Topiknyitó: Portfolio 2012. 04. 02. 13:15

Lemondott Schmitt Pál  

Ugrás a cikkhez
Kötelességemnek érzem, hogy szolgálatomat befejezzem. Az elnöki posztról lemondok - jelentette be parlamenti beszédének legvégén Schmitt Pál köztársasági elnök. További részletek hamarosan...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=165154
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 20:15
Előzmény: #293  Törölt felhasználó
#300
Nekem csak egy kérdésem van: te tényleg komolyan írod ezt vagy Szíjjártóék netes csapatában dolgozol?
commander8 2012. 04. 04. 20:14
Előzmény: #298  commander8
#299
.... demokrácia ellenes politikáját ....
(javítás)
commander8 2012. 04. 04. 20:11
Előzmény: #293  Törölt felhasználó
#298
Tudod az égnek áll a hajam tőled. Az ilyen szintű csőlátás már nem is bárgyúság, annál nagyobb baj, szabályosan bűn. Igaz magad ellen, csak magadnak ártasz vele. Az az érzésem, hogy követed a fidesz eddigi jól bevált kommunikációját, mely szerint néhány eccerű közhelyet kell ismételgetni unásig, (hogy a hívek zümmögjék), amíg más gumicsontot nem dobnak be a köztudatba. Ne gondold, hogy nem látják a náladnál értelmesebb zemberek.
Kitartok amellett, hogy nevetséges ez az egész ügy. Az erőlködés, ahogyan tisztára akarják mosdatni a hazudozót. Nincs ennek már semmi becsülete. Ha netalán visszakapja a doktoriját akkor sem. A bíróság igazságot szolgáltathat a becsületét nem adhatja vissza.
Megmondom ki az a mi, meg ti. Mi azok vagyunk, akik a fejüket gondolkodásra használják, és észre veszik a fidesz aljas praktikáit, demokrácia politikáját. Ti pedig azok vagytok akik zümmögtek a vezéregek hülyeségeit.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 20:09
Előzmény: #284  Törölt felhasználó
#297
Itt szó szerint fordításról kárognak a hírek, ezért írtam, amit írtam.

Jaj istenem kolléga, elképesztő milyen rosszindulatúan közelítitek meg a dolgot. A rosszhiszeműséget bizonyítani kell, Schmitt azt állítja szabályszerűen szándékosan sorolta fel a szakirodalmat. Erről nincs mit vitázni...

Bizony kötelességük az ilyen egyértelmű jogsértésekre felhívni a hallgatók figyelmét. Hiszen felelősséget vállalnak, hogy meghatározott formai és tartalmi ellenőrzéseket is elvégeznek. Itt pusztán szemrevételezéssel egyértelmű lehetett volna a szabálytalanság (ha az volt egyáltalán), kötelességük lett volna ezt írásban dokumentálni, a hallgató figyelmét erre felhívni.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 20:03
Törölt hozzászólás
#296
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 20:01
Előzmény: #291  Törölt felhasználó
#295
Ez valóban így volt, de az állításodat én nem tudom kontrollálni...

A "gyenge" dumám egy objektív bíróság előtt meg fogja állni a helyét, pláne ha profik adják elő...

Bevallom kolléga nem különösebben érdekel, hogy "Ti" páran mit gondoltok rólam, ez bizony erősen szubjektív.

Erről is beszéltem már nem is egyszer, ha olyan információkat vett át, amit Heinemann is átvett valahonnan, akkor semmiképpen nem számít plágiumnak.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:57
Törölt hozzászólás
#294
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:54
Előzmény: #287  commander8
#293
Nem tudom miről beszélsz kolléga???

Ez igaz más nyelven beszélünk, érzékelem, hogy az itteni 5-10 beíró utálja a FIDESZ-t és ezért gyűlöli Schmittet is.

"De nem is igazán az számít amit mi itt elmondunk és leírunk, hanem az, hogy rajtatok kívül ezen az ügyön mindenki röhög." Pedig ez bizony nem egy vicces ügy amin nevetni lehet. Egy példás öregember becsületéről van szó, aki még pár napja Köztársasági funkciót betöltötte. Mi meg Ti az nem tudom mit takar de talán jobb, ha bele sem megyünk...

Egyetértek sokan keverik a szart ebben az ügyben, de a végeredmény fog számítani!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:39
Törölt hozzászólás
#292
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:29
Előzmény: #279  Törölt felhasználó
#291
Bevallom, van a gyarlóságnak az a foka, ami már zavar.

Joker, mondhatod egy darabig, hogy jóhiszemű volt Schmitt, és szakirodalom van feltüntetve a végén.

Tegnap felhívtam a figyelmedet, hogy Heinemannra, valamint a harmadik és negyedik 'forrásra', akinek a nevét nem tudom, SEHOL nem hivatkozott. Sem a végén, sem közben.

Ezek után, tovább nyomnod ezt a gyenge dumát, az már nem 'jóhiszemű' a te részedről sem.

Megszoktam, vannak a fórumon sokan akik így tesznek. Szembesítve a tényekkel, úgy csinálnak, mintha nem is olvasták volna és nyomják a aszöveget mintha mi sem történt volna.

Lejáratod magad koma, rettenetesen. Kollégának pedig ne nevezz senkit, mert az a fentiek tükrében hatalmas sértés a megszólítottra nézve.

Még egyszer megkérdezem tőled: Heinemannra hol, és mikor hivatkozott Schmitt?

Ha Schmitt olyan szerzőtől vesz át 17 oldalnyi szöveget szó szerint, akire sehol nem hivatkozik semmilyen formában, majd azt állítja, hogy az a 17 oldal is az ő saját műve, az a véleményed szerint plágiumnak minősül-e?
(Majd a bíróságon megvitatják a tényállást, de ha ez lesz a tényállás, azt hogyan minősítenéd 'doktor' )?
commander8 2012. 04. 04. 19:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#290
Valóban, így menekült a kérdések elől.

link
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:10
Törölt hozzászólás
#289
commander8 2012. 04. 04. 19:00
Előzmény: #287  commander8
#288
Szivacs, folytatom amit elkezdtem. Megítélésem szerint, a magyarkodással semmire sem megyünk, nincs ennek alternatívái.
commander8 2012. 04. 04. 18:56
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#287
Te kolléga, még mindig nem veszed észre, hogy kisiklott a vonatod? Oszt itt szinte mindenki, te pedig csak kötöd az ebet a karóhoz.
Mintha nem is ugyanazon a nyelven beszélnénk. De nem is igazán az számít amit mi itt elmondunk és leírunk, hanem az, hogy rajtatok kívül ezen az ügyön mindenki röhög. Tudod miért, mert már szánalmas az a magyarázkodás, hazudozás és mellébeszélés, ami megy, ebben a nyilvánvalóan kommunikálhatatlan ügyben.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 18:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#286
Mert az a hülye bolgár, meg a többi lopott.
Szegény Palitól mindenki csak lopott, mindenki az ő munkájával ékeskedett és még őt vádolják. :D
signal2
signal2 2012. 04. 04. 18:39
Előzmény: #279  Törölt felhasználó
#285
"Ha valaki lopni akar, akkor miért hagy ilyen egyértelmű nyomot a dolgozatában, hogy a végén felsorolja a szakirodalmat? Ez önmagában már logikailag kizárja a rosszhiszeműséget!"

Viszont bizonyítja a butaságot...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 18:38
Előzmény: #279  Törölt felhasználó
#284
No, már megint rossz a meglátásod.

1) Idézőjelet a szó szerinti átvételnél szokás. Ő viszont akár át is fogalmazhatta volna. Tehát nyilvánvalóan nem ellentmondás.

2) Tehát aki egy béna simlis, az már nem is lehet simlis?

3) A bírálókat nem azért fizetik, hogy a szándékos lopásokat megakadályozzák, hanem, hogy szakmai tapasztalatukkal elősegítsék a jobb munka elérését, hogy megfeleljen az elvárt szinvonalnak.
Nos, ez - állítólag - több figyelemfelhívással egy kisdoktorinak esetleg megfelelt... csak épp nem Schmitt "filozófia történetíró" írta.
signal2
signal2 2012. 04. 04. 18:37
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#283
Reggel még azt írtad, hogy nem tudod, hogy bírósághoz fordult-e. Akkor most folyik az a nyamvadt eljárás, vagy nem?
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 18:37
Törölt hozzászólás
#282
signal2
signal2 2012. 04. 04. 18:36
Előzmény: #270  Törölt felhasználó
#281
Tévedsz! A tudományos értekezés követelményei le voltak írva, és annak ez a dolgozat nem felel meg. Ennyi. Schmitt úrnak azt el kellett volna olvasnia és annak megfelelően megírni. Nem így tett, és ebbéli hiányosságát azóta is hangoztatja (mármint, hogy nem ismeri a követelményeket). Ezzel égeti magát.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek