Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Ingarian
Ingarian 2022. 01. 16. 10:02
Előzmény: #56656  Törölt felhasználó
#56660
Az valóban csúnya dolog, de az esetleg nemzetáruló, a haza az ország, amiben élsz. Gyurcsány népszavazásos ámokfutása valóban megbocsájthatatlan, rúgott is vele egy komoly öngólt. Az előbbi véleményemet viszont fenntartom. 
Istvan78 2022. 01. 16. 10:02
Előzmény: #56658  Istvan78
#56659
Kövér pedig hallgat vagy terel az ügyről.
Istvan78 2022. 01. 16. 10:01
Előzmény: #56656  Törölt felhasználó
#56658
Mi a véleményed arról, hogy küldenek 300 milliót a határon túli magyarok számára és Kövér munkatársa a rokonságát költözteti be oda és még vesznek egy Audit, amit szintén egy munkatárs használ? 
badsector1
badsector1 2022. 01. 16. 10:00
Előzmény: #56651  Törölt felhasználó
#56657
az orosz, kínai segget nyaló magyar hazaárulókat 12 év után végre a nemzet kiveti magából és a magyarok többsége nem válla velük közösséget, 01G-t elzavarják végre.
Törölt felhasználó 2022. 01. 16. 09:53
Előzmény: #56653  Ingarian
#56656
Az a hazaáruló,aki románokkal,ukránokkal szervezkedik és azokat támogatja ,az ott lakó magyarokkal szemben,magyarként.
Törölt felhasználó 2022. 01. 16. 09:50
Előzmény: #56653  Ingarian
#56655
Miért ne igyak délelőtt, ha megkérdezhetem :) Ezek szerint te nem szoktál délelőtt inni ? Ez nem egészséges, folyamatosan szükség van a szervezetnek a folyadékra,lehetőleg jó minőségi ivóvízre.Ajánlom neked,hogy ügyelj a megfelelő folyadékpótlásra,mert könnyen megbetegedhetsz ha azt elmulasztod.
Ingarian
Ingarian 2022. 01. 16. 09:49
Előzmény: #56653  Ingarian
#56654
Illetve egészen 2010-ig, az akkori győzelemnek örültem,. de féltem a kétharmadtól és sajnos igazam is lett. Egy beteg embernek nem szabadna hatalmat adni a kezébe.
Ingarian
Ingarian 2022. 01. 16. 09:46
Előzmény: #56651  Törölt felhasználó
#56653
Ne igyál délelőtt légyszíves, szerintem az a hazaáruló, aki zsebreteszi a magyar embereknek küldött támogatásokat a haverjaival, Én soha nem voltam baloldali, de az orbánistákkal soha nem is voltam, de nem is leszek egy platformon. Bocs, 1998-2002 között szimpatizáltam.
Ingarian
Ingarian 2022. 01. 16. 09:45
Előzmény: #56646  1valaki
#56652
Kicsit hiteltelen vagy, a feltételezéseket állítod szembe a tényekkel, az életünk minden területén már megvalósuló demokráciadeficittel, a Polt által félredobott korrupciós ügyekkel, az ötvenes évek szintjére silányított közmédiával, de száz másik dolgot is fel lehetne sorolni, csak már unalmas.
Törölt felhasználó 2022. 01. 16. 09:36
Előzmény: #56650  euler
#56651
A hazaáruló baloldali liberálisoknak jól jön a külső segítség a határon túli magyarok ellen.Egyértelmű,hogy meg lesz a 2/3 megint Orbánnak,a magyar hazaárulókat a nemzet kiveti magából és a magyarok többsége nem válla velük közöséget.
euler 2022. 01. 16. 08:56
Előzmény: #56649  badsector1
#56650
Egyértelmű, hogy szorul a hurok. Próbálnak minél előbb kicsusszanni belőle, de ezzel az ellenzék kampányidőszakát is lerövidítik, ami nagyon nem jó.
Összeomolhat a rendszer ha jön valami nem várt külső segítség, anélkül nehezen.
Most olvastam pl. - és milyen jó ötlet és ez is egyfajta külső segítség - hogy az ukránok és a románok lezárják a határokat a szavazó-turizmus elől.
badsector1
badsector1 2022. 01. 16. 08:44
Előzmény: #56632  euler
#56649
Ezek az intézkedések már annyira fenntarthatalanok, hogy 01G a választásokat is minél előbb le akarja zavarni, mielőtt az egész ner kupleráj össze nem dől.
euler 2022. 01. 16. 08:33
Előzmény: #56646  1valaki
#56648
... versenyképesek Orbánék látszat és kamu intézkedéseikkel." Értsd ne olyanok legyenek!
Így folytatódott, de így egy kicsit már más a kicsengése, ugye?
(Azért remélem jól aludtál. Én mindig. .:)
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 01. 16. 06:08
Előzmény: #56602  offshort
#56647
1989. november 26-án tartották az első országos népszavazást Magyarországon. A "négyigenesnek" elnevezett referendumon a köztársasági elnökválasztás időpontjáról és módjáról, a munkahelyi pártszervezetek megszüntetéséről, az MSZMP vagyonelszámoltatásáról, valamint a munkásőrség feloszlatásáról döntöttek a választópolgárok.
https://mult-kor.hu/25-eve-volt-a-negyigenes-nepszavazas-20141126
A legjelentősebb ellenzéki politikai erő, a Magyar Demokrata Fórum elnöksége november 14-én a népszavazás bojkottálására hívta fel tagjait és szimpatizánsait. Ezt azzal indokolta, hogy amíg Magyarország legfontosabb kérdései nincsenek a szavazólapon, a megválaszolandó négy kérdés közül hármat már rendezett a törvényhozás, egyedül a köztársasági elnök választásának ügye kérdéses.
...
1. Csak az országgyűlési választások után kerüljön-e sor a köztársasági elnök megválasztására? (Igen szavazatával Ön azt támogatja, hogy a köztársasági elnököt ne a nép, hanem az új Országgyűlés válassza meg. Nem szavazatával azt támogatja, hogy a köztársaság első elnökét közvetlenül a lakosság válassza meg.)
2. Kivonuljanak-e a pártszervek a munkahelyekről? (E kérdésben az Országgyűlés a pártokról szóló törvény elfogadásával úgy döntött, hogy a munkahelyeken ne működjenek pártok. Igen szavazatával az Országgyűlés döntését megerősíti, nem szavazatával a pártok munkahelyi működését támogatja.)
3. Elszámoljon-e az MSZMP a tulajdonában vagy kezelésében lévő vagyonról? (Az Országgyűlés októberi ülésszakán a társadalmi szervezetek és az MSZMP vagyonáról szóló tájékoztatót elfogadta. Igen szavazatával megerősíti az elszámoltatást, nem szavazatával elutasítja az elszámoltatást.)
4. Feloszlassák-e a Munkásőrséget? (Az Országgyűlés a Munkásőrséget októberben jogutód nélkül feloszlatta, a törvény végrehajtása megkezdődött. Igen szavazatával megerősíti az Országgyűlés döntését, nem szavazatával a Munkásőrség visszaállítása mellett foglal állást.)"
_______________
Magyarán. Három kérdésben az 1985-ös diktatúrában megválasztott országgyűlés (pártállami sóhivatal) jobbnak látta az elkerülhetetlen élére állni, az első kérdésben pedig a demokrácia jegyében kiadta a kezéből azt a döntést, hogy ő maga válassza meg a köztársasági elnököt. Ezt rábízta a következő országgyűlésre, amit a titkosszolgálatok már a jelöltállításnál jó előre megtömtek az ügynökeivel. A képviselők 30-40%-a ügynök lehetett.
- Mi a konyak?
- A munkásosztály és a dolgozó parasztság itala, amit választott képviselői útján fogyaszt.
A személyi kultuszban és az önkényuralmi vonásokban igazad van.
1valaki
1valaki 2022. 01. 16. 00:52
Előzmény: #56644  euler
#56646
Te jó ég!!!
Nyíltan leírod, hogy hitelesen hazudni akartok!
Szép kis hatalomvagyó "demokrácia"!
"...hihető, meggyőző ígéretekkel, amik rövidtávon is, de főleg hosszútávon versenyképesek..."
JÓ ÉRZÉSŰ EMBEREK NÉZZÉTEK, már megint átakarnak verni benneteket, már szavazóik is hazugságra, alantosságra buzdítanak!
1valaki
1valaki 2022. 01. 16. 00:38
Előzmény: #56641  euler
#56645
Sajnálatos, hogy neked is ugyan olyan görbe a szemüveged, mit akikre mutogatsz! 
 Mondod te, hogy "köpködök" MZP-re, ugyan  miért hívod köpködésnek azt, hogy olyan tükröt tartanak neki, amiben jól látható, hogy mik a hülyeségei, ellentmondásai, vagy hogy a mai napig nincs egy összefüggő kormányprogram csak ígéretek? Sorold már fel tételesen légyszi, ami nem tetszik, vagy nem úgy van ahogy leírtam és melyik az a durva szó amit köpködésnek hívsz!
Arról nem is beszélve, hogy ennek a topiknak már a címe is kimeríti a nyilvános becsületsértés fogalmát és nem csak a köpködését, mert hát úgye euler úr (gondolom nem tetszene az elvtárs, bár a baloldali "demokratákat" anno így hívták) szerint itt ugye nem köpködés folyik! 
 Igen! Itt nem a köpködés, hanem a tömény, fekélyes genny ami belőletek árad!
Kellene némi objektivitás, de mint már írtam, csak a tehetetlen düh árad belőletek!
Ha valaha lesz olyan ellenzék, aki legalább hiteles tudna lenni és nem a "Vizet prédikál és bort iszik!" alapján próbálna nyerni (ezt a mostani komplett bandádra értem), akkor majd labdába rúgtok, de addig nem, mert amint azonnal hatalomba kerültök már rögtön lopás, csalás, meg zsíros, sumák vezetői állások (munkavégzés nélkül), valamint a melósokon való röhögés és spórolással indokolt kirúgások amiket most (és nem a múltban) Mártha, Karácsony és felsorolhatatlan társaik csinálnak!
Érdekes egy euleri szemüveggel nézett demokrácia!?
Vagy nevezzük szegényes demokráciának, mert a csóronak az lesz!
Na erre látod lehet már lehet köpködni!
euler 2022. 01. 16. 00:09
Előzmény: #56643  Istvan78
#56644
Ezt mondogatom én is. Ismertek voltak eddig is, hogy Orbánék honnan tudnak többletszavazatokat szerezni. Ide kell koncentrálni az ellenzéknek is, hihető, meggyőző ígéretekkel, amik rövidtávon is, de főleg hosszútávon versenyképesek Orbánék látszat és kamu intézkedéseikkel. Itt a korrupciót is másképp kell bemutatni, mert ez a réteg másból ért, de sokkal bizalmatlanabb is és jobban ragaszkodik a stabil kevéshez, amiről elhitették vele, hogy a rezsimnek köszönheti és ez a maximum amit kaphat.
.
Az értelmiséget már elvesztették Orbánék, az az ellenzéké. Meg fogják érteni, hogy a győzelem érdekében kevesebb lesz a belvárosi fórum, mert a szűkös kapacitásokat a végekre kell vinni. Sajnos ezt már '18-ban is látnia kellett volna az ellenzéknek, de nem nagyon fűllik hozzá a foguk. Az a közeg idegen nekik. Pedig ha nem megy akkor veszítünk.
Istvan78 2022. 01. 15. 23:51
Előzmény: #56642  Istvan78
#56643
Muszáj ezekkel szemben valamiket felvonultatnia az ellenzéknek.
Istvan78 2022. 01. 15. 23:50
Előzmény: #56640  Istvan78
#56642
Eddig a fiatalokra (25 év alatt), a családosokra, a nyugdíjasokra, a fegyveres erőkre fókuszált OV, a stopokkal a szegényebb rétegeket szólítja meg. 
euler 2022. 01. 15. 23:49
Előzmény: #56637  1valaki
#56641
Bizony több értelme lenne ha a rendszerváltást akarók nem arra csesznék el az idejüket és energiájukat, hogy az ide települt vagy vezényelt trollokkal vívnak szélmalomharcot. Inkább egymással beszélnék meg, hogy mit lehetne értelmesebben csinálni, hogy megszabaduljunk minden idők legkártékonyabb kormányától.
.
Arra persze érdemes válaszolni, hogy egy fidesz hitűt miért zavar az ellenzéki előválasztáson tett nyilatkozat, amire már választási csalást kiált, amivel 6-700 ezer szavazónak semmi baja nem volt. Itt legalább fel kell sorolni a rezsim tényleges választási csalásait. (Ezt meg is tette valaki.) De látszik - és Te mutattad be -, hogy milyen kétségbeesett a fogáskeresés az ellenzéken. 
Az MZP-re való köpködéses detto. Csak Vezérben tudtok gondolkodni, egy demokrata ezt nem is érti, másképp jár az agya. A koalíciós kormányzás mibenlétét is nehéz megérteni egy hithű fideszesnek. Ő nem ismeri a vitákat, azt hiszi veszekednek a túloldalon. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek