Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2021. 06. 17. 07:29
Előzmény: #42658  krida
#42660
Ez tömören faszság!!!!
signal2
signal2 2021. 06. 17. 07:21
Előzmény: #42652  krida
#42659
Ez nem tudom, hogy kapcsolódiknahhoz, hogy a pedofília és a homoszexualitás két különböző dolog.
Alföldivel kapcsolatban nem is tudom, miről, miről írsz, egy darabját sem láttam még.
Az nem közkeletű libsi vélemeny, hogy az ember evolúciós melléktermék, ösztönlény. A válások és a szexbulikon való részvételek számából ez inkább a fideszesek körében közkeletű vélemény.
Ezt IS rosszul tudod tehát.
krida
krida 2021. 06. 17. 07:12
Előzmény: #42655  peter_s
#42658
Ebbe már jópárszor belementünk. Igazán liberális gondolkodású talán én vagyok az egyetlen e nemes topikban, napjaink öntelt, önpusztító liberalizmusa sokkal inkább diktatórikus, ellentmondást nem tűrő ostobaság mint bármi más.
rockmaster 2021. 06. 17. 07:07
Előzmény: #42656  PusztaPutyin
#42657
Minden irányzatból a legrosszabbat sikerült összehoznia :)
A liberálisból, a konzervatívból és a fasisztából is.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 17. 07:05
Előzmény: #42655  peter_s
#42656
A csutmák gazdaságpolitikája egészen pontosan neoliberális, ezt pontosítsuk hogy eleget tegyünk a többek által ezügyben hangsúlyozott részletek iránti odafigyelés igényének.
peter_s 2021. 06. 16. 22:56
Előzmény: #42652  krida
#42655
Krida! Miért libsizel állandóan, amikor te is élsz a liberalizmus vívmányaival? Kriptókkal trédelsz, tőzsdén kereskedsz és bizony ezt a lehetőséget a liberalizmus teremtette meg számodra. Orbán Viktornak is számos olyan húzása van, ami kőkemény liberalizmus, pl. multik seggének kinyalása... A magyar munka törvénykönyv a legliberálisabb az Európai Unióban, a "rabszolgatörvény" is tömény liberalizmus.
peter_s 2021. 06. 16. 22:44
#42654
Arra kérik Áder Jánost, ne írja alá az új törvényt....
.
Hol élnek ezek? Komolyan elhiszik, hogy Áder pincsikutya János nem írja alá a törvényt ha szépen kérik? Akkor aki még nem vette volna észre, annak elmondom, ami amúgy is nyilvánvaló: Áder János azt csinálja, amit Orbán Viktor mond neki, és ha Orbán Viktor azt akarja, alá fogják írni a törvényt a Sándor-palotában. Orbán Viktort nem érdeklik a tüntetések, amíg néhány száz ember lézeng az utcán és vonulgatnak, szónokolnak, lengetik a szivárványos- és pártlobogókat, OV csapkodja a térdét a röhögéstől. Lényegében Gyurcsány taktikáját követi: megunják, hazamennek. És meg is fogják unni, szépen beletörődik mindenki és hazamegy. Egyébként jól időzítették a törvény elfogadását: nyár van, mindenki nyaral, EB-t néz, a tüntetések az érintetteken kívül nem sokakat érdekelnek. Még Karácsony Gergely is inkább meccsre megy, mintsem tüntetni. Előre szólok: az EU is vizsgálja a törvényt, lesz egy-két elítélő nyilatkozat, aggódás, és a végén nem történik semmi, esetleg Donáth Anna, Cseh Katalin és Újhelyi majd ír egy fb posztot, hogy mekkora siker az EU határozat és itt ki is fullad majd a dolog.
https://index.hu/belfold/2021/06/16/demonstracio-sandor-palota/
geza77
geza77 2021. 06. 16. 22:27
Előzmény: #42614  PusztaPutyin
#42653
+ gondolnám dm ker + 4ig.. , oda húz ahonnan a falatokat kapja
krida
krida 2021. 06. 16. 21:48
Előzmény: #42649  signal2
#42652
Figyelj csak, ez lehet új lesz amit most mondok, de - szemben a közkeletű libsi véleménnyel, mely az embert mindössze evolúciós mellékterméknek, ösztönállatnak tartja, az ember kimagaslik az állatvilágból többek között azzal, hogy tud magán uralkodni. Én, ebben a viszonyrendszerben, a nőket szeretem, ENNEK ELLENÉRE hűséges vagyok a feleségemhez, soha nem csaltam meg, nem is fogom, és nem cseréltem le másik nőre, gyerekeink így egészséges családi környezetben nőttek/nőnek fel. Az ember igenis TUD uralkodni magán! 
Szemben mindazzal amit Alföldi tár elénk (orgiák, pedofília, stb - és valaki itt erre mondta azt, hogy "művészet" lol).
sasa44 2021. 06. 16. 20:48
Előzmény: #42648  peter_s
#42651
Márky-Zay Pétertől hitelesebb és őszintébb politikust nem ismerek. Kár Karácsonyt erőltetni sztem . Karácsony tökéletes polgármesternek, de miniszterelnönek? Nem kéne elszabarintani a renoméját...
signal2
signal2 2021. 06. 16. 20:47
Előzmény: #42648  peter_s
#42650
"Látsz te itt cilvileket, feddhetetlen múltú jelölteket, valódi versenyt?"
Látok.
https://mindenkimagyarorszaga.hu/elovalasztas-′22-partjeloltek/
signal2
signal2 2021. 06. 16. 20:43
Előzmény: #42640  krida
#42649
Az márpedig tény, hogy a pedofília es a homoszexualitás két külön állapot. Első esetben gyerekekre áll fel és nedvesedik, utóbbi esetben az azonos neműekre. A kettőt szándékosan összemosni tényleg a legundorítóbb aljasság és gonoszság. 
peter_s 2021. 06. 16. 20:42
Előzmény: #42631  Törölt felhasználó
#42648
Szerintem a Jobbik nem azért támogatja Tóth Csabát Zuglóban mert eddig kétszer nyert, más lehet a háttérben, amibe mi nem látunk bele, majd lehet utólag valamilyen titkos felvételen egyszer ki fog derülni. Hadházy mellé is beállhattak volna mert ő is simán nyerhet, szoros lesz. Nekem az a véleményem, hogy Tóth Csaba mindenképpen ott lesz a parlamentben, van neki olyan kapcsolata, hogy kormányzati pozícióban látjuk majd, mint miniszter, államtitkár vagy valami, kiváltképp ha Karácsony Gergely lesz a miniszterelnök.
,
A szavazás kapcsán a Jobbik védelmében el kell mondani, hogy ők azzal az ígérettel szavazták meg a törvényt, hogy kormányzásuk esetén kiveszik a homoszexuálisok jogfosztásáról szóló elemeket de ennek ellenére én is problémásnak tartom, hogy az ellenzék nem egységesen szavazott. A Jobbiknak nincs identitása, Jakab Péter maga a Jobbik, úgy működik, mint a Fidesz, ahol Orbán Viktor maga a párt. Ha kiveszed ezt a két vezetőt a pártból, gyakorlatilag nem marad semmi.
.
Egyébként várható volt, hogy megbomlik az egység és a jövőben is lesz ilyen. Kormányzati szerepben ez még inkább meg fog ez mutatkozni. Politikai törvényszerűség: ha gyökeresen eltérő ideológiájú pártok szövetkeznek, a szövetséget rövid időn belül szétfeszítik az ideológiai ellentétek. Ezért is lesz kormányválság ebben a konstellációban 2022 után, és remélem nem MZP lesz a miniszterelnök akkor. Amúgy meg semmit nem jelent ha egy politikai párt vagy politikus aláír vagy megígér valamit, az egyéni- és pártérdekek ezt pillanatok alatt felül tudják írni, ez így van a világon mindenhol. Csak az agymosott, politikussimogató fanatikusok hisznek a politikusok és a pártok ígéreteinek. Elvek? Szerintem a politikusok 99%-a nem ismeri ezt a szót, pontosabban azok nem ismerik, akik aktív politikusok mert akik elvek mentén politizálnak, nem nagyon választják meg a világon sehol.
.
Az egész előválasztás egyébként pont az elmúlt 10-30 év átmentését szolgálja a következő ciklusra. Látsz te itt cilvileket, feddhetetlen múltú jelölteket, valódi versenyt? Mert én nem. Lehet, hogy lesz néhány vidéki körzetben 1-2 civil látványpékségnek de a levitézlett, párttitkár kriptaszökevényeknek, nagyágyúknak most intézik el a bérelt helyet a visszaléptetésekkel. Itt arról szól a fáma, hogy az 1%-os Párbeszédnek, a 3%-os LMP-nek és az 5%-on billegő MSZP-nek és törzstagjainak ne kelljen versenyezni a parlamenti küszöbért 2022-ben. Az előválasztásnak arról kellene szólnia, hogy 5-6 jelölt versenyez a szavazókért minden körzetben, de nem ez történik. Jobbik-DK-MSZP-LMP-Párbeszéd támogatással indulnak jelöltek. Kit néznek ezek hülyének? Mondjuk ezzel a színházzal max. 1,5 - 2 millió embert meg tudnak etetni, de remélem sokat mondtam.
.
Nálam hiteles: Márki-Zay Péter, Kutyapárt, és ennyi. A Polgári Válasz volt egy ideig, de nálam ők is kuka. Momentum nem, ők már az elején leírták magukat nálam azzal, hogy Gyurcsánynak takarodót fújtak, utána összefogtak vele és Fekete-Győr ahelyett, hogy beleállt volna, magyarázta a magyarázhatatlant (Partizán interjú). Végül megjegyezném: az ellenzéki pártok és fanatikus szavazóik a Kutyapártot is a Fideszhez sorolják mert nem állt be az összefogásba. Mondjuk nekik mindenki fideszes, aki nem hajlandó beleállni ebbe a színjátékba :)))
Remélem a Kutyák 2022-ben bejutnak a parlamentbe és nem fognak elkurvulni, hogy benyaljanak Karácsonyéknak vagy Orbánéknak.
user01
user01 2021. 06. 16. 20:23
Előzmény: #42641  krida
#42647
Valami bajod van azokkal, akik kiálltak a rengeteg rejtőzködő fideszes homoszexuális mellett?
Légy rájuk büszke.
user01
user01 2021. 06. 16. 20:19
Előzmény: #42640  krida
#42646
Voltál a Szájer József és a többi rejtőzködő Fideszes homoszexuális mellett kiálló tüntetésen?
 
Kicsit próbálj következetesen kommunikálni. Ne össze-vissza.
 
Miért is kell a homoszexuálisokat megbélyegezni, ha, amint kifejtetted, szerinted ők valaminek az áldozatai?
A megerőszakolt nőket is megbelyégeznéd?
bigyula 2021. 06. 16. 19:52
#42645
Lassan be kellene vezetni, hogy azok a képviselők, akik tudatosan Alkotmány, vagy törvény ellenes, vagy nemzetközi megállapodásba ütköző törvényeket szavaznak meg, azok automatikusan eltiltatnak a képviselői mandátumuktól örökre.
bigyula 2021. 06. 16. 19:46
Előzmény: #42640  krida
#42644
A törvény javaslatnak, és végül az elfogadott törvények kb. semmi köze egymáshoz. Tipikus fityeszes húzás.
bigyula 2021. 06. 16. 19:45
Előzmény: #42640  krida
#42643
Ha a politika beleszól a művészetbe, az rossz irány. Mindenki eldöntheti szabadon, hogy mit néz meg, mire kíváncsi, és mire nem. Az állami cenzúra, "iránymutatás" semmiképpen nem pozitív.
bigyula 2021. 06. 16. 19:42
Előzmény: #42641  krida
#42642
A fityesz miért kivételezett az egyház(akk)al?
krida
krida 2021. 06. 16. 19:39
Előzmény: #42638  badsector1
#42641
Egyetértek, a gyerekmolesztálás minden formában förtelem. De én legalább őszinte vagyok, a DK és Párbeszéd képmutató, mert ott voltak a tüntetésen. De ha egyházról van szó, azonnal lépnek... Lol. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek