Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Rellim
Rellim szerda, 11:50
Előzmény: #97168  Kata726
#97180
Engedd el Kata...
Teljesen más szemszögből nézzük a céget. 
Rice szerint, nagyon fasza a cég, mert 4965-ről "csak" 1600-ig jött le a választás után. 
Nem ment 1000 alá...
Szerintem meg egy bögre (...)! 
Napok óta esünk megint napi 2-3%-ot, érdemi korrekció nélkül. HA ezt a trend él tovább, mire Rice hazaér a nyaralásból ott leszünk. 
R: 1867 ATH-ról több mint 3000 ft lemászott az árfolyamból. Ki biztos benne, hogy ez az alja?! 
Eltűntek a nagy várakozások, mostmár új csúcsok helyét felváltotta az árfolyam "lassan áll majd helyre". Jelentsen ez bármit is. Évek? 
Én teljesen megértelek, nagyon hasonló helyzetben vagyok mint Te, csak nekem valószínűleg jóval magasabb a beker átlagár. 
Én megkezdtem a virtuális bukó egy részének realizálását. A többit meg meglátjuk. 
Tudom, tudom. Károgó vagyok. 5000 lesz! 
Audax1 szerda, 11:45
Előzmény: #97175  HunSuccess
#97179
Ebből a hírből is az látszik, hogy a politika teljesen beborította ezt a részhvényt. Egy ilyen előremutatő hirre már szárnyalnia kellene, de nem mozdul sehova, sőt még akár lejjebb is mehet. Borzalom! Nem ilyen lovat akartam!
Audax1 szerda, 11:40
Előzmény: #97168  Kata726
#97178
Kedves Kata, én uganezt írtam rice-nak már kétszer is, hogy sehol sem volt a jó tanácsaival 2025 nov. vége óta, csak a felbeszélés és azóta is egyfolytában ezt teszi. Tudom nem ez a baj, a baj az, hogy a kicsik adják, a fene sem gondolná, hogy ilyen kitaróak a kicsik, hogy még mindig a kicsik adják és az miatt bukunk?!! Nyaralni mindenki megy, ki ilyen, ki olyan hangulatban az elmúlt félév után. Jó nyaralást mindenkinek, neked is!
Csomi_1977 szerda, 11:37
Előzmény: #97176  OSZLOPOS
#97177
Igen volt . Az a baj ezt is manipulálják csak nem a gazda 🙄
OSZLOPOS szerda, 11:31
Előzmény: #97169  Csomi_1977
#97176
Opust manipulálja a gazda, meg volt osztalék is, ha nem tévedek.
Miki71 szerda, 11:12
Előzmény: #97173  Miki71
#97174
Maga a link: https://www.economx.hu/magyar-gazdasag/2026/06/23/vedelmi-ipar-parlament-europai-bizottsag-unios-forrasok-magyar-peter/?utm_source=index.hu&utm_medium=link&utm_campaign=doboz
Miki71 szerda, 11:11
Előzmény: #97171  Csomi_1977
#97173
Ez a módosítás valószínűleg a SAFE miatt került bele: "Brüsszel tehát a védelmi források ügyében sem bízza pusztán bizalomra a közpénzek elköltését, még a Tisza-kormány számára sem."
 "https://www.economx.hu/magyar-gazdasag/2026/06/23/vedelmi-ipar-parlament-europai-bizottsag-unios-forrasok-magyar-peter/?utm_source=index.hu&utm_medium=link&utm_campaign=doboz
Kosto97
Kosto97 szerda, 11:08
Előzmény: #97171  Csomi_1977
#97172
Írtam korábban:2027.június végéig kell a projektekre leszerződni!
Csomi_1977 szerda, 10:58
#97171
Vajon a SAFE hogy áll ? Nem futunk ki lassan a határidőből ?
DrWatson szerda, 10:49
Előzmény: #97157  TomJerry86
#97170
Szerintem is lesz egyezség, már csak a tulajdonosi kör befolyása miatt is. A saját és az ország érdekében is fontos lenne. Ha mégis megmakacsolná magát a messiásunk, azzal olyan szarcunamit indítana el, ami egy évtizede visszavetné a külföldi befektetőket, ami iszonyú következményekkel járna. Ezt tudja ő is, és most azon dolgoznak, hogy mit lehet tenni ezzel a céggel úgy, hogy ne sérüljön az új kormány presztizse, de a habzó szájú választóikat is meg tudják nyugtatni majd valamivel.
Csomi_1977 szerda, 10:47
#97169
Ez a NER részvény indok ott bukik meg ,hogy az OPUS 1 hónap alatt 12%ot emelkedett . Mi többet estünk 
Kata726
Kata726 szerda, 10:46
Előzmény: #97167  rice2
#97168
Nem pár Ft nyerőért idegeskedem, hanem 10 milliós virtuális bukóért! Szállj le a magas lóról, ha már ennyire benézted te is az elmúlt fél évet! Nézd vissza milyen jóslataid voltak, nyugodtan vegyél vissza az arcból. Én is megyek nyaralni, és?
rice2 szerda, 10:34
Előzmény: #97157  TomJerry86
#97167

Választás után sokan 1000 alá várták, meg csőd, stb. Nem ez lett, igaz 1600ig beadták.
Kormány felállása után én úgy gondoltam, hogy majd 2-3 hónap kell 1 megegyezésre és a kormány és a 4IG kézfogására. Ez valószínű elmarad, mert MP a szavazóit úgy tartja tűzben, hogy folyamatosan a NER cégeket támadja, stb.(MOL és a Richterrel tárgyaltak csak az osztalékok miatt, más céggel nem) 
Szerintem majd óvatos, lassú közeledés lesz. Még lehet 2-3 hónapig vizsgálják a megkötött szerződéseket és abból majd úgy "farolnak" ki, hogy kicsit csökkentik és majd mondják, hogy lehúzták, meg csökkentették, stb. (38 milliárd helyett esetleg 34et fizetnek ki) 
Új hadiipari cégeket pedig majd a kormány is támogatni fogja és ezt már szept-oktba várom.
Szerintem majd a Rábával is ez lesz. Csökkentik a megrendelést, de októberben bejelentik, hogy kevesebbet adnak, de segítenek fejleszteni. Csehekkel a 4IG hatalmas fejlesztést hozna Győrbe és ezt nem engedheti meg a kormány, hogy ne ide hozzák. Most jegelik, hogy majd később úgy tűnjön mintha ők csinálták volna. Ezt a szavazóik nagy része el fogja hinni.
Az árfolyam majd lassan áll helyre és ha ősszel jönnek a pozitív hírek, jönnek a nagyobb felugrások is és persze a forgalom is. Ez csak az én véleményem, de ezt várom.
Kata te majd a nagy menetelésnél is korán adod és majd újra veszed. Pár ft-ért nyerőért idegeskedsz.
Én nyaralni mentem!!!
1867ft
BigProfit
BigProfit szerda, 10:32
Előzmény: #97162  Getup
#97166
Nehéz az, hogy az amúgy zöld füvet, kéknek látni és ezt másokra is  ráerőltetni.... gondolkozzatok...
nyugdijas szerda, 10:29
#97165
Az hogy JG most az ország érdekében  az Emirségekben tárgyal engem megnyugtat.  MP nem fogja kionteni a gyereket a furdovízel. Nagyon megértem, h sokan nem bírják nézni pénzuk  mindennapi vesztését és ennek hangját adják. En kivárom a dolgok menetét és azt gondolom h ez a helyes lépés, ha már ide kerultem, nem az eladás. 
Kata726
Kata726 szerda, 10:23
Előzmény: #97163  omaha
#97164
Van neki 1db.
omaha szerda, 10:21
Előzmény: #97156  rice2
#97163
Az új "királynak" is vannak 4iG papirjai /bennfentes kereskdés folytán / vagy már nincs, akkor adott el ?
Getup
Getup szerda, 10:14
#97162
R 1850 rice2en ebbe igaza van hat ezt tenyleg kar nezni..minden nap piros csak a % valtozik..tovabbi jo kereskedest kivanok!
OSZLOPOS szerda, 10:13
#97161
ez volt már?   ezért tartunk itt. megtalálták, megnézik, megrágják. Ez a sok idő.
https://hvg.hu/360/20260622_4ig-5000-milliard-titkositott-kozbeszerzes-valasztas

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek