Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2023. 02. 09. 11:54
#94560
"Távoznak a miniszterek az egyetemeket működtető kuratóriumokból"
   
orbán hülyének nézi a brüsszelitákat, remélem a brüsszeliták ezt nem fogadják el.
sztanil 2023. 02. 09. 11:39
Előzmény: #94557  rockmaster
#94559

Az eleve szánalmas, hogy a Kakadu és Navra is kuratóriumi tagok voltak. Ennyire nincs munkájuk, hogy ráérnek ilyeneket is elvállalni?
Vagy ezek valójában csak kifizetőhelye, amikért semmi munkát nem kell végezni? Ez esetben ez nem meríti ki a tisztességtelen haszonszerzés és egyéb hasonlók esetét?
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 09. 11:30
Előzmény: #94541  Dehogynincs
#94558
Az utolsó bekezdés annyira igaz, hogy erről Csizmadia Ervin, a Méltányosság Politikaelemző Központ vezetője egy tanulmányt is írt. Aki ezt nem veszi figyelembe, mert úgy pörög, mint a szélkakas, és a zembereket is úgy akarja "pörgetni", az nagyon ráfizet - különösen a választásoknál.
https://hvg.hu/itthon/20191023_kadar_orban_diktatura_demokracia_rendszervaltas
rockmaster 2023. 02. 09. 11:16
Előzmény: #94554  Nikklíszon
#94557
Ismét letérdeltek... vajon alkalmas egy ilyen kormány az ország vezetésére, ahol állandóan megadják magukat... utólag???
Nem kéne lemondania a mostani min. elnöknek a kakaduval együtt, akiknek már zéró mozgástere van külföldön? 
Teljesen leépítették az országot....
bikkmakk 2023. 02. 09. 11:05
Előzmény: #94555  Keptendzsekk
#94556
3 napig dőzsölve fogalmazták a hazugságokat. Ég is a pogája most is rendesen, látszik. De van az a pénz, amiért ezek az országot egész Észak-Koreáig vezetik.
Keptendzsekk 2023. 02. 09. 11:01
#94555
Azért az bicskanyitogató, hogy 3 napnyi ülésezés után csak annyit döntenek el, hogy minden Miniszternek el kell hagynia az egyetemi pozíciójukat, majd elmondja, hogy Nyugaton már elvárt, propagandista módon támadják Magyarországot, ezután pedig rögtön a Magyar Nemzet, Origo, stb. kérdez tőlük, akik EGYÁLTALÁN NEM kérdeznek rá semmi aktuálisan, konkrétan elhangzottakra, hanem kizárólag Brüsszeleznek, guruló-dollároznak, migrációznak... Ehhez képest felüdülés volt az ATV kérdései...
Nikklíszon
Nikklíszon 2023. 02. 09. 10:50
#94554
Gátlástalanul Hazudozó Gulyás Gergely a továbbiakban GHGG bejelentette: az EU bak semmilyen közösségi jogalapja nincs jó pár dologban amit kér, de mi ezt most félre tesszük és mindent teljesítünk amit kértek. Miniszterek lemondtak a vagyonkezelői alapítványokbeli poziciójukról. Oroszország agressziója miatt Ukrajnának már eddig is rengeteg szenvedés kellett kibírni. Azt kell megakadályozni, hogy az orosz agresszió miatti háborúból ne legyen világháború. Ideiglesen felvették a bárány jelmezt. Megszelidítette őket a pénzhiány. Ma megöleli Zelenszkijt Ocsmány kint Brüsszelben.🤣 Lesz köhögés és nyelvnyújtogatás, ha találkozik Volodimirral. 
sztanil 2023. 02. 09. 10:13
Előzmény: #94551  Peterbond
#94553
Mi még mindig Trianont akarjuk visszacsinálni, ami több nemzetközi szerződés miatt sem lehetséges. Ehhez képest a 2014-es határok visszaállítása sokkal reálisabb, ráadásul az ukrán vezetőnek kötelessége is ezért küzdeni.
salaxx
salaxx 2023. 02. 09. 10:12
Előzmény: #94550  badsector1
#94552
eddig ilyen sem volt meg....az m1 elö a youtubeon mar csak figyelmeztetes utan tekinthetö meg...mert annyi ember szamara volt sertö a tartalma
Peterbond 2023. 02. 09. 10:03
Előzmény: #94548  signal2
#94551
Zelenszkijnek is van javaslata. természetesen az így külső szemlélő szemszögéből nem tűnik reálisnak vagy optimálisnak kompromisszumosnak de azért lássuk be valószinűleg az átlag ukrán hozzáálásából indul ki. Az ukrán határok 2014 elötti állatának visszaállítása, Ukrajna területi integritásának garantálása a nagyhatalmak által.
Azért lássuk be a jelenlegi ukrán helyzetben arról értekezni hogy oké kapják meg az oroszok amit szeretnének ha fizetnek nem kicsit lélekromboló lenne ukrán részről. Lehet hoy majd eljön a háború egy olyan kimerülési szakasza amikor ezt is el fogja fogadni a nép de ez most nem éppen így tűnik még.
Különösen nehéz lenne ezt lenyomni annak a 100.000-es méretű ukrán seregnek a torkán aki ezekért a területek felszabadításáért is harcolt és vezstette el barátait harcostársait rokonait vagy éppen az egyik végtagját.
Szóval kívülről könnyű azt mondani Zelenszkij nem kompromisszum képes de ez olyan mintha a megerőszakolt nőtől azt várni hogy tegyen gesztusokat a támadó felé cserébe ha az megigéi hogy fizeti az orvosi ellátását és még szép ruhát is vesz neki.
badsector1
badsector1 2023. 02. 09. 09:59
#94550
"09:35
Hamarosan jönnek a kormány bejelentései"
   
kilépünk végre a nato-ból?
euler 2023. 02. 09. 09:56
Előzmény: #94546  signal2
#94549
Megjegyzem, hogy a "két keleti megye" nagyobb területet jelent, mint a most az oroszok által bitorolt két un. népköztársaság (donyecki és luhanszki). Aztán, mi legyen a Krímmel?
.
Ha Zelenszkij belemenne egy ilyen ajánlatba akkor maguk az ukránok tennék el láb alól és áruló, a hazát kiárusító gazemberként maradna meg az emlékezetben.
.
Kárpótlás kérése Putyintól, de az utódjától is naivitás, azonkívül, hogy teljesíteni se tudnák. (GDP 10+ %-a!) Viszont ha légbőlkapott a számod ha nem, nagyságrendben összemérhető már most a putyinista oligarchák zárolt vagyonával (már most is közelítheti a 100 Mrd USD-t). Ezt kellene növelni és egy az egyben Ukrajna újjáépítésére fordítani. Van ilyen elképzelés és ez működhet is.
signal2
signal2 2023. 02. 09. 09:34
Előzmény: #94547  tanrek
#94548
Nekem legalább van javaslatom, ellentétben mondjuk Magyarország Kormányával, vagy Zelenszkijjel.
tanrek 2023. 02. 09. 09:27
Előzmény: #94546  signal2
#94547
Azt nem firtatva, hogy a javaslatod mennyire életszerű, vagy sem, mi lenne a fizetésre a garancia? Zálogba adja Putyin valamelyik gyerekét, vagy egyik kedvenc miniszterét? Mert azt már láttuk, hogy arrafelé az aláírt szerződések mennyit érnek...
Nem mellesleg, egy ország felvirágoztatásához a pénz szükséges, de abszolút nem elégséges feltétel. Tele a világtérkép erre példákkal. De tudnék mondani nagyon-nagyon közeli példát is. Térben és időben...
signal2
signal2 2023. 02. 09. 09:01
Előzmény: #94544  badsector1
#94546
A tűzszünethet nem Zelenzskijjel, hanem Putyinnal kell találkozni, mivel ő háborúzik. Az ukránok védekeznek. Ha nincs támdaás, nincs mivel szemben védekezni. A háború megoldása egyszerű és csak egyféle lehet: az oroszok kivonulnak Ukrajnából.
Mindemellett Zelenszkij-nek továbbra is az a javaslatom, hogy adja fel a két keleti megyét, de cserébe kérjen egy brutális azonnali kárpótlást, és ezen felül éves járadékot örökre. Itt olyan összegekre gondolok, hogy 200 mrd USD azonnal, és örökre évi 2-3 mrd USD a továbbiakban. Egy ilyen deal-lel szépen fel lehet virágoztatni Ukrajnát. 
Más kérdés, hogy akkor Putyinnak még több nyersanyag eesetében lenne zsarolási potenciálja.
Zeci 2023. 02. 09. 09:01
Előzmény: #94544  badsector1
#94545
Én itt vidéken megtanultam, ha be akarok menni valaknek a házába, először a kutyájával barátkozok meg.
badsector1
badsector1 2023. 02. 09. 08:58
#94544
"08:48
Kiszivárgott: Zelenszkij hamarosan Orbán Viktorral is találkozhat, a magyar kormány tűzszünetet kér"
   
nagyon ókos ez a faluvégi viktor, trükkösen megadásra szólította fel az ukránokat.
sztanil 2023. 02. 09. 08:55
#94543

Az óvodásokat megvédték az átműtésektől, de közben az iskolákba beengedték a pedofilokat és még fizetnek is nekik.
https://telex.hu/belfold/2023/02/08/egy-hetedikes-lanyt-probalt-behalozni-egy-iskolaorÉs persze "nem történt bűncselekmény". Milyen kár, hogy nincs egy gyermekvédelmi törvény, ami ezt orvosolná...
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 02. 09. 08:04
Előzmény: #94509  Colas
#94542
Minél többet olvasom ezt a hozzászólást, annál kevésbé értem.
signal2-nek válaszoltál miközben csak nekem írtál volna?
Én lennék az a baloldali Orbán-gyűlölő, akinek érdemes írni vagy történetesen éppen én nem vagyok baloldali Orbán-gyűlölő?
Magamat nem tartom túlságosan baloldalinak és túl higgadt vagyok ahhoz, hogy akár Orbánt, akár Gyurcsányt gyűlöljem. Hideg fejjel utasítom el mindkettőjüket.
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 02. 09. 07:53
Előzmény: #94538  tanrek
#94541
#94519 kapcsán.
Írtál két kilyukadást, ahova én is ki szoktam lyukadni sok más kilyukadásom mellett.
Évekkel ezelőtt írtam, hogy Orbán a mamelukjaitól nem kap negatív visszacsatolásokat és a negatív visszacsatolások hiánya miatt maga az élet adja meg neki ezeket a visszacsatolásokat erős pofonokkal.
Példának hoztam a megfutamodásait a netadó és a vasárnapi boltzár ügyében. Ilyen pofon volt az is, hogy Orbán kigolyózta a fideszt a néppártból és a néppárt kapcsolati hálójából, ilyen pofon az eu-s pénzek visszatartása vagy az is, hogy a legnagyobb stratégiai nyugalommal lassan már egy éve tart az oroszok háromnapos villámháborúja.
Kádár népét is szoktam emlegetni annak ellenére, hogy sokan ezt zokon veszik.
Nem stratégiai megfontolásokból emlegetem, hanem azért, mert Kádár népe létezik és erre Orbán rá is játszik. Vizitdíjas népszavazás, magánnyugdíjpénztárak kifosztása, hegemón kormánypárti közmédia.
Nem stratégiai megfontolásokból említem (egy kisméretű jelentéktelen fórumhomokozóban), hanem azért mert igaznak vélem, vélhetően azért, mert igaz is.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek