Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 04. 23. 15:49

Arany-Ezüst  

Ki mire tippel? Meddig eshet az ezüst/arany árfolyama mostanában?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tberki 2014. 11. 27. 07:13
Előzmény: #4518  emerald
#4520
Kedves emerald! Tudod pont ez a baj. Hogy a blogbol nem lesz szavazo. De mondok meg egy bajt. Hogy akinek nem tetszik ami most van az tehetetlennek teteti magat. Miert nem all olyan politikai ambiciokkal megaldott egyen a tiltakozasok elere akire lehetne szavazni? Mert az tisztan latszik hogy NINCS ertelmezheto alternativa.
emerald 2014. 11. 27. 06:49
Előzmény: #4518  emerald
#4519
link

Link mégegyszer, értelemszerűen a blog második fele
emerald 2014. 11. 27. 06:46
#4518
Nem tőzsde, de mégsem kérek elnézést.
Lehet aki nem él itt az ezt nem tudja, nem látja, akár önhibáján kívül.

Vakmajom:link

Erről beszéltem már annyi fórumon, ez a kormányunk legnagyobb bűne! Amit a gyerekek ellen tesz!
Én akinek nincs!
De ezt nem tudom megbocsatani ennek a kormánynak, sem most, sem soha!-ezt így intézményesen a szegény gyerekek ellen sosem fordult egy kormány sem. Viszont magam nevében mondom én bizony szégyellem magam, és lelkifurdalásom van mert nem ordibálok, tüntetek az utcán, naponta.-pedig nekem/nekünk kell/ene, mert ők nem tudják ezt megtenni magukért!
Áfa csalás, stb. apró mellékes dolgok, ezek mellett.

Élek egy kisvárosban ahol vannak gyerekek akik cukrosvizet isznak, kaja helyett. Meg van a szomszéd aki havi 220.000ft támogatást kap különböző jogcímen a harmadik gyerek után.
Nem én találtam ki ők mondták.- az csak hab a tortán h nemcsak a szülőknek van teher mentes családi házuk hanem az öt és három évesnek is vettek már lakást a nevére. És nem sorolom h mi mindenre tellik. Nem ez a baj, h nekik van, nekem-nekünk is van(mondjuk sem én, sem a férjem nem loptuk meg a munkáltatónkat, ellentétben a szomszéd apukával, aki napi 6h munka mellett a fizetése dupláját lopja el a tulajdonostól)-az a baj hogy az amúgy is kicsi szociális keret se jó helyre kerül.
Orbán is lop, sok gyereke is van, hát a maga fajtáját tamogatja:lopjál sokat meg csinálj gyerekeket és bent lehetsz a felső 10.000-ben!
Ja és akinek nincs az munkakerülő, annak dögöljön éhen a kölyke is!
Ez ma magyarország!

De az én mércém az, h csak arra tudok felnézni aki mint a férjem ellenük szavaz, pedig a nagyon magas fizetése után a sávos személyi jövedelem adóval sokkal kevesebbet hozna haza. Pedig neki is van két lánya, és nem tudott nekik lakást venni, valószinű nem is fog tudni. De Ő beáldozná azt a havi 50-60e ft-ot amit így megkap. Azért h jobb legyen, mert nem csak a ma létezik.

Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 05:22
Törölt hozzászólás
#4517
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 01:33
Törölt hozzászólás
#4516
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 01:29
Törölt hozzászólás
#4515
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 01:18
Előzmény: #4508  Törölt felhasználó
#4514
Szia,

Sajnalom ha valamelyik pozid nem jol alakult....
Sajnos ez resze ennek az egesznek, van amikor az ember megkerdojelezi, hogy miert is csinalja az egeszet, ritkan pedig nem erti, hogy miert nem csinalja mindenki....
Errol az a hir jut eszembe ma reggelrol, amikor kiadtak az ez evi filmes es zenei dijakat, a riporterek megkerdeztek az 1.-ik nyertest, hogy szerencsesnek erzi magat mert o kapta a dijat, hiszen csak 3 eve szerepel filmekben, o azt valaszolta, hogy ez az over night sikerhez, kellett neki majdnem 20ev..., o pedig azzal peldalozott, hogy sportolok kepesek 10masodperv alatt olimpiai bajnoke valni, de az emberek nem latjak a mogotte levo evek kemeny munkajat es kidarcait.....

En is 1 pozival kezdtem sajat szamlara kereskedni....
Nyilvan egyszerubb 1-2 pozit instrumentet figyelni.....
Ha viszont az ember uzletszeruen probalja csinalni, ill. Megjelenek a strategiai kozott a mechanikus quantitive strategiak, azoknal 1 pozicio kezelese csak masodperceket igenyel....
Jelenleg 3+1 szamlan vannak pozicioim( +1 mirror trading micro lottokkal, az egyik baratom es goaspy1 reszere).....
Kb. 23-30 pozim lehet nyitva ha erdekel pontosan, szolj egyszer es megmondom pontosan....
Mechanikus strategiaknal, kapom a belepesi jelet, kiszamitom a pozi meretet, hogy a kockazatom megfelelo legyen, kiadom a megbizast ill. Stop-ot, es mondhatni ezzel lezarult az ugy....
Reggelente mikor kezdek pedig letoltom az adatokat, atfutatom az adatokon a strategiakat, kapok veteli, eladasi jelzest es van olyan strategia ahol a stoppal menni kell utana idonkent....
Bar en jobban szeretem ha csak ki es belepesi jelek alapjan megy a mechanikus strategia.....
Szerintem egyebkent lehet 1 strategiat valamilyen szinten 1 kereskedesnek, 1 dolognak tekinteni.....

Mar kinottem abbol, hogy nezegessem, hogy mi tortent az utan, hogy zartam 1 kereskedest....

Nyilvan hetente megnezem, hogyan alakultak a lezart kereskedesek, mennyi volt a profit ill. A veszteseg...

Csak jelentosebb erdekesebb dolgokra emlekszem ill. Hibakra amik valamilyen szempontbol erdekes....

Pl emlekszem, hogy tavaly oktober-dec kozott a Boillinger B-es strategian volt majdnem 15%-os DD-m, igy hogy a piac szinte alig mozgott.azt tudni kell a BB-s strategiarol, hogy az egyik legmagasabb talalati arannyal ( 47,5-52,5%)-kal dolgozik a trendkoveto strategiak kozul....es rendkivul alacsony a DD-je,de az indulastol koveto 2 hettol beleszaladt 1 olyan sorozatba hogy 20 kereskedesbol 17 volt veszto...,na ott vegig futattam a programot megint, hogy milyen esely van erre....
Kijott, hogy a kereskedeseket amit kereskedtem, az 100portfoliobol a 68. Helyen vegzett, de volt olyan is ahol 18 veszteseges kereskedes volt 20-bol....(szoval rosszkor voltam rossz helyen), persze amikor az ember beleszalad 1 olyan sorozatba, hogy az osszes stratijan home runjai vannak 2-3 hetig es az elmozdulas 60-70%-ban modositja a portfoliok erteket, akkor sokan zseninek kezdik gondolni magukat, pedig ez csak az erem masik oldala....

Erre mondtak a nagyok, hogy neha olyan konyu penzt keresni a piacon, mint kiallni zuhogo esobe es vizesnel lenni...
(Sajnos nincs minden nap zuhogo eso...)
;)
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 23:06
Előzmény: #4512  krida
#4513
jól van csitri aluggyá" mán. :ÐÐÐÐÐ
krida
krida 2014. 11. 26. 22:33
Előzmény: #4511  Törölt felhasználó
#4512
Lol. Miután belinkeltem a kimutatást a 35mról, ezen felbuzdulva kezdtél demozgatni, sikertelenül.
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 22:29
Előzmény: #4510  krida
#4511
"...az általam bemutatott 35m-t"

:ÐÐÐÐ

a két hét alatt ötszörözős marhaságaidon kívül soha senkinek nem mutattál be semmit... ha valaki arra kért h. linkelj be egy account history-t akkor vagy hülyének tettetted magad vagy néhány napra eltűntél.

a kisvuk féle link alapján az S&P500 teljes részvényállományának legkevesebb a fele elvileg már a te birtokodban van... vagy tévednék? :)))))))))))
krida
krida 2014. 11. 26. 22:19
Előzmény: #4509  Törölt felhasználó
#4510
Khm. Demószámlák égetése a te szakterületed. Több kisérlet után sem sikerült megközelítened az általam bemutatott 35m-t. Én valósan csinálom, amit csinálok.
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 20:56
Előzmény: #4505  Törölt felhasználó
#4509
a link nem rossz, bár valamiért szántszándékkal kifelejtették belőle kridácskát, a legújabb hungaricumot, akinek rövid 2 hónap alatt sikerült 4789,73%-os kumulált profitot elérnie... igaz h. összesen 27 db demószámlán (vesztőket leszámítva). :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 20:36
Előzmény: #4507  Törölt felhasználó
#4508
Szia!

Van benne valóban lehetőség, Nekem sajnos próbajátékom volt az M.R.-be kürtre és nem tudtam kiszórni legalább a certiket, de jön még hideg csak nagyon költséges napon túl tartani a tl27-et.

köszi a tippet, egy kevés lóvéval lehet megjátszom és ha jó belebővítek majd idővel.

Te szereted, ha egyszerre sok pozid fut, Én azt nem bírom nagyon idegekkel, még ha tudom, hogy nem a jövő héten akarom dobni egyiket sem, a max nyitott pozim egyszerre 8db volt :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 13:58
Előzmény: #4475  Törölt felhasználó
#4507
Szia,

en holnap nyitasban, csak hobbibol adok 1 kis WOW, ok nalunk a legnagyobb piaci reszesedessel rendelkezo elelmiszer aruhaz, majdnem 45%-os reszesedessel, utanuk jon Coles talan 35-40%, es nehany kisebb jatekos 5,10%-os reszesedessel IGA stb....
Nem emlekszem pontosan,de par evvel ezelott talan 2eve, megjelent az ALDI nemet uzletlanc....
Ma voltam benn az egyik uzletben korulnezni, az araik eszmeletlenul olcsobbak mint a WOW es Coles-e, kb. 20-50%-kal olcsobbak, es megtalalhatok jo minosegu termekek is....
Hus termekeik pedig elkepesztoek, a WOW-hez hasonlitva....
A hozzank legkozelebb eso uzlet meretet most valtoztattak meg, kb. 3-4szer akkora lesz mint volt...., egyelore attepites alatt...
Nagyon valoszinunek tartom, hogy a kovetkezo 5-10 evben komoly reszesedest szereznek az itteni piacon, most jelenleg 5-8%-os reszesedesuk lehet,de szerintem par even belul 10-15% felett lesznek....., extrem szituacioban akar 25-30%-ot is elerhetnek.....
;)

Ez is 1 lehetoseg, abbol a 200-bol amit megprobalok lekereskedni.....(15-25$-os), arat tartanek megfelelonek....
jelenleg 31$ korul mozog.....
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 13:05
Előzmény: #4505  Törölt felhasználó
#4506
beteg vagy,az is maradsz!

szánalom!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2014. 11. 26. 12:31
#4505
link

Szoval maradjunk abban, hogy evi (nem havi!!!) 10-12% mar nagyon jo teljesitmenynek szamit...
14-15% felett pedig keves kereskedo,befekteto kepes elerni es ok sem hosszabb ideig, mert evi 12% felett minden egyes 0,1%-ert vert kell izzadni.....
persze vannak nehanyan akik kepesek 14-15% folotti hozamokra, de ott mar sokkal jobban szamit, hogy mekkora kockazattal, DD-vel es milyen hosszu idotavon kepesek ilyen teljesitmenyre.....(megjegyeznem nem art megfelelo idoben kezdeni, mert azon is mulik 1 picit)....

Nyilvan vannak ostehetsegek, akik feltalaltak a spanyol viaszt ill. magikus dolgokat,de azert mert nekem nem sikerult nekik biztos, persze a penzt nem szeretik ezert csak demon jatszanak ill. egyeb forumokon, butitjak a nepet a havi 10% fixel ugye az ember konyen viccel...
;)
Törölt felhasználó 2014. 11. 25. 19:48
Törölt hozzászólás
#4504
viki1 2014. 11. 25. 19:47
Előzmény: #4466  eurocent
#4503
Szia,
Köszi superek a chartjaid.Mit értesz azon hogy startégiát építesz rá (JNUG,JDST)? Nem mindegyik instrumentumra ugyanazt a stratégiát használod?
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 25. 17:02
Előzmény: #4501  Törölt felhasználó
#4502
melikben?:O

amúgy ő már nem szól hozzám, berágott, mert azt hiszem, övé a krida nick :P
Törölt felhasználó 2014. 11. 25. 16:47
Előzmény: #4499  goapsy1
#4501
csitri otthon van ebben a témában is :)

Topik gazda

giuseppe007
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek