Őszinte leszek: DAX-ban utaztam tegnap óta, kinyitott, néztem
29600>29300>29590>28850 majd most 29k-nál erőlködik.
Lehet,h elég likviditást szerzett a tegnap 300--300as körökkel, de lehet,h örült a kiszállónak, és izmos shortot épített ki, ezt nem tudhatjuk.
Ha telibe van shorttal, nem érdeke a tetők átszúrása, max csak annyira, hogy lerealizálja, és shortokat nyitogat továbbra is.
Tehát MOST jöhetne egy izmos leszorítás 28200-ig 28200 alá.
Jönnek fel a 4h mozgók, jönnek a naposok, nem 23000-24000-et írunk, hanem 29000-et.
Gyakorlatilag törvényszerűen a mozgók fölé fognak kerülni,ha elkezd tovább süllyedni és jönnek a halálkeresztek.
23000-29000, még mindig +6000
DAX
Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.
Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?