Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
maxhell 2026. 06. 10. 22:06
#401719
Lényegében bebizonyosodott a mai hírrel, hogy még a napokban is a több zavart keltő pletyka, álhír, mind kamu, fake volt. Csak tudnám miért jelentek meg és kiknek állt érdekében azokat híresztelni. De most már mindegy, túl leszünk rajta legkésőbb holnap jöhetnek a valós részletek és tények, és remélhetőleg az árfolyam felfelé történő mozgással reagál...  és nem eséssel... :D 
Egyik 2026. 06. 10. 22:05
Előzmény: #401692  Balin2020
#401718
A MOL jelentésében egy szó sincs a MOHU első negyedévéről, ami szerinted már jobb, de hát pontosan tudod te ezt, csak azért raktad be hogy a többiek lássák hogy válaszoltál. Vagyis megint csak a felbeszélés miatt hazudsz és megtéveszted az embereket. 
maxhell 2026. 06. 10. 22:01
#401717
Nah, akkor most már... :)
tmike 2026. 06. 10. 21:21
Előzmény: #401711  Balin2020
#401715
Ha a NIS (ne adj isten) nem kerül be a zsákba akkor még kedvezőbben lehet majd osztalékra venni. :)
Jagd 2026. 06. 10. 20:16
Előzmény: #401713  Beze
#401714
Holnap réssel fel!Ezen is tudsz röhögni?
Beze
Beze 2026. 06. 10. 19:06
Előzmény: #401687  Jagd
#401713
A nap vicce :)
stoky 2026. 06. 10. 19:02
Előzmény: #401708  Csiszarg
#401712
Az MTEl igen! Hiszen az osztalék után is rallyzott!
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 10. 18:55
Előzmény: #401703  Jagd
#401711
Vagy egyszerűen itt 2800 körül már remek az osztalékhozam, amire az intézmények lecsapnak nagyobb tételekben. Azért érdekes, mert ha ez igaz, akkor 3800 alá már nem nagyon kell várni!
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 10. 18:52
Előzmény: #401707  ALANFED
#401710
Akkor minek írod be? 🥱
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 10. 18:50
Előzmény: #401705  wtcsab
#401709
A MOL új Európa alapítvány is megszűntetésre kerül, a benyújtott törvényjavaslat szerint. Tehát srv fog onnan felszabadulni, nőhet az egy rv.-re jutó osztalék, ahogy vártuk. 
Csiszarg 2026. 06. 10. 18:16
Előzmény: #401701  stoky
#401708
Szerintem ez a papír semmivel sem ér többet, mint egy éve. 
Esetleg akkor lehet változás, ha az új kormány valami épeszű dolgot tud csinálni, ami közelebb visz a piacbarát működéshez. 
ALANFED
ALANFED 2026. 06. 10. 18:09
Előzmény: #401706  Balin2020
#401707
nálad tényleg nem oké valami ,mi az hogy megbízható realtime bét adatszolgáltatás, további szép napot okoska
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 10. 17:32
Előzmény: #401704  ALANFED
#401706
És az az indi mennyire megbízható, amit rendszeresen beírogatsz "jó" szokásod szerint.
Volt már olyan, hogy a közelében zárt bármelyik rv.???
wtcsab 2026. 06. 10. 17:25
Előzmény: #401701  stoky
#401705
Bődület zárótételek mindenben...otp 4.5 mrd mol 2 mrd...
ALANFED
ALANFED 2026. 06. 10. 17:11
Előzmény: #401702  Balin2020
#401704
ezt mutatta a könyv 17.01 kor
Jagd 2026. 06. 10. 17:10
#401703
550000 db 3800 on záráskor .Remélem valaki tud már a bejelentésről valamit és bevásárolt.Holnaptól felőlem szét is vállhat a piac otp le mol fel!
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 10. 17:08
Előzmény: #401698  ALANFED
#401702
Te nézed a könyvet is? Záró szakaszban 2,5x volt a vételi oldal.
stoky 2026. 06. 10. 17:07
#401701

Z3800 napi alj! -2,36%
Pocsék!

friss hírek További hírek