Szerintem is lesz egyezség, már csak a tulajdonosi kör befolyása miatt is. A saját és az ország érdekében is fontos lenne. Ha mégis megmakacsolná magát a messiásunk, azzal olyan szarcunamit indítana el, ami egy évtizede visszavetné a külföldi befektetőket, ami iszonyú következményekkel járna. Ezt tudja ő is, és most azon dolgoznak, hogy mit lehet tenni ezzel a céggel úgy, hogy ne sérüljön az új kormány presztizse, de a habzó szájú választóikat is meg tudják nyugtatni majd valamivel.