Nem vagyok ideges (az zavar, ha légből kapott sületlenségek vagy 1db os mintát a lakosságra húznak, mint a kát chatbot koléga), és köszi a 350 en már talán 3 hónapot ha váltanom kell, és akkor már, be se kell fizetnem mert a teljes tőkeösszeg a számlán lesz, majd küldök egy Tobleronét a Matolcsy papának hogy ilyen szorgalmassan segített..(4,5kg os legnagyobbat hátha a torkán akad ) de azért a végén majd kiszámolom milyen volt az átlag váltási árfolyam... És beírom azátn jöhetnek a chatbotok dislikeolni :)
EUR/HUF
Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.
Szóval EUR/HUF.
308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.
Real:313 (ma volt 314,7 is)