Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 05. 23. 17:10

EUR/USD  

EUR/USD-re mit tippeltek, közel és távoli időintervallumra?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
RangerHU 2019. 10. 22. 14:53
Előzmény: #27779  Oceansone
#27780
de akkor medve legyen ne maci...
Oceansone 2019. 10. 22. 14:20
Előzmény: #27778  RangerHU
#27779
Mondhatnánk azt is hogy akkor lássuk a medvét :)
RangerHU 2019. 10. 22. 13:13
Előzmény: #27777  nakedbike
#27778
Úgy legyen!!!
nakedbike 2019. 10. 22. 12:59
Előzmény: #27776  RangerHU
#27777
1.1107 a tp-m.
RangerHU 2019. 10. 22. 11:29
Előzmény: #27775  artista
#27776
1.11-1,1107
artista 2019. 10. 22. 11:15
Előzmény: #27774  artista
#27775
A lényeg... kiszedték a stopokat vagy van benne 30 pipp lefelé?
artista 2019. 10. 22. 10:57
Előzmény: #27772  szarvasvadasz
#27774

Tudnunk kell hogy vannak akik mindenbe belekötnek...... /  "észre se vedd" Volt egyszer egy vadnyugat/
Hallottam már férfitől Palvin Barbit rusázni /csak röhögtem....
a kutyáddal sem állsz le vitatkozni
Oceansone 2019. 10. 22. 10:32
#27773
Holnap  délelőtt érdekesek lesznek az érkező adatok a brexittel együtt...mindkettőnél igen nagy az esélye a negatív eredménynek...
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2019. 10. 22. 09:44
Előzmény: #27770  Leelossy
#27772
És mindez egy gazdasági fórumon, ahol  elvileg értelmes, gazdasági érdeklődésű negyven fölötti korosztály az olvasótábor. Értéket, tartalmat előállítani munka, értelmesen felnőtt módjára beszélgetni az már egy magasabb szint, rombolni viszont csak egy kattintás - sajnálom az ilyen embert, mert neki csak ez jut és nem tudok rajta segíteni...
paramfazon 2019. 10. 22. 09:40
Előzmény: #27769  RangerHU
#27771
Ajánlom elolvasni Churchill foutoni beszédét és összevetni napjaink eseményeivel. A BREXIT oka egy USA-BRIT-AUSZTRÁL tengely létrehozása a ruszkik és Kina miatt. Kiváláson gondolkodik Svájc. Az erőforrásokért való küzdelem nem áll meg hanem erősödik. A kérdés az hogy a jövő technológiája hajtáslànca honnan fog jönni? Onnan ahol szabad piac-verseny és agyelszívás van. Ja! Meg szaporulat. De ugye ezt integrálni kell a pénzügyi rendszerbe. Az autóiparnak jelen pillanatba fogalma sincs hajtásláncilag merre az arra. Az 1900-as évek ipari forradalma bakfitty ahhoz képest ami kialakulóban van. Ez sem lessz fàjdalom mentes bár próbálják visszafogni tompítani. A piac mindig fájdalmat okoz a nagyobb tömegnek. A vihar eljön csak kérdés ki hogyan készül fel rá. A mi kis rövid életünk nehezen látja és érez rá a hosszú távra.( Éljen a média és az internet! ) Mindegy mibe. De csak rá kell nézni egy chartra nagyobb bontásban. Az egész indikátorostol a múlt. Ezt sokan elfelejtik! Pedig ha csak egy lejtőnek vagy emelkedőnek a harmadát megfogod azért az nem semmi! Gondolkodni látni érezni diverzifikálni. Sokan elmondták már! Na dehát!?Foutoni beszéd ! Itt van a neten!
Nyugodt profitot mindenkinek
Leelossy 2019. 10. 22. 09:21
Előzmény: #27767  Leelossy
#27770
Jót mosolyogtam reggel,amikor láttam,hogy valaki az ilyen típusú bejegyzésre is nem tetszését fejezi ki.Hát igen,az ilyen emberke nem csak dilettáns,hanem primitív is....Szép napot és jó kereskedést mindenkinek!
RangerHU 2019. 10. 21. 22:44
Előzmény: #27767  Leelossy
#27769

Talán arról van szó, h sokan nem erre számítottak ami most a piacon történt, történik. S ez miatt rossz helyen vannak a kötéseik, s fogy a remény(a margin) vagy már tényleges veszteséget kellett elszenvedni. Az efelett érzett elkeseredés és talán düh(?) utat és "felelőst" keres vagy csak jó "kiadni" itt is.  Illetve rém idegesítő, ha azt kell kérletlenül olvasni, látni, hogyan megy a trend szembe az elképzelésekkel, valaki ezt publikálja.Tökéletesen érthető reakció, bár ettől csak rövidtávon lesz egy picit jobb és az alapkérdést nem kezeli.
Sokan új aljat vártak. Short jobb is a swap miatt, s egyszerűbbnek is tünt. A piac viszont nagyon, bull(közben a nagykép még mindig short). S bár túlvett most már elég szépen, s az indikátorok is "kiakadnak" lassan a fordulat vagy nagyobb korrekció még csak nem is látszik. Ma valami történt aztán még se. Ugye ki tudja hol áll meg...(?) Saját nem túl eredeti elképzeléseim szerint a végén kellene lennie ennek a körnek. Ide vártam kb(kicsit lejjebb), s utána egy lefelé kört.
De nem ez néz ki. Szarvasvadász "extrém" bull (ő neveztei így, ha jól emlékszem) verziója legvalószínűbb jelenleg - hiányzik a teteje, pláne ha a mostani lefelé köröcske nem megy 1.11 alá vagy addig se. Az árfolyam még mindig az emelkedő csatornában mozog, ki kellene onnan oldalaznia stb. s az most nagyon messze van. Brexit döntés oda lőheti a csúcsra(1.1230-50). Piac a font ugrását várja 1.33-34...ők biztosan jobban tudják...
A Brexit kapcsán azért írtam amit, mert a francnak hétvégén akarnak olyan döntést hozni amitől gap lehet nyitáskor. Itt a hét- munkanap most okoskodhatnak. A véleményem továbbra is az, h a Brexit senkinek sem jó rövidtávon. Kármentés "zajlik" jelenleg,úgy értve amit még meg nem csesztek el teljesen hátha. EU Biz és Tanács "szemét" lesz megfogja várni az angolok következő körét mielőtt a halasztásról döntene.
A topic kapcsán pedig Tréder Zopik napi diskurzusai jutnak az eszembe (ott is van pengeváltás), de még is megy a hasznos duma közben. De írhattam volna külföldi forumot is példának.
na mindegy.
Csak megpróbáltam.
Ui.: s valóban a forumozás nem tesz jót a kereskedésnek.
:)
artista 2019. 10. 21. 21:30
Előzmény: #27767  Leelossy
#27768
Igaz
Leelossy 2019. 10. 21. 21:26
#27767
Szomorú,hogy az országhoz hasonlóan,egy ilyen csoportban,ahol a szakmaiságnak kellene dominálni,a megosztottság lett a meghatározó.Tiszteletben kellene tartani mindenki véleményét,mert itt sincs tévedhetetlen ember,mint ahogy máshol sincs. Az már nagy dolog ha valakinek egyáltalán van önálló elképzelése,véleménye...Mindenki más és más módon,elvek,szisztémák alapján kereskedik,mert abban hisz.Nincs olyan elmélet,ami tökéletes lenne,mert akkor az alkalmazója nem a fórumon lógna...Szóval tiszteljük a másikat,ha az nem sérti meg az elveket,a többieket,mert mindenkitől tanulhatunk valamit,mint ahogy tanulunk is ,mert a magunk módján mindnyájan dilettánsak vagyunk,kisebb nagyobb szerencsével a kereskedésben....Én sajnálom,hogy sokan már lomorzsolódtak az értékes kereskedők közül,említhetnék neveket is,de ezt Ti is tudjátok....Nem lenne jó,ha ez folytatódna....
longtrader 2019. 10. 21. 11:25
Előzmény: #27764  Oceansone
#27766
Köszi Szarvasvadàsz a múltkori véleményt és segítséget!
GBP Brexit kontextus inkàbb a felszín,  és a média lovagol rajta, Technikailag sokéves tàmaszról pattant és sokkal inkàbb az fogja mozgatni tovàbbra is szvsz!
Dollàr relatív alulteljesíthet 4-6 hónapig szvsz, én ennek megfelelően keresek megerősítéseket !
kvnepper
kvnepper 2019. 10. 20. 17:35
#27765
Ezt tanítja a PIAC az embereknek? 
Feladást?
Mit csinálnak akkor ha a CHART  nem azt teszi amit ők várnak??
Akkor is beduzzognak ha az ÁRFOLYAM ellenük megy??? 
Nesze neked stresszkezelés...
Oceansone 2019. 10. 20. 11:33
Előzmény: #27763  starwars
#27764
Most az optimizmus átváltott bizonytalanba, úgyhogy vagy stagnál vagy gyengül a font, de folyamatosan az aktuális pozitív vagy negatív hírek fogják mozgatni. Időben a leghosszabb variáció egy új népszavazás lenne, de ennek a veszélye még nem áll fenn, viszont ha növekszik a tüntetők tábora, akkor baj lesz.
starwars 2019. 10. 20. 10:04
#27763
Már belezavarodtam a szombati Brexit dologba...
Akkkor GBPUSD lefele vagy felfele nyithat réssel? Az az most font gyengules v erosodes varhato?
RangerHU 2019. 10. 19. 20:46
Előzmény: #27761  RangerHU
#27762
Semmi baj srácok.
Befejeztem a fórumozást!
Jó kereskedést!
RangerHU 2019. 10. 19. 17:38
#27761
Brexit vonalon azt hiszem a legokosabb döntést hozták amit ma lehetett....

Topik gazda

markyy
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek