Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 09:55
Előzmény: #6895  csendben
#6900
Az Európai Tanács tagjai a 27 uniós tagállam állam-, illetve kormányfői, az Európai Tanács elnöke és az Európai Bizottság elnöke.
A tanácsban Orbán vétózgathat kedvére vagy amíg jól meg nem mogyorózzák hiszen korányfő, de az ep-ben páriának számít ő is meg a frakciója is.
badsector1
badsector1 csütörtök, 09:54
Előzmény: #6896  signal2
#6899
Én pl momentumra azert szavaztam neha, mert nem volt jobb választas,es meg voltunk páran így.
Shortelek csütörtök, 09:52
Előzmény: #6894  Dehogynincs
#6898
Vártál egy új erõre ami nem biztozs, hogy nyerõ lesz, pedig nem fog össze mással, amúgy meg ha nem lennének ilyen orrbefogók, akkor talân orbán már a multé lenne, de nektek fontos, hogy fúj gyurcsány.
badsector1
badsector1 csütörtök, 09:51
Előzmény: #6891  signal2
#6897
Ha 2026ban is a 2024es százalekok lesznek, akkor nem lesz orbanbukta, de biztos , hogy mas szazalekok lesznek
signal2
signal2 csütörtök, 09:49
Előzmény: #6893  Dehogynincs
#6896
EZ a te kitalációd, hogy a Momentum az összefogás miatt lett kevésbé támogatott. Egyrészt 2018-ban, épp miután berobbant a NOlimppiával, 3,06%-t ért el, azaz rosszabbat, mint most az EP-n. Egy másik adat, hogy idén februárban 9%-ra mérték, miután már ismert tény, hogy 2022-ben többekkel közös listán indult. Tehát az adatok alapján semmi olyan nem látszik, hogy az összefogás miatt csökkent volan a népszerüsége.EZen túl is. MP jelenlegi szavazóinak túlnyomó többsége 2022-ben a közös listára szavazott...
csendben csütörtök, 09:48
Előzmény: #6893  Dehogynincs
#6895
Perpillanat M.P.-nek több szava és lehetősége van az EP.-ben,mint Viktornak ,meg az  "harmadik legnagyobb frakció"-nak összesen...
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 09:46
Előzmény: #6883  Vali
#6894
Én boldogabb vagyok. Annyiszor kellett volna befognom az orrom, de nem tettem meg és vártam egy új erőre. Mp sem tökéletes választás, de orrbefogás nélkül tudnék rá szavazni.
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 09:40
Előzmény: #6891  signal2
#6893
Ha MP-nek van egy csöpp esze, akkor nem fog össze senkivel.
Intő példa, hogy a 10%-os momentum főleg az összefogás miatt tűnt el a politikai kínálatból. Összefogás nélkül a momentum még mindig pályán lenne és gondolkodhatna azon, hogy összefogjon-e MP-rel.
Más verziót is látok. A tisza erősödik, a fidesz töpörödik.
https://telex.hu/belfold/2024/07/18/median-fidesz-tisza-part-12-szazalek-kulonbseg
"Az idei választás után nem érvényesült a győzteshez húzás elve. A Fidesz valamivel gyengült, a Tisza Párt erősödött a június 9-i EP-választás óta."
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 09:34
Előzmény: #6885  Vali
#6892
A fidesz nem mindent épít a békepártiságra.
Sorosozik, migránsozik, gyurcsányozik, családpártozik.
A kegyelmi ügy megtépázta a fidesz családpártiságát és most nevetséges módon a benzinárcsökkentésnél is családpártisággal érvel, miközben az szinglik, az özvegyek, a pedofilok és az lmbtq aktivisták is ugyanolyan áron kapják a benzint a kutakon.
A gyurcsányozás most visszafelé sült el. A kellemesen verhető Gyurcsány annyira megroggyantotta a tisza, hogy nem lennék meglepve, ha a göbbelsi propaganda fölhagyna a gyurcsányozással, hiszen akkor végképp eltűnne a verhető ellenfélnek választott Gyurcsány. 
signal2
signal2 csütörtök, 09:29
Előzmény: #6890  badsector1
#6891
42% FIDESZ és 30% MP mellett csak az a verzió játszik, hogy marad Orbán. Kivel fog összefogni MP, hogy legyen esély váltani?
badsector1
badsector1 csütörtök, 09:03
Előzmény: #6889  Zanza2
#6890
Maradjon orbán vagy jöjjön mp?
Zanza2 szerda, 21:49
Előzmény: #6883  Vali
#6889
Szintén. Az a baj, hogy befogott orral nem veszi észre az ember, ha szarba lép.
offshort
offshort szerda, 20:30
Előzmény: #6887  euler
#6888
szélbal? 
sztem az, aki nyiltan a kommunizmust hirdeti, mint a legjobb társadalmi berendezkedést, 
nyiltan elutasítja a szabad választásokat és nyiltan elutasitja a szabad sajtót, médiát! 
és ezeket a feltételeket akár eröszakkal is biztosítaní kívánja!
(aki tudja egészítse ki!)
euler szerda, 19:14
Előzmény: #6886  offshort
#6887
Örülök, hogy valakinek feltűnt ez az agymosottnak tűnő meghatározás, mert már másodszor tettem be.
Azért is mert a választ én se tudom rá.
offshort
offshort szerda, 19:05
Előzmény: #6878  euler
#6886
elvi alapokon egyébként ki a "szélbal" , mármint az EP-ben? 

én még ott leragadtam hogy pl a "vörösbrigádok" szélbal volt, azóta ki? 

ez kitárgyalni való téma, mert a "magyarjobbosoknak" az egyszerű demokrata is "szélbal" ! 
Vali szerda, 19:00
Előzmény: #6879  totoro
#6885
Kicsit politikusabban gondolkodva, Weber tudja, hogy MP agyon-propagandázott választókhoz is beszél, ez már korábban kiderült. A másik, a fidess mindent a "békepártiságára' épít fel, mindenki más automatikusan háborúpárti, jól jött nekik a háború, és MZP ezen csúszott el. Vékony a jég.  VIszont az én demokrácia felfogásom a magyar intézményrendszert állítaná a demokrácia szolgálatába, nem pedig fasiszták és despoták kiszolgálói pozícióba juttatásáról szól. Jó lenne, ha inkább itthon csinálná, amit láthatóan legjobban tud.
totoro
totoro szerda, 18:59
Előzmény: #6883  Vali
#6884
Kurva nagy gáz, hogy a Tisza párt még mindig egyenlő MP-vel. 
Vali szerda, 18:39
Előzmény: #6879  totoro
#6883
Nem vagyok boldog. Annyiszor kellett már befognom az orrom, kezdem unni.
badsector1
badsector1 szerda, 18:38
Előzmény: #6879  totoro
#6882

sehmet ma ezt írta mp hülyeségeire:
"Bravó Magyar Péter! Ezt várjuk tőled! :)"
Tehát működik a fideszokos megetetése.
badsector1
badsector1 szerda, 18:16
Előzmény: #6879  totoro
#6881
Befogott orral is jó lesz, szerintem mp a fideszokosnak beszél ezekkel a baromságokkal.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek