Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
zajec
zajec 2018. 02. 24. 16:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#73940
már mondtam nekem a fidesz 51%-os.. de elvárnék egy olyan pártot ami minimum 75%ban megfelel az igényeimnek.. elvárnék egy olyan kormányt ami 66%-ban lefedi a társadalmi igányeket.. a szintek minimum szintek.. elvárnék egy konstruktiv ellenzéket.. akik az országért és a településükért dolgoznak.. nem pedig idegenszivűek..akik megbizóik parancsait hajtják végre.. werberek adják a receptet mi kell neked.. és lám..tényleg az kell..lásd a hozzászólások..
tetszik nem épül szépül az ország.. van benne lendület.. kb 100településre járok..van ahol ritkábban van ahova sűrűbben.. van olyan nem ismerek rá---1-3év alatt mennyit fejlődött..
Én nem szeretem a gondoskodó államot.. mentsükmeg a parasztot aki már baromi okos volt..felvette chf hitelt 5-6% kamatra és berakta questor kötvénybe 12%-ra..és azt hiszi baromi okos.. utána orbánnál nyávog mentsék meg..a zorbán fizesse meg a kárát.. de  ha keresett volna rajta akkor nem ment volna oda..figyu sokat kerestem adózni akarok.. nem szeretem a csokot..nem szeretem ha beleavatkoznak apiaci folyamatokba..  (diákhitel a világ minden pontján létezik..de nem kamatmentesen..a legtöbben ezzel finanszirozzák a tanulmányaikat..vagy elkötelezik magukat valamilyen cégnél.. ez most nem tartozik ide)
Nem szeretem a fentieket mert nem a felelősen gondolkodó embereket preferálja.. nem azt nevel..
Azt is látnod kell sehol a világon nem voltak ilyen prémium helyzetben a bankok..miért? mert hatalmas olló volt a betét és a hitel kamata között..  a bankok okozták a válságot.. jogos volt kivetni a válságadót rájuk..  ami nem jó a fidesz ezért cserébe eldobta a tárgyalásokkor az "elsétálás" intézményét.. a jelzálog hitel a világ egyik mozgatója.. ha babukod elveszik a házad..és? ebből tanulsz..ez nem kudarc..nem végzetes.. legközelebb jobban csinálod.. nem kell ettől félni..csak segitek az elsétálás intézménye amikor maga a jelzálog tárgya a fedezete a hitelnek..ha bedől akkor elveszik..de szabadon elsétálsz nem életre tartozol..nem az övék a veséd a gyereked..anyósod..
folyt köv.
settevoltesette 2018. 02. 24. 15:35
Törölt hozzászólás
#73939
settevoltesette 2018. 02. 24. 15:32
Törölt hozzászólás
#73938
zajec
zajec 2018. 02. 24. 15:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#73937
igen..összetett mondatok.. tiszta izomláz az agyadnak :) látom vigyázol rá meg ne ránduljon..
zajec
zajec 2018. 02. 24. 15:17
#73936
"..az osztrák kormány:az Euró­pai Bíróságon megtámadta az Európai Bizottság Paks II-t jóváhagyó határozatát. "
nem tudom mit várnak orbánék ezektől..
https://magyaridok.hu/gazdasag/paks-ii-t-ellenzo-beadvany-az-europai-birosagon-2826453/
settevoltesette 2018. 02. 24. 15:14
Törölt hozzászólás
#73935
zajec
zajec 2018. 02. 24. 15:05
Előzmény: #73887  ts3
#73934
igen.fékig félrement.. egy kis eszközröl néztem.. és .mert u.ez a szöveg ment korábban a szegény idős soros bácsikát akit a plakátokon csúfolnak...és a mosolygós képe az antiszemita..
csak pár dolog ami szerintem a lényeg.
1. sorosnak van egy agymenése egy izmusa amit befolyással akar az emberekre országokra kényszeriteni.. és mivel befolyással erőszakkal teszi ezért demokráciaellenes..
2. tendencia az, hogy majd az okos vezetők tudják mi a jó és mi kell a népnek, de nehogy már beleugasson a paraszt..a középkorban volt ilyen amikor a vezetők ennyire nem vették figyelembe a társadalmi igényeket.. elvárásokat.
3. tetszik nem..létezik a háttérhatalom..soros ennek csak egyik katonája.. ez a migránsinvázió ismeretlen célt szolgál..miért? mert teljesen értelmetlen ha a hatékonyságot és a látszólagos célt szolgálja..a friss munkaerőt.. nem hatékony, mert az alanyok alacsonyan képzettek.nincs nyelvtudásuk..szándékuk sincs a szorgalmas munkára és a beilleszkedésre..nem azonos a kultúrkör.. párhuzamos társadalmat fognak kialakitani.. Mivel nem hatékony...nem költséghatékony  ezért valószinűleg nem ez a végső cél.. ez az invázio nem a természetes migráció.. mert a természetes migráció lényege..az alany kiválasztja az országot..ott akar feladatot vállalni ott akar élni.. és ebbe az irányba mutat minden energiája..tudja hova megy tudja be kell tartani a többségi társadalom törvényeit szokásait ..  ha tartja saját szokásait hagyományait az szép.. szinesiti a világot.
4. a szegénység és kizsákmányolás az világprobléma..ENSZ feladat..és nem EU feladata.. ha elszippantják a szegény ország tevékeny munkaerőit akkor soha nem lesz az adott országból semmi.. nem ez a megoldás.. a sok multi cégtől kell robin adót szedni.. vagy helyben adóztatni..azokat a cégeket akik más országok erőforrásaival sajátjukként rendelkeznek.. akik rabszolga bért adnak a kiszolgáltatottaknak.. akik a föld javait maguknak kisajátitva gazdagodnak. Ne keverjük a menekülést.. az invázióval..és egy menekülttel kapcsolatosan lehet egy viselkedési elvárásunk nem?
5. az orbán kormány kihasználja a migrációs problémákat politikai célokra? persze.. mint minden párt a maga módján.. és ezzel is kifogva a szelet a jobbik vitorlájából.. nem volt bonyi kitalálni ha orbánék engednek eunak a jobbik azonnal ráragadt volna a témára.. ezért próbálnak cukiskodni.. a korábbi ellenséghez dörgölözködni.. és boldog hanukát kivánni...
pampa 2018. 02. 24. 14:42
Előzmény: #73931  ts3
#73933
És?
A nevet más nem használhatja? Mást nem hívhatnak így?
Foglat?
Miből veszed, hogy rá gondoltak a listát írók?  :))))
ts3 2018. 02. 24. 14:41
Előzmény: #73929  pampa
#73932
Neked az a bajod azt mondták, hogy titokban? Őszintén sajnállak.
Látod, hogy tiborz közszereplő lett, ha már lázárral találkozgat.
.
Most itt kell, hogy hagyjalak, lemegyek redőnygurtnit szerelni.
ts3 2018. 02. 24. 14:38
Előzmény: #73927  pampa
#73931
"Vári Ernő egy 92 éves tanár, 1974-1986 között a város egyik iskolájának az igazgatója volt. Az lehetett a bűne, hogy Márki-Zay két lakossági fórumán is megjelent. "
pampa 2018. 02. 24. 14:38
Előzmény: #73928  ts3
#73930
De igen, egy nyilvános helyen mégis TITKOS találkozókán állították be!
pampa 2018. 02. 24. 14:36
Előzmény: #73926  ts3
#73929
EGY JOBBIKOS KÉNYELMETLEN KÉRDÉSE MIATT TALÁLKOZOTT TITOKBAN LÁZÁR ÉS TIBORCZ
Fél napja azt találgatja a közügyek iránt érdeklődő magyarok közössége, miért ült le egy bárban a kancelláriaminiszter és a kormányfő veje. Most első kézből kaptunk magyarázatot."
https://alfahir.hu/2017/11/08/lazar_janos_tiborcz_istvan_szilagyi_gyorgy
.
Titokban egy nyilvános helyen.....
ts3 2018. 02. 24. 14:36
Előzmény: #73927  pampa
#73928
"Ahogyan Lázár és Tiborcz találkozóját is."
Szerinted nem találkozott lázár tiborczal? :))
pampa 2018. 02. 24. 14:34
Előzmény: #73925  ts3
#73927
Mit?
Kiragadsz egy mondatot és sejteted,hogy valami huncutságot....nem írod le, csak lebegteted....
Látom még azóta sem tudtad megtalálni a magyarázatot arra, hogy mi alapján állítottad, hogy az szerepel a listán akit te hiszel!  :)))))
ts3 2018. 02. 24. 14:32
Előzmény: #73924  pampa
#73926
ts3 2018. 02. 24. 14:31
Előzmény: #73924  pampa
#73925
"Lázár: Tiborczcal közösen találtuk ki!"
.
Azért csak találkoztak, ha már közösen találták ki.
Úgy véded ezeket a szemeteket, mintha támadnád őket. :)) 
pampa 2018. 02. 24. 14:27
Előzmény: #73923  ts3
#73924
Ahogyan Lázár és Tiborcz találkozóját is.
Az ugye nem hazugság......
.
megint a kettős mérce!!!!!
ts3 2018. 02. 24. 14:22
#73923
"Helyre kellett igazítania az LMP-s Hadházyt minden alap nélkül mocskoló köztévének
Titkos találkozónak állított be a közsolgálati média egy teljesen nyilvános rendezvényt, most elismerték, hogy hazudtak."
A fideszes agyak élvezik, ha a köztévé folytatólagosan átveri őket.
ts3 2018. 02. 24. 14:18
Előzmény: #73919  pitcairn2
#73922
Ne viccelj már, ő azért egy mumusnál több az atomrakétával felszerelt gáz és olajkútjaival.
pitcairn2 2018. 02. 24. 14:17
Előzmény: #73905  ts3
#73921
hogy micsoda mozgalmak nem indulnak mostanság az európai politikai térben:)
http://sga.monarchisten.org/programm/europapolitik.html
PS. ha már császárt akarnak nekünk legalább egy magyar honlapot összegründolhatnának:)

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek