Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
1207
1208
1209
1210
1211
1212
1213
+10
utolsó
1209
1210
1211
lalika60
2025. 10. 30. 15:34
#73500
Most már ki kellene húzni a konnektorból a robotot
Zs1123
2025. 10. 30. 15:30
Előzmény:
#73483
Zs1123
#73499
RHM nem egyedül fogja létre hozni, hanem egy Start - uppal közösen az Orbitális adatközpontot az ntv hírcsatorna közlése szerint.
vittore
2025. 10. 30. 15:29
Előzmény:
#73495
spieler
#73498
Semmi nem hiusult meg a 4igé a ràba 75%a, 1789/rv àron
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:28
#73497
3625 R.
Csodás.
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:27
Előzmény:
#73493
nyereg
#73496
Sokszor olvasom, bár sosem értettem...
Leviszik 3500-ra, hogy jövő héten 4000 legyen.
Miért kell levinni? Miért nem jó most is a 4000?
spieler
2025. 10. 30. 15:25
Előzmény:
#73478
spieler
#73495
A 4IG stratégiájába nagyon illeszkedik a RÁBA megvétele, ennek (átmeneti) meghiúsulását mindkét árfolyam megsínyli.
Atak
2025. 10. 30. 15:24
Előzmény:
#73488
Atak
#73494
Az is lehet,hogy dupla aljat alakítunk itt ki 3500nál.Innen megyünk vissza 4000 fölé....
nyereg
2025. 10. 30. 15:22
Előzmény:
#73491
Törölt felhasználó
#73493
semmi, 1 hónapja hó végén miért nem kellett lent tartani az árát, ez esetleg negyedévente szokott előfordulni, de az 1 hónapja volt, meg van h emelkedni szokott hó végén v negyedéves zárásra
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:21
Előzmény:
#73479
raus
#73492
Én is.
Csak én a 4k feletti 4IG-el...
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:20
Előzmény:
#73469
Miner
#73491
Ennek egyébként mi értelme?!
feel
2025. 10. 30. 15:16
Előzmény:
#73488
Atak
#73490
Lehet leviszik 3500-3550ft koruli szintre.Szerintem 1-2het es 4k felett leszunk.Jovo heten,ha jonnek ki hirek akkor hamarabb.
Tutidolog
2025. 10. 30. 15:15
#73489
Nagyon együtt mozog a Rábával, szinte forintra...
Atak
2025. 10. 30. 15:14
Előzmény:
#73481
bedross
#73488
Csak nem fog minden nap 5%-ot esni.Bízom benne,hogy holnap már emelkedés lesz.Gáz lenne,ha tartósan benéznénk 3500 alá.
kszsah1
2025. 10. 30. 15:13
#73487
kikéne segiteni öket odaát , nagyon elvannak keseredve
feel
2025. 10. 30. 15:13
#73486
Mar tultoltak a fiuk ideje lenne fordulni.
https://ibb.co/tMYpx9cd
Ahham
2025. 10. 30. 15:09
Előzmény:
#73475
feel
#73485
Köszi! Biztos nem azért, hogy a könyvelők és kontrollerek könnyebben tudjanak vele számolni a havi zárásban... :D ;)
feel
2025. 10. 30. 15:08
Előzmény:
#73479
raus
#73484
Szerinted😀hallottuk ezt mar egy parszor 2.700ft-nal is mikor parszor lefordult onnan.
Hasznos okos hsz volt.
Zs1123
2025. 10. 30. 15:07
#73483
Jelenleg No-ban vagyok. Pénteki hír, aRHM 3 Mrd eurós megrendelést kapott a német hadseregtől orbitális adatközpont létrehozására.
Newbie23
2025. 10. 30. 15:06
Előzmény:
#73481
bedross
#73482
Nem hinném, holnap is folytatódni fog szerintem. Hétvégére jó lenne egy hír és akkor novemberben mehetnénk vissza.
bedross
2025. 10. 30. 15:04
#73481
Szerintetek megáll az esés?
első
-10
1207
1208
1209
1210
1211
1212
1213
+10
utolsó
1209
1210
1211
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
19:21
ORBÁN TAKARODJ !!!
19:12
MOLly tulajok topikja
19:08
Financial Forecasts
18:59
ERSTE NetBroker
18:57
OTP részvényesek ide!
18:53
/ TISZA PÁRT/
18:21
Rába és a láma
18:21
Humor
18:19
Magyar Állampapír tulajok
18:17
4IG Nyrt reszvenyesek.
18:12
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
17:55
idöjárás topik
17:44
DAX
17:44
Richter topik
17:37
Delta Nyrt
17:27
NEW OPUS GLOBAL
17:22
Mtelekom
17:20
magyarpéter és a tisza kormány
17:11
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
17:05
Appeninn topik
16:52
Eurós részvények vitasarok
16:49
EUR/HUF
16:24
VERTIKAL Group Nyrt.
16:14
Appeninn real
16:00
BUX index, BUX határidő, BÉT!
15:40
NUTEX mindenkinek
15:27
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
14:36
4IG részvény
13:54
Lakás/Ingatlan árak topik
13:17
Ez is Magyarország...
13:14
Olaj és Gáz
13:14
DELTA LUFI
12:51
Lemondott, körözött, lecsukott fideszes bűnözők - a maffia végnapjai
12:47
Ezüst
12:21
USA részvények vitasarok
11:05
MBH Bank Nyrt
10:26
Egészségügy Magyarországon és külföldön
10:25
ÉPDUFERR Nyrt.
10:23
Waberers
10:13
Állami Nyomda
friss hírek
További hírek
19:11
Pluszba váltottak az amerikai tőzsdék
19:04
Egyre több pénzt vesznek le a bankszámlájukról az oroszok, a jegybank szerint nincs baj
18:57
Kerékpáros pihenőállomást adtak át a Balatonnál
18:52
Olcsóbb lakásbiztosításokat ígért Trump kormánya, horrorisztikus káresetek sülhetnek ki belőle
18:38
Tisza-kormány: Magyar Péter az Eurogroup vezetőjével tartott közös sajtótájékoztatót, Kapitány István Luxemburgban képviselte Magyarországot a kihelyezett kormányülés előtt
18:38
Hét főispánt nevezett ki Magyar Péter
18:34
Hiába a béke, támadást indított Irán - És ezúttal Donald Trump már fenyegetőzni sem kezdett
18:33
Sztrájkba lépnek az energipari dolgozók, nagyot esik a norvég kitermelés
18:17
Közös budapesti szúnyoggyérítési program jön
18:09
Új szövetségest talált magának Irán? Új ország követelheti a szorosok adóztatását, ezt az egész világ megérezheti
18:05
Rendkívüli hőség: két hét alatt az ötszörösére nőtt a hűtőklímák használata Magyarországon
17:42
Nemzetközi porondról igazolt új embert a Külügyminisztérium, szivárognak az első nevek a távozó misszióvezetőkről
17:35
Rendkívüli hőség: videón üzent az MVM vezérigazgatója a magyar lakosságnak
17:26
Törvénymódosítást és ellentételezést követelnek a független benzinkutasok
17:20
4000 órás képzést kaptak a Paks II. Atomerőmű szakemberei
17:00
Irán ledobta az atombombát, de a világ alig vette észre
16:59
Itt a legjobb trükk, hogy milliók landoljanak a bankszámládon akár pár perc alatt
16:48
Nagyon úgy tűnik, visszatérhet a CEU Budapestre
16:47
Hódít az új befektetési őrület: szélsebesen törnek az élre a trendi ETF-ek
16:45
Fordult a dollár, ebből nyert erőt a forint
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.