Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tokos. 2011. 06. 20. 14:46
Előzmény: #31257  Törölt felhasználó
#31260
Látom sokkal könnyebben megy a másik hülyézése, mint a szövegértés.
tokos. 2011. 06. 20. 14:44
Előzmény: #31258  Törölt felhasználó
#31259
Aha, akkor jó. Majd esetleg nézzük végig, hogy a művészek jellemzően mennyit kommunikálnak a gyerekeikkel.
Törölt felhasználó 2011. 06. 20. 14:39
Előzmény: #31256  tokos.
#31258
nincs erre garancia. az érzésem az, hogy a melegek empatikusabbak, talán azért mert pl. a művészeti ágakban felülreprezentáltak.
Törölt felhasználó 2011. 06. 20. 14:37
Előzmény: #31255  Törölt felhasználó
#31257
kiegészítés: amikor néha emigrációról álmodozol, akkor a tippem szerint olyan célország van a fejecskédben, ahol a melegek felvonulása nem kelt a többségben ellenérzést, sőt.

Adódik a kérdés, miért nem Fehéroroszorságba vagy Ukrajnába vagy Szerbiába vágysz?

A tüntetés szétverésére szervezett ellentüntetés pedig nem igazán demokratikus jog. Ugye?
tokos. 2011. 06. 20. 14:35
Előzmény: #31255  Törölt felhasználó
#31256
És mi a garancia arra, hogy a homokos többet kommunikál a gyerekkel?
Törölt felhasználó 2011. 06. 20. 14:25
Előzmény: #31236  tokos.
#31255
a gyerek számára az érzelmi biztonságnál, odafigyelésnél nincs fontosabb. ebből a szempontból semmilyen hátrányt nem szenvedne, sőt előnyös lenne a gyerek számára, ha nem olyan heteroszexuális pár nevelné, aki a felmérések szerint naponta 7 percet kommunikál a gyerekkel.

Törölt felhasználó 2011. 06. 20. 13:41
Előzmény: #31252  tokos.
#31254
ilyen erővel mán én is megadtam az összes kérdéseidre minden választ ..

csak keresd elő .
rockmaster 2011. 06. 20. 13:35
Előzmény: #31250  Törölt felhasználó
#31253
Ez tipikus fidesz konzi elképzelés: másokkal fizettetni meg a saját hülyeségüket, balf@szságukat.
Kérdem én: mi értelme volt az szja rendszer átalakításának? Csak az h ne olyan legyen mint az előző pár évben? Vagy volt valami más értelme is? Miért kell ennyi idő után is még módosítgatni ezt a törvényt? Ez nem beismerése a balf@szságuknak? Erre válaszoljon valaki nekem.
tokos. 2011. 06. 20. 13:25
Előzmény: #31245  Törölt felhasználó
#31252
"és csak nem gondolod hogy végigbányászom az egész tpicot csak azért hogy elolvassam valahol mi is a szdeszról vagy a libsikről a véleményed .. "

Akkor maradjunk ennyiben, te nem bányászod elő, és én sem keresem vissza.

Csak ne állítsd, hogy nem írtam semmit, mert ez nem igaz.
tokos. 2011. 06. 20. 13:23
Előzmény: #31245  Törölt felhasználó
#31251
"mié... mit csinál a kdnp ? mit csinálhat ? "

Mit? Szavazhat nemmel. Kiléphet a koalícióból. Nem olyan nagy dolgok ezek, a szadesz is kilépett végül, csak túl sokáig ragaszkodott a szocikhoz, ráadásul kívülről is általában támogatták őket.
Törölt felhasználó 2011. 06. 20. 13:22
#31250
Engem ugyan nem érint, de ez megint egy tragikusan rossz vicc.

"Kötelező béremelés - Keményen lecsapna a kormány
2011. 6. 20. 13:01|Gazdaság » Gazdaságpolitika
Az alacsony keresetű munkavállalók bérének rendszeres emelését kényszerítené ki a Fidesz és a KDNP képviselői által benyújtott törvénymódosítás. Aki a 300 ezer forint alatti munkabérek nettó összegének megőrzéséhez szükséges emeléseket nem hajtja végre, két évig nem indulhat közbeszerzési eljáráson, illetve állami támogatásban sem részesülhet.


A - többek között - Rogán Antal és Pállfy István nevével fémjelzett módosítócsomag a Munka Törvénykönyvének több pontjához is hozzányúlna. Eszerint rendeletben követelnék meg a bruttó 300.000 forint alatti munkabérek nettó értékének megőrzéséhez szükséges munkabéremelést, annak végrehajtását pedig munkaügyi ellenőrzés keretében vizsgálnák.

Amennyiben a munkáltató a bruttó 300.000 forint alatti munkabérek nettó értékének meg őrzéséhez szükséges munkabéremelést nem teljesíti, a jogsértést megállapító jogerős határozattól számított két évig közbeszerzési eljáráson ajánlattevőként nem indulhat és a központi költségvetésből, valamint elkülönített állami pénzalapokból származó támogatásban nem részesülhet."

Vajon miért akarta felszámolni a fidesz a Kádár rendszert, ha egyszer most oda akar visszatérni?
tokos. 2011. 06. 20. 13:21
Előzmény: #31245  Törölt felhasználó
#31249
Előzőleg írtam. Nem ebben. Nézd meg mit írtam szadesz csecsén nevelkedettekről pár beírással korábban.
tokos. 2011. 06. 20. 13:20
Előzmény: #31246  Törölt felhasználó
#31248
"És a fideszes népszavazás más országban történt? Meg az a kinyilatkoztatás, hogyha hatalomra kerülünk mindent visszacsinálunk, az is?"

A lin. adóról volt ebben szó? A többiztosítós rendszerről?

Emlékeim szerint egyedül a vizitdíj került szóba abból, amiről írtam.

Hozzáteszem, szerintem semmi probléma nem is lett volna az egésszel, ha akarják, kellett volna egy állami egészségbiztosító választható alapon, és megnyitották volna a piacot a magánbiztosítók előtt, akinek job az, mehet oda.

Az államinál nem lett volna vizitdíj (esetleg lehetett volna csomagfüggő is), mint ahogy a magánbiztosítóknál is.

A vizitdíj mellett szavaztam, bár szerintem sem ez az egyedül üdvözítő megoldás, sokkal inkább egy olyan rendszer, mint amiről akira írt, külöböző csomagok, ha akar valaki önrészt, akkor kér, kisebb biztosítási díj mellett, ha nem akar önrészt, akkor nem kér.

Az pedig, amit a szerencsétlen szocik kiagyaltak a vége felé a területi monopóliumokra bontott EÜ biztosítókkal, ennél nagyobb ökörséget kitalálni sem lehetett volna.
tokos. 2011. 06. 20. 13:11
Előzmény: #31244  Törölt felhasználó
#31247
Elolvastam azt is, de már ezen fennakadtam.

Ha csak az utolsó bekezdés lenne igaz a nagy liberálisokra, szerintem semmi problémám nem lenne velük.
Törölt felhasználó 2011. 06. 20. 13:10
Előzmény: #31243  tokos.
#31246
"Sajnálom, mert amúgy a szadesz gazdasági programjából sokmindent tudtam volna támogatni, a lin. adót, versenyző EÜ biztosítókat, nagyobb arányú magántőkét az egészsgéügyben, de semmi sem lett belőle. Kétségtelen alapból a szocik meszelték el,"

Ezt most komolyan írod?

És a fideszes népszavazás más országban történt? Meg az a kinyilatkoztatás, hogyha hatalomra kerülünk mindent visszacsinálunk, az is?
Törölt felhasználó 2011. 06. 20. 13:10
Előzmény: #31243  tokos.
#31245
Mindig is úgy láttam, hogy amit kis hazánkban az SzDSz képvisel, az a liberalizmus egyfajta karikatúrája, a média jelentős része, és egyes értelmiségi körök pedig ez előtt a torz karikatúra előtt mormolják el napi imájukat.

itt nincs semmi miért , meg egy fia magyarázat sem ..

ne hülyíts ..

és csak nem gondolod hogy végigbányászom az egész tpicot csak azért hogy elolvassam valahol mi is a szdeszról vagy a libsikről a véleményed ..

mit csinált ? mi a francot csináhatott az szdsz.. semmit ...csak azt tehette amit az mszp megszavazott a bizottsági üléseken , hiszen csak az kerülthetett a parlament elé ..

mié... mit csinál a kdnp ? mit csinálhat ?

na látod..
Törölt felhasználó 2011. 06. 20. 13:08
Előzmény: #31242  tokos.
#31244
A többit amit írtam, miért nem olvasod el vazze??!!
tokos. 2011. 06. 20. 12:55
Előzmény: #31240  Törölt felhasználó
#31243
Állítottam dolgokat, és leírtam, hogy miért.

Te jöttél a szadeszes propagandával, amiből semmi sem valósult meg, én erre kérdeztem rá.

Tudod, régóta azt mondom, hogy nem azon kellene rágódni, hogy mit mond, hanem azon, hogy mit csinál. A szadesz semmi jót nem csinált, a rosszban támotta a végtelenségig a szocikat.

Sajnálom, mert amúgy a szadesz gazdasági programjából sokmindent tudtam volna támogatni, a lin. adót, versenyző EÜ biztosítókat, nagyobb arányú magántőkét az egészsgéügyben, de semmi sem lett belőle. Kétségtelen alapból a szocik meszelték el, de ők meg elég hosszan ragaszkodtak a szocikhoz ahhoz, hogy ne vegyem komolyan a programjukat
tokos. 2011. 06. 20. 12:47
Előzmény: #31239  Törölt felhasználó
#31242
"Egyébként pedig: a liberális minden másságot el tud viselni, így azt is, hogy másnak más véleménye van a homoszexualitás megítéléséről. "

Látod, pont ezt nem látom rajtatok, magukat nagyon liberálisnak gondolókon, míg pl. én ezt is el tudom fogadni.
Törölt felhasználó 2011. 06. 20. 12:42
Előzmény: #31239  Törölt felhasználó
#31241
ebben igazad van....
Ungár Klára, Orosz J., Alföldi R. Friderikusz S. , stb. stb. is azért liberálisak....
bár ők inkább baloldali liberálisak...

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók