Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 11. 19:20
Előzmény: #957  Vazsmegyei
#960
Na fuss neki még egyszer a himnusznak, troll!
Vazsmegyei 2017. 06. 11. 17:04
Előzmény: #956  Dehogynincs
#959
Merjél kicsi lenni! Nem nagy ügy!
Vazsmegyei 2017. 06. 11. 17:03
Előzmény: #955  Törölt felhasználó
#958
Könnyű ezt mondani! Az Orbánt állítsátok meg, ne csak a duma menjen!
Vazsmegyei 2017. 06. 11. 17:01
Előzmény: #954  Juvefan
#957
Semmi kedvem focihoz nem értő hülyeségeket dumálókat összekeverni, az emberek butaságaival! Hagyom , hogy lazuljatok! A magyar Himnuszt ne felejtsétek! ISTEN ÁLD MEG A MAGYART!
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 06. 11. 14:32
#956
#806 A csoportkör végén nem fog hiányozni a Feröeren hagyott két pont. Sokkal több fog hiányozni. ____________________________________________ Magyarország büszke és erős európai ország. De nem a focipályán, hanem az óriásplakátokon. Ne keseredjünk el! Fogunk mi még pontot rabolni Andorrától, Feröertől vagy akár San Marinótól is. A labda gömbölyű.
Törölt felhasználó 2017. 06. 10. 17:09
#955
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 10. 11:09
Előzmény: #950  sanka
#954
hova lett Vazsmegyei, ? lapít, vagy énekli a himnuszt, jó lesz orbán a börtön válogatottba :))
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 10. 06:19
Előzmény: #950  sanka
#953
ez a hűtlen kezelés fogalmát maximálisan kimeríti :))
szivacs
szivacs 2017. 06. 10. 00:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#952
Lehet, hogy az aranylábújaink picit többet? :-)
poreci 2017. 06. 09. 23:45
Előzmény: #950  sanka
#951
Rosszul látjátok fiúk!Ez a meccs fényesen bizonyította, hogy ennyi TAO pénzből még Andorrát sem lehet megverni, nemhogy Portugáliát! Logikusan emelni kell a magyar labdarúgásba öntött TAO pénzeket! Amúgy lehetett ezt látni, hogy Szalai meg Kádár meg az összes többi focista inkább sérültet jelentett, míg Dzsudzsi gondolom Tippmixen megtette a hazait és vesz belőle egy szép autót... tudatos buktatás volt ez, amit nem is sajnálok, mert másképp ezt a Storckot az életben nem rúgták volna ki...
sanka 2017. 06. 09. 23:20
Előzmény: #934  ts3
#950
Orbáni, na ugye, hát igen, na ugye, milyen szar ez a magyar foci! Már ezért is börtönbe csuknám, a rengeteg elbaszott tao pénzért, meg stadionért!
loliense 2017. 06. 09. 23:17
Előzmény: #946  _Sigorszky
#949
a drukkertek is bekaphatják az összeset,nem csak a játékosok a szovjetek elleni meccs után nem himnuszolni,hanem anyázniuk kellett volna ezek,vagy ifizetett szurkolók,vagy szimplán fizetett elmebetegek!!! no oszt nekem erre az évre ennyi volt a népnemzeti profi focsijáról való vakerászás
sanka 2017. 06. 09. 23:16
Előzmény: #945  _Sigorszky
#948
Jó pénzért!
apocca
apocca 2017. 06. 09. 23:14
Előzmény: #925  -bubu-
#947
a topik címe szerint lazulni kell a focin. Végül is a tök minimális vereség volt idegenben. Voltam Andorrában, és azon filóztam, ha valamelyik játékos nagyot bikázik a labdába az kimegy a mini államból:)
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 23:06
Előzmény: #943  loliense
#946
Nem volt himnusz tudtommal, ellenben a drukkerek szerintem majdnem megrakták a csapatot dühükben. Persze aki oda elutazott ezért, hát, annak nem sok van a kalap alatt...
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 23:03
Előzmény: #943  loliense
#945
Már operettország se vagyunk. Szegény német, ezt kellett megérnie. Persze ő volt a hüle, mért vállalta?...
aytif 2017. 06. 09. 23:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#944
Csányi már tudja mit kell csinálnia a hétvégén! Egy jó paprikás krumplit!!
loliense 2017. 06. 09. 22:56
Előzmény: #931  _Sigorszky
#943
elnézést,a kereső amin vagyok nem kajálja a pf-t 30 perc alatt töltötte be nem sajnos nem raktam meg,pedig roppantul utálom őket oszt volt-e himnusz nyüszítése a végén,mert ez lényeg a gyökereknél,nem a foci?
Törölt felhasználó 2017. 06. 09. 22:54
Törölt hozzászólás
#942
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 22:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#941
jó volt a tipped, pláne, ha meg is játszottad
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 22:48
Előzmény: #930  loliense
#940
Látod Kolléga, most megint le kell mondanom egy dologról, vagyis a focinézésről, de lassan már nem marad semmi, amiről még lemondhatnék... :(
aytif 2017. 06. 09. 22:47
Előzmény: #938  aytif
#939
1 MAGYARÁZAT LEHET RÁ: A BUNDA!
aytif 2017. 06. 09. 22:41
Előzmény: #932  Fuleee_Bear
#938
MEG MAGUKAT!!! KUTYAÜTŐ GECIK!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2017. 06. 09. 22:41
Törölt hozzászólás
#937
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 22:40
Előzmény: #935  _Sigorszky
#936
Akkor jöhet a himnusz eléneklése. Hogy milyen himnusz, az teljesen mindegy...Szpíker: " Ha valamit mondanék erre, akkor eltiltanának a közvetítéstől."
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 22:36
Előzmény: #933  _Sigorszky
#935
A topik címéből a lazulj szót ki kellene hagyni, mert ez meg a lazulás Makó-Jeruzsálem táv.
ts3 2017. 06. 09. 22:35
Előzmény: #932  Fuleee_Bear
#934
Orbán ezt is megoldotta, sok állami TAO pénzt kell tolni feltétel nélkül a magyar fociba és hipp hopp jönnek a maihoz hasonló eredmények.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 22:30
Előzmény: #932  Fuleee_Bear
#933
Pedig Csányit meg Orbánt kéne. Na meg a teljes libakergető csapatot...
Fuleee_Bear
Fuleee_Bear 2017. 06. 09. 22:19
Előzmény: #931  _Sigorszky
#932
Most rúgatják ki a srácok Storckot.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 22:17
Előzmény: #930  loliense
#931
Na, az engem sem érdekel. Ugyancsak a vázolt okokból. A teljes meccset fix egyesre nem játszottad meg? Szépen haladnak errefelé, csak még esetleg egy andorrai kontra, oszt kettőnull, ez a Vinicius gyerek mintha velük lenne, úgyhogy esélyes a dolog. De sz@r a csapatunk, te jó isten!! Falusi focsi, mondja a feleségem, hát van igaza...
loliense 2017. 06. 09. 22:00
Előzmény: #929  _Sigorszky
#930
akkor,az a baj,hogy szarul nézed a magyar focsistákat,nem kell viszonyítani semmihez! azt hiszem az illene rá,hogy"ez már akkor is szar volt amikor megették" viszont most teszek egy igéretet,én a 100++ milliárdos és 6 milliárd nézős úszó vb-t sem vagyok hajlandó megnézni elvi okokból,pedig az más kávéház,nem focsi
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 21:49
Előzmény: #927  loliense
#929
Szia Kolléga! Függő vagyok, tudod, nehéz leszokni róla. Még Benét, Fazekast, Göröcsöt,, Tichyt, Albertet is láttam sokszor játszani, néhányukat élőben is, hát ezért vagyok végzetesen megmérgezve magyar focsival. Persze ez már rég nem az...
balage2 2017. 06. 09. 21:46
Előzmény: #927  loliense
#928
:)
loliense 2017. 06. 09. 21:44
Előzmény: #924  _Sigorszky
#927
kolléga,hogy tudod nézni a gyökér magyar focsistákat?-nem is értem én viszont nézés helyett megjátszottam inkább az első félidőt:hazai+döntetlen 2,65-ért remélem lesz majd a végén himnusz(magyar,székely,szovjet is) a faxom tudja miket kell egy népnemzeti szurkolónak elmélyültem elénekelnie!!!
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 21:42
Előzmény: #925  -bubu-
#926
Támogatom. Egynek azért tudtam örülni, mármint hogy az osztrákokat sikerült megverni. Ja, és Ronaldo hisztijeinél is éreztem némi büszkeséget. A többi néma csend.
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 09. 21:34
Előzmény: #924  _Sigorszky
#925
grundfoci , a lényeg, hogy 100milliárdok mennek el ezekre a faszjancsikra és mind 30 millás kocsival jár . ezeket agyon kéne verni a felcsútival együtt
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 21:33
Előzmény: #923  _Sigorszky
#924
Aszongya a szpíker, sikeres csel nem nagyon volt még... Ezek most ki is akarnak esni, ugye?! Nem is lenne baj, sikersztorinak nehéz lesz beállítani, de be fogják...
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 09. 21:29
Előzmény: #921  -bubu-
#923
Jézusmária, de gyenge játék!Csányi meg a reform, na az aztán...
Törölt felhasználó 2017. 06. 09. 21:15
Törölt hozzászólás
#922
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 09. 21:14
Előzmény: #920  -bubu-
#921
vezetnek ,
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 09. 20:43
Előzmény: #919  Juvefan
#920
Kezdődik 20:45 lássuk kijutunk-e a VB re végre :)
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 09. 17:20
Előzmény: #915  _Sigorszky
#919
a labdarúgás az nem megy, de a sztáros allűrök azok meg vannak, nevetséges lúzer :)) link
Vazsmegyei 2017. 06. 09. 12:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#918
Nem fognak kitiltani ,mert aki olyan zseniálisan tudja magát fényezni azt megbecsüli a PORTFOLIÓ! Szóval ezzel fényezed magad::" Úgy látom csak a propagandát nyomod semmi gondolkodás,, semmi elvszerűség nincs mögötte...Szánalmas egy tetűláda vagy , emberi hulladék, szarkupac...Ennyi...Remélem baromállat..." Egyszóval van nekem saját véleményem! Rólad!
salve 2017. 06. 09. 12:10
Előzmény: #910  _Sigorszky
#917
nagyon erősen elfogult, szemellenzős, csőlátó vélemény a brucké, szinte szóra sem érdemes.. ő is az a kategória mint az álhumorista (valójában fapados gyűlölködő) Falkasházy Tivadal aki leírta, el is mondta hogy "ő ölül ha magyal válogatott kikap melt az azt jelenti, hogy Olbánviktolnak lossz napja van" nagy nagy bajban is voltak épp egy éve ő és elvbarátai amikor 40 év után kijutott a maygar válogatott az EB-re (és annak köszönhetően hogy ez a kormány volt elég bátor előbb Csányit megtenni szövetségi elnöknek, majd Csáninak pedig ahhoz elkezdje a reformprogramot és idehozza kapitánynak előbb Dárdait, aki pedig Storckot hozta utódjaként és akivel kijutottunk az EB-re, ami előtt a Bruck-féle szardobálók már előre dörzsölték a kezüket hogy ó mily tökjó lesz majd nézni a válogatott kínos megaláztatásait az EB-n) - szóval nagy bajba kerültek Bruckék mert uyge a válogatott sikere azt is jelentette az EB-n (síma továbbjutás a csoportkörből elsőként), hogy "a kormány sikere is az EB-szereplés = ez bizony nagyon kínos a ballibek számára, hát nem állhatnak be a dícsérők közé", DE ha meg fujjolni kezdenek hogy "ó hát véletlen meg szerencse volt ez a szereplés, akkor meg szsvazatokat veszthetünk", így aztán azt a szánalmas dumát vágátk le, hogy "örülni kell az EB szereplésnek, de nem vonható le abból semmi, és csak a csapat vívta ki" reménytkeltő fejlemények pedig természetesen ma is vannak, függetlenül attól hogy 1. az oroszok ellen vállaltan a fitalal, tapasztalatlanabb játékosokra számított a kapitány, - és az oroszoknál pedig nem az utánpótláskorú jövő reménységei játszottak, 2. Bruck azért idióta mert nem tudja, gőze sincs arról, hogy miylenek azok akik rendszeresen meccskre járnak - merthogy azok a szurkolók a múltban és ma is, és a jövőben is kapásból ki fogják fütyülni a maygar válogatottat akkor, ha nem látják rajtuk azt hogy hajtottak, küzdöttek! Bruck azért is idióta mert fingja sincs arról, miért lehet az hogy oylan nagy eredményket korábban elérő válogatottak is kerültek, -hetnek- lehetnek, vannak jelenleg is hullámvölgyben mint pl. a holland, vagy a belga (a tavalyi EB-t megelőzően tizenévig sehol sem voltak, pedig ott nem Orbán kormáynoz és nem szegény rokon-ország az EU-ban, hanem nagyon is gazdag, és mégis haldoklott náluk a nemzeti foci jó 15 éven át)..
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 09. 11:37
Előzmény: #915  _Sigorszky
#916
Elege lett a magyar fociból a tavasszal még új stadiont avató Kozármisleny tulajdonosának .Április 2-án még úgy tűnt, minden rendben van a Baranyai megyei Kozármislenynél, ekkor avatták az NBII-es csapat új, 440 millió közforintból épült stadionját. .A város még akkor érdemelte ki az új stadiont, amikor harmadosztályú volt, de szépen menetelt a magyar kupában. Fónagy János a stadionra adott majdnem félmilliárdot egyebek között azzal indokolta, hogy „A városban élők sportszeretete az, ami a kormányzati szándékokat és a helyi törekvéseket összekapcsolta, és feltette a várost a hazai futball térképére.” Hiába az új stadion, a Kozármisleny újra kiesett a harmadosztályba. A kudarc miatt nagyon csalódott, a klubnál 25 éve tevékenykedő tulajdonos, Feleki Attila pedig a Bama.hu-nak bejelentette, hogy kiszáll. . Feleki azt mondta, hogy a kieséssel olyan anyagi helyzetbe kerültek, amit nem tud megoldani. „Az NB II. hátsó negyedéhez tartozó, és az NB III.-ban a feljutásra hajtó csapat fenntartásához ugyanannyi pénz kell, 150-220 millió forint, alsó hangon. A különbség, hogy míg a másodosztályban az MLSZ-től úgy 120 milliót kap egy csapat évente, addig lejjebb ez mindössze 30 millió forint. Arra, hogy a kettő közti különbséget előteremtsük, nincs esély”. Feleki szerint mivel anyagilag nincs realitása, hogy feljutásra esélyes csapatot csináljon, „megmondom őszintén, nem érzek magamban motivációt a NB III.-as vegetálásra”.Aztán arra a kérdésre, hogy miből lett elege, kifakadt: „Ez egy hosszú folyamat, sok mindennel, ami felhalmozódott. Az például szerintem nagyon nem jó, ahogy a közpénzek torzítják a versenysport feltételeit. Persze mondhatja bárki: kaptunk egy stadiont, fogjuk csak be. Ez igaz. De semmivel sem kaptunk többet, mint más. Vannak azonban klubok, amelyeknek jut egyéb forrás is. Ezzel nem lehet versenyezni. A másik, hogy el sem tudják képzelni mennyi munkaóra van egy bajnoki kilencven percben. Ez már sok nekem.”Nem nehéz kitalálni, milyen csapatokra gondolt Feleki. Az NBII-et a Puskás Akadémia nyerte meg, második lett, és szintén az első osztályba jutott Tiba István fideszes országgyűlési képviselő csapata, a Balmazújváros. Ez az a klub, ahol ugyan közpénzből fűthető gyepet építettek ki, de azt nem kapcsolták be télen, mert túlságosan drága lett volna. Harmadik pedig Seszták Miklós Kisvárdája lett, akik idén még annyira nem is akartak feljutni, mert még nincs kész az ékszerdoboz stadionjuk, és nem akartak másik városban játszani. De jövőre már egyértelműen meg az NBI-et célozzák meg, ebben a legnagyobb riválisuk Deutsch Tamás MTK-ja lesz, amelyik kizuhant az NBI-ből, de az elnök szerint több pénzük lesz jövőre, mint korábban bármikor. A magyar foci piactól és a racionalitásoktól elszakadt állami támogatásáról itt írtunk bővebben.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 08. 21:45
Előzmény: #914  -bubu-
#915
:D Mondom az asszonynak, na, Andorrától is kaphatunk vagy kettőt. Mit válaszolt? Csak nehogy több legyen! :)
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 08. 21:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#914
20:45Andorra - Magyarország Vb-selejtező előtt(élő) jó lenne ha nem kapnánk 3 nál többet, hajrá
_Sigorszky 2017. 06. 08. 08:55
Törölt hozzászólás
#913
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 08. 08:41
Előzmény: #910  _Sigorszky
#912
a konklúzió annyi, hogy balsors akit régen tép, oszt jónapot ez a sorsunk, ennyi
Vazsmegyei 2017. 06. 08. 08:37
Előzmény: #910  _Sigorszky
#911
Ez az az ember aki már látott 2000 meccset (de minek), még is csak egy buckott ember véleménye! Felesleges meccsre járnia, mert elvette az eszét az Orbán Viktor nevű felcsútiöregfiú focista!
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 08. 08:23
Előzmény: #908  salve
#910
Ez is egy vélemény... Meg ez is: Bruck András: A futball vége Amikor hétfő este a válogatott tagjai a Himnusz eléneklésével ünnepelték meg az oroszok elleni sima vereségüket, a magyar futball végzetes elzüllése pillanatainak voltunk szemtanúi. Ez a vereség utáni arcpirító jelenet azt jelezte, hogy Magyarországon többé már győznöd sem kell ahhoz, hogy győztesnek nyilváníthasd magad, a Himnusz eléneklése bármire felmentést ad. Ezek a fiatal játékosok már most, pályájuk elején elrontott, léha sportemberek, akik már tudják, hogy nyugodtan bukdácsolhatnak majd vereségről-vereségre, akkor is jólétben fognak élni, mert a miniszterelnök boldogan üríti ki a mi zsebünket azért, hogy az övékét teletömje. Máris megtanulták, hogy ebben a lecsúszott, szétesett országban rájuk teljesítmény nélkül is kiemelkedően jó élet vár, amihez elég lesz nekik a meccs elején, és most már a végén is elénekelniük a Himnuszt. És azt is tudják, hogy a következő tizenöt évben, a világ legszomorúbb bajnokságában, jórészt üres lelátók előtt fognak focizni, de az ő képeségeikkel ennyit keresni így is kiemelkedően jó üzlet, és csak ez lebeg a szemük előtt. A közöny és cinizmus, amivel a vereségüket fogadták – nem rohantak be szégyenükben az öltözőbe, arcukon nyoma nem volt kínnak, rosszkedvnek –, afféle túlélési stratégia, ami egy elbecstelenedett országban tulajdonképpen természetes. Csakhogy ezeknek a fiatal focistáknak a túlélés nem azt jelenti, amit az ország kevésbé szerencsés millióinak, létminimumon vegetálni, hanem azt, hogy soha egy másodpercre nem érezhetik majd igazi focistának magukat, és hogy nem a közönség elismeréséért kell majd küzdeniük, mert arra amúgy sem képesek, hanem kihízott, elrohadt politikusok kegyeiért. Ez is egy életforma. Magyarországon a következő száz évben már biztosan nem lesz említésre méltó foci, a miniszterelnök züllöttsége, zsarnoksága és tehetségtelensége a magyar futball legtöbb szereplőjét olyanná tette, amilyen ő maga. Ennyire áporodott, tisztességtelen légkörben nincs más, mint folyton a kudarcok és vereségek gyalázatát ünnepelni és ünnepeltetni. Orbán alatt a néptől a focira elorzott tíz- és százmilliárdok ellenére a magyar futball színvonala tovább süllyed, amit vizuális tapasztalatainkat megerősítve egzakt módon is jelez az UEFA legfrissebb pontszámítása: eszerint a magyar klubokat már a liechtensteiniek is megelőzik. Válogatottunk ékességét, Kleinheislert német klubcsapata már ingyen is átadja, de a jobb külföldi csapatokban próbálkozó többi magyar játékos közül is csak kevesen viszik valamire. A magyar futball körül nincs egyetlen reménykeltő fejlemény sem, és nem is lesz, szeméttelepen se jó játékosok, se jó csapatok nem nőnek fel. Aki látott már életében két jó meccset, és én láttam vagy kétezret, az tudja, hogy annak, ami a hazai pályákon folyik, semmi köze ahhoz, amit máshol futballnak neveznek. De talán a Himnusz még segíthet, meg kéne próbálni a mérkőzések szünetében is elénekelni. Szerző: Bruck András
sanka 2017. 06. 06. 16:07
Előzmény: #908  salve
#909
Én örülnék ha jók lennénk fociban, de sajnos nem ez az ábra. Néha van utánpótlás csapatunk , de aztán felnőttben megy továbbra is a haldoklás.
salve 2017. 06. 06. 15:24
Előzmény: #905  sanka
#908
ezen csak mosolyogni tudok, annyira szánalmas érvelés :-) merthogy: a győzelmet nem kell és nem is szokták megmagyarázni, ok?! és hát "persze": ha győz egy európai hírű neves ellenféllel szemben egy magyar csapat, az "csak véletlen lehet, semmi más", azaz "nem kell neki örülni, merjünk továbbra is kicsik lenni", ahogy ezt régen és jól betanították a szocik, még xx évvel ezelőtt a magyaroknak (kész csoda, hogy ennek ellenére 2015-ben, fél éven át az Mszp támogatta a rohadt nacionalista csökevényizmus netovábbját, az olimpiát magyarországnak kezdeményezést - csak aztán belpol. tőkekovácsolás okán visszatáncolt ebből a véleményéből). de bezzeg ha veszít a magyar csapat a neves ellenfélle szemben, akkor ismét felbőg a kórus, hogy "minek pénzt költeni a focira és főleg a rohadt Orbán alapította Puskás Akadémiára, hogy dögölnének meg"
Phylaxa 2017. 06. 06. 14:41
Előzmény: #904  salve
#907
Nem az ifjúsági focival van baj 1986 óta, hanem a felett. Mintha elfelejtenének focizni, amikor a nagycsapatba kerülnek. :) De mondok egy alapvető és érdekes dolgot: amikor a középpályás nem a partvonallal párhhuzamosan fut, hanem sréen támad a 16-os felé, akkor nagyon nehéz szabályosan szerelni. Ez amióta focit nézek így van. Főleg, ha a társa is sréen fut. Gyerekkoromban még nálunk is így volt, mostmár csak a külföldi fociban látom. Miért? :)
bluefrog
bluefrog 2017. 06. 06. 14:20
Előzmény: #885  -bubu-
#906
"Valszeg véletlen volt, rossz napot fogott ki a magyar válogatott, ennyike!" 1 bites iménti hozzászólását egy kicsit átírtam. jah, hogy magyar csapat nem foghat ki gyenge napot, csak az ellenfél? értem
sanka 2017. 06. 06. 13:42
Előzmény: #904  salve
#905
Valszeg véletlen volt, rossz napot fogott ki a Bayern, ennyike!
salve 2017. 06. 06. 13:31
Előzmény: #899  _Sigorszky
#904
tudtad? a halálra szekált és átkozott Puskás Akadémia csapata, a hétvégén megrendezett Puskás Suzuki kupán símán legyőzte a vele egyidős korosztályú bayern Mücnhent, majd később bejutott a döntőbe is, ahol a Real Madrid le tudta győzni. Most lehet fanyalogni szokásotok szerint, hogy "feleslegesen költik a pénzt a Puskás Akadémiára, mert nem ér el semmi eredményt és persze egyébként is dögöljön meg helyből és azonnal, de persze csak azért, mert Orbán alapította"...
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 06. 13:20
Előzmény: #902  sanka
#903
Szokás szerint...
sanka 2017. 06. 06. 13:16
Előzmény: #901  Vazsmegyei
#902
Nagyon gyenge:))
Vazsmegyei 2017. 06. 06. 13:14
Előzmény: #899  _Sigorszky
#901
Ki az a Soros György? Csak nem az régi-új szövetségi kapitányotok? Lefizette a magyarokat, hogy kapjanak ki, mert sortolta a tippmixen az eredményt!
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 06. 13:08
Előzmény: #899  _Sigorszky
#900
+ a
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 06. 13:06
Előzmény: #898  -bubu-
#899
TUDTAD ? Tegnap Soros György miatt kapott ki magyar válogatott az oroszoktól !:D
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 06. 08:41
Előzmény: #897  Törölt felhasználó
#898
„Természetesen minden elvesztett mérkőzés fájdalmas, de a mai vereség különösen bosszantó. Leginkább figyelmetlenségekből és gyakorlatilag a semmiből kaptuk a gólokat, miközben próbáltunk támadni, uralni a játékot. Az, hogy a félidőre nulla kettő lett az állás, nagyon bosszantó volt. Ebből mindenképp tanulnunk kell” – fogalmazott a meccs utáni sajtótájékoztatón Bernd Storck, a magyar válogatott szövetségi kapitánya.
Törölt felhasználó 2017. 06. 06. 08:27
Előzmény: #896  -bubu-
#897
jaj.
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 06. 08:25
Előzmény: #895  -bubu-
#896
Úgy éreztem, hogy előttem beleértek a labdába – idézte fel öngólját Eppel Márton lol :)
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 06. 08:24
Előzmény: #894  sanka
#895
"Lang Ádámot meglepte, hogy a magyar–orosz válogatott labdarúgó-mérkőzésen (0–3) megkapta a csapatkapitányi karszalagot. Eppel Márton szerint egyik ellenfele olyan volt, mint egy orosz medve, Balogh Norbert megköszönte a játéklehetőséget Bernd Storcknak, Sallai Roland pedig elmondta, hogy továbbra is külföldön futballozna." :o))
sanka 2017. 06. 06. 07:52
Előzmény: #893  Vazsmegyei
#894
Mit értesz te ehhez!:))
Vazsmegyei 2017. 06. 06. 07:48
#893
Összefoglalva::1.az egyik továbbra is elégedetlen, elfogadható!2.Legalább az ellenfelet dicsérhetné, ha már lazulna. 3. Ez meg"genetikailag alkalmatlan", hisz honfitársairól beszél 4.A maradék meg nem tudja megkülönböztetni a e himnuszt a focitól és összemossa a homofóbiával %. Ami mindegyikre jellemző, hogy BAL lábbal keltek Pünkösd utáni első reggelen!
balage2 2017. 06. 06. 07:25
Előzmény: #891  sanka
#892
Valóban nem, ez így kevés a kijutáshoz. Pótlásként skandálhatták volna az "utálunk szar Románia" és "Cristiano homoszexuál" rigmusokat is.
sanka 2017. 06. 06. 07:20
Előzmény: #887  Vazsmegyei
#891
Azzal biztos nem jutunk ki a VB_re!
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 06. 07:05
Előzmény: #887  Vazsmegyei
#890
a mai világ labdarúgásához, genetikailag alkalmatlanok, így marad az énekkar :))
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 06. 06:12
Előzmény: #888  elemes
#889
Még ha foci lenne! Hagynám a tőzsdét és lazulnék szívesen...
elemes
elemes 2017. 06. 06. 05:06
Előzmény: #887  Vazsmegyei
#888
Hát hiába épít nekik stadionokat Viktor a pénzemből...? A hálátlanok. EGY STADIONT SE KAPJANAK TÖBBET!!!!
Vazsmegyei 2017. 06. 06. 00:27
Előzmény: #885  -bubu-
#887
És a szurkoló magyarok elénekelték a mérkőzés végén a Magyar Himnuszt a játékosokkal együtt!
Törölt felhasználó 2017. 06. 05. 22:22
Törölt hozzászólás
#886
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 05. 22:19
Előzmény: #884  lukskypoker
#885
Látom ma is brillirozik a magyar válogatott :) 0:3 Bravo
lukskypoker
lukskypoker 2017. 05. 23. 21:13
#884
link Édes Istenem... 14 csapatos NB1??? Meg a sok fiatalnak játéklehetőség??? Sándor, Szatmári, Vanczák, Heffler, esetleg Gyömbér vagy Szakály? Mire gondolt a költő kérdezném? A csapat gerince 28-33 éves játékosokból áll. Talán van két 20 éves játékos a keretben. Attila a faxom nem kéne?
-bubu-
-bubu- 2017. 05. 19. 14:08
Előzmény: #881  -bubu-
#883
link . „2014-ben a Jobbik színeiben indultam országgyűlési képviselőjelöltként egy időközi választáson Újpesten. Amikor ez napvilágot látott egy magas rangú kormánypárti politikus találkozót kért tőlem egy külvárosi gyorsétteremben. Azt mondta: »Flóri, mi ez a jobbikos szerepvállalás? Te közénk tartozol. Igaz, hogy elhanyagoltunk az utóbbi időben, de ha visszalépsz a jelöltségtől, most azonnal felhívom a miniszterelnököt, és kapsz egy kispadot az NB I.-ben«.Mit válaszolt?Megkérdeztem, mi van, ha nemet mondok. Az volt a válasz, hogy az a jövőm szempontjából nagyon nem lenne jó. Nemet mondtam."
Vazsmegyei 2017. 05. 16. 21:41
Előzmény: #881  -bubu-
#882
Kösz!BudFox kiváló vendéglátó! A meglepetést is túlélte! A sütije kiváló, de oroszkrémtortával éppen nem tudott meglepni.
-bubu-
-bubu- 2017. 05. 16. 15:57
Előzmény: #880  Vazsmegyei
#881
te már kiteljesültél a cukrászdába ahogy hallom :)) egészségedre

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek