Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ngergo1985 péntek, 19:03
Előzmény: #6938  Vali
#6940
Á, ne csak azt írja le, hogy győzhet Feri, hanem hogy győzhet bárki más a fidesz ellen. Biztos jó hosszú a lista. Komolyan nem értem sokszor az embereket. Itt van egy olyan hatalom 14 éve, amelyikről szinte semmi pozitívat nem lehet írni, amelyik a fél nemzeti vagyont ellopta már, amelyik az EU igazoltan legcsóróbb nemzetét csinálta belőlünk, és van még aki fanyalog, hogy "de hát ez is olyan, mint a fidesz". És még mindig lenne  6% olyan aki simán gond nélkül leszavazna a DK-ra, 3-4% aki a kutyákra vagy a momentumra, és van további 3% aki nem is látható pártokra szavazna ha holnap lenne egy választás. Komolyan nem értem ezeket az embereket, hiszen ennél rosszabb már nem lehet, mint a fidesz. Ja de, ha ezekre a pártokra meg akárcsak 1% szavazat is, mert akkor megint marad a fidesz. Agyrém amit egyesek gondolnak néha. Így nem lesz soha kormányváltás,így nem lesz soha vége Orbán hatalmának, ha még az sem akar a legerősebbre szavazni, sőt, egyáltalán nem is megy el szavazni(akár itthon,akár külföldön), akinek totál elege van az egészből. 
Istvan78 péntek, 18:55
Előzmény: #6937  euler
#6939
Neked két mércéd van: MP-t kritizálod, Gyurcsányt nem. 
MP-t senki nem látja itt problémamentesnek, én maggam is kritizáltam már többször. 
Szoktad mondani, hogy választáson nem lehet legyőzni Orbánt, ami az utóbbi hónapokban egyre kevésbé tűnik védhetőnek. A TISZA máris megközelítette a ideszt, a trend az, hogy a Fidesz csökkenőben, a TISZA emelkedőben van.
Az ellenzék nincs szétverve, hisz a TISZA is ellenzék. Túlzás, hogy a Fidesz érdekeit képviseli a TISZA. Az új parlament még szinte el se kezdte a munkáját..
Nem lehet tudni a főváros hogyan működik, ha ügyek mentén meg tud egyezni Karácsony a TISZÁval, működni tud a közgyűlés.
Vali péntek, 18:52
Előzmény: #6937  euler
#6938
Egyszer majd írd már le, Gyurcsány Ferenc hogyan képes legyőzni a fideszt.
euler péntek, 18:25
Előzmény: #6936  Istvan78
#6937
Nekem egy mércém van: a rezsim mielőbbi eltakarítása.
Kb. addig bíztam MP-ben ameddig ezt ígérte. De átvágott, nincs "kormánybuktató leleplező anyaga", és már mintha ezt mindenki, (ill. az ellenzékiek többsége) elfelejtette volna, elkábulva  az egyszemélyes show-tól, hangzatos frázisoktól és az ígéretcunamitól ami most folyik.
Számon se lehet kérni rajta, mert akkor a hvg, 444, telex, media1, 24.hu stb. is propagandista és mindenki fel lesz jelentve. (Persze, hogy nem lesz. :) Avagy Rogán és/vagy Gyurcsány szekerét tolja. Hát nem!
Az alapígérete most már az, hogy 2026-ban egyedül legyőzi Orbánt, ami a rendszer lényegéből fakadóan képtelenség, de elhiszik neki.
Tehát 
- ellenzék szétverve
- a független demokratikus sajtó folyamatos támadás alatt
- az EP-ben a fidesz érdekeit képviseli
- a fővárost várhatóan működésképelenné teszi (van aki úgy fogalmaz, hogy a fidesz kezére játsza)
Szerintem az eddigi TÉNYLEGES tevékenysége eléggé aggasztó.
(De én csak aggódva szólok, mert szerencsére közvetlenül már nem kell megélnem az otthoni trgédia felé tendáló helyzetet, pl. az egészségügyben. De adakozzatok, az megoldja a gondot!)
Istvan78 péntek, 17:56
Előzmény: #6935  euler
#6936
Én nem gyurcsányozok, de kettős mércével mérni és folyamatosan MP-zni debil dolog. 
MP jelenleg EUs ügyekben a legkevésbé "ellenzéki", ez igaz, de van az EU problematikán kívül is voilág, márha valaki nem mindig MP-ben keresi a hibát, hanem tágabb horizonton kémleli az eget és lehetőséget lát MP-ben.
euler péntek, 17:47
Előzmény: #6933  Istvan78
#6935
Ezt majd Dehogyninccsel beszéld meg inkább! :)
.
De Gyurcsány és az összes ellenzéki párt egyelőre (tetsz?)halott.
A Tisza nem tudom mennyire ellenzéki, az EP szavazások alapján kezdek kételkedni.
A megoldás most egyedül MP, legalábbis 30+ % úgy gondolja. 
Gyurcsányozni egyre inkább debil dolog. És nem mindenki dk-s aki bírálni merészeli MP-t.
.
Visszatérve a tüntetésre: 
Magyarnak most lenne ereje tömegeket mozgatni. És ezt kellene csinálnia ha komolyan gondolja a mielőbbi rezsimváltást. Az adakozás nemes dolog, főleg ha csendben csinálják, de nem gyorsítja Orbánék bukását.
badsector1
badsector1 péntek, 17:36
Előzmény: #6931  euler
#6934
Kétszer ad aki gyorsan ad.
Istvan78 péntek, 17:31
Előzmény: #6928  euler
#6933
MP-től kérdeznél. Gyurcsánytól nem akarsz kérdezni valamit? Ő is szervezett adomány akciót és kiment Kijevbe, ő is adott félmilliót? Én csak annyit láttam mostanában tőle, hogy fel volt háborodva, mert ő óriásit kockáztatva kiment egy minisztérium elé tüntetni, addig a választók ezt nem hálálták meg, hanem kiszavazták az élő showból.
badsector1
badsector1 péntek, 17:30
Előzmény: #6931  euler
#6932
Nyáron nimcs ertelme tüntetest szervezni.
euler péntek, 17:26
Előzmény: #6930  badsector1
#6931
Jól látod, az akció részéről is jórészt propaganda.
Mindaddig ameddig az adakozásra való felhívás mellől/helyett hiányzik a tüntetésre való felhívás.
badsector1
badsector1 péntek, 17:17
Előzmény: #6928  euler
#6930
Ezeket a propaganda kérdéseket hagyd meg a fideszesnek.
sztanil péntek, 17:07
Előzmény: #6927  badsector1
#6929
Amúgy mire elmúlik a kánikula, pont meg is lesz oldva.
euler péntek, 16:53
Előzmény: #6927  badsector1
#6928
"A Magyarországi Református Egyház rendkívüli segítségként kifizeti a Bethesda Gyermekkórház elromlott klímájának teljes javítási költségét – közölte az egyház. - írja a HVG.
Kis kiegészítés, a Magyarországi Református Egyház a Bethesda Gyermekkórház fenntartója, tehát itt nem segítségről, hanem kutya kötelességről van szó.
Akkor is így van ez, ha ennek a bandának Balog Zoltán egykori EMMI miniszter, jelenlegi pedofil mentegető a püspöke! ...
A kórház vezetője az az egykori Fidesz csinovnyik Velkey György, aki a Magyar Kórházszövetség nevű gittegylet jelenlegi elnöke is." - Dr. Kunetz Zsombor FB
.
MP-től megkérdezném egy sajtótájékoztatón, hogy mit tud a kórházak krónikus eladósodottságáról, ill. járt-e már közkórházban? Valamint, a korábbi években mennyit és milyen célra adakozott?
badsector1
badsector1 péntek, 15:28
#6927
"Félmillió forintot utaltam a Bethesda Gyermekkórháznak, ahol jelenleg sürgős műtétek maradnak el a klímaberendezés leállása miatt. Arra bíztatok mindenkit, hogy akinek lehetősége van rá, segítsen a környezetében lévő egészségügyi intézményeknek. 
Az utóbbi hetekben sorra érkeznek a hírek arról, hogy a kórházainkban - a legnagyobb kánikulában - leállnak a klímaberendezések és az azonnali javításra nincs anyagi forrása a kórházaknak. Emiatt sürgős, sokszor gyerekeket érintő műtétek maradnak el. 
Egészen elképesztő, hogy Takács Péter egészségügyért felelős államtitkár, vagy Pintér Sándor belügyminiszter nem szólal meg az ügyben és hogy a kormány nem juttat azonnali forrásokat az egészségügyi intézményeinek. 
Eddig is voltak leállások, hiányok (ápolók, orvosok, eszközök), de a mostani országosnak tűnő vészhelyzet már az egészségügy végső összeomlásának első jele lehet.
Miközben a Nemzeti Együttbűnözés Rendszerének haszonélvezői 30 milliárdos yachtokon és adriai szigeteken élvezik az ellopott adófizetői pénzt, addig gyermekeknek szükséges műtétek maradnak el 2024-ben Magyarországon, 14 éves fideszes kormányzás után.
A Bethesda Kórház FB üzenete: 
“Rendkívüli helyzetben fordulunk most hozzátok🙏!
A hetek óta tartó elviselhetetlen hőséget már a mi kórházunk sem bírta😢.Fül-orr gégészeti műtőnk speciális klímaberendezése megadta magát, ami miatt műtéteink tervezhetősége bizonytalanná vált. A műtői klíma javításához, illetve további 4 rendelőnk klimatizálásához kérnénk most segítségeteket. 
Összesen 10 millió forintra lenne szükségünk meghibásodott rendszerünk javításához és új légkondicionáló berendezések beszerzéséhez.
Hiszünk abban, hogy országos összefogással, nagylelkű adományozók csatlakozásával a probléma mihamarabb meg tud oldódni, hogy a Bethesdában gyógyuló gyerekek ebben a nagy melegben is olyan színvonalas gondoskodást kaphassanak, amilyet megérdemelnek ❤️.
Gyűjtésünket segítheted:az  MBH 10300002 – 20350699 – 70073285 számlaszámra történő banki átutalással; megjegyzés rovatban a “Klíma” szó feltüntetésével.
Cégek támogatását is hálás szívvel fogadjuk!
A legapróbb segítség, akár egy megosztás is rengeteget jelent! Köszönjük! 💚”
Pár kapcsolódó hír:
“Elromlott a klíma a Szent László Kórház transzplantációs osztályán, az úgynevezett steril szobákban. A néző kislányát is a kórházban kezelik, szerinte a 2x2 méteres steril boxokban 32 fok van, azokban „főnek a beteg gyerekek”.
Nem a Szent László az egyetlen magyar kórház, ahol baj van a légkondicionálással. A héten az RTL-nek a tatabányai Szent Borbála Kórházból is panaszkodtak a meleg miatt. Egy dolgozó azt írta, a sürgősségin jelenleg mindössze „1 db ventilátor működik, ami semmire nem jó, de a levegő lehűtésére semmiképp”.A múlt héten pedig fővárosi János kórház ortopéd traumatológiai osztályán romlott el a klíma, emiatt a műtőkben és a kórtermekben is hamar 30 fok fölé nőtt a hőmérséklet, így pedig műtéteket is el kellett halasztani.
A Magyar Orvosi Kamara szerint a hőhullámok miatt minden rendelőt és kórházi osztályt klimatizálni kellene, emellett a meglévő klímákra is költeni kellene, ezek ugyanis sokszor elavultak.” "
Vali csütörtök, 19:02
Előzmény: #6884  totoro
#6926
A részleteket megismerve helyére kerültek a dolgok, szabadok a légutaim. Szóvivő viszont nagyon kellene, a média szalagcímei nem cizellálnak.
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 16:15
#6925
Helyesbítek: négy érdemi párt lesz. A negyedik a mihamó, amelyik vélhetően megint bejut.
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 16:01
Előzmény: #6922  signal2
#6924
Végszükség esetén kiválasztanék 71 olyan körzetet, ahol a fidesz az esélyes és ott indítanék egy koordinált jelöltet, aki kampányolna is és pártonként egy vagy akár több ismeretlen Kovács János vagy Nagy Istvánné nevűt, akinek az lenne az egyetlen feladata, hogy ne látszódjék.
A mai állás szerint csak három párt lesz a rajtnál: a fidesz(-kdnp), a tisza és a dk(-mszp, lmp, párbeszéd). A dk-ra nyugodtan rá lehet indulni és a dk is nyugodtan ráindulhat bárkire.
badsector1
badsector1 csütörtök, 15:46
Előzmény: #6922  signal2
#6923
Néhez elkepzelni, hogy mp összefog gyurcsánnyal.
signal2
signal2 csütörtök, 15:24
Előzmény: #6914  Istvan78
#6922
A választási rendszer gyakorlatilag kizár egy olyan verziót, hogy csak a válalasztás után alkosson valaki kolaíciót. Listaállításhoz ugyanis kell minimum 71 oevk-jelölt. Ha minden bejutni kívánó állít majd legalább ennyi jelöltet, az a fidesz gyözelmi esélyeit növeli egyéni szinten. Nem tudom elképzeli, hogy mint a TISZA, mind a DK-MSZP-PM, Mind a Momentum, és adott esetben még a kutyák is állítanak ennyi helyen jelöltet. Márpedig akkor listán is csak úgy tudnka elindulni, ha megállapodnak elöre.
signal2
signal2 csütörtök, 15:08
Előzmény: #6911  user01
#6921
A hasonlat egész jó, reszben igazad is van. Ha most OGY válsztások lettek volna, szinte teljesen igazat adnék. Csakhogy most önkori és EP válsztások voltak. ès itt a sem a momentum, sem egyéb ellenzéki és önkori képviselök nem müvészfolmet fogattak, hanem hardcore akciót. Legfeljebb nem volt jó az elözetes és a plakát. Keményen´, hatékonyan és jól dolgoztak, arra és úgy hazsnálták a mandátumot, amire és ahogy kellett. Tehát nem arról van szó, hogy mondzak valamit´es nem tudjuk, mit csináltak volna meg belöle, hanem részletesen mondták, hogy mit fognak csinálni, és abból nagyon sokat meg is valósítottak. Az EP-ben, az önkorikban. Ez tény, tehát nem hasonlítható K.Endréhez a dolog. Innentöl pedig határozottan kijelentem, hogy irracionális volt EZEN a választáson az ellenzéki szavazók viselkedése. 
2026-ban majd én is meggondolom, hogy szavazok a TISZÀ-ra, de egyébiránt továbbra sem tartom optimálisnak az 1-parti kormányt. Nekem ezért volt egy jobb szituáció  a többszereplös ellenzék.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek