Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2018. 10. 05. 08:20
Előzmény: #11898  bigyula
#11900
Az a rezsim, ami a Vatikánnak, a Pápának akarja megmagyarázni, hogy mi a kereszténység, az nem keresztény."
.
.
A mostani Pápának magyaráznák, de ő letért az útról, már liberális lett a főbb kérdéskörökben!
offshort
offshort 2018. 10. 04. 23:59
#11899
egy kis közel-keleti szösszenet ! :) 
----------------------------------------------------------------------------------------------------- 
"Egymás után ölik meg az iraki nőket, akik szembeszállnak a társadalmi elvárásokkal 
Négy közismert iraki nőt is meggyilkoltak az elmúlt hónapokban - az áldozatokban pedig nemcsak az a közös, hogy mindannyian nők és ismertek, hanem az is, hogykifejezetten arról voltak ismertek, hogy nem illeszkednek a hagyományos női szerepekhez egy olyan társadalomban, ami még mindig nagyon konzervatívan gondolkodik a kérdésről."  
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  
https://444.hu/2018/10/03/egymas-utan-olik-meg-az-iraki-noket-akik-szembeszallnak-a-tarsadalmi-elvarasokkal
bigyula 2018. 10. 04. 19:20
Előzmény: #11897  pampa
#11898

"Orbán Viktor miniszterelnök azt mondta, hogy meg szeretné őrizni Magyarországot keresztény országnak"
.
Az a probléma, hogy Ő nem a kereszténységre, hanem az álkereszténységre gondol, mint kereszténység. Az a rezsim, ami a Vatikánnak, a Pápának akarja megmagyarázni, hogy mi a kereszténység, az nem keresztény.
pampa 2018. 10. 04. 18:46
Előzmény: #11896  pampa
#11897
"Orbán Viktor miniszterelnök azt mondta, hogy meg szeretné őrizni Magyarországot keresztény országnak. Valamint Ön azt mondta, hogy nem fogadják el, hogy a multikulturalizmus önmagában érték – sorolta a riporter. Mindez Amanpour szerint furcsán hangzik egy olyan országban, amelyben a lakosság 2 százaléka született az államhatárokon kívül.
Szijjártó itt egyből közbevágott: ez nem furcsa, hanem őszinte beszéd.
„Mit akar mindezzel mondani, talán azt, hogy fehér keresztényeken kívül más nem mehet az Önök országába?”– tette fel a nagyon szakmai kérdést.
Miután Szijjártó elmondta, hogy senki nem mondott ilyet, a riporter közbevágott: de hát meg akarják őrizni kereszténynek az országot – mondta felindultan, mintha ez legalábbis egyenértékű lenne a nácizmussal.
„Egy évezrede keresztény ország vagyunk. Nem értem, hogy miért lenne az rossz, ha ezen nem szeretnénk változtatni? Nem értem, miért rossz, miért elfogadhatatlan, hogy ragaszkodunk a történelmünkhöz, a kultúránkhoz, az örökségünkhöz és a vallásunkhoz. Tudja, ebben az esetben el tudom mondani, hogy sosem bíráltunk más országokat, akiknek eltérő a politikája. Sosem bíráltunk olyan országokat, amelyek azt mondták, hogy a multikulturális társadalom értékesebb, mint egy homogén társadalom” – mondta a külgazdasági és külügyminiszter, hozzátéve, hogy hadd döntse el mindenki maga, hogy milyen társadalmat képzel el. Megértem, hogy Önnek más véleménye van ebben a kérdésben és nem is fogom elítélni ezért„ – folytatta Szijjártó, majd azt kérte a riportertől, hogy ő se ítélkezzen felette. Az, hogy melyik ország milyen társadalomban akar élni, az az ő szuverén döntése kell, hogy legyen."
pampa 2018. 10. 04. 18:02
Előzmény: #11895  pampa
#11896
Herbert Kickl és Inger Stojberg közös sajtótájékoztatójukon bemutattak egy hét pontból álló tervet arról, hogyan kellene megújítani az uniós menekültpolitikát. Közös javaslatuk szerint csak akkor lehetne Európában  menekülteket letelepíteni, ha sikerül az illegális migrációnak gátat szabni és a lakosság bizalmát helyreállítani. Elsősorban a legkiszolgáltatottabb menekülteknek kellene segíteni azok helyett, akik megengedhetik maguknak, hogy embercsempészeknek fizessenek. Ausztria és Dánia azt is fontosnak tartaná, hogy az EU jobban támogassa azokat a válságövezetekhez közeli országokat, ahol sok menekült él, azzal a céllal, hogy az emberek ne akarjanak útra kelni Európa felé.Stojberg néhány órával korábban jelezte, hogy Dánia 2018-ban sem fogad be menekülteket az ENSZ Menekültügyi Főbiztosságának (UNHCR) programja keretében. Koppenhága 2016-ban függesztette fel a nemzetközi humanitárius akciók keretében válságrégiókból kiválasztott emberek befogadását. A tárcavezető közleményében ugyan elismerte, hogy már sokkal jobban tudják szabályozni az áradatot, de még mindig azzal harcolnak, hogy integrálják az elmúlt években Dániába érkezett rengeteg menekültet.Kickl szóvivője az APA érdeklődésére elmondta, hogy 2018-ban Ausztria sem fogad be menekülteket a letelepítési programok keretében, és ezt legalább az év végéig fenntartja. A letelepítési programokban nemzetközi szervezetek választanak ki menekülteket a válságövezetekből. Ausztria 2015 vége és 2017 között három humanitárius programban is részt vett, ezek keretében összesen 1900 menekültet fogadott be Szíriából."
pampa 2018. 10. 04. 17:57
Előzmény: #11894  Dehogynincs
#11895
Szóltam előre?
IGEN!
Minden KÖTEKEDŐ, akadékoskodó hozzászólást törlök!
NEM POLITIKAI tartalom miatt lett törölve!
.
Amennyiben ez neked nem megfelelő, tényleg megteheted,hogy nem írsz ide.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 10. 04. 17:54
#11894
pampa drága!
Lehet, hogy máskor is törölted valamelyik hozzászólásomat, de most észrevettem. Nem hoz ki a sodromból. Jogod van hozzá. Nekem meg ahhot van jogom, hogy ezentúl ne írjak olyan topicba, ahol te vagy a topicgazda. Hogy jövök én ahhoz, hogy lefelé húzzam a topicod színvonalát?
pampa 2018. 10. 04. 17:43
Előzmény: #11892  bigyula
#11893
Hogyne.....
Csak az kerülte el a figyelmedet amikor nem....
bigyula 2018. 10. 04. 17:24
Előzmény: #11890  pampa
#11892
Mivel mindig egyezik a véleményed a kúrmányéval, valóban felesleges azzal foglalkozni, hogy eggyezzen. :)
Dehogynincs 2018. 10. 04. 17:20
Törölt hozzászólás
#11891
pampa 2018. 10. 04. 16:10
Előzmény: #11887  Dehogynincs
#11890
Mikor foglalkoztam azzal, hogy egyezzen a véleményem a kormányéval? 
.
elemes 2018. 10. 04. 16:07
Törölt hozzászólás
#11889
pampa 2018. 10. 04. 16:06
Előzmény: #11886  Dehogynincs
#11888
Nem ellentmondás, csak te akarsz ilyet belelátni!  :)
.
Eleve a kevés is elég lehet, hogy valaki kimerítse az adókedvezmény keretet!   :)
.
Látom megint kezdődik az értelmetlen  kötekedés.....
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 10. 04. 15:42
Előzmény: #11885  pampa
#11887

Kezdesz átesni a ló túloldalára.
Szapujluk a kormányt, szapuljuk a kormányt?
Elvtárs, nem lesz jó véged.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 10. 04. 15:38
Előzmény: #11883  pampa
#11886
#11878 Nem utasítanék vissza munkát mert keveset fizetnek!
#11860 Senki sincsen korlátozva abban, hogy mennyit keressen!
Feladat: foglald össze pár szóban a konzekvencia vagy a koherencia fogalmát!
pampa 2018. 10. 04. 15:38
Előzmény: #11884  Dehogynincs
#11885
Látom nem olvasol rendszeresen!   :))))
.
Egy jó ideje már írom, hogy meg kell szüntetni a MN segélyt! 
Aki elbocsájtanak annak 3-6 hónapi esetleg, de utána már nekik sem!
Semmilyen címen!
.
Most már a közmunkáról is ez a véleményem!
Beszántani!!!!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 10. 04. 15:34
Előzmény: #11872  pampa
#11884

Végre egy ízig-vérig  kormányellenes hozzászólás tőled.
Miért tűröd, hogy pártunk és kormányunk munkanélküli segélyt adjon a LUSTA embereknek az adófizetők pénzéből?
pampa 2018. 10. 04. 15:32
Előzmény: #11882  Dehogynincs
#11883
Mikor írtam azt , hogy munkát kell vállalnom ahhoz, hogy megéljek?
.
Játszunk el a gondolattal, hogy erre szorulnék....  :))))  Kizárt!  :)
.
Akkor én nem válogatnák a lehetőségek között!
Bármit elvállalnák a létfenntartásom biztosítása végett! 
Nem utasítanék vissza munkát mert keveset fizetnek!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 10. 04. 15:26
Előzmény: #11881  pampa
#11882

Ja. Ha 0 forint a jövedelmi igények, akkor tényleg korlátlanok a munkavállílási lehetőségeid.
Akkor csak attól kell tartózkodnod, hogy ezt másokra is kivetítsd.
pampa 2018. 10. 04. 15:23
Előzmény: #11880  Dehogynincs
#11881
Már írtam többször, hogy nem dolgozom és senkitől sem kapok 1 Ft-t sem .
A többi meg nem publikus.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek