Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Josti 2024. 03. 29. 08:59
Előzmény: #705  dexter
#739
+a pszichopaták tanulhatnak szimpátiát keltő viselkedésformákat. Tán ha láttad a sorozatot aminek a címe a neved, akkor ezt is tudod. Ne viccelj már, melyik átlagember viselné el ezt a szartengert ami zúdul rá… talán azt kéne elfogadni, hogy nem minden pszichopata gonosz. Pl.: ha engem meg kell operálni, akkor remélem nem egy empatikus remegőkezű doki fogja csinálni, hanem egy profi érzelemmentes robotszerű doki, aki személyes sikerének tekinti a beavatkozás sikerét.
hekki
hekki 2024. 03. 29. 08:44
Előzmény: #736  Josti
#738
Mit? Milyen jobbik, mikor? 
hekki
hekki 2024. 03. 29. 08:43
Előzmény: #735  hekki
#737
Azért indult el az egész, mert torockaiék ezt megpiszkálták és nagy port kavart, nem tudták elnyomni. 
Josti 2024. 03. 29. 08:41
Előzmény: #730  hekki
#736
Az ugye megvan hogy a jobbik kezdte el?
hekki
hekki 2024. 03. 29. 08:41
Előzmény: #733  hekki
#735
És miután elhangzik MP hanganyagban, hogy az ügyészség félig meddig önjáró, így elkezdték lehallgatni -figyelni schadlt, csak közben belebottlottak Rogánba. 
 Nyakam rá, hogy 2020 nyara elött nem volt ügyészségi vizsgálat a végrehajtók ellen. 
euler 2024. 03. 29. 08:40
Előzmény: #729  Mississippi
#734
Nem ő volt a rendező, hanem Rogán. Így az ominózus beszélgetés se kerülhetett szóba.
Hajdú most törlesztett egy kicsit amiatt, hogy a 280 milliós adócsalását "felfüggesztettre sikálták".
hekki
hekki 2024. 03. 29. 08:36
Előzmény: #731  hekki
#733
signal2
signal2 2024. 03. 29. 08:33
Előzmény: #728  euler
#732
Bármelyik is, ez beismerése annak, hogy haveroknak osztogatják a zsíros pozíciókat. Sokszor ugye az is nyilvánvaló, hogy adott szervezet csak kifizetőhelyként működik.
hekki
hekki 2024. 03. 29. 08:32
Előzmény: #730  hekki
#731
hekki
hekki 2024. 03. 29. 08:20
Előzmény: #726  signal2
#730
Az ugye megvan, ha nincs a mi hazánk, akkor nincs schadl ügy? Ők kezdték el vegzálni a végrehajtókat, felderíteni, hogy mennyit kell leadni és kinek az áron alul lenyúlt javak után. 
https://youtu.be/wBg72SM-vkw?si=E1NEvsGxPnCsz8sP
Mississippi
Mississippi 2024. 03. 29. 08:03
Előzmény: #728  euler
#729
Hajdú Péter kifaggathatta volna jucit a leszbikus pletykáról (Az Ördög Ügyvédje) is, ha már annyira a magánélete érdekelte.
euler 2024. 03. 29. 07:52
#728
"Péter általában arra tekintettel kapta meg az állásait hogy én voltam a miniszter"
áááá, baszki nem arról van szó, hogy te azért lettél miniszter, mert Péter és Gulyás Geri haverok még az egyetemről, ó dehogy. - DMM
Mississippi
Mississippi 2024. 03. 29. 07:32
Előzmény: #722  Istvan78
#727
Nem erőszakosan kérdez ( mármint nem úgy ), csak újra el akarja mondatni Vargával azt ami pár perce elhangzott (köozben kiment a telóért és bekapcsolja ). Erősen érződik a mesterkéltség a beszélgetésen, azt értheted félre.
signal2
signal2 2024. 03. 29. 07:05
Előzmény: #722  Istvan78
#726
OK, ez is egy TEÓRIA. Részben.
Kivéve azt a részt, hogy Magyar erőszakosan kérdezgetett. Ilyen nem volt. Legalábbis abban a 2 percben. Ez tény.
Továbbra is tisztázandó:
- a teljes végrahajtói maffia ügy
- a kegyelmet
- kézzel irányítják-e az ügyészséget, hamisítják-e az iratokat
A tisztázás nyilván nem azt jelenti, hogy az érintettek lenyilatkozzák, hogy minden rendben volt, hanem itt igazoltan független vizsgálatok kellenek. Ezek súlyos köztörvényes kérdések.
user01
user01 2024. 03. 29. 06:00
Előzmény: #722  Istvan78
#725
Varga olyanokat mond ki a felvételen, amikre MP rá se kérdez, nem is utal rá. 
 
Nekem semmi fura sincs a beszélgetés stílusában. Millió ilyet hallottam már. Egymás szavába vágnak? Húha... Na ilyenből is csak napi pár beszélgetésem van.
Milyen erőszakos kérdezgetést hallasz benne? Hogy visszakérdez egy korábban elhangzott dologra? Én is sokszor szoktam ilyet csinálni, sima mezei beszélgetések során. Beszélgetnek, ennyi. Nem volt még soha ilyen beszélgetésed? Minek képzelsz oda olyat, ami nincs ott? Milyen lelki elnyomás? Olyat nem látsz esetleg oda, hogy Vargának is elege van abból, ami a kormányban történik, és kicsit lesajnálóan beszél róla? Hogy " azok az idióták" hiányzik csak a mondanivalója elejéről?
bronz 2024. 03. 29. 04:57
#724
Ügynöklista takargató, sosem hazudó kommunista propganda üzenetet küldött az új tarifarendszerről a családosoknak.
Nem hagynak ki egy lehetőséget sem.
Istvan78 2024. 03. 29. 01:16
#723
Tényleg érdekes, amikor Magyart azzal támadják (Varga is) a NERt védve, hogy csak a felesége miatt kapott egyre pénzesebb állásokat, miközben elfelejtik, hogy ez egy kétélű fegyver, közben leleplezik a NERt (nepotizmus).
Egy kicsit jobban át kellene gondolni a mondanivalót NER és holdudvara!
Istvan78 2024. 03. 29. 01:05
Előzmény: #712  totoro
#722
Azért abban a kétperces beszélgetésben Magyar elég erőszakosan kérdezgette Vargát, Varga pedig felelget, mint aki lelki elnyomás, "terror" alatt van tartva. Én köztes állásponton vagyok:
- Nem a házasságuk egész ideje alatt lehetett ez a "terror", lelki elnyomás. Akkor erősödhetett fel, amikor Varga karrierje magasra szárnyalt és ez Magyarnak nagyon kényelmetlenné vált. Magyar nagyon magasan pozicionált családból, rokonságból érkezett és nehezen viselte el, hogy a felesége túnőtt rajta, ezért a kapcsolatukban próbált felülkerekedni.
- Varga azért eltúlozza ezt a lelki elnyomást és valószínüleg ő is okozója volt valamennyire a feszültségeknek, veszekedéseknek.
- Egyoldalú, ha csak az egyik oldal narratíváját halljuk és eszerint itélkezünk, mégha hihetőnek is tűnik a történet.
- Fizikai bántalmazás nem volt, vagy ha igen, minimális. Persze, a verbális bántalmazás ugyanúgy fájhat.
Sony123 2024. 03. 29. 00:44
Előzmény: #720  dexter
#721
Nem gondolom, hogy választotta, megmondták, hogy ezt vagy ezt választja   ...így hát ezt választotta.
Még mindig nem derült ki, hogy Tóni alatt kit ért, nem derült, hogy Tóni valójában kicsoda? Ha így folytatjuk akkor Szent Antalra fogok gondolni. Nincs egyértelmű információ arról, hogy VJ beszélt Tóni-val. Még egy hét és ki fog derülni, hogy nem is beszéltek, és mindent a beosztottja művelet saját hatáskörben, amirő Ő nem is tudott.
Családi veszekedésből VJ és MP lényegtelen...nem is igaz, így csak az időt húzzák. Szegény VJ persze, hogy sír és kétségbe van esve, ha megmondja az igazat , akkor NER-t kifüstöli, ami nála azt jelenti, hogy elsők között megy a böribe. Ha nem mond igazt feláldozza családjá, és elveszti a barátait.
Nem szeretnék a helyébelenni.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók