Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 14. 09:26
Előzmény: #42339  exley
#42340
Szórod itt a hamis állításokat. Horn 1994-98 között volt hatalmon, és Ausztriában már régóta nem schilling van, hanem euro.
Keresztrejtvény: olasz pénznem, négy betű, harmadik betűje "r". Nem líra, hanem euro.
Tényleg hülye vagyok, hogy reagálok a hozzászólásaidra. Többet nem teszem.
exley 2021. 06. 14. 09:20
Előzmény: #42338  Dehogynincs
#42339
Én utoljára 2002 ben szavaztam az MDF-re. Az  is megbántam. Utána jött a narancs majd a horn, azután a megyó majd a fletó majd a csuti így aztán vissza keveredtünk 1987-be. Igaz akkor a schilling 1:6 ban volt. Most + 1:350 facca. Na enyit értünk el szégyelhetjük magunkat.:)
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 14. 09:15
Előzmény: #42337  exley
#42338

Nem baj, hogy összekevered. Hamis kiindulásból is lehet következtetéseket levonni  és ami még szebb, megmarad a szavazati jogod is. Azt szavazol a nyakamra, akit csak akarsz.
Most személyeskedésnek tűnhet, de korábban is beírtam már, hogy a demokrácia az, amikor két hülye szavazata kétszer annyit ér, mint egy okos emberé.
Természetesen engem is sorolhatnak a hülyék közé, hiszen látszik is rajtam.
exley 2021. 06. 14. 09:07
Előzmény: #42336  Dehogynincs
#42337
Bocsánat igazad van 1 millió munkahely szünt meg azzal kevertem össze. A munkahelyek elvesztése jelentős elhalálozáshoz vezetett. Sorry
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 14. 09:05
Előzmény: #42335  exley
#42336
Ez nem forrás. Mi abban a meglepő, hogy az emberek meghalnak? Én is árva vagyok. Már egyetlen felmenőm sem él. Egyik nagyapám 99 éves korában halt meg. Nem a rendszerváltás miatt halt meg és nem a rendszerváltás miatt élt meg ilyen szép kort.
Testvéred és szüleid halála mennyiben kötődik a rendszerváltáshoz?
exley 2021. 06. 14. 08:59
Előzmény: #42333  Dehogynincs
#42335
Olvasd el a Csurka által szerkesztett lapot. Én is ott találtam még 2000 táján irhatta. Én a rendszer váltás következtében elveszítettem testváreimet szüleimet a szűkebb család színe java a túlvilágon tágabb környeztem 70 %-a sírban nyugszik. Antall József mimiszterelnök is elsők között távozott. 
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 14. 08:54
Előzmény: #42332  totoro
#42334

"ki fogom bírni azt is, amit a többiek szavaznak a nyakamra"
Nem agitálok. Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 14. 08:51
Előzmény: #42331  exley
#42333

Vagyok annyira demokrata, hogy elfogadjam azt, ha valaki ebből a silány választékból is tud választani.
Forrást azért kérek arra, hogy Csurka szerint a rendszerváltásnak állítólag egymillió halottja lett volna. A rendszerváltás pancserságát még én is látom.
totoro
totoro 2021. 06. 14. 08:42
Előzmény: #42330  Dehogynincs
#42332
Ebben egyetértek veled, de nem mindegy hogy a jelenlegi rezsim, vagy töketlenék, mert a jelenlegi rezsimből  esélytelen, hogy egy normális megszülessen, míg ellenzéki töketlenek győzelem után lesz esélye létrejönni akár egy komolyan vehető pártnak is. Én ezért fogok az ellenzéki összefogásra szavazni (enélkül a kutyapártra voksolnék, az egyetlen ami még emberileg felvállalható lenne nekem másodlagos cél nélkül szavazva).
exley 2021. 06. 14. 08:35
Előzmény: #42330  Dehogynincs
#42331
Ne felejtsük el, hogy a pancser rendszer váltásnak volt 1 millió magyar ember halottja. Csurka szerint. Most rendezünk egy bóvli rendszer váltást újjabb egy millió magyar embert küldünk a másvilágra.  Vissza jön fletó clára rosszabb lesz az biztos, de nem halunk meg. Marad a NER, talán akkor sem. Eladósítja az ük unkáinkat is és akkor nekünk legalább legalább jut "száraz kenyér".
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 14. 08:30
Előzmény: #42329  Törölt felhasználó
#42330
Én is azt mondom, hogy se kormánypárt, se ez az ellenzék. Nekem az nem megoldás, hogy ebből a silány kínálatból válasszam bármelyiket.
Ha kevesen vagyunk ilyenek, akkor úgysem számít sokat a véleményünk, ha meg sokan, akkor legyen párt, amelyik ezt az igényt fölismeri. A momentum például fölismerte, országos középpárttá is vált, de aztán jól betagozódott az általam elutasított ellenzékbe.
Egyetértek veled abban, hogy ne folytatódjék a jelenlegi rezsim, de az előzőektől is elborzadok.
A diktatúrában egy jelölt közül lehetett választani. Ezt a feladatot úgy oldottam meg, hogy kihúztam az egy szem jelöltet. Politikailag rosszul éreztem magam a Kádár-rendszerben, de azért nekem is sikerült kibírnom és túlélnem azt a rezsimet. Sajnos az mszmp-nek is sikerült túlélnie a rendszerváltást, most leginkább az mszp-ben, a dk-ban él tovább és virul a fideszben is.
Ki fogom bírni azt is, ha marad a jelenlegi rezsim és azt is, ha ez az ellenzék győzi le. El fogok menni választani és ki fogom bírni azt is, amit a többiek szavaznak a nyakamra.
Törölt felhasználó 2021. 06. 14. 05:48
Előzmény: #42328  peter_s
#42329

Számomra nem az a kérdés, hogy a következő kormány, ha lesz váltás, megoldja-e az összes problémát.
Biztos hogy nem, és valószínű hogy bukni is fog.
Én már azt is nagy eredménynek tartanám, ha elindulna valamilyen, szerintem jó irányú, változás.
Ez ami most folyik Magyarországon sokkal tovább már nem folytatható, mert igen, akkor nagyon kellemetlen következményei lesznek.
Tőled már többször olvastam, hogy kormánypárt, se ellenzék. Én ilyen megoldást nem ismerek.
Szerinted hogy kellene ezt csinálni?
A nem elmenni szavazni, szerintem azt jelenti hogy maradjon minden így ahogy van.
peter_s 2021. 06. 14. 02:36
#42328
Meglepődik még valaki ezen? Bárki is lesz a miniszterelnök, semmilyen változás nem lesz mert rendszerszintű problémával állunk szemben, egy rendszert pedig egy egyszerű választással nem lehet megváltoztatni. Tisztán látszik, hogy az előválasztás felesleges színjáték, semmi értelme, a régi, megszokott levitézlett, hitelüket vesztett arcokat láthatjuk újra, hátuk mögött felsorakozva az összefogás pártjaival. Végülis erre lehetett számítani. Aki ebben részt vesz politikusként vagy szavazóként, váljék egészségére de elszámoltatásra, éles váltásra ne számítson.
https://24.hu/belfold/2021/06/13/mszp-elovalasztas-toth-csaba-toth-imre/?fbclid=IwAR1pqCdw_xQb6SEHb9TMCG1FqX0u6H6G6iMnB3NNUKu-K53K0yDrvPTqMfo#
janosvitez 2021. 06. 13. 23:23
Előzmény: #42326  krida
#42327
Ja ..ja
megint szerezhetne nekünk 3x áron kínai szar vakcinát...(2x pénz meg a haverok zsebébe)Köszi ilyen aktivitás az orosz ,kinai seggnyalással együtt inkább Neked ajánlom..
krida
krida 2021. 06. 13. 23:02
Előzmény: #42319  peter_s
#42326
Szerintem is kár, hogy nem olyan semmittevő, mint libsi-komcsi elődei...
Törölt felhasználó 2021. 06. 13. 23:00
Előzmény: #42314  euler
#42325
Ezt mondom én is. A Judit által emlegetett normalitás megkívánta volna, hogy  Petike berendeli az Ír nagykövetet és minimum leváltja, de hadat is üzenhetne:). Ha viszont yachtozni van- ez is tök normális, a keményen dolgozó kisemberek is nyáron mennek yachtozni- akkor a nagykövetnek magától kellene benyújtania a lemondását. Hát ne vicceljünk már, ez egy komoly ország.
Mi a tököm ez? :"a 2022-es választásokon "erkölcsi gyóntatószék" elé állítják az ellenzéki bőrbe bújt, Gyurcsány Ferenc vezette "csaló hazudozókat". Lesz egy pap a szavazófülkékben?
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 13. 22:34
Előzmény: #42321  peter_s
#42324
szerintem ne tagadd meg az egyéniségedet a jövőben se, nyomasd ami kikívánkozik, legalább itt ne öncsonkuljunk a polkorrekt által, amíg a moderátor engedi :)
euler 2021. 06. 13. 22:18
Előzmény: #42322  ________
#42323
Fölösleges kérdezni, sejthető a válasz.
Fel kell tenni a netre a bizonyítékokat.
.
De talán még azt se kérdezték meg, hogy Szíjjártó miért akar 15 évre szerződni az orosz gázra, úgy, hogy kimarad belőle az 5 évente való kiszállási lehetőség.
________
________ 2021. 06. 13. 21:31
Előzmény: #42313  euler
#42322
Remélem Jakabék a Parlamentben konkrét kérdéssel fordulnak O1G-hez.
Van-e Önnek tulajdonrésze orosz energiavállalatokban?
Van-e Önnek Magyarországon kívül bankszámlája?
peter_s 2021. 06. 13. 21:24
Előzmény: #42320  PusztaPutyin
#42321
Nekem meg semmi bajom veled, én mindig kedvellek :) Amúgy nagyon jól tudom, hogy engem azért gyűlölnek itt sokan mert nem nyalok és pucsítok be egyetlen pártnak és politikusnak sem, legyen az akár ellenzék vagy kormánypárt. Mindig azt utálja a legjobban a tömeg, aki az ellenkezőjét mondja és teszi, amit a többség hallani szeretne, ez a politikai fórumokon hatványozottan igaz. De jól van ez így. Bocsánat ha szemét voltam itt néhányatokkal, különösen krida, Tőzsdemágia, User01, sanka. Nem teszem többet.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek