Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 11. 30. 20:43
Előzmény: #25978  vigkrisz
#25980
Ukrajna szegény ,mint a templom egere. A nyugati "demokraták" harcolnak Oroszországgal. 
duraczell 2022. 11. 30. 20:32
Előzmény: #25978  vigkrisz
#25979
"mindketten vérrel fizetnek a makacsságukért, de ha így akarják, lelkük rajta."
Jaja, hajrá, akkor háborúzzanak csak!
Ugye nem baj ha partvonalról megvárom a végét, és nem hagyom, hogy belerángassanak?
vigkrisz 2022. 11. 30. 19:58
Előzmény: #25976  duraczell
#25978
azt látjuk, hogy neked semmit nem ér meg, de engedd meg az ukránoknak, hogy nekik megérje nem odaadni a hazájukat az orkoknak és harcolni érte, mert ők Európához szeretnének tartozni, nem Oroszországhoz
Shortelek 2022. 11. 30. 19:56
Előzmény: #25976  duraczell
#25977
Szólj putyinnak takarodjon már haza, mert csak halottakat fog visszakapni és legyen úgy, ha ennyire hülye nép az is, hogy hagyja egy fanatikus beteg elme pusztitását.
duraczell 2022. 11. 30. 19:50
Előzmény: #25975  vigkrisz
#25976
Korábban írtam már, hogy mindketten vérrel fizetnek a makacsságukért, de ha így akarják, lelkük rajta. 
Max azon érdemes elgondolkozni, hogy mennyit ér még meg nekik ez? Nehogy az legyen a vége, hogy a fele generáció a 20-40 es generációból halott v nyomorék lesz, és csak későn kapnak észbe. A merev álláspontokból ideje kimozdulni. 
vigkrisz 2022. 11. 30. 19:41
Előzmény: #25974  duraczell
#25975
akkor reméljük, hogy Ukrajnából is kivonul a SZU és nem "támogatja" tovább az elcsatolt megyéket
duraczell 2022. 11. 30. 18:51
Előzmény: #25973  vigkrisz
#25974
Veszélyeseg az ilyen kijelentések, elvégre afganisztànt is addig támogatták, amíg aztán kivonult az USA.
Az idős hölgy tényleg elkotyogta, hogy 100.000 felett van a halott ukrán katonák száma? Ha ez igaz, akkor azon felül vannak még a sebesültek is. 
vigkrisz 2022. 11. 30. 18:22
#25973
Ha esetleg kétséges lett volna az ork-rajongóknak, pénz, fegyver, paripa, amíg el nem űzik Ukrajnából az összes orkot:
"A NATO-tagországok külügyminisztereinek kétnapos bukaresti tanácskozását lezáró sajtótájékoztatón, szerda délután a főtitkár kijelentette: a külügyminiszterek kinyilvánították, hogy fontosnak tartják Ukrajna további katonai támogatását, és a légvédelem megerősítésére helyezik a hangsúlyt. Hozzáfűzte, hogy a szövetségesek áramfejlesztőkkel és üzemanyaggal is segíteni kívánják Ukrajnát."
"Úgy vélte: a jelenlegi helyzetben Ukrajna háborús sikere a legfontosabb. A szövetségesek azonban abban is segítik Ukrajnát, hogy kiépítse megfelelő intézményeit, és közeledjen a NATO értékeihez, hiszen ez nemcsak Ukrajnának, hanem a szövetségeseknek is jó."
"Vlagyimir Putyin orosz elnöknek nem fog sikerülni megbontani a NATO egységét, és nem fogja elérni, hogy a szövetségesek magára hagyják Ukrajnát – hangoztatta Antony Blinken amerikai külügyminiszter szerdán Bukarestben, a NATO-tagországok külügyminiszteri értekezlete után tartott sajtótájékoztatón.
Sziklaszilárd az a közös elhatározásunk, hogy tovább támogatjuk Ukrajnát, most, a tél időtartama alatt, és mindaddig, amíg szükséges, mindaddig, amíg Ukrajna győzni fog – szögezte le. Hozzátette: a szövetségesek kitartanak Ukrajna támogatása mellett, bámennyibe is fog ez kerülni, mert az agresszor győzelme sokkal többe kerülne."
vigkrisz 2022. 11. 30. 18:15
#25972
nagyot nem is tévednének, gyakorlatilag börtöntöltelék az összes, a vezetőjükkel együtt:
"Egy amerikai tisztviselő szerint a Joe Biden vezette kormányzat fontolóra vette, hogy terrorszervezetté nyilvánítsák a hírhedt orosz magánhadsereget, az ukrajnai háborúban is tevékenyen részt vevő Wagner-csoportot."
duraczell 2022. 11. 30. 16:04
Előzmény: #25969  Zsombéki
#25970
"a muszkák viszik a frontra a legrettegettebb rakétáikat"
Mik ezek a legrettegettebb rakéták akkor?
Zsombéki 2022. 11. 30. 14:11
Előzmény: #25968  duraczell
#25969

Nem.
Bizonyos tipusokból már csak korlátozottak a készletek, ezért használnak például nem specifikus rakétákat, atomfegyverek szállítására tervezetet, atomtöltet nélkül. Az oroszoknál a preciziós készletekből van jelentős hiány, ezért vettek rengeteg iráni drónt, illetve veszik a rakétákat Irántól, Észak- Koreától, meg mindenkitől, akiktől tudják.
duraczell 2022. 11. 30. 14:03
Előzmény: #25967  Shortelek
#25968
De hát nem úgy volt, hogy a ruszkik már kifogytak a rakétakbol vagy 3x?
Shortelek 2022. 11. 30. 13:34
Előzmény: #25966  vigkrisz
#25967
Sokat tanácskoznak viszont nem adnak.komolyabb fegyvereket az ukiknak, nem fontolgatni kellene, arra már nincs idő, komoly csapásokat kellene mérni az orkokra, most olvastam valahol, hogy a muszkák viszik a frontra a legrettegettebb rakétáikat, adni kellene végre komoly hatótávú rakétákat, hogy a hátországi raktárakat, reptereket, hadtesteket el tudják pusztítani, komolyab  orkpörkölők kellene az ukránoknak, adják már, segítsenek már, szerbeknél mevesebb is elég volt, hogy megmozduljon a NATO.
vigkrisz 2022. 11. 30. 13:08
#25966
ennyit az Ukrajnának nyújtott támogatások csökkenéséről:
"A NATO külügyminiszterei kétnapos bukaresti tanácskozásukon Ukrajnát támogatásukról biztosító, a tagállamok védelmét garantáló és a nyitott kapuk politikájának folytatását ígérő közös nyilatkozatot fogadtak el, amelyet szerdán ismertetett a román sajtó.A dokumentum egyértelműen Oroszországot teszi felelőssé a háborúért, amely az euroatlanti térség békéjét, biztonságát és jólétét is veszélyezteti. A nyilatkozat elítéli az ukrán civil energetikai infrastruktúra ellen intézett támadásokat, amelyek ukránok millióit fosztják meg az alapvető közszolgáltatásoktól – írja az MTI.A NATO leszögezi: sosem fogja Oroszország részeként elismerni a törvénytelenül annektált területeket, ugyanakkor üdvözli az ukrán nép hősies honvédő harcát, amelyhez továbbra is megad minden politikai és gyakorlati támogatást.Résztvevők a NATO tagállamainak külügyminiszteri tanácskozásán Bukarestben 2022. november 29-én. A NATO tovább erősíti partnerségét Ukrajnával az ország euroatlanti célkitűzéseinek előrehaladása ütemében. A nyilatkozat szerint a NATO továbbra is elkötelezett azon döntése mellett, amely szerint a védelmi szövetség nyitott marad a további tagok csatlakozása előtt.Az Észak-atlanti Tanács bukaresti külügyminiszteri szintű ülésén a csatlakozásra meghívott Svédország és Finnország is részt vett, és az egyik megbeszélésre meghívta Bosznia-Hercegovina, Moldova és Georgia képviselőit is, jelezve, hogy a Nyugat-Balkán és a Fekete-tenger környéke is stratégiai térség a NATO számára."
nyuszibroker 2022. 11. 30. 08:51
Előzmény: #25958  vigkrisz
#25965
Szlovákia már szerintem oda is adta őket, voltam ott a repülőnapjukon aug végén, ahol ünnepélyesen elbúcsúztatták a 29eseket, azt beszélték az ottani magyarok hogy a repcsik mennek ukrajnába, (a bemondót nem értettem😊) a közönség állva tapsolt. Én meg orkbérenc magyarként szégyenlettem magam... A mi régi 29eseink meg ott rohadnak valami alföldi telepen, alkatrészek még tuti jók lennének. 
Volt 2db f22es raptor is ott, durván néztek ki. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 11. 30. 07:39
Előzmény: #25956  Sehmet
#25964
errol tudod mi jutott az eszemben portfolio?Hogy meg mindig nem valaszoltal egy egyszeru kerdesre.De segitek melyik hozzaszolasomat jelentetted amiert 20 napot kaptam.Sztem nem nehez valszolni erre a kerdesre ha valaki diplomaval meg 15 nyelven beszel.Varom turelmesen valaszodat.
Törölt felhasználó 2022. 11. 29. 21:24
Előzmény: #25962  El_Kebir
#25963
Mindig nagyokat nevetek, amikor odaérek az ember rendszertani besorolásában, hogy "gerincesek".
El_Kebir
El_Kebir 2022. 11. 29. 21:12
Előzmény: #25961  Törölt felhasználó
#25962
Törölt felhasználó 2022. 11. 29. 21:07
Előzmény: #25960  Ingarian
#25961
Ha Vityka pálfordulást követne el, akkor a 🐑nyáj zöme követné, hisz mindig is az ukránok oldalán álltak.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek