nem bizonyított) korrupciós szál (mondjuk Zsoltinál tényadatokkal, tehát, hogy pontosan milyen ügyekről van szó, míg a másik esetben konkrét ügyek nincsenek). Különbség is van viszont, Zsoltinál van mellette egy a pénz elköltését is bemutató mocskos szál is, ami ráadásul homlokegyenest ellentétes a pártja által meghirdetett irányvonallal, továbbá Zsolti nem mond le, míg a kispesti ügynél elvi ígéret van lemondásra és új választásra.
novotrade 2019. 10. 18. 09:36
Előzmény: #79701  Dehogynincs
#79705
dehogy vagy te ellenzéki!   :))))
.
 csak egészen véletlenül borkai  hírekbe botlasz a net-en és nem Karácsony, vagy Gajda hírekbe...... :)))
.
te kő kemény orbánista vagy!    :))))

vagy mégsem?
novotrade 2019. 10. 18. 09:29
Előzmény: #79700  Dehogynincs
#79704
Ez egy 2017-es videó amit ő tett közzé.
.
 Gondolom nem kell elmagyarázni a saját döntés lényegét?
Ez a felvétel a BELEEGYEZÉSÉVEL került ki.
.
novotrade 2019. 10. 18. 09:26
Előzmény: #79702  Törölt felhasználó
#79703
Nem is lehet és nem is kell összemosni!

Az egyik MAGÁNÜGY!!!!  amiért lesz feljelentés.
.
 A másik pedig egy korrupciós BÜNTETŐ ügy ami lehet, hogy kábszerbirtoklással is társul.
.
 Várjuk ki a vizsgálatok végét.
Törölt felhasználó 2019. 10. 18. 09:14
Előzmény: #79698  novotrade
#79702
Még mindig nem tűnt fel, hogy reménytelenül próbálkozol és nem tudod összemosni az ügyeket?
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 10. 18. 09:14
Előzmény: #79698  novotrade
#79701
Úgy festek én, mintha az mszp vagy a dk megveszekedett híve lennék?

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók