Igazad van, nem is veszem túl komolyan. Ebből adódik a sok irónia, szarkazmus, akasztófahumor a hozzászólásaimban. Lehetetlen a téma "hasznos idiótáit" (vagy propagandistáit) komolyan venni.
Regisztráció: 2018-11-28 20:39:55
Hozzászólások száma: 1 518
Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 20:51
A moderálás a "CoronaVirus" topik #51676 sorszámú hozzászólása alapján történt.