Topiknyitó: Portfolio 2012. 04. 02. 13:15

Lemondott Schmitt Pál  

Ugrás a cikkhez
Kötelességemnek érzem, hogy szolgálatomat befejezzem. Az elnöki posztról lemondok - jelentette be parlamenti beszédének legvégén Schmitt Pál köztársasági elnök. További részletek hamarosan...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=165154
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:41
Előzmény: #99  because
#100
már ameddig meg nem vonják meg néhány év mulva visszamenőleg 98%-kal meg nem adóztatják....ezen nem kéne rugózni sokat
because 2012. 04. 02. 15:40
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#99
így ő járt a legjobban. már dolgoznia sem kell... és mesés fizetés és minden juttatás ingyenes neki...
na, ezt jól aláírta magának....
én nem adnék olyannak semmit, aki a saját hibája miatt kénytelen lemondani....
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:38
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#98
Schmitt Pálnak havonta bruttó 1 507 350 forint a fizetése.

Így a hétfőn lemondott köztársasági elnököt a továbbiakban is ekkora összegű juttatás illeti meg.

link
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:30
Előzmény: #91  Knight Tyris
#97
KT, a Fidesz szerinted hazudott a kampányban vagy nem?
Knight Tyris 2012. 04. 02. 15:28
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#96
Rendben, elfogadom.
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:28
Előzmény: #90  pampa
#95
"Attól,hogy te Jobbik-os nak, Fidesz-es nek nevezel az tény lesz?"

1. Sokszor leírtad, hogy 2010-es választásokon a Fideszre szavaztál (előtte is, utána is). Ezt tehát vehetem ténynek.
2. Hogy most "Jobbikos" vagy azt sose írtam, azt írtam, hogy közeledsz feléjük. Ez szintén tény, mert ezt is írtad (2009-ben még szalonképtelennek tartottad őket, 2011-ben meg azt írtad, hogy 2014-re lehet, hogy marad a Jobbik).

Én abból indulok ki, amit te magadról írsz, nem teszek hozzá fikciókat.
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:26
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
"Vizsgálja a NOB Schmitt ügyét

Gyenge, hiú és csaló elnökként írnak Schmitt Pálról"
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:23
Előzmény: #92  Knight Tyris
#93
KT, örülök neku, így korrekt is. Ezt nem láttam, sorry.
Knight Tyris 2012. 04. 02. 15:16
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#92
ehhez mit szólsz?

link

"Katasztrófa... úgy általában az egész ügy is.

Az meg pláne katasztrofális, hogy Itthon senki nem hajlandó vállalni a felelősséget vezetői szinten, illetve az ahhoz tartozó helyes magatartást gyakorolni, és még akkor sem tud helyesen dönteni, ha teljesen egyértelmű az adott dolog...

Knight Tyris"

pénteken az interjú utáni a beírásom
Knight Tyris 2012. 04. 02. 15:14
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#91
Nézd a lényeg

konkrétan beismerte a trükkök százait , meg a hazugságokat stb tehát, hogy elcsalták a választást.

Ehhez képest Schmitt doktorija smafu vagy úgy általában véve bármely más jogtalanul szerzett doktori.

Azon akadtam fenn hogy szerinted egy 100%-osan bizonyíthatóan elcsalt választás összehasonlíthatatlanul kisebb mint a Scmitt doktorija.

A hsz-edben gyurcsányt védted aki nem mondott le, ez volt a probléma ne terelj.

.
ui:
"Érdekes, hogy nem írtad, hogy le kéne mondjon."
fogalmam sincs mire gondolsz azon a véleményen voltam, hogy le kellett volna mondania, meg most is így gondoltam, le is írtam ilyen irányú véleményem.
pampa 2012. 04. 02. 15:14
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#90
penzyelo

Attól,hogy te Jobbik-os nak, Fidesz-es nek nevezel az tény lesz? Mert te sajnos a saját szemedben a gerendát sem látod meg...
Ahogyan az erdőben sem veszed észre a fát... :(((
Rád szántam két napot, hogy szembesítselek azzal, hogy te is kettős mércét alkalmazol.

Fölösleges időpocsékolás volt!
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:11
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#89
Helyesen:

KT, ugyan már. Kíváncsiságból visszanéztem néhány 2006 őszi termést itt. Érdekes, hogy MOST nem írtad, hogy le kéne mondjon.
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:08
Előzmény: #74  pampa
#88
"Ezt nem te mondtad, hanem én állapítottam meg a hozzászólásaidból."

Ja értem és akkor az már tény is lesz egyből.

Logikai, érveléstechnika 1-es pampa. Amit te a fentivel teszel az azzal egyenértékű, hogy leírom, hogy szerinted a hó piros. Te leírod, hogy nem gondolod így. Én meg folytatom, hogy én a hozzászólásaidból ezt vettem ki. És milyen hülye vagy, hogy szerinted a hó piros...

Ugye milyen szánalmasnak hagzik ez ebben az analógiában? Na, te ezt műveled. Javaslom: maradjunk annál, amit valójában is én leírtam és állítok, és azzal vitatkozz. Ne a kitalációiddal.
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:07
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#87
"Vissza Pali bácsihoz. Tudod mi minden juttatást fog kapni ez a gyáva hazug ember?
sok-sok millióba kerül nekünk.

Ha az elején a történetnek feláll januárban,és azt mondja , igen másoltam, akkoriban ez volt a divat. Sok sportoló és ex-komcsi kapta meg hasonlóan a Dr. előtagot, akkor gerinces csávó. Sokan tudják,hogy a kiváltságosak és párt emberek kapták a diplomát tudás nélkül.
De ez a gerinctelen alak hazudozott hónapokig. Nem tudta,hogy nem illik másolni 220 oldalból 219-et?!? Ugyan már. És még ez sport ember? Küzdelem és becsület? Max a bársony székért küzdött.
"
Ennyi
+++
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:06
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#86
ez valami hungarista barom lehet...semmi se jó neki
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:05
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
Kérlek ne hagyd abba ezt a jó szokásodat!
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:04
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#84
Végre egy helyes rálátású ember!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 04. 02. 15:03
Előzmény: #75  Knight Tyris
#83
én meg erről:

"tönkrevágta teljesen az orszgot gazdaságilag"

arról írtam, hogy nem vágta tönkre jobban, mint ahogy a többi dilettáns, inkl. orbánpubi...

2006-ot meg az egész rinyálós majomivadék-szélsőjobbot meg lesz..om, mert a gazdasághoz annyit értenek kb., mint orbánpubi, aki gazdasági analfabéta... (épp csak vakok közt félszemű a király...)
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:02
#82
Sajnáljuk-e Schmitt Pált?
2012.04.02. 13:33 Poldi bá

A köztársasági elnök 11 percnyi hazudozás, szülei emlékének meggyalázása, majd saját teljesítményének felmagasztalása után váratlanul lemondott tisztségéről a parlament plenáris ülésén.

Schmitt Pál nemcsak megismételte mindazt, amit az elmúlt napokban nyilatkozott, de rá is tett, politikai machinációval vádolta támadóit, elhallgatta az ügyben kinyilvánított súlyos hazugságait. Éppen ellenfeleit vádolta csúsztatással, azzal, hogy csak a nekik tetsző elemeket tárták a nyilvánosság elé.

Schmitt Pál hazudott, mint a vízfolyás. Két napja még többször is azt mondta, különböző megfogalmazásokban, hogy belenyugszik a döntésbe/nem perel. Most bejelentette, hogy jogi utat is igénybe vesz, vagyis nem nyugszik bele lopott doktorijának visszavételébe.

Schmitt Pál sértett emberként távozik, élvezve a birkanyájtól kapott szeretetbombákat, s láthatóan fogalma sincs, mi történt vele.

Schmitt Pál ma kádári beszédet mondott, amolyan kézműtét utánit. Talán stimmeltek a mondatrészek, de a valóságtól fényévekre került, láthatóan magába forduló, időnként hebegő-habogó ("ártatlanság védelme") politikus szánalmas vergődését láttuk.

De vajon sajnáljuk-e Schmitt Pált? Nem, nem sajnáljuk. Pökhendi, egész életét végighazudó, az éppen aktuális hatalomhoz simulékony, személyes kapcsolatrendszerét saját karrierjének egyengetésére használó becstelen ember a most távozott köztársasági elnök. Pályája csúcspontján tevékenyen hozzájárult Magyarország tönkretételéhez, majd a múltjából felbukkanó sötét folt kezelése során ismét bizonyította, hogy gyalázatos, hazug, hitvány ember.

Egyszer, kicsit eltávolodva mai önmagától, talán megérti majd, hogy mekkora szégyent hozott saját családjára, a jobboldalra, egész Magyarországra.

Szégyelld magad, Schmitt Pál!
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 15:01
Előzmény: #68  Knight Tyris
#81
KT, ugyan már. Kíváncsiságból visszanéztem néhány 2006 őszi termést itt. Érdekes, hogy nem írtad, hogy le kéne mondjon.

"először tönkrevágta teljesen az orszgot gazdaságilag és"

Nem vagy te gazdasági analfabéta, tőled ennél azért kevésbé demagóg szöveget vártam volna. Még nyilvánvaló politikai elfogultságod mellett is.

"közben végighazudták a 4 évüket, hogy minden rendben van"

Aki tisztában van az alapvető gazdasági folyamatokkal, az pontosan tudta, mi a helyzet. Max. olyanok előtt nem volt ez világos, akik szerint pl. most is milyen fasza a helyzet, 3% alatti a hiány, stb.

"Majd a végén még elcsalták a hivatalos adatközlés (ÁHT stb) idejét a törvényeket áthágva, hogy azok a választások utánra essenek."

Pontosan ugyanezt a trükköt eljátszotta a Fidesz is a 2010-es őszi önkori választásoknál.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók