Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gazmber 2022. 01. 08. 21:48
Törölt hozzászólás
#5300
Törölt felhasználó 2022. 01. 08. 17:59
Előzmény: #5294  Istvan78
#5299
Ja ez olyan mint amikor Hitler meg Sztálin egy koalícióban indult Lengyelország ellen,majd a németek megtámadták a Szovjetuniót. Ez várható az ellenzéki koalíció esetében is ha nyernének,egyből elkezdődne a marakodás a miniszteri-elnöki pozíciókért.
Törölt felhasználó 2022. 01. 08. 17:55
Előzmény: #5296  Istvan78
#5298
Nem ,nem erőszakos politikai cselekmény az amikor egy kormány jogosult az alkotmány módosításra és azzal él is,az teljesen törvényes. Max annyit lehet mondani rá,ha előtte nem bocsájtotta népszavazásra az alkotmány módosítást,hogy az nem volt szép tőle,de ennél többet nem.Mivel jogilag nem támadható az alkotmánymódosítása,mivel volt felhatalmazása a 2/3 által.
Istvan78 2022. 01. 08. 15:50
Előzmény: #5293  Törölt felhasználó
#5296
Az alkotmányt konszenzus, társadalmi párbeszéd nélkül írták át. Az rendben volt? Az nem erőszakos politikai cselekmény? 
Istvan78 2022. 01. 08. 15:45
Előzmény: #5293  Törölt felhasználó
#5295
Ezt az 55% 2/3-ot a verebek csiripelték, amikor kihajoltál az erkélyen?:)
Istvan78 2022. 01. 08. 15:44
Előzmény: #5289  Shareholder
#5294
Ez a Jobbik eléggé más, mint az akkori. Elindult a néppártosodás felé. Ezért is váltak le belőle képviselők, csoportok, pártszervezetek. Egyébként meg ennek a koalíciónak a fő célja Orbán leváltása, ezért teszik félre az ideológia különbségeket.
Törölt felhasználó 2022. 01. 08. 13:42
Előzmény: #5292  gazmber
#5293
Nekem nem úgy tűnik ,hogy a Fidesz dobálózna kőzáporral, még egyszer sem halottam a Fidesztől,hogy az Alkotmányt törvénytelenül felakarnák függeszteni az alkotmánybírósággal egyetemben,és törvénytelenül meneszteni akarnák a legfőbb ügyészt.Mondjuk nincsen különösebb jelentősége mert jelenleg kb 55 % az esély a Fidesz újabb 2/3 os győzelmének.
gazmber 2022. 01. 08. 12:44
Előzmény: #5291  Törölt felhasználó
#5292

az elmúlt ~12évben láttuk-tapasztaltuk a fide$$ módszereit, amit joggal lehet és kell is kritizálni, és ha a fülkések a maguk 'erkölcsi magaslatairól'(?) folyamatosan kövel dobálnak, akkor arra 12év után már lehet nem célravezető, ha innen csak kenyérrel válaszolnak... tehát tán nem kellene zokon venni, ha 'vice-verza'  az egyírányú közápor kétirányúvá válna...(?) szvsz
''erkölcsi alapok'--vazzeg - jót nevettem☺
Törölt felhasználó 2022. 01. 08. 12:27
Előzmény: #5290  gazmber
#5291
Hát ha szerinted bármilyen technika módszer ,eszköz, bevethető szerinted a Fidesz ellen akkor miért  van azzal problémád,hogy a Fidesz milyen eszközökkel,módszerekkel operál
Aki elfogadja ,hogy bármilyen eszköz és módszer elfogadható az egyik oldalon,az csak ne kritizálja a másik oldal módszereit és eszközeit, mert nincsen erkölcsi alapja arra..
gazmber 2022. 01. 08. 11:44
Előzmény: #5288  Törölt felhasználó
#5290
a 'mocskos fide$$' ellen bármilyen szövetséget , módszert, technikát, stb. (kocsmaszinten cifrább dolgokat is hallani☺) be kell és lehet is vetni(!), mert ők sem válogatnak a módszerekben...tehát hajrá összefogás, bukjon a fide$$...'oszt jónapot'☺ szvsz
Shareholder 2022. 01. 08. 11:23
Előzmény: #5287  rockmaster
#5289
Érdekes ezt olvasni egy olyan ellenzéki párthívőtől, aki még 3-4 éve habzó szájjal nácizta és fasisztázta a Jobbikot és szimpatizánsait, most meg az első sorban tapsol egy olyan formációnak, amelynek az egyik oszlopos tagja a Jobbik. Még most is cseng a fülemben, amikor néhány éve a jelenlegi ellenzéki összefogás MSZP-s, DK-s nagyágyúi hetente nyilatkozták, hogy a náci Jobbikkal soha, semmilyen körülmények között nem szabad együttműködni, most meg a DK nagy szövetségese.
Törölt felhasználó 2022. 01. 08. 10:48
Előzmény: #5287  rockmaster
#5288
Igazad van,a DK -s szélsőbal lepaktált a szélsőjobbos Jobikkal,és ezek vannak egy tömbbe a többi ellenzéki párttal,nem véletlenül hívják ezt a koalíciót moslék koalíciónak.
rockmaster 2022. 01. 08. 10:43
Előzmény: #5284  Törölt felhasználó
#5287
Az látszik, hogy a jobb-szélső jobb oldal a nácikkal és a vérkomcsikkal is képes lepaktálni egy kis alamizsnáért. Az ilyenek mindig a vesztébe sorodják az országot!
Törölt felhasználó 2022. 01. 08. 09:45
Előzmény: #5283  Peterbond
#5286
Ha jól értem azt kéred számon tőlem,hogy nem tudtam,előre,hogy mikor fognak egy törvényt elfogadni és milyen formában :)))Háát,bocs ez van,ha az ember nem tartozik a törvény alkotok és törvényhozók közé és még csak nem is látnok :)))De örülök,hogy ti pontosan megtudtátok mondani,hogy mi van a még nem is ismert törvény tervezetben és azt is előre tudtátok,hogy mikor fogják megszavazni :)))Egyébként meg leirtam akkor részletesen,hogy miért is lenne jó egy ilyen törvény,igy elég röhejes azzalk vádolni,hogy tagadtam volna annak létezését,de mivel nem ismertem a részleteket,értelemszerűen nem is mondtam azt,hogy már pedig ez lesz.De örülök neki,hogy lett ilyen törvény,ezek szerint te meg nem,mert számodra nem jó az ha az emberek nem 1 nappal a szavatossági idő lejárta elött tudnak pld 50 % os engedménnyel vásárolni élelmiszert hanem 3 nappal elötte.Ehhez persze van jogod,de csak kiröhögteted magad vele.
.
.
Mindenesetre Orbán megint jól kicseszett azokkal az emberekkel akik szeretnek az olcsóbb árak miatt leárazott élelmiszert venni,most nem 1 napjuk van az élelmiszer elfogyasztására hanem legalább 3.Gondolom nagyon sírnak majd -e miatt :)
Törölt felhasználó 2022. 01. 08. 09:25
#5285
https://444.hu/2022/01/08/bandaba-verodott-ferfiak-legalabb-ot-not-zaklattak-szexualisan-milano-foteren-szilveszter-ejszaka
.
Arabul beszélő férfiak csoportosan fogdostak molesztáltak német lányokat Olaszországban.Jó lenne ha ezeket a gazembereket legalább 10 évre börtönbe vágnák,ott majd jól ellesznek egymással.
Törölt felhasználó 2022. 01. 07. 12:17
Előzmény: #5279  rockmaster
#5284
Na igen a Donkanyar csak úgy bejött Magyarországra,mint a covid,valahogyan én mást tanultam, de állítólag azóta sokat romlott az oskolai oktatás színvonala :))
Peterbond 2022. 01. 07. 12:14
Előzmény: #5273  Törölt felhasználó
#5283
Sotime: megint kezdjük azt amit az élelmiszer behajtásos törvénynél csináltál?
.
1. "Ez ellenzéki kacsa hír." Másnapra a törvénytervezetet benyújtották.
.
2. " Ez csak egy törvénytervezet, még változtathatnak rajta". 2 órára rá már meg volt szavazva mint ahogy ezt leírtad.
.
3. Végül minden úgy lett ahogy leírtuk, te végig tagadtad a végén se írtad le hogy oké igazatok volt tényleg így lesz végig viddve. Fogtad és a törvényt elkezdted védeni utána mintha mi se történt volna.
.
Szóval melőzük és kezd el most egyből csak simán Védeni hogy miért jó nekünk Kínai hitelből, saját költségen ( jórészt Kínai cégekkel és persze valószinűleg itt is Mészáros cég beiktatással ) Kínai egyetemet építeni és a saját Diákvárosunk legjobb területeit ehhez átengedni.
Törölt felhasználó 2022. 01. 07. 12:12
Előzmény: #5281  Peterbond
#5282
Háát ha választanom kellene akkor az Andit választanám a Mészáros családból .Jól néz ki van szép hozománya és még művelt is,mi kell még :)))
Peterbond 2022. 01. 07. 12:09
Előzmény: #5276  Törölt felhasználó
#5281
"Mondjuk számodra minden gazdasági tevékenység lopásnak minősül ami a fideszhez köthető,függetlenül attól,hogy mennyi is a valóság alapja :))Ha ML ingyen egy pohár vízért építene valamit arra is azt mondanád,hogy lopják a vizet :)))"
.
Csak az ami lopás. Bőven bemutatam jópárat. cáfolod szinte egyet se sikerült. Itt is ferdíted a teret hogy kijöjjön hogy amúgy ez nem is túlárazás. A mátrai erőmű esetét is védted meg szinte bármit ami Mészáros műve. néha úgy érzem szerelmesebb vagy Mészárosba mint Orbánba magába.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók