Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
1199
1200
1201
1202
1203
1204
1205
+10
utolsó
1201
1202
1203
lalika60
2025. 10. 30. 15:34
#73500
Most már ki kellene húzni a konnektorból a robotot
Zs1123
2025. 10. 30. 15:30
Előzmény:
#73483
Zs1123
#73499
RHM nem egyedül fogja létre hozni, hanem egy Start - uppal közösen az Orbitális adatközpontot az ntv hírcsatorna közlése szerint.
vittore
2025. 10. 30. 15:29
Előzmény:
#73495
spieler
#73498
Semmi nem hiusult meg a 4igé a ràba 75%a, 1789/rv àron
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:28
#73497
3625 R.
Csodás.
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:27
Előzmény:
#73493
nyereg
#73496
Sokszor olvasom, bár sosem értettem...
Leviszik 3500-ra, hogy jövő héten 4000 legyen.
Miért kell levinni? Miért nem jó most is a 4000?
spieler
2025. 10. 30. 15:25
Előzmény:
#73478
spieler
#73495
A 4IG stratégiájába nagyon illeszkedik a RÁBA megvétele, ennek (átmeneti) meghiúsulását mindkét árfolyam megsínyli.
Atak
2025. 10. 30. 15:24
Előzmény:
#73488
Atak
#73494
Az is lehet,hogy dupla aljat alakítunk itt ki 3500nál.Innen megyünk vissza 4000 fölé....
nyereg
2025. 10. 30. 15:22
Előzmény:
#73491
Törölt felhasználó
#73493
semmi, 1 hónapja hó végén miért nem kellett lent tartani az árát, ez esetleg negyedévente szokott előfordulni, de az 1 hónapja volt, meg van h emelkedni szokott hó végén v negyedéves zárásra
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:21
Előzmény:
#73479
raus
#73492
Én is.
Csak én a 4k feletti 4IG-el...
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:20
Előzmény:
#73469
Miner
#73491
Ennek egyébként mi értelme?!
feel
2025. 10. 30. 15:16
Előzmény:
#73488
Atak
#73490
Lehet leviszik 3500-3550ft koruli szintre.Szerintem 1-2het es 4k felett leszunk.Jovo heten,ha jonnek ki hirek akkor hamarabb.
Tutidolog
2025. 10. 30. 15:15
#73489
Nagyon együtt mozog a Rábával, szinte forintra...
Atak
2025. 10. 30. 15:14
Előzmény:
#73481
bedross
#73488
Csak nem fog minden nap 5%-ot esni.Bízom benne,hogy holnap már emelkedés lesz.Gáz lenne,ha tartósan benéznénk 3500 alá.
kszsah1
2025. 10. 30. 15:13
#73487
kikéne segiteni öket odaát , nagyon elvannak keseredve
feel
2025. 10. 30. 15:13
#73486
Mar tultoltak a fiuk ideje lenne fordulni.
https://ibb.co/tMYpx9cd
Ahham
2025. 10. 30. 15:09
Előzmény:
#73475
feel
#73485
Köszi! Biztos nem azért, hogy a könyvelők és kontrollerek könnyebben tudjanak vele számolni a havi zárásban... :D ;)
feel
2025. 10. 30. 15:08
Előzmény:
#73479
raus
#73484
Szerinted😀hallottuk ezt mar egy parszor 2.700ft-nal is mikor parszor lefordult onnan.
Hasznos okos hsz volt.
Zs1123
2025. 10. 30. 15:07
#73483
Jelenleg No-ban vagyok. Pénteki hír, aRHM 3 Mrd eurós megrendelést kapott a német hadseregtől orbitális adatközpont létrehozására.
Newbie23
2025. 10. 30. 15:06
Előzmény:
#73481
bedross
#73482
Nem hinném, holnap is folytatódni fog szerintem. Hétvégére jó lenne egy hír és akkor novemberben mehetnénk vissza.
bedross
2025. 10. 30. 15:04
#73481
Szerintetek megáll az esés?
első
-10
1199
1200
1201
1202
1203
1204
1205
+10
utolsó
1201
1202
1203
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
00:40
Delta Nyrt
00:21
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
00:16
OTP részvényesek ide!
23:41
Financial Forecasts
23:29
EUR/HUF
23:21
USA részvények vitasarok
23:10
4IG részvény
23:09
Eurós részvények vitasarok
23:09
Akko fórum
23:02
Magyar Állampapír tulajok
22:51
4IG Nyrt reszvenyesek.
22:37
DAX
22:19
Waberers
22:16
MacroLab – Trendek, minták, töréspontok
22:09
ORBÁN TAKARODJ !!!
22:02
Olaj és Gáz
21:56
Appeninn real
21:55
MOLly tulajok topikja
21:54
Richter topik
21:52
Ezüst
21:27
Rába és a láma
21:19
Állami Nyomda
20:54
magyarpéter és a tisza kormány
20:46
Mtelekom
20:42
Lakás/Ingatlan árak topik
20:29
VERTIKAL Group Nyrt.
20:25
OTP Szakmai topic
20:24
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
20:24
Tréder Topik :o)
20:15
Opus real.
19:07
DUNAHOUSE részvény
18:20
Humor
18:11
idöjárás topik
18:09
Appeninn topik
17:40
Alteo Nyrt.
17:22
NEW OPUS GLOBAL
17:14
OROSZ-UKRÁN háború
17:01
Masterplast
15:49
Előrehozott önkormányzati választások (2027?)
15:48
Őrmester részvényesek ide
friss hírek
További hírek
22:01
Új muníciót kapott az AI-trade - Mi történik a tőzsdéken?
21:44
Gigaberuházást jelentett be a SpaceX, földgázvezetéket építene!
21:38
Drasztikus lépés a hőség miatt: betiltják az alkoholfogyasztást a francia főváros közterületein
21:25
Megjárja az a hajó, amely letér a kijelölt útvonalról a Hormuzi-szoroson
21:18
Megindult a dollár, reagál a forintárfolyam is
21:10
60 ezres várost zárnak harapófogóba az oroszok, behódolt Zelenszkijnek Putyin szövetségese - Híreink az ukrajnai háborúról csütörtökön
21:01
Tisza-kormány: Magyar Péter rendkívüli tájékoztatást adott, a legfőbb ügyész reagált az aranykonvoj-ügy ultimátumára
21:01
Módosul a terrorfenyegetettség szintje Magyarországon
20:35
A hőség egyértelműen a klímaválság jele
19:58
Súlyos következményei lehetnek a fővárosi tiltásnak a Reklámszövetség szerint
19:35
Új védelmi együttműködés jön a V4-országokkal
19:31
Zelenszkij egyhetes ultimátumot adott, azonnal reagált az oroszok legfőbb szövetségese
19:25
Szivárgás történt a CATL debreceni gyárában, megszólalt a vállalat
19:22
Összeütközött két vonat Lengyelországban
19:14
Óriási jogi győzelmet aratott a Bayer, elszállt az árfolyama
19:05
Rossz hírt kaptak az Xbox-vásárlók
19:03
Újabb bizonyíték az AI-úthenger erejére - Szárnyal a Micron árfolyama
18:55
Akkora a hőség, hogy a vasút is speciális szabályt vezetett be
18:46
Lenmagból készült terméket hívtak vissza
18:27
Árat emel az Apple, nagyot esett a részvények árfolyama
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.