Jagd

Regisztráció: 2020-04-14 22:18:43

Hozzászólások száma: 635

Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 17:10


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

177 430
2026. 05. 29. 17:39
1 326 696
2026. 05. 30. 13:40
184 515
2026. 05. 30. 06:12
401 332
2026. 05. 30. 11:16

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja péntek, 17:10
Záróban 3790 en 1.116.938db .
Hétfőn indulhat stabil felmenetel!
Aki akart vett a héten.
MOLly tulajok topikja péntek, 15:52
Én szeretném a heti bevásárlás lehetőségét megköszönni Szásáéknak!
Mi lesz jövőhéten ez itt  a kérdés.Eladjunk vagy tartsuk ?Mert papír nélkûl én biztos nem szeretnék maradni mikor kilövés lesz .Lesz?Szerintem hamarább mint sokan gondolnák!
Jó hétvégét minden rv tulajdonosnak!
Hajrá Mol!!
MOLly tulajok topikja szerda, 17:19
Miért nem jön már 1 cikk a porfólion vagy bárhol  hogy erőt gyűjt a Mol!
4175 céláramat tartom az oszti előttre.
Nem csinálunk  tippversenyt?
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 16. 20:20
Nem tudom hogy az oroszok a békét várják?A Lényeg hogy jól csinálják 3750 amit veszünk hétre rá  4 000 felett kicsivel meg eladunk.Tök jó! Mi lesz a vége ?Igazából nyerünk nyerünk nyerünk .Csak arra kell vigyázni hogy papirunk legyen mikor elszáll!
Financial Forecasts 2026. 06. 16. 20:12
Szerintetettek miért esik a Baba?84  ig is lejöhet?
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 16:10
27588 as dbszám vételen !Csak jó lesz ez!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 08:53
Az olajár egyik nap esik másik nap  emelkedik.Sok új pozitív információ nem épült  be a múlt héten sem a mol rv be.A héten ezek vannak soron.Hajrá Mol!Ìrány 4000!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 14. 21:37
Olyan rajz variáció nincs ami felfelé mutat?A pénteki esés csak  pénteki fraktálás volt semmi köze nem volt a mol jelenlegi igen pozitív kilátásaihoz.A bet márcsak ilyen néha csak otp bír menni és legyen nekünk kisbefektetőknek elég főleg uborka szezonban..Hétfőn meg vissza ad otp és megindul a mol az már viszont  tényszerű lesz!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 13. 21:56
Nekünk részvényeseknek ezen a héten csak jó hírek jöttek.Megkell csak emészteni őket.Jövőhéten kilövünk 4000 fölé első lépcsőben.Jól járt a Mol az új kormánnyal azt is látjuk már vissza kap a cég 5% papírt .Az államnak kell évente a zsé így marad jó kis osztink is .Melyik papír a  béten amelyiknél negyedévente fogjuk látni a gyorsjelentésébe hogy nagy mértékben nő és nő  a profitja évekig mint a gomba ezzel együtt az rv ára is nőni fog ez már most boritékolható és ezzel együtt oszti is marad és szerintem a mértéke is nőni fog.Ez több mint vonzó....!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 13. 20:40
Úgy gondolom a Nishel a Mol 5000 lesz tartósan  .Mindenki eldöntheti kedve szerint hogy hosszú távra veszi meg és nem piszkálja ahhoz is nagyon jó a jelenlegi ár .Én igazából adom veszem míg megy ez a felvásárlás körüli hajcihő..Még az oszti rally előtt ezt nyugodtan teszem.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 22:24
Dannynak azt is mond el hogy szakaszosan vagyen a cashből ne  egyszerre.Én mindig így veszek ha alà megy az ár az elsò vételemnek hígitok .Ha felmegy eladok.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 13:00
Na akkor hajrá 3900!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 12:06
A mol egyetlen magyarázata az esésre hogy péntek van hétvégére senki nem akart poziba maradni kitárazott és átment otpbe.Sajnos kis fürdőkádnyi piac ez az Bét .Külföldi vevő meg nem jön ilyen erős forintnál.De ki estük mára magunkat most már mehetünk vissza .
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 09:46
Remegő kezüek szórjátok!Ma pénteken jól eltudjátok szórni🤣Persze sokan gondolják itt hogy a Nishel még kevesebbet ér a Mol.De nem tudom mertek már shortot nyitni?
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 09:22
Most jön be Pomperj chartja 4200 sima az út.Vagy rajzolsz újat János megköszönnénk!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 09:19
10hig meglesz
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 09:19
3982 megyünk 4000 fölé
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 09:16
Most tényleg itt a helye Balinnak!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 09:10
Jó reggelt!Balin
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 06:10
A  NIS-ből is ha sikerül évente 100–200 millió euró körüli profitot kihozni, akkor még a szerb állammal való esetleges viták mellett is megéri a MOL-nak.
Sajtóértesülések szerint a MOL 900 millió–1 milliárd euró körüli összeget fizetne a Gazprom 56,16%-os részesedéséért ez az elemzők szerint a majdnem félár lehet.
Közben bontom a pezsgőt!!

friss hírek További hírek