Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
1207
1208
1209
1210
1211
1212
1213
+10
utolsó
1209
1210
1211
lalika60
2025. 10. 30. 15:34
#73500
Most már ki kellene húzni a konnektorból a robotot
Zs1123
2025. 10. 30. 15:30
Előzmény:
#73483
Zs1123
#73499
RHM nem egyedül fogja létre hozni, hanem egy Start - uppal közösen az Orbitális adatközpontot az ntv hírcsatorna közlése szerint.
vittore
2025. 10. 30. 15:29
Előzmény:
#73495
spieler
#73498
Semmi nem hiusult meg a 4igé a ràba 75%a, 1789/rv àron
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:28
#73497
3625 R.
Csodás.
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:27
Előzmény:
#73493
nyereg
#73496
Sokszor olvasom, bár sosem értettem...
Leviszik 3500-ra, hogy jövő héten 4000 legyen.
Miért kell levinni? Miért nem jó most is a 4000?
spieler
2025. 10. 30. 15:25
Előzmény:
#73478
spieler
#73495
A 4IG stratégiájába nagyon illeszkedik a RÁBA megvétele, ennek (átmeneti) meghiúsulását mindkét árfolyam megsínyli.
Atak
2025. 10. 30. 15:24
Előzmény:
#73488
Atak
#73494
Az is lehet,hogy dupla aljat alakítunk itt ki 3500nál.Innen megyünk vissza 4000 fölé....
nyereg
2025. 10. 30. 15:22
Előzmény:
#73491
Törölt felhasználó
#73493
semmi, 1 hónapja hó végén miért nem kellett lent tartani az árát, ez esetleg negyedévente szokott előfordulni, de az 1 hónapja volt, meg van h emelkedni szokott hó végén v negyedéves zárásra
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:21
Előzmény:
#73479
raus
#73492
Én is.
Csak én a 4k feletti 4IG-el...
Törölt felhasználó
2025. 10. 30. 15:20
Előzmény:
#73469
Miner
#73491
Ennek egyébként mi értelme?!
feel
2025. 10. 30. 15:16
Előzmény:
#73488
Atak
#73490
Lehet leviszik 3500-3550ft koruli szintre.Szerintem 1-2het es 4k felett leszunk.Jovo heten,ha jonnek ki hirek akkor hamarabb.
Tutidolog
2025. 10. 30. 15:15
#73489
Nagyon együtt mozog a Rábával, szinte forintra...
Atak
2025. 10. 30. 15:14
Előzmény:
#73481
bedross
#73488
Csak nem fog minden nap 5%-ot esni.Bízom benne,hogy holnap már emelkedés lesz.Gáz lenne,ha tartósan benéznénk 3500 alá.
kszsah1
2025. 10. 30. 15:13
#73487
kikéne segiteni öket odaát , nagyon elvannak keseredve
feel
2025. 10. 30. 15:13
#73486
Mar tultoltak a fiuk ideje lenne fordulni.
https://ibb.co/tMYpx9cd
Ahham
2025. 10. 30. 15:09
Előzmény:
#73475
feel
#73485
Köszi! Biztos nem azért, hogy a könyvelők és kontrollerek könnyebben tudjanak vele számolni a havi zárásban... :D ;)
feel
2025. 10. 30. 15:08
Előzmény:
#73479
raus
#73484
Szerinted😀hallottuk ezt mar egy parszor 2.700ft-nal is mikor parszor lefordult onnan.
Hasznos okos hsz volt.
Zs1123
2025. 10. 30. 15:07
#73483
Jelenleg No-ban vagyok. Pénteki hír, aRHM 3 Mrd eurós megrendelést kapott a német hadseregtől orbitális adatközpont létrehozására.
Newbie23
2025. 10. 30. 15:06
Előzmény:
#73481
bedross
#73482
Nem hinném, holnap is folytatódni fog szerintem. Hétvégére jó lenne egy hír és akkor novemberben mehetnénk vissza.
bedross
2025. 10. 30. 15:04
#73481
Szerintetek megáll az esés?
első
-10
1207
1208
1209
1210
1211
1212
1213
+10
utolsó
1209
1210
1211
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
11:51
OTP részvényesek ide!
11:40
ÉPDUFERR Nyrt.
11:40
Financial Forecasts
11:38
Lakás/Ingatlan árak topik
11:34
BUX index, BUX határidő, BÉT!
11:30
Alteo Nyrt.
11:29
Appeninn topik
11:29
Őrmester részvényesek ide
11:28
Appeninn real
11:24
F.I.R.E. életmód (általánosságban)
11:16
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
11:16
ORBÁN TAKARODJ !!!
11:11
Ezüst
11:06
Magyar Állampapír tulajok
10:17
Hagyd a tőzsdet lazulj foci van
10:00
MOLly tulajok topikja
09:57
Shopper Park Plus
09:42
Rába és a láma
09:07
OROSZ-UKRÁN háború
08:49
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
08:24
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
08:22
4IG részvény
08:06
DAX
06:49
Eurós részvények vitasarok
06:33
ERSTE NetBroker
03:44
KoronaVírus
02:37
USA részvények vitasarok
21:16
Akko fórum
20:57
VERTIKAL Group Nyrt.
20:31
NAP Nyrt.
20:25
NUTEX mindenkinek
19:40
Mtelekom
17:45
teszt topik
17:30
HATÁRIDŐS BUX
16:41
Futuraqua NYRT reálisan
13:11
4IG Nyrt reszvenyesek.
12:46
Delta Nyrt
12:42
ENEFI - THE BEST
12:29
Humor
12:13
/ TISZA PÁRT/
friss hírek
További hírek
11:27
Tisza-kormány: folytatódik a kihelyezett kormányülés
11:27
Túlmelegedik a Duna, korlátozzák a paksi atomerőművet - Kritikus helyzetet okoz a kánikula
11:18
Irak a Hormuzi-szoros megnyitását és a blokád feloldását követeli Iránnál
11:00
Több mint 150 ezer magyar fiatal esett bele a veszélyes csapdába, amiből nagyon nehéz kitörni
10:13
Drámai percek a ferihegyi kifutópályán: füstölni kezdett a hatalmas teherszállító gép futóműve a földet éréskor
10:00
Új motort kap a magyar gazdaság - az MNB már látja az ipari fordulatot
10:00
Bejelentették: átkelt egy konténerszállító hajó a Hormuzi-szoroson
09:54
Véres harcok a fronton: az oroszok elfoglaltak egy települést, Ukrajna mélyen az ellenséges területen vágott vissza
09:38
Megelégelték a turistákat a szomszédban: teljesen lezárták az utat a dühös tüntetők, újabb akciók jöhetnek
09:33
Három magyar településen lesz ma önkormányzati választás
09:05
Videón a pusztítás: hatalmas veszteség érte Oroszországot, Ukrajna ünnepelhet
09:00
Eltűnt a kínálatból a flottás kedvenc: át tudja venni a Kia K4 a Ceed helyét?
08:44
Életbe lépett a vörös jelzés Magyarországon, 41 fokos rekordhőség jöhet, extrém erős UV-sugárzás lesz
08:10
A Google korlátozta a Meta hozzáférését a Gemini AI-modelljeihez
08:07
Végleg összeomolhat a törékeny béke: újra fellángolt az amerikai-iráni háború
08:04
Erős, 6-os erősségű földrengés volt Afganisztánban, volt, ahol pánik tört ki
07:00
Bécs vagy London példáját kellene követnie Budapestnek a fővárosi önkormányzat és a kerületek viszonyában?
06:00
Új területen indult meg a versenyfutás a nagyhatalmak között: recseg-ropog az Egyesült Államok pozíciója
21:10
Telex: Csányi Sándor, Világi Oszkár és Váradi József is távozott egyetemi kuratóriumaiból
20:47
Vučić: köztársasági elnökként ezek az utolsó heteim
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.