Évek óta emlegeted ezt a két ügyet, amelyikből a Pfizergate nem biztos, hogy korrupció. Ehhez képest az orbán rendszerben ezerszer ennyi volt, de neked a mérték nem számít, mert célod az összemosás, a relativizálás.
Miért érdekes az, hogy Merkel miképp gondolt a Minszki megállapodásokról. Ettől függetlenül mindjkét fél betarthatta volna. Ha igazán részletesen megnézed a 14 utáni történéseket, az oroszok sárosabbak abban, hogy nem áll le a háborúskodás. Na de neked újfent, nem célod a tényeken alapuló tárgyilagos elemzés, hisz egy propagandista vagy. A NATO terjeszkedés: igen, százszor leírtad már a végtelenül egyszeű mondataidat ezzelé kapcsolatban, mi meg ugyanannyiszor cáfoltuk.
Miért érdekes az, hogy Merkel miképp gondolt a Minszki megállapodásokról. Ettől függetlenül mindjkét fél betarthatta volna. Ha igazán részletesen megnézed a 14 utáni történéseket, az oroszok sárosabbak abban, hogy nem áll le a háborúskodás. Na de neked újfent, nem célod a tényeken alapuló tárgyilagos elemzés, hisz egy propagandista vagy. A NATO terjeszkedés: igen, százszor leírtad már a végtelenül egyszeű mondataidat ezzelé kapcsolatban, mi meg ugyanannyiszor cáfoltuk.
OROSZ-UKRÁN háború