DrWatson

Regisztráció: 2021-05-28 14:05:15

Hozzászólások száma: 233

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 10:49


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

95 326
2026. 05. 30. 14:50
6 297
2026. 05. 30. 16:03
4 702
2026. 05. 30. 01:22
50 661
2026. 05. 29. 17:23
174 312
2026. 05. 15. 22:03
2 201
2026. 04. 15. 10:41
2 994
2026. 05. 30. 11:46
86 295
2026. 05. 30. 16:53
27
2025. 04. 27. 13:07
956
2025. 07. 08. 19:15
629
2026. 01. 08. 19:05
914
2026. 05. 22. 11:12
40 274
2026. 05. 29. 21:24
132
2026. 05. 17. 16:38
122 168
2026. 05. 29. 23:30

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 10:49
Szerintem is lesz egyezség, már csak a tulajdonosi kör befolyása miatt is. A saját és az ország érdekében is fontos lenne. Ha mégis megmakacsolná magát a messiásunk, azzal olyan szarcunamit indítana el, ami egy évtizede visszavetné a külföldi befektetőket, ami iszonyú következményekkel járna. Ezt tudja ő is, és most azon dolgoznak, hogy mit lehet tenni ezzel a céggel úgy, hogy ne sérüljön az új kormány presztizse, de a habzó szájú választóikat is meg tudják nyugtatni majd valamivel.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 08:59
Megint besörözve irkálsz itt hajnalban.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 06. 09:47
Már csak a piacnak kéne rendesen beáraznia.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 31. 18:07
Nem kell mindenre válaszolni egy anonim fórumon. 
Nem ezért a ki mit mondott hónapokkal ezelőtt veszekedésért követjük sokan ezt a fórumot. Sokkal jobb lenne ha információkra, chartokra korlátozódnánk.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 31. 16:55
Szerintem akkor lesz majd szint lépés. Plusz ha elkezdi a Concord elemezni a céget.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 31. 16:52
Tudom, hogy nem egyszerű eset az öreg, de ezt most nagyon túltóltad!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 26. 13:16
Ha jól számoltam, az cirka 400ft/részvény. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 17. 13:21
Szerintem ehhez lesz a rheinmetallnak is egy két szava.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 16. 17:45
Olvasom itt napok óta a cég jövőjével kapcsolatos gondolotokat, mit fog tenni vele az új kormány, meg mekkora Jászai lufi az egész.
Aki ezt mondja, az belgondolt abba is, hogy itt nem biztos hogy MP egyedül dönthet boszzúvágyból? 
Olyan cégről amit most raktak össze nyugati mintákra, és ahol külfödi nagyhatalmak vezető védlmi, nemzetbiztonsági, cégei vannak benne mint befektetők, üzleti partnerek? Ahol államtitkok, titkos szerződések, megállapodások, tervek, együttműködések, fejlesztések vannak?
 Életszerű e vajon, hogy ilyen kaliberű partnerek, nem kalkuláltak bele  egy esetleges kormányváltást? Életszerű e, hogy egy Lockhead Martin, vagy Rheinmetal, illetve ezen országok védelmi minisztériumai, olyan szerződéseket, megállapodásokat kötöttek amit egy semmiből előkerült új miniszterelnök felrúghat? Életszerű e, hogy ezt a vérengzést amit vizionálnak itt páran, csak úgy végignéznék a nemzetközi partnerek, több éves üzleti, szakmai, bizalmi megállapodások után, hogy hát ez most nem jött be? 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 16. 17:02
És az sok idióta külföldi befektető meg ebbe a szarkupacba teszi a pénzét. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 13. 09:28
Szerintem ez történik most is a 2000-2400as szintekkel, csak most nagyobb hullámokkal.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 13. 09:26
Én is évek óta benne vagyok a papirban, és tavaly nyáron volt egy pár hónapos időszak amikor 1800-1850 közt mozgott csak. Én ezt a szintet gondolom erős támasznak.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 13. 09:04
Igen. 
Ettől függetlenül én bízom a cégben. Nem értek hozzá, de valami azt súgja, hogy indokolatlanul verték ide az árfolyamot. A kormányváltás jó ürügy volt ehhez, és ahogy többen is írták, szerintem sem fognak nagy dolgok történni a céggel. Ahhoz irdatlan nagy Schuszternek kéne lenni az új kormánynak, hogy ezt szét barmolja.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 13. 07:38
Ez hogyan érinti a 4ig t? Ahogy írja nem itt lesz a gyártás.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 23. 16:46
Ez elég rövid lett. 😎
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 18. 20:11
Én sem hiszem, hogy szétverik a céget. Semmi értelme nem lenne. Inkább azt gondolom, hogy nagyobb részt akar majd a Tisza állam, vagy valami új haver/ismerős. Az árfolyam éppen megfelelő lenne az új beszálló(k)nak. 
Csak tippelgetek.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 04. 05. 09:02
Mire gondolsz? 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 03. 28. 06:21
De nagy király vagy. Én ugyanezt tettem csak vodka nélkül. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 03. 26. 13:04
Akkor hétfőn forfulhatna is.
....ránkférne már egy kis öröm rally.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 03. 26. 10:30
Farkasfu irta még tavaly decemberben, hogy a ta szerint 2500 körül lehet az alja. Sokan lehurrogták akkor. Lehetséges hogy megint igaza lesz?

friss hírek További hírek