Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 04. 23. 15:49

Arany-Ezüst  

Ki mire tippel? Meddig eshet az ezüst/arany árfolyama mostanában?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 25. 16:32
Előzmény: #4498  emerald
#4500
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

jó, úgy néz ki, szolidaritásból én se megyek :DDDDDD
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 25. 16:32
Előzmény: #4497  Törölt felhasználó
#4499
Maradjunk, bár én remélem, hogy nem kell 25 évig várni rá :)
A 25 évet már inkább a Viktor & Tsai Maffia Zrt részére tartom reálisnak, valamelyik megfelelő rácsos intézményben.

Köszi, neked is.
emerald 2014. 11. 25. 15:45
Előzmény: #4492  goapsy1
#4498
A tőzsdéből? -Akkor pár évig garantált h nem megyek...:DDD
Törölt felhasználó 2014. 11. 25. 15:43
Előzmény: #4494  goapsy1
#4497
goapsy1 tenyleg hagyjuk a temat, meg AFA csalasokat, meg Svajcot, meg Ciprust....

maradjunk abba talan 25 ev mulva talan elokerulhet nehany dolog....
;)

Legyen szep napod!
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 25. 15:40
Előzmény: #4495  tberki
#4496
ugyan már, ez sima duma.
méghogy szülői segítség... a külügyminiszter urat vastagon megkenték.

de még ha ez lenne a legnagyobb gond vele... a nagyobb baj az, hogy lóf@szt nem ért a külügyekhez, azért került oda, mert kiválóan tud segget nyalni.
az egyetlen ténykedése eddig az volt, hogy kirúgott egy csomó régi külügyest, és a helyükre odavette a futsalos haverjait, akikkel együtt focizik.
tberki 2014. 11. 25. 15:32
Előzmény: #4494  goapsy1
#4495
szuloi segitseggel ami megint csak nem visszakovetheto... mivelhogy apuci cege csak azutan fizetett adot meg osztalekot miutan apuci eladta....
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 25. 15:31
Előzmény: #4493  Törölt felhasználó
#4494
Nem, Bajnai azért nincs börtönben, mert ha ezer évig izzadnának fideszék a pártügyészükkel, akkor sem tudnának olyan vádat összehozni, ami még akár egy Rákosi-féle koncepciós perben is megállna.

A Bajnai-féle hitel meg az akkori elérhető legkedvezőbb kondíciójú hitel volt.
Mellesleg hiánytalanul megvolt az MNB-ben, amíg Orbánék el nem lopták, meg el nem szórták pl Mol-részvényre, 20K fölötti árfolyamon.

"Bokros, Bajnai, Gyurcsanynak na ok nem 3milliardot loptak, fejenkent hanem.....
talan jobb hogy nem is tudod.... "

Ez olyan Magyar Nemzet-féle bullshit, aminek persze semmi alapja nincs.
Nem Bajnai rohangált Svájcba, menteni a titkos bankszámláit, miután az usa befenyítette, hogy nyilvánosságra hozzák az áfacsalásokat.
Meg nem ő lopta magának össze az úszómedencés házat "szülői segítséggel", mint a kedves külügyminiszterünk.
Törölt felhasználó 2014. 11. 25. 15:24
Előzmény: #4486  goapsy1
#4493
Bajnai es Feco azert nincs bortonbe, mert szoltak hogy azt nem kene.....
tehat kiegyeztek 1 dontetlenbe itt US es a magyar kormanyt ertem.....
Bajnainak meg szepen megkoszontek, hogy sikerult hitelt felvennie az IMF-tol, talan nem veletlenul....
egyebkent olyan baratai vannak az usaban, hogy meg Kanadaban is sikerult az usanak elerni, letiltatni honlapokat ahol nehany eleg jelentos info volt az o mo-i tenykedeseirol.....

es ezen vagy talan 1 masik forumon, talan tgyuszi tette fel a gazdasagi bergyilkos (ha jol emlekszem ez a magyar forditasa) konyvet.....

Mindenesetre tenyleg van mit megkoszonni a 3 betyarnak...
Bokros, Bajnai, Gyurcsanynak na ok nem 3milliardot loptak, fejenkent hanem.....
talan jobb hogy nem is tudod....

mindegy tenyleg befejezem ezt a temat, mert valoszinuleg kulonbozo informacioink ill. informacio forrasaink vannak....
es egyebkent sem egeszseges ilyen dolgokrol diskuralni.....

bocs hogy felhoztam...
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 25. 15:24
Előzmény: #4489  emerald
#4492
Ne légy pesszimista, bejön majd a tőzsdézés, aztán annyit mész nyaralni, amennyi csak jólesik :)))
Törölt felhasználó 2014. 11. 25. 15:23
Előzmény: #4487  Törölt felhasználó
#4491
ne felejtsd el azt sem,hogy orbán(szándékosan kis betűvel)alatt többen menekültek el az országból,mint 56-ban!
mi másért is,mert olyan jól teljesít az ország,ugye!?..
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 25. 15:22
Előzmény: #4487  Törölt felhasználó
#4490
" akik szapuljak a jelenlegi kormanyt, talan nem is alaptalanul... "

ez finom és enyhe megfogalmazás. :))

"de ha annyira elegedetlen valaki, akkor miert nem tavozik....??? "

Már bocs, de miért távoznának ők?
Távozzon a fideszes csürhe, akik szétlopták az országot. Az azeriek tárt karokkal várják őket.

"Nem szeretem ill. nem nezem jo szemmel ha mo-ot negativ jelzokkel es nem megfelelo informaciok alapjan negativ dolgokkal hozzak osszefuggesbe..... "

Nem Mo-t hozzák ezekkel összefüggésbe, hanem a maffiózó kormányát, ez egyáltalán nem mindegy. Mo ugyanis NEM EGYENLŐ fidesz, bármennyire is szeretnék ezt így láttatni a fideszes tolvajok, hogy leplezzék a lopásaikat és elkúrásaikat.

Az, hogy valaki büszke az országra, meg hogy rühelli a jelenlegi országrabló maffiakormányt, 2 külön dolog, semmi köze egymáshoz.

Na de tényleg nagyon off ez a vonal itt.
emerald 2014. 11. 25. 15:20
Előzmény: #4485  goapsy1
#4489
Nyaralás volt, amit két évre be is osztunk, de lehet h tovább.
Azaz "jobb lessz jövőre az a baj, jobb lessz jövőre a tavaly"...:)))
Idézve, Ghymes:
link
tberki 2014. 11. 25. 15:16
Előzmény: #4487  Törölt felhasználó
#4488
a nyugdijjal kapcsolatban semmi bajom nem volt meg egyet is ertunk.

nekem a libatolvajjal es a hozza csatolt dolgokkal van bajom. mert lathatolag halvany seged fogalmad sincs arrol amirol beszelsz. es onnan jo messzirol bizony ez - enyhen szolva - nem elegans.

Törölt felhasználó 2014. 11. 25. 15:12
Előzmény: #4481  tberki
#4487
ebben igazad van, viszont rafoghatom, hogy en kivulrol nezem a dolgokat es ha ebben nem is,de altalaban konyebben lehet atlatni dolgokat ha eppen nem vagy benne a szitu-ban...
(valoszinuleg ez ide nem vonatkozik)....
persze mindig erdeklodve olvasgatom emberek velemenyet akik szapuljak a jelenlegi kormanyt, talan nem is alaptalanul...
es ez nincs mashogy a legtobb orszagban,de ha annyira elegedetlen valaki, akkor miert nem tavozik....???

en elegedetlen voltam a jogrendszerrel, adotorvenyekkel es ennek hangot adtam, amire azt a javaslatot kaptam, hogyha nem tetszik el lehet menni....
en pedig eljottem....
es buszke vagyok ra hogy Ausztral vagyok es a vilag 1.-ik ha nem a legjobb orszagaban elek, elnezest kerek azoktol akit ezzel megbantanek....,
viszont buszke vagyok a magyar szarmazasomra is, a magyar nyelvre, irodalomra,a konyhamuveszetre,zenere es meg sorolhatnam....
Nem szeretem ill. nem nezem jo szemmel ha mo-ot negativ jelzokkel es nem megfelelo informaciok alapjan negativ dolgokkal hozzak osszefuggesbe.....
(sajnos a magyar nemzeti ontudatot generaciok ota probaljak negativan befolyasolni, ez nem jo.....)

szoval szereny velemenyem szerint nem art buszkenek lenni arra, hogy valaki mo-on latta meg a napvilagot.....

halkan pedig megjegyeznem, hogy honapokkal ezelott beszeltem 1 taxissal akinek a szulei 56-ban menekultek ide, apuci az akkori torveny elol inkabb Au-t valasztotta....
na o jart magyarorszagon, egyebkent lekoptek mo-on, hogy miert is van velemenye, ha nem maradt mo-on, persze az senkit nem erdekelt, hogy 3 evesen ugye nem sok valasztasa volt....

szoval a demokraciarol es velemeny nyilvanitasrol azert lehetne meg kicsit beszelgetni.....
(szerintem a demokracia az nem az hogy addig van jogod elmondani a velemenyed amig a tobbsegi velemenyt kepviseled egyebkent 1 ...alak vagy)

lehet, hogy hosszutavon ez tobbet segitene mo-nak mint az hogy van internet ado vagy nincs.....

tberki a felinformaciokrol meg csak annyit, hogy talan erdemes volna elgondolkodni, hogy a 75-78-ban szuletett korosztalynak mibol lesz nyugdija attol fuggoen, hogy van magannyugdij vagy nincs.......(persze ez is csak 1 otlet es valoszinuleg tevedek).....

Nem bantasbol mondtam....,de reszemrol off a tema mielott megbantanalak....
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 25. 15:10
Előzmény: #4480  Törölt felhasználó
#4486
"Nem mondom, hogy jo hogy lopnak a politikusok....,de azert kulonbseg van a libatolvaj Bajnai es a gazos Feco kozott akik csak maguknak es haverjaiknak loptak, a tobbiek meg ott dogoljenek meg ahol vannak, vagy azok kozott akik tomik a zsebeiket,de azert kisebb morzsakat dobnak a tobbieknek is.... "

Meg ne sértődj, de ez akkora bődületes baromság, hogy még, a közpénzből fizetett CÖF-ös banda meg a fideszes párthíradók szokták ezt a baromságot nyomni.
Bajnai volt az egyetlen épeszű miniszterelnök az utóbbi kb 20 évben, aki még a válság közepette, meg a szoci klikkek közepette is stabilizálni tudta a gazdaságot, ebből élt a fideszes csürhe idáig, amíg szét nem loptak mindent, az elmebeteg Orbánc vezetésével.

Részletesebben nem mennék bele, mert nagyon off ebben a topikban, de Bajnai momentán az ÖSSZES pert megnyerte, amit a libázók ellen indított. Pedig neki nem volt haver a bíró meg az ügyész, mint a fideszeseknek.
Ha ő lenne a miniszterelnök, most nem itt tartana az ország.

"Nem rosszbol mondom,de a te korosztalyodnak ugyse lenne normalis nyugdija"

Ezzel tisztában vagyok, természetesen. Aki kicsit is járatos a témában, tudja. Ez a hátránya, ha elöregedő társadalomban élünk, ahol a demográfiai korfa erősen az idősebb korosztály felé nyílik.

Épp ezért lenne fontos az öngondoskodás, aminek az alapjait szétverte a fideszmaffia, azzal, hogy nyom nélkül ellopták a 3000 milliárd ft manyup-vagyont.
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 25. 15:00
Előzmény: #4483  emerald
#4485
ott nyaraltál-teleltél? :DDD
Törölt felhasználó 2014. 11. 25. 14:55
Előzmény: #4480  Törölt felhasználó
#4484
"Nem mondom, hogy jo hogy lopnak a politikusok....,de azert kulonbseg van a libatolvaj Bajnai es a gazos Feco kozott akik csak maguknak es haverjaiknak loptak, a tobbiek meg ott dogoljenek meg ahol vannak, vagy azok kozott akik tomik a zsebeiket,de azert kisebb morzsakat dobnak a tobbieknek is.... "

okosabb maradtál volna,ha csöndben maradsz!
az itthoni helyzetről sincs túl sok fogalmad,az biztos!!!
emerald 2014. 11. 25. 14:50
Előzmény: #4479  goapsy1
#4483
Madeiráról nézve, szerintem se volt szar itthon.....:DDD
Kár h csak addig a 16-napig láttam így a dolgokat amíg nem voltam itthon :((((
Törölt felhasználó 2014. 11. 25. 14:48
Előzmény: #4475  Törölt felhasználó
#4482
Nem birtam tovabb bovitettem az USD/RUB shortot....
most pedig az ezustot nezegetem, ill. SLV es SLW-t, mert ott is boviteni szeretnek....
GDX-t meg nem dontottem el, mert nekem gyanus, hogy jon 1 nagyobb elmozdulas,de nem vagyok biztos benne, hogy folfele...
nem annyira egeszseges a kep...., persze lehet, hogy csak az algok jateka zavarja ossze a kepet....
tberki 2014. 11. 25. 14:44
Előzmény: #4480  Törölt felhasználó
#4481
halkan megjegyszem hogy Ausztraliabol felinformaciokkal nem elegans hazapolitizalni...

Topik gazda

giuseppe007
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek