Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Istvan78 2024. 03. 29. 11:40
Előzmény: #759  Istvan78
#760
Én nemcsak a Fidesz oldalon nem szeretem a propagandisztikus szemléletet és erőszakosságot, hanem a Fidesszel szembenállóknál se.
Istvan78 2024. 03. 29. 11:38
Előzmény: #757  user01
#759
Mit mondjak, lehet, hogy pont olyan erőszakos vagy, mint MP? Lelki társad?:)
Istvan78 2024. 03. 29. 11:37
Előzmény: #756  user01
#758
A megfélemlített ember többet is mond, mint amit szeretne, én inkább így gondolnám.
Leginkább a Varga hanghordozásában, hangszínében érzem a lelki "terrprt". A terror szó, túl erős persze ide, de valami olyasmi.
user01
user01 2024. 03. 29. 11:31
Előzmény: #754  Istvan78
#757
Ha téged letámad az utcán valaki és késsel követeli a pénztárcád, akkor spontán elkezdesz beszélni vele a rolexedről, meg hogy itt parkol a kocsid is, benne a laptopoddal?
user01
user01 2024. 03. 29. 11:28
Előzmény: #754  Istvan78
#756
A megfélemlített ember nem ellenkezik, nem kezd olyan új bűncselekmények részletes kifejtésébe, amiről nem ismkérdezték, stb.
Ez egy hót mezei beszélgetés. Igen, MP irányítottan kérdezget, hiszen fel akarja venni egy bűncselekmény részleteit, amiről Varga tud. De Varga többet is elmond annál, mint amiről kérdezik. Jóval többet. Poltotmismő hozzanszóba, mint olyan személyt, akinek az lett volna a feladata, hogy az ügyet eltusolja.
user01
user01 2024. 03. 29. 11:25
Előzmény: #754  Istvan78
#755
- MP: kihúzatták magukat
- A megfélemlített, "azt mondom amit hallani akar" Varga: javasolták az ügyészeknek, hogy mit kéne kihúzni
  
 
 
- MP: javasolták, hogy a te embered is menjen be megnézni
- A megfélemlített, "azt mondom amit hallani akar" Varga: az a baj, hogy azóta új dokumentumok is vannak mert folyamatosan lehallgatják őket
 
 
- MP: az ügyészség olyan mint egy katonai szervezet
- A megfélemlített, "azt mondom amit hallani akar Varga": NEM
Istvan78 2024. 03. 29. 11:13
Előzmény: #752  user01
#754
Jó, ezt nem ragozom tovább, én máshogy gondolom.
Egyébként ez az egyedi magánéleti esetük nemigazán érdekel, nagy baj, hogy sokak számára ezzel elterelődik a figyelem a kormány törvénysértéséről. Ahogy ez is volt a céljuk vele, persze.
Mississippi
Mississippi 2024. 03. 29. 11:00
Előzmény: #734  euler
#753
Ilyen előzmények után könnyű lehetett "lábhoz parancsolni", de ahogy a leghűségesebb kutya is elszalad a gazdi mellől a macska után, úgy a showbiznisz császáráról azt képzelném hogy kiesik belekényszerített szerepéből, és hozza a szavtos témát a nagyérdeműnek. :) de reszeljünk inkább fingot, mert Kukker megint kiakad. :)
user01
user01 2024. 03. 29. 10:57
Előzmény: #743  Istvan78
#752
A két perces beszélgetésben semmi erőszakosság vagy megfélemlítés nincs.
Te szoktál másokkal veszélgetni? Vágtál már más szavába? 
A hanganyagon mindkét fél ezt teszi. Nem kimondatni kell dolgokat Vargával, simán MP szavába vág, és olyanokat is elmond, amit nem is kérdeztek tőle. 
Ez egy sima mezei beszélgetés. 
MP van közelebb a mikrofonhoz, erősebb a hangja, talán ez vezet meg téged.
Istvan78 2024. 03. 29. 10:48
Előzmény: #750  Josti
#751
Nem pontosan értem, mit akarsz mondani, fejtsd ki, kérlek!
Josti 2024. 03. 29. 10:42
Előzmény: #743  Istvan78
#750
Ugyanúgy érződik a maffiaállam erőszakossága és az ezáltali félelem. Ki-mit mesél be magának.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 29. 10:41
Előzmény: #748  Mississippi
#749
Boccs, nem neked szántam!
Mississippi
Mississippi 2024. 03. 29. 10:32
Előzmény: #747  Heisenberg
#748
Jó-jó, de mi az üzeneted ezzel?
Ünnepeljünk? vagy inkább reszeljünk fingot?:)
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 29. 10:17
Előzmény: #729  Mississippi
#747
Magyar Péter:
"Rengetegen kérdezték, hogy megnéztem-e a videót és sokan kérték, hogy reagáljak az ott elhangzott vádakra. 
Nem szerettem volna megnézni, mert lelkileg borzasztó nehéz megélni, amikor az ember volt szerelmét, gyermekei anyját aljas politikai lejáratásra használja fel a propaganda. Végül mégis megtettem és hol könnyeztem, hol összeszorult a szívem.
Igen, mondtunk és írtunk egymásnak szépeket és kevésbé szépeket a 18 éves kapcsolatunk során. Igen, az én feladatom volt kivinni a kukákat, igen előfordult, hogy beültem a hátsó ülésre, igen, sokszor fontosnak éreztem, hogy bocsánatot kérjek, igen, sokszor zárva maradt az ajtó, amikor veszekedtünk, hogy a gyerekek ne jöjjenek be. Volt, hogy a békülés után is így maradt:)
Soha nem ütöttem meg a gyermekeim anyját, ő viszont engem sokszor. Hol ököllel, hol lábbal. Volt, hogy tanúk előtt, volt hogy zárt ajtók mögött.
Engem úgy neveltek, hogy a házastársi vitákat az ember nem teregeti ki a nyilvánosság előtt. Sem akkor, amikor történnek, sem 5-15 évvel később aljas politikai lejáratás céljából. Eddig igyekeztem ennek megfelelően eljárni. Igyekeztem csak a szépre emlékezni és hálával gondolni a 18 közös évünkre.
Nem akartam a nyilvánossághoz fordulni amiatt se, hogy a volt feleségem, igazságügyi miniszterként nem tartotta be és most sem tartja be a bíróság által jóváhagyott megállapodásunk pontjait és amiatt se, hogy a válásunk óta hogyan igyekszik következetesen ellenem nevelni a gyermekeinket, annak ellenére, hogy tudja, milyen szoros kötelék fűz össze minket és hogy ők a legfontosabbak nekem a világon.
Mindenki tudja, hogy az aljas rogáni propagandának a videóval az volt a célja, hogy az ügyet és a hazánkért való kiállásunkat lehúzza a bulvár mocsarába, hogy ezzel is elterelje a figyelmet a valódi jogi és politikai kérdésekről és hogy megússzák, hogy felelősséget kelljen vállalniuk. 
Innen is üzenem, hogy nem fog sikerülni. A magyarok többsége átlát a szitán és lépésről lépésre, tégláról téglára vissza fogjuk venni a hazánkat és közösen építünk egy boldog, szuverén, modern, európai Magyarországot, ahol a gyűlöletet legyőzi a szeretet, az irigységet az összefogás és a hazugságot az igazság.
A Húsvét üzenete a feltámadásról, a kegyelemről és a megújulásról szól. 
Áldott ünnepet kívánok minden honfitársamnak, lelki megnyugvással és egy kis csenddel.
A haza minden előtt."
kukker 2024. 03. 29. 10:10
Előzmény: #743  Istvan78
#746

"de nem én vagyok az, aki itt ebben a bizonytalan kérdésben - mennyire volt bántalmazó MP - nagyon határozott véleményen van"
Gratulálunk.
És vélhetőleg neked is meg nekem is van segglyukam - meg itt a többieknek is, nyilván - tehát éppen annyira releváns ez a dolog bármiben is, mint ahogy a másé.
Semmivel nem vagy több, semmivel nem több nagyon valószínűleg a másik ember bizonytalansága, mint a te "nagyon határozott véleményed", mert pusztán az van, hogy az egyiknek ez a - szubjektív - igazsága a másiknak meg amaz.
Azt gondolom, ennyi a történet és inkább reszeljünk fingot, mert ugyan az az eredménye, illetve lehet, hogy több, mert a reszelt fing valószínűleg kuriózum és nagyon egyedi jelenség.
Mint a Jeti.
Törölt felhasználó 2024. 03. 29. 10:03
Előzmény: #737  hekki
#745

jaj - nem tudom, hogy aki kitalálja, vagy aki elhiszi...
-
Tóth Lacika lett volna az oka, LOL
nyuszibroker 2024. 03. 29. 09:44
#744
És milyen szépen sikerült elterelni göbelszéknek a figyelmet a lényegről. Még itt is ez a téma, hogy mi történt otthon. Alig esik szó az ügyészségen elkövetett bizonyíték manipulációrol. 
Istvan78 2024. 03. 29. 09:37
Előzmény: #726  signal2
#743
Persze, teória részemről is, megérzéseken alapuló, de nem én vagyok az, aki itt ebben a bizonytalan kérdésben - mennyire volt bántalmazó MP - nagyon határozott véleményen van. Szerintem a kétperces beszélgetésben érződik MP erőszakossága és Varga megfélemlítettsége.
Egyébként a Rogánék törvénysértő magatartását én nem érintettem, az nyilvánvalóan kivizsgálandó és szerintem így vagy úgy, de lényegében megtörtént és nem először és nem utoljára történtek ilyenek.
BKKT 2024. 03. 29. 09:36
#742
Varga Judit (2019) „a nők egyenjogúságáról szóló Isztambuli egyezmény egy POLITIKAI HISZTI, mert a nők nagyon jól vannak Magyarországon, nem kell választaniuk a család és munka között, és a kormány keményen fellép a családon belüli erőszak ellen is.”
kukker 2024. 03. 29. 09:26
#741

Én azt hiszem, hogy bármiről és bárkiről is beszélünk, van az a szartenger, ami a végén úgyis ráborul az illetőre, így vagy úgy.
Osztán én azt nem értem, hogy az ÖSSZES politikus - mondjuk ha már ez a téma - miért nem tekint vissza a történelemre és miért feltételezi azt, hogy őneki nem lesz ebből mondjuk problémája illetve mondjuk egy számonkérése akkor, mikor láthatja, hogy nem minimális az esélyes annak, hogy a múltban ezt bárki is megúszhatta volna?
És mindegy, hogy ki lobogtatta anno a papírt, amire ő írta a törvényeket, hogy ez azért meg ezért törvényes, ha ez nem számított akkor, mikor kiborult a bili.
Szóval én most így csak ezt a jelenséget szeretném megemlíteni, hogy most ez így tényleg nincs ott senki előtt - legyen az bárki és bárhol a világban - hogy ez így azért eléggé "visszás" lehet akkor, mikor tisztában van vele, hogy amit tesz, az nem az, ami minimum korrektnek kellene, hogy legyen?
:)
Legalábbis én ezt gondolom, hogy ez valahogy így működik.
Meg úgy is, hogy amikor a szartenger alatt jó sok haver van, akkor előbb-utóbb az még jobban csak rátesz, hiszen mindenki pakolja bele a dolgait egyre jobban bele a kupacba, ami még inkább elősegíti a kupac beborulását mind az egyénre, mind a csoportra....
Vagy nem így van, volt?
Mindegy is, a kérdésem inkább költői és ez meg csak egy "szerintem", ami az általam gondolt folyamatok menetét illetve, hogy: ez így történik és így zajlik.
És akkor most porszívózni megyek, mert ez egy remek idő a porszívózásra....
:D

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek