Engedd el Kata...
Teljesen más szemszögből nézzük a céget.
Rice szerint, nagyon fasza a cég, mert 4965-ről "csak" 1600-ig jött le a választás után.
Nem ment 1000 alá...
Szerintem meg egy bögre (...)!
Napok óta esünk megint napi 2-3%-ot, érdemi korrekció nélkül. HA ezt a trend él tovább, mire Rice hazaér a nyaralásból ott leszünk.
R: 1867 ATH-ról több mint 3000 ft lemászott az árfolyamból. Ki biztos benne, hogy ez az alja?!
Eltűntek a nagy várakozások, mostmár új csúcsok helyét felváltotta az árfolyam "lassan áll majd helyre". Jelentsen ez bármit is. Évek?
Én teljesen megértelek, nagyon hasonló helyzetben vagyok mint Te, csak nekem valószínűleg jóval magasabb a beker átlagár.
Én megkezdtem a virtuális bukó egy részének realizálását. A többit meg meglátjuk.
Tudom, tudom. Károgó vagyok. 5000 lesz!
Teljesen más szemszögből nézzük a céget.
Rice szerint, nagyon fasza a cég, mert 4965-ről "csak" 1600-ig jött le a választás után.
Nem ment 1000 alá...
Szerintem meg egy bögre (...)!
Napok óta esünk megint napi 2-3%-ot, érdemi korrekció nélkül. HA ezt a trend él tovább, mire Rice hazaér a nyaralásból ott leszünk.
R: 1867 ATH-ról több mint 3000 ft lemászott az árfolyamból. Ki biztos benne, hogy ez az alja?!
Eltűntek a nagy várakozások, mostmár új csúcsok helyét felváltotta az árfolyam "lassan áll majd helyre". Jelentsen ez bármit is. Évek?
Én teljesen megértelek, nagyon hasonló helyzetben vagyok mint Te, csak nekem valószínűleg jóval magasabb a beker átlagár.
Én megkezdtem a virtuális bukó egy részének realizálását. A többit meg meglátjuk.
Tudom, tudom. Károgó vagyok. 5000 lesz!
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.