Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Karvalytokes
Karvalytokes szerda, 15:04
Előzmény: #138532  RangerHU
#138540
Pedig de.A kis Mbappe nagyszülei örültek ha hordhatták a dobozokat,takarithattak,útat épitettek ..mindezt ropogos F.frankért.Azt telt múlt az idő és a leszármazottaknak büdös lett a munka és felhivták az öshonos franciák figyelmét hogy ne merészeljék csökkenteni a szociális juttatásokat valamint lezárni a határokat a tesók elött.
Mindenki aki az internacionalizmus ellen szavaz az náci,rasszista gazember.
Aztán egy idő után a müvelt franciáknak elege lesz a magas adókból,a romló közbiztonságból és szépen szétszélednek a nagy világban.
Franciaország helyén meg lesz egy Francisztán meg Fekete új- kongó akik egymást felfalják majd ha nem lesz ki enni adjon nekik.
Sehmet
Sehmet szerda, 15:03
Előzmény: #138535  totoro
#138539
A cikket végig kellene olvasni, érteni, nemcsak a címét! De segítek!
.
"A hazai mutató alacsony szintjéről az elmúlt egy-két évben sok értékelés született. Az okok között szerepel a ........................ a háztartások alacsony eladósodottsági és (makrogazdasági szinten) magas megtakarítási szintje, illetve az, hogy a megtermelt jövedelemnek igen nagy része fordítódik fogyasztás helyett beruházásra."
.
"Azt is érdemes elmondani, hogy a mutatót nem érdemes nagyítóval nézegetni, ugyanis sok mérési probléma van vele. Eleve a GDP-t, és annak komponenseit nehéz összehasonlítható módon pontosan számba venni, a relatív árszintek meghatározása szintén bizonytalan. Ezért érdemes inkább a hosszabb távú tendenciákra, mintsem a pontos értékekre koncentrálni."
totoro
totoro szerda, 15:03
#138538
Hát, igen, Európa tök utolsói, és 14 év kormányzással a háta mögött ezt nem tudja eltagadni a Fidesz. Egy kis adalék a nagy magyar jóléthez: Kollégáim most jöttek meg egy szegény közép afrikai országból. Amikor az ottani partner megtudta milyen keveset keresünk az egyetemen, nem akarta elhinni. Ha kimennénk hozzá többet fizetne, Afrika közepén, egy szegény országban. Van ugyanilyen példám Thaiföldről és Bulgáriából is. És eközben itthon a csóringerek legcsóringerebbjei rettegnek, hogy idejön bárki is elvenni a munkájukat, mert irigyli a nagy jólétet. Nevetséges, hogy pont nálunk talált célba a migránspropaganda, ott ahol aztán semmilyen realitása nincs.
Sehmet
Sehmet szerda, 14:58
Előzmény: #138530  bigyula
#138537
Most megint melléfogtál. Már évek óta Mészáros az első helyen áll jótékonykodás tekintetében túl azon, hogy saját, szűkebb pátriájában szinte mindenkinek ad, aki rászorul, a tanuló diákoktól kezdve a családi ürültetésről a külföldi gyógykezeléseken át a kórházi felszerelések vásárlásáig.
.
https://telex.hu/belfold/2023/04/07/meszaros-alapitvany-250-millio-jotekonysag
badsector1
badsector1 szerda, 14:52
Előzmény: #138531  HuTi
#138536
A fideszokos képtelen felfogni, hogy orbán miatt él az unióban legrosszabbul.
totoro
totoro szerda, 14:51
Előzmény: #138531  HuTi
#138535
Ez az a poszt amire Gumicsont Sehmet nem fog reagálni.
rockmaster szerda, 14:50
Előzmény: #138528  NickJ
#138534
Nego, Styles még a magyar himnuszt se tudja :)
Peterbond szerda, 14:41
Előzmény: #138528  NickJ
#138533
A magyar oldalrol meg Loic Nego, Kerkez Milos es Callum Styless. Van ez igy. Valtozik a vilag. Lehet harcolni az ellen hogy a vilagunkban mar kicsik a tavok es emberek akar foldreszeken at is atkoltoznek a jobb elet remenyeben. Regen persze mar akkor jotment voltal ha 4 faluval arrebbrol hazasodtal be, es a fel falu nem jart a falutol 10 kilometernel messzebb az eleteben.
RangerHU szerda, 14:17
Előzmény: #138524  Karvalytokes
#138532
Amely egy mélységesen antiszemita írás…
Remek példa csak éppenséggel nem arra amire hoztad…
HuTi szerda, 14:08
#138531
Az utolsó 10 év legsikeresebb 100 éve!
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240619/bulgaria-is-elozott-magyarorszag-az-utolso-helyre-csuszott-vissza-az-unios-fogyasztasi-rangsorban-693441
 
Mindenkit megelőztünk! A Magyar családok a legtakarékosabbak, alacsony fogyasztásukkal óvják a bolygót! Nekünk nem kell fogyasztani, hiszen már mindenünk megvan! 
bigyula szerda, 14:06
Előzmény: #138525  Sehmet
#138530
Jó duma a nagy fizetéssel lejáratás, de ha tényleg jótékony célra ajánlja/fordítja a felét, akkor ezt melyik fidesznyik csinálja utána?
Sehmet
Sehmet szerda, 14:03
Előzmény: #138479  Peterbond
#138529
Akkor a két, nekem címzett hozzászólásodra most reagálnék.
.
Most sem látok semmi, bizonyítékkal alátámasztott konkrét idézetet arra vonatkozóan, hogy mi az, ami nem felel meg a valóságnak azokból, amit írtam, és mi az, ami igaznak tűnik, de nem az. Az, hogy te felemlegeted, hogy Szabó Tímeával kapcsolatban a tényeket leírtam, nem cáfoltam. Mikor vitattam, hogy az oroszok feltörték a külügy szerverét? De azzal sem foglalkoztam, hogy 2010 előtt a Gyurcsány-kormány ideje alatt "Szilvásy és Galambos megbeszélést folytattak a Parlamentben az orosz Szövetségi Biztonsági Szolgálat helyettes vezetőjével, és az "felajánlotta", hogy saját szakemberei poligráfos átvilágítással magyar titkos-ügynököket ellenőrizzenek, miként döntöttek végül úgy, hogy helyt adnak a felajánlásnak. Így történt, hogy Szilvásy jóváhagyásával bolgár pszichológusnak álcázott fedett ügynökök 16, a magyar NBH állományába tartozó tisztet világíthattak át ... " De, ha már felhoztad a külügyet, akkor én is idetettem egy, sokkal durvább esetet.
.
Amivel ti nap, mint nap jöttök, ha tény, ha vélemény, azzal hadd ne foglalkozzam. Én az érem másik odalát is melléteszem, hogy árnyaltabb és valóságosabb kép legyen - az indulatoktól sem mentes - prekoncepcióitokról és prejudikációitokról. És erre jó, ha valaki kijön egy buborékból, amivel kapcsolatban képletesen hivatkoztam Platon barlanghasonlatára.
.
Milyenkor vannak konkrét példák? Nem látok egyet sem! Azt is írtam, hogy a kognitív disszonancia rám is hatással van, csak rendesen el kellett volna olvasni azt, amit írtam. Ha ezzel nem értesz egyet, akkor ne velem, hanem az elméletet megalkotó Leon Festinger amerikai pszichológussal vitatkozzál!
.
Egyébként nem is értem, hogy miért tulajdonítasz ekkora jelentőséget a hozzászólásaimnak, amikor több topictársad leírta, hogy olyan, iskolázatlan vidéki valaki vagyok, aki csak égeti magát és mosolyognak rajt.
.
No, szép idő van, egy kicsit kimegyek az udvarba, a fák árnyékában elgondolkodni azon, amiket írtál. Hátha rájövök valamire, aminek valós alapja is lehet. Neked - is - kellemes, szép napot!
NickJ szerda, 14:01
Előzmény: #138523  Peterbond
#138528
Lehet 200 milliárd követője, de szavazata csak egy lehet, Macron haverja repül a hivatalából akkor is, ha neki nem tetszik. A magam részéről nyugodtan lecserélhetik a francia népet fekete-afrikaiakra, ennek még örülnék is, így Trianon után 100 évvel. Nincs ezzel semmi gond, csak a mi dolgainkba ne üssék az orrukat. Talán még Lendvai Ildikó is elmosolyodik, ha ilyet hall a tévében: "kifut a pályára a francia válogatott, élén Dembelé, Kolo Muani és Fofana".
badsector1
badsector1 szerda, 13:58
Előzmény: #138524  Karvalytokes
#138527
Van egy kis kognitív disszonancia a fejedben.
Nagyon nem látod a fontossági sorrendet.
Mi  a bánatért akarod a fransziákat megmenteni a gyarmataikról szarmzó emberektól, miközben orban úgy szétkrt az oktatást, hogy a magyar ember már alkalmatlan az összeszerelő üzemekben dolgozni, ezért kell több százezet ázsiait betelepíteni.
Most akkor a patkányok hohfoglalását próbàld meg adaptálni Magyarországra.
rockmaster szerda, 13:52
#138526
"Uniós eljárást javasol az Európai Bizottság a magyar kormány túlköltekezése miatt"
Még a maradék beruházásokat is le kell állítani???
Ejj, ejj PedoFidesz.... szétloptátok az országot, így már semmire se sincs pénz... tiszta csőd Ocsmány és rezes bandája!
Sehmet
Sehmet szerda, 13:40
Előzmény: #138511  ________
#138525
Magyar Péter sem akarja kihagyni azt, a jól fizető EP képviselői helyet, felveszi a mandátumát. Megmutatta Juditnak, hogy ő jut be, nem Judit! Feladat teljesítése kipipálva. :)
Karvalytokes
Karvalytokes szerda, 13:27
Előzmény: #138523  Peterbond
#138524
Semmiféle felsöbbrendüségröl nincs szó.Viszont kijelentése a Patkànyok honfoglalàsàra emlékeztet amire Wass Albert  ,amúgy kiváló művében zseniàlisan bemutatott.
Peterbond szerda, 12:53
Előzmény: #138520  Karvalytokes
#138523
Koszonjuk a hozzaszolasod. Ezzel valoszinuleg sem az algir sem a marokkoi nagyszulei nem ertenenek egyet ( meg ugy a torteneszek altalaban ), de azert hasznos volt a kommented. Bemutatta feher felsobrendusegedet.
.
Errol jut eszembe az a par lelkes szurkolo a svajciak elleni mecsrol akik a meneteles alatt foleg a "sotet van, nem latok. Gyujtsunk meg egy szlovakot" skandaltak. Magamban mondtam nem segitene mert az a sotet nem kivul van hanem belul es nincs az a tuz ami fenyt vinne bele.
qpec szerda, 12:52
Előzmény: #138511  ________
#138522
Ez csak a kezdet.A "brüsszeli"emlékezet nem olyan rövid,mint a Rogán művek hiszik.Büntetlenül nem lehet mindazt folyamatosan elkövetni,amit az utóbbi másfél évben tettek.Az,hogy az érintettek nem baxtak oda egy nagyot a mocskolódásokra,nem jelenti azt,hogy felejtenek.A töméntelen "Brüsszel az oka mindennek,nem adja a nekünk járó pénzt,Soros kiszolgálója,migránssimogató, genderista "nem kerül a süllyesztőbe.
Szép csendbe visszakapja bölcs, széleslátókörű, nagytudású,világbékét létrehozó távlatokba gondolkodó vezérünk.Azt gondolta,ő a zászlóvivő a nyugati világ jobb oldali csoportosulásában,de lassan rádöbbentik a puszta valóságra.Egyedül rohan,mint a mérgezett egér üvöltözve,de mögötte,vagy vele nincs senki,mert a normális gondolkodók nem kérnek a vízióiból.
Marad ami volt,felfuvalkodott vidéki bumburnyák.Sajnos a kisíbolt yardokat eltüntették,mert jogászkodásból abszolút jelesül,sőt kiemelkedően vizsgáztak,amit a tájékozatlan rövidlátó megvezetett választóik réveteg szemmel beikszelve  megfelelő helyre legalizáltak.
Sokba kerül és hosszú ideig tart,míg ezek disznóságok kiküszöbölésre kerülnek.
badsector1
badsector1 szerda, 12:50
Előzmény: #138520  Karvalytokes
#138521
Viszont ő sokkal jobban focizik mint te,  van vagy 200 millió követője, ezért még macron is kér tőle szivességeket. Te meg csak irigykedhetsz rá.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek