Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 08. 06. 13:13
Előzmény: #2758  Peterbond
#2760
Már megint sántít a matek,vesd össze a teljes ellenzéki oldalt majd vesd össze a kormány oldallal
Törölt felhasználó 2021. 08. 06. 13:10
Előzmény: #2757  exley
#2759
Amig Viktornak,Ferkó a kihívója addig nem kell különösebben aggódnia Viktornak,ha nyernek akkor meg max attól kell tartaniuk,hogy transzvesztita hadak megostromolják a parlamentet,na nem azért,hogy elfoglalják,hanem,hogy közelebbi testi kontaktusba kerüljenek a a biztonsági őrökkel :)
Peterbond 2021. 08. 06. 13:07
Előzmény: #2752  SirDMR
#2758
A facebook nyilvánosra teszi a politikai hirdetéseket így össze tudod vetni azokat.
.
https://telex.hu/belfold/2021/05/27/ketmilliard-forintot-ontott-a-magyar-politika-facebook-reklamokba
.
Ellenzéki pártok 20-30 milliókat költöttek. a Momentum 47 milliója már kimagasló. Mondjuk elvileg nekik ez a fő bázisuk a fiatalok.
.
3 kiemelkedő viszont van. Az ezalényeg amire te is panaszkodsz. 86 millióval. a Fidesz aki ezt majdnem megduplázza, 141 millióval ( 6-szor annnyi mint egy ellenzéki párt de még a momentumtól is 3-szor több ) és persze a kormány büdzséből az önreklám az ez alényeg 3,5 szereséért de ellenzéki pártokhoz képest is 10-szeres értékben ( 241 millió forint ).
.
Youtube még szebb. 1,5 hónap alatt költött itt 2-szer többet ( 65 millió forint ) a Karácsony-Gyurcsány verzióra a kormány mint az ellenzéki videók összesen egész évben. A kifogásolt Momentum itt pl 5 milliót költött összesen.
.
https://telex.hu/belfold/2021/07/01/egesz-europa-legdragabb-politikai-youtube-kampanyat-futtatja-a-fidesz-masfel-honapja
exley 2021. 08. 06. 13:02
Előzmény: #2755  Shareholder
#2757
Karácsony miniszterelnök, Ferkó Köztársasági elnök:) Le van zsírozva, sztem Qurbán is rábólint::) A következő négy év , ha marad a narancs azt már nem bírja ki a magyar nép és tőrni zúzni fog:) Ezt akarják elkerülni:) Lázasan keresik a kiutat:) Erre ők sem számítottak, hogy ekkora galibát okoznak:) Ebből sehogyan sem fog jl kijönni sem ferkó sem viktor:)
SirDMR
SirDMR 2021. 08. 06. 12:51
Előzmény: #2755  Shareholder
#2756
Jön egy 1929 és elsöpri a szemetet. Én csak ebben tudok reménykedni. Rosszabb esetben háború, de azt mamám elmesélései nyomán nem szeretném megélni.
Shareholder 2021. 08. 06. 09:43
Előzmény: #2750  exley
#2755
Hát nálam a 'rendszerváltást' követő időszak egy az egyben elég sötét fejezet. Valahogy nem látok sok különbséget a kormányzati ciklusok között. Nálam Gyurcsány és Orbán egy kategória, kuka mindkettő, és azokat sem értem, akik rájuk szavaznak. Minden szavuk hazugság, kormányon totál az ellenkezőjét csinálján annak, amit ellenzékben képviseltek, ráadásul KISZ-es beidegződéseiket mai napig nem sikerült levetkőzni. Túl kellene lépni már ezeken a bohócokon, akkor esetleg lehetne beszélgetni valami társadalmi megújulás féléről, addig minden marad a régiben. Azzal meg ne jöjjön senki itt nekem, hogy GyF nem akar közjogi pozíciót, nem akart 2004-ben sem és Karácsony sem akar miniszterelnök lenni, senki nem akar semmit, aztán végül a sors mindig úgy hozza, hogy mégis. 
Shareholder 2021. 08. 06. 09:28
Előzmény: #2752  SirDMR
#2754
Akkor az algoritmus rosszul tudja mert nem vagyok ellenzéki sem, illetve nézőpont kérdése mert a pártot választani nem tudók táborát erősítem vagyis a Fidesz szempontjából akár lehetnék ellenzéki, mivel a kormánypártot is elutasítom, de attól, hogy a youtube percenként tolja az arcomba a propagandát, még jobban fogom utálni nem csak a Fideszt, hanem a youtube-ot is. A facebook engem szerencsére nem érint, Cukkerberg tákolmányáról leiratkoztam, ott korábban letiltottam ezeket a szarokat. A youtube-ot nehéz kikerülni mert sok hasznos dolog van, ami érdekelheti az embert de majd valahogy megoldom a reklámblokkolást. Ha rajtam múlna, egyszerűen megtiltanám a politikai tartalmú hirdetéseket a közösségi médiában.
exley 2021. 08. 06. 09:05
Előzmény: #2751  geza77
#2753
Q-rbán nem merte a saját nevére venni a szerzeményeit:) Qúr-csányi a Saját nevén szerepelteti a cuccost, sőt még az apró ezer milliárdokat is megszerezte:) nem is értem miért nem veszi át a "hatalmat"? :) Ferkó ma Magyarország leggazdagabb embere és nem a lölö:)
SirDMR
SirDMR 2021. 08. 06. 09:02
Előzmény: #2748  Shareholder
#2752
Amúgy nálam pont ellenkezője van. Fb-on 2őt gödgetek telefonon és arcomban a DK, MSZP, Momentum propaganda. és igen, én nem innék meg egy sört se azokkal a hazaárulókkal. Szerintem egyszerű célzott marketing megy, tudja, hogy Te ellenzéki vagy, én kormánypárti és ez alapján kapod a szemetet.
geza77
geza77 2021. 08. 06. 09:01
Előzmény: #2750  exley
#2751
szerintem meg az Orv báni
exley 2021. 08. 06. 08:49
Előzmény: #2749  Shareholder
#2750
A qurcsányi vezette koalició a XXI. század Magyar történelem legsötétebb fejezete:)
Shareholder 2021. 08. 06. 07:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#2749
Melyik politikusnak vagy politikai pártnak lehet elhinni bármit is? Te ismersz olyan pártot vagy politikust, akinek a szavában megbízol? Mert ha szerinted létezik ilyen, akkor szinte biztos, hogy téged átvertek :)
Shareholder 2021. 08. 06. 07:33
#2748
Ha youtube még egyszer feldobja nekem a Fidesz gagyi kampányfilmjét úgy, hogy nem tudom megszakítani, esküszöm előfizetek a reklámmentes verzióra vagy beszerzek egy reklámblokkolót és a Fideszt beperelem zaklatásért. Bármit akarok nézni vagy az etoro reklámot vagy a Karácsony 99%-ban Gyurcsány kampányfilmet tolja az arcomba az idióta youtube, utóbbit megszakítani sem lehet, ami roppant idegesítő. Elmennek ezek a jó kurva anyjukba de most már tényleg. Egyik oldalt sem pártolom de ennyire gátlástalanul nyomulni és megzavarni az emberek nyugalmát ezekkel a szarokkal, undorító. A másik gusztustalan nyomulós banda az ezalenyeg.hu kampányai, abból kevesebb van és szerencsére nem muszáj végignézni, hogy elinduljon egy videó. A befizetett adómból basztatnak és nem hagynak normálisan videózni. Annak is gratulálok, aki ezt a sok faszságot szerkesztette, összevágta és felmondta, őket is pofán verném egy szívlapáttal.
SirDMR
SirDMR 2021. 08. 06. 07:20
#2747

Ein Staat zwei Welten, nem mai epizód, akit tényleg érdekel milyen folyamatok zajlanak:https://m.youtube.com/watch?v=lgPvDcifkdE&t=130s
hellforceone 2021. 08. 06. 01:29
Törölt hozzászólás
#2746
hellforceone 2021. 08. 06. 01:19
Törölt hozzászólás
#2745
Peterbond 2021. 08. 05. 23:45
Előzmény: #2743  Peterbond
#2744
Amúgy se a néhai középiskolámban nem volt kint se amennyire emlékszek a volt általános iskolámban sem. Se az első Orbán kormány alatt se elötte se utána. Én meg gond nélkül jártam a templomba és nem éreztem hogy a muszlimok integrálásának csődjét élem meg Magyarországon is már 1990-es meg 2000-es években.
Peterbond 2021. 08. 05. 23:43
Előzmény: #2742  SirDMR
#2743
"Vagy kérdem én, normális, hogy le kell szedni a feszületet vagy keresztet az iskolák falairól? "
.
Egyenlőre Bavariában pont hogy 2018-ban hoztak törvényt hogy kötelező kitenni. És kb az egyház és az állam elválasztásáról szólna hogy állami intézményen ne legyen kint kereszt de mégegyszer nincs ilyen törvény. kint lehet annak ellenére hogy elvileg egyetlen EU-s állam se szekuláris azaz elvileg vallás semlegesnek kéne lennie.
.
"Az sem probléma, ha ezek a kisközösségek már nem is használják a német jogrendszert"
.
Ilyen is kötve hiszem hogy van. Értem én hogy origo lehozta de ha rákerestetsz normális hirportálokon rádöbbensz hogy messze nincs az amivel riogatnak pl a migránshíradók. Persze vannak egyedi esetek amiket szeretnek úgy felnagyítani mintha az az országra szólna. cikkezhetnének arról is hogy magyarországon betiltják a harangszót, jaj hát a magyar kormány is keresztényüldöző. Oszt kiderül hogy 1 kis balatoni településen a helyi polgármester ötlete volt semmi több.
.
Az EU-nak van normális integrációs politikája csak egyszerűbb idegengyűlölködéssel szítani a hangulatot mint megoldásokat keresni az együttélésre.
SirDMR
SirDMR 2021. 08. 05. 23:06
#2742
Holnap meló, így nem gépelem be. A lényeg röviden: a probléma abban áll, hogy nincs integrációpolitikánk. Nézz meg egy Kanadába érkezőt és nézz meg egy EU-ba érkezőt. Nálunk megy a migránssimogatás, nekik jogaik vannak, nekik saját vallásuk van, nekik saját nyelvük van. Az sem probléma, ha ezek a kisközösségek már nem is használják a német jogrendszert, mert ugye multikulti csodájában mindent szabad. Aztán hopp ezek a kisközösségek már millióan vannak és kiderül, hogy ők nem olyan toleránsak a mi értékeinkkel szemben. Érdekelne, mikor mennek a pride-osok egyet tüncizni a helyi mecsetekek elé Németországban. Vagy kérdem én, normális, hogy le kell szedni a feszületet vagy keresztet az iskolák falairól? Bocsi, de amég az EU-s vezetés nem növeszt tököt én a kerítésre szavazok.
Peterbond 2021. 08. 05. 19:14
Előzmény: #2738  Törölt felhasználó
#2741
Mondjuk fenti érvelésed alapján akkor Nikolics migráns míg Nego nem migráns Magyarországon. De érdekes amikor a kinti migránsokról beszélgettek gond nélkül migránsozzástok a Franciaországban Németországban születet embereket is. Olyankor már nem valósul meg a fenti definició?
.
Szóval ok felőlem ne hívjuk migránsnak az EU magyarjait. A mondandómnak amúgy is törredékét adta ez. Akkor te is egyetértesz hogy magyarországra a legnagyobb számú migránst a Fidesz hozta méghozá 2017 és 2020 között és egyetlen ellenzéki sem hozta a töredékét sem.
.
Namármost feltételezve egy 2022-es Fidesz győzelmet nem attól kellene a migráns rettegőknek tartani hogy Orbán további minimum 50.000 migránst fog behozni az azt követpő 4 évben? Legalábbis a tények alapján ez történne. De ezt ugye ők "nem tehetnék ki a plakátokra mert ezzel nem lehetne választéást nyerni." igaz?

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek