lalika60

Regisztráció: 2018-10-19 15:48:10

Hozzászólások száma: 1 636

Utolsó hozzászólás: 2026-06-17 15:03


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 3
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 326 704
2026. 05. 30. 17:45
401 335
2026. 05. 30. 16:55
184 515
2026. 05. 30. 06:12

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-12-15 21:07-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
finomabban, légy szíves
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-09-19 20:31-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-03-14 08:17-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "NUTEX mindenkinek" topikban - 2025-01-07 06:38-ig (0 nap, 3 óra, 0 perc)


A moderálás a "NUTEX mindenkinek" topik #2819 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
U

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 15:03
⁸napi tízszer,az már gáz
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 09. 15:11
Ha ilyen okos vagy miért nem játszottad meg
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 01. 16:16
A tőzsdei rés (angolul gap) egy olyan üres terület az árfolyamgrafikonon, ahol az adott időszakban nem történtek tranzakciók. Akkor alakul ki, amikor a nyitóár érdemben magasabb vagy alacsonyabb az előző napi záróárnál, ami hirtelen keresleti vagy kínálati egyensúlytalanságra utal
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 01. 16:13
Te vagy az okosabb,bocs
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 01. 16:03
A réssel nyitás nem mindig jó omen
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 16:37
Tényleg nagyon gáz ez a topik hogy ennyire letámadnak.A legjobb nem beírni mert mindig van sokkal okosabb .A mínuszokkal meg ne törődj. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 16:09
Köszönjük a jó tanácsot de érződik benne rosszindulat 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 09:10
Pénteket nem ígazán kedvelem de a nap végén számolunk
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 28. 14:36
25 perce nincs vétel
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 28. 13:38
2272R
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 26. 06:28
és ez egy hozzáértő.Elég gáz
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 20. 17:06
1827
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 15. 13:52
Nem
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 15. 13:37
Kicsit nagy volt a mellény a statégiád szerint,Tedd fel az ősz avatárt és tanulj
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 15. 10:15
1valaki?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 14. 13:50
Ez gyerekes
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 14. 10:04
Kérdés mennyi a bünti
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 13. 10:16
Valami nagy játék van itt a Rába folyamatosan esik
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 12. 09:17
Ma pontosan erre számítok 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 12. 09:10
Szerintem lekozmáltál 

friss hírek További hírek