Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Heisenberg
Heisenberg 2024. 01. 14. 09:08
Előzmény: #121419  signal2
#121420
Teljesen pontos a média narrativa elemzésed. 
A rezsim narrativa és szekértolóik kommunikációjának része az is, hogy ezt a helyzetet is meghamisítja, az ellenzék túlsúlyáról kommunikál és a bírkák ezt el is hiszik.....
signal2
signal2 2024. 01. 14. 08:18
Előzmény: #121416  Istvan78
#121419
Csakhogy az RTL esetében sem ők döntik el, hogy bekerülnek-e és mikor. Ráadásul az RTL-n talán 2 híradó van egész nap, és ráadásul kiegyensúlyozottan tájékoztat. Azaz bemutatja minden dal narratíváját.
Tehát egyébként kb úgy néz ki, hogy a fidesz uralja a média kb 80%-át, ahol az ellenzék csak rossz színben kerül feltüntetésre, aztán van kb 15% független média, amelyik kiegyensúlyozottan tájékoztat, és van 5%, ami az ellenzéki narratívát tolja. 
hellforceone 2024. 01. 14. 06:08
#121418
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240113/kemenesi-gabor-megkongatta-a-veszharangot-662757
Még jó, hogy megépítjük a vakcinagyárat és kutatóközpontot. Majd ha nem lesz benne kutató, akkor kutatnak azok után, hátha találnak olyat, aki mégis itt akarna még dolgozni. Ha más nem lesz, pótoljuk majd a kutatókat is Vietnamból, meg innen-onnan a világból. A fideszokosoknak jó lesz az is, a lényeg, hogy viktorista legyen, mert viktorka alatt az ország prosperál, bővül, fejlődik és drágul is 😂😂😂 borzalom, hogy hova tart ez az ország! 
Törölt felhasználó 2024. 01. 13. 23:30
Előzmény: #121415  signal2
#121417
Ebben a hozzászólásodban annyi mindenre kellene reagálnom, hogy még mérlegelek. 
Istvan78 2024. 01. 13. 23:00
Előzmény: #121415  signal2
#121416
Ha már tévé. Az RTL ellenzéki beállítottságú, van nézettsége, ott szerepelhetnének többet
signal2
signal2 2024. 01. 13. 22:49
Előzmény: #121414  Törölt felhasználó
#121415
Ezek közül egyik sem lóg ki lefelé az átlag magyar politikusi mezőnyből. Gelencsért egyszer linkeltem már, ezzel szállt be az országos politikába: https://www.youtube.com/watch?v=jdvjYMRTa54
Cseh Katalin pont az, amit lent írtam: orvos és közgazdász, több nyelven beszél. Ez önmagában kizárja, hogy hülyének, vagy gyenge képességűnek tartsd. Szerintem abból indulsz ki, hogy nem beszél szépen, és nem kellemes a hangszíne. Csakhogy egy ember nem ez alapján illene megítélni.
Hajnal szintén 3 nyelven beszél nagyjából anyanyelvi szinten, és Oxfordba járt egyetemre, igaz, nem fejezte be, mert hazajött. Itt sem értem, hogy miből gondolod, hogy gyenge?
És hát nem ismered Lőcseit. Látod, ez a lényeg. gyakorlatilag folyamatosan utcán van, járja a körzetét, ami sok cigánytelepet is jelent. A kevés roma parlamenti képviselő egyike. A fidesznek azonban nem érdeke, hogy kemény munkájáról beszámoljon, ezért ha úgy akarja, nem is tudsz róla semmit. 
A fidesz médiájának a következő van kiadva: a Momentumról csak rosszat. ha nincs konkrétum, ki kell találni. A Magyar Hírlap pl menetrendszerűen közöl minden héten egy lejárató cikket a Momentumról. A tényleges tevékenységéről azonban soha nem ír. Ez kb minden fideszes médiumra elmondható. 
Törölt felhasználó 2024. 01. 13. 21:57
Előzmény: #121410  signal2
#121414
Mondjuk eleve nem ugrik be Lőcsei, de ez legyen az én hibám. 
Nem rájuk gondoltam. 
A már említett fegyőrre, Hajnalmikire, van még a beszédhibás wannabe államférfi, Gelencsér?
És befér ide a Cseh Katalin is.
Hány főből áll a front? Ki van még?
Szerintem egy hiba sem kevés a kirakatba, ez picit több annál.
Törölt felhasználó 2024. 01. 13. 21:53
Előzmény: #121411  signal2
#121413
Streetfighter, basically.
Ezt már másra is hallottam:)))
Nem gondolom teljesen hülyének, csak úgy általában egy fogalmatlan hülyegyereknek, aki politikusnak szerintem nem való.
Biztosan van valamilyen téma, ahol ez nem igaz.
Vackoros 2024. 01. 13. 21:51
#121412
További adó, mivel a kirabolt államkassza üres!!
https://konyvelescentrum.hu/adok-es-jarulekok-kozterhek/egeszsegugyi-szolgaltatasi-jarulek/
9600 Ft-ról 11300 Ft-ra.
Igaz bemész a kórházba és megdöglesz mert azt is lepusztították, de emelés az megy!!
Hazudnak, lopnak ahogy szokták!!
13 év termése jól látszik tovább a mélybe, pokolba zuhanással!!
signal2
signal2 2024. 01. 13. 21:45
Előzmény: #121408  Törölt felhasználó
#121411
fegyőr valóban ne ma legélesebb kés a fiókban, ő amolyan utcai harcos típus. Azért ne gondold hülyének.
signal2
signal2 2024. 01. 13. 21:44
Előzmény: #121400  Törölt felhasználó
#121410
Azért, mert frontpolitikusi szereppel járó konfrontűciót és támadásokat a legtöbben nem vállalják.
Én egyébként nem látom, hogy Kerpel-Fronius, Soproni vagy Lőcsei mitől lenne "droid".
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 01. 13. 21:42
Előzmény: #121407  Törölt felhasználó
#121409
#121278 innen indult, de a topiclakók nem szoktak 7 lapnyi előzményt visszalapozni és igazuk is van,  többnyire nem is érdemes.
Kell egy bizonyos elmebetegség ahhoz, hogy valaki annyira hülye legyen, hogy fórumokra irkálgasson és ez rám is érvényes. Mára be is fejezem.
 
Törölt felhasználó 2024. 01. 13. 21:35
Előzmény: #121400  Törölt felhasználó
#121408
Mondjuk a fegyőrnek is biztos van 2 nyelvvizsgája és egy diplomája, mégis sötét, mint az éjszaka. 
Hajnal Mikinek nem tudom sikerült-e befejezni, pár éve még nem. Nem ettől gáz. 
Tehát ez számomra semmilyen értékkel-mértékkel nem bír, főleg azok után, hogy ezrével okádja a felsőoktatás magából a butábbnál butább ifjú lovagokat és lovaginákat.
Törölt felhasználó 2024. 01. 13. 21:30
Előzmény: #121403  Dehogynincs
#121407
Fel lehet, de nem mindenhol. 
Én ezt jobban művelem, de nincs ezzel gond. 
Kapcsolok én kisebb kontaktra is, de ez máshogy jön/jött át, nekem.
signal2
signal2 2024. 01. 13. 21:26
Előzmény: #121398  Dehogynincs
#121406
Pedig de, megnevezték. Keress rá Bende Balázsra vagy Papp "hírhamisító" Dánielre, de ugye olyan is történt, hogy ellenzéki képviselők fizikailag akartak bemenni az MTVA középületébe, de a hatalom erőszakkal kirakta őket. Volt olyan is, hogy körbevették az épületet. Annak sincs semmi hatása, hogy a közlemények megtagadásáért perlik a közmédiát.
Én semmiben nem reménykedem. Én hajlok arra, hogy ténylegesen nem lehet a jelenlegi körülmények között leváltani a fideszt (és sima többséggel nem is érdemes). Ugyanakkor minden közpénz, ami az ellenzéki pártokhoz megy, az nem a fideszé, tehát van effektív haszna formálisan betölteni, és azt a pénzt valami hasznosra költeni. Habár én eljótékonykodnám inkább, az tény. Már csak azért is, hogy a finnyások se mondhassák rájuk, hogy csak a pénzért politizálnak.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 01. 13. 21:17
Előzmény: #121401  Istvan78
#121405
Azért szoktam linkelgetni ezt a cikket, mert nekem is teszik.
Szoktam ellenpéldákat is linkelgetni.
Nem azért, hogy bárkire is rákényszerítsem, hanem azért, hogy elgondolkodhasson rajta az, aki akar és tud gondolkodni vagy értelmiséginek tartja magát, nemcsak diplomásnak.
Egyébként vagyok annyira liberális és toleráns, hogy felőlem minden topiclakó azt csinál, amit akar és még az sem kötelező.
Ha olyat ír, ami tilos (nincs ilyen, felőlem laposföldhívő is lehet), akkor sem hívom ki az internet elé verekedni.
badsector1
badsector1 2024. 01. 13. 21:16
Előzmény: #121397  signal2
#121404
rákérdezhetek?
sehmet lányára gondolsz, ha van neki :))
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 01. 13. 21:09
Előzmény: #121399  Törölt felhasználó
#121403
A magyar nyelv olyan, hogy föl lehet benne ismerni az iróniát, akkor is, ha nem kacsintok hozzá.
"(bár értelmiséginek mégsem tartott)" még ekkor sem kapcsoltál?
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 01. 13. 21:06
Előzmény: #121394  tanrek
#121402
Ki olvas pártprogramokat?
A fidesznek nincs is pártprogramja illetve egyszavas pártprogramra emlékszem: "Folytatjuk".
A választók főleg érzelmi alapon szavaznak oldalfüggetlenül.
offshort olvtárssal tengelyt is akasztottam.
Nem olvastam a dk programját, pedig akár azonosulni is tudnék a programjával. De számomra nem hiteles. Nem hiszem, hogy megvalósítaná.
Nem vagyok adószakértő és nem kutatom föl az mszp és az szdsz 1994-es választási ígéreteit, de úgy emlékszem, hogy más-más szja-adókulcsokat és adósávokat ígértek és amikor összefésülték őket, akkor hogyhogynem mindkét ígéretnél kedvezőtlenebb adókulcsokat iktattak törvénybe.
Ha nem volt így, akkor is eszerint szavaztam és akkor is így szavaznék, ha kedvezőbb adótörvényeket hoztak volna és ma is  létezne szdsz.
A magánnyugdíjpénztári konstrukció tetszett annyira, hogy Matolcsyhoz hasonlóan én beléptem az egyik pénztárba, de a fideszre 2010-ben szavaztam utoljára a nyugdíjpénztárak kifosztása miatt. De ettől még nem ábrándultam be a baloldalba. És 2010-ben találtam el először (és eddig utoljára) azt az ellenzéki erőt, amelyik hatalomra került.
A magyar pedig hívószó. Az internacionalista baloldal erre nem fogékony bár már kezdi fölfogni, hogy magyarellenes retorikája és gyakorlata miatt szavazatokat veszít.
Az engedélyezett nagygyűlés utáni harcászat áldozatai magyarok voltak. Az akkori hatalom ellenzéke, de végső soron mégis magyarok. Egy engedélyezett nagygyűlést akkor is védeni kellett volna, ha nincsenek ott magyarok.
1989-ben (ha jól emlékszem az évre) én is tüntettem Lipcsében ilyen transzparensek mögött: "Wir sind ein Volk", pedig nem is vagyok német. Semmi bajom nem esett. Egy tanfolyamon voltam a Robotronnál, ahol ki kellett tölteni olyan rovatot is valamelyik űrlapon, hogy tagja vagyok-e a német kommunista pártnak (aminek akkor a pontos nevét és a rövidítését is tudtam). Boldogan írtam be, hogy: nein.
Istvan78 2024. 01. 13. 21:02
Előzmény: #121390  Dehogynincs
#121401
2016-os, nagyon jó cikk, Tölgyessy egy zseni. Sajnos, ma is érvényes minden gondolata, pedig eltelt hét év.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek