Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2024. 03. 30. 16:13
#820

"A Talpra magyarok közösségének alapítója egy hét múlva délután fél kettőtől tart híveivel gyülekezőt Budapesten a Városháza tér - Deák tér - Károly körút háromszögben. Innen a Bajcsy Zsilinszky út és az Alkotmány utca érintésével háromra érkeznek majd a tervek szerint a Kossuth térre, ahol - mint a Facebookon írja - az új Magyarországért demonstrálnak a nemzet főterén.
Azt üzenik majd, hogy a kormány adja vissza a hatalmat és a választás lehetőségét a népnek - fogalmazott Magyar Péter" - KR
-
Persze, amit meghallja Orbán, már adja is vissza.
Ez a gömböc csak az erőből ért!
euler 2024. 03. 30. 12:43
Előzmény: #816  signal2
#819
" (...)
* Van tere új politikai mozgalmaknak, megtörhető az apátia
* Az "ellenzéki" szavazóknak nem csak a rendszerből, de a saját pártjaikból és még a sajtójukból is elegük van
 2024 márciusában végképp nyilvánvalóvá vált, hogy a korábbi ellenzéket a választók már nem tekintik olyan alternatívának, amelyik képes lehet a rendszer megváltoztatására, vagy leváltására. (...)
Érdekes volt látni, hogy a kormánykritikus, "függetlenobjektív" sajtóval szemben a fentiek láttán hogyan vesztették el a türelmüket az olvasók. (...)
Sokak számára most lett nyilvánvaló, hogy abban az aszimmetrikus médiatérben, ahol a nersajtó egységes monolitként sulykolja a központi üzenetet, a kormánykritikus sajtó depressziója, a kormányüzenetek kritikátlan átvétele és továbbítása ugyanúgy gátja a kormányváltásnak, mint az ellenzék inkompetenciája.
.
* Magyar Péter gravitációja akkora lett március végére, hogy párt nélkül is meghajlítja a politikai téridőt (...)
 Magyar elutasítja a teljes rendszerváltás utáni politikai elitet (egyelőre), amivel a felvehető pozíciók száma erősen korlátozódik. (...)"
https://www.facebook.com/kardblog/posts/pfbid0DwpgxvECCHk8bkggLEVNiHfMsNKDQpxePYCXPuMnUh8FpVWT2UHbXKaZbVieVztUl
(A kommentek között MP-ét érdemes elolvasni és persze a teljes írást, amit erősen és öncélúan lerövidítettem.)
dexter 2024. 03. 30. 10:49
Előzmény: #814  signal2
#818

"nincs mögé rakva részletes program, nincs szervezete."
 
Bocs, de te mit nézel, a cseh2-t?
Ez az ember kicsit több, mint 1 hónapja kezdte el ez egészet, jó hogy nincs programja a fiókban.
Elég meredek még most számonkérni ezeket tőle. Úgy csinálsz, mintha ezt fél óra alatt össze lehetne rakni reggelizés közben és neked lenne egy részletes programod egy választáson való elinduláshoz, hátha valamikor szükség lenne rá.
 (mondjuk van olyan párt, aki kb. 5 mp-et gondolkodott a programján, és ez a fidesz, akiknek a "folytatjuk" a részletes programjuk)
 
Márc. 15-én elmondta, hogy milyen ügyek mentén akar politizálni. Az látszik, hogy ez a dolog őt is váratlanul érte, még most keresi, hogy kivel lehetne együttműködni. Nyílván keres majd maga mellé az egyes területekről szakembereket és elkészítik a maguk programját.
Legyünk már egy kicsit tűrelmesebbek.
kotelb 2024. 03. 30. 10:20
Előzmény: #814  signal2
#817
Érdekes a NER-t szolgálta de nem lett milliárdos. Ott az utolsó félbolond is rommá lopta magát. Itt valahogy ez nincs. Azt nem értem miért nem lehet az elfogadni, hogy az emberek túlnyomó többségének elege van a rablásból! És lassan egy "majom" is jó lesz, csak zavarja el ezeket. Az eddigieknek ez nem sikerült. Most itt van egy potens ember aki 1.5 hónap alatt  3x  nagyobb zavart okozott mint eddig bárki. Mellesleg az ellenzék most is balfaszkodik, nem is látszódnak. Tehát a nép arra felé fog menni ahol történik valami.  
signal2
signal2 2024. 03. 30. 09:48
Előzmény: #811  nyuszibroker
#816
A média munkatársainak kell megemberelniük magukat, hogy tartsák a fókuszt. 
signal2
signal2 2024. 03. 30. 09:46
Előzmény: #814  signal2
#815
kint Kunden = mint minden 
signal2
signal2 2024. 03. 30. 09:44
Előzmény: #813  totoro
#814
Nincs mögötte tartalom. Ugyanazokat a szlogeneket ismétli, kint Kunden normális ember, csak neki nincs mögé rakva részletes program, nincs szervezete.
Megismétlem: 15 évig szolgálta a NER-t, neki akkor can értelme belépni a politikai térbe, ha fideszes és eddig nem szavazó választókat tud megszólítani. 
(Ha a múlt nem számít, akkor gondolom, másnál sem, ugye?)
totoro
totoro 2024. 03. 30. 09:31
Előzmény: #796  signal2
#813
"Ja, értem. Tehát attól lesz valaki alkalmas, hogy jól beszél. Tartalom, erkölcs, gerinc nem számít. A forma elsődlegessége a tartalom felett. Bocs, de én fordítva gondolom."
Nem ismerős egy Orbán nevű fiatalember esete? Az pont ezt csinálja. Egyébként meg nem értelek, MP-nél épphogy van tartalom, erkölcs, és gerinc abban amit mond, a múltja egy más kérdés, de a beszédei hatásosak és jók.
ngergo1985 2024. 03. 30. 09:09
Előzmény: #811  nyuszibroker
#812
Így van, a társadalom jelentős része, akit elér a pártpolitika napi szinten, teljesen mindegy melyik oldal szimpatizánsa/képviselője, egyből beszopta ezt a csúnya, bántalmazó MP storyt. Nyilván Baranyi K. is ezt fogja mondani, mert fél az MP által kialakult hype-tól, és politikai ambícióitól. Továbbra sem a nyilatkozat ellentmondásairól, és a felszínre került dolgokról beszél a társadalom nagy része. Akiket azonnal meg lehetett vezetni, és befolyásolni, azokkal ezt meg is tették. 
nyuszibroker 2024. 03. 30. 08:33
#811
Ismét irom: sikerült  elterelni a figyelmet a bűncselekményekről. ..
mindenki 2ember vitáján csámcsog, és nem a maffia dolgain...
signal2
signal2 2024. 03. 30. 07:52
Előzmény: #807  hekki
#810
Stimm.
bronz 2024. 03. 30. 07:38
#808
Pedofidesz nagy öngólt rúgott ezzel a Varga Judit sajnáltató show mutatvánnyal.
Pedopüspök is kitart, nem mond le.
Jó lesz így. 
Morzsolódjon le csak a tábor. 
Pedofidesz nem tud mit kezdeni a helyzettel. Megpróbálták, nem jött be, visszafelé sült el.
hekki
hekki 2024. 03. 30. 07:36
Előzmény: #806  signal2
#807
Júniusban kiderül, sikerült e megosztani fideszes szavazókat. Szerintem nem, nem úgy ahogy mp képzeli. Várom, hogy indul e az EU választáson, ha igen, akkor hamarosan kiderül, kitől veszi el a szavazókat. 
signal2
signal2 2024. 03. 30. 00:13
Előzmény: #805  Istvan78
#806
Ezt már korábban leírtam. Az tök jó, ha fideszesek lázadnak, mert betelik a pohár, és sikerül fideszes szavazókat megosztani. Ha egy ellenzékinek azonban nem logikus rá szavazni, mert nem tudjuk, ki ő, mit akar, csak azt tudjuk, hogy eddig a NER-t szolgálta.
Istvan78 2024. 03. 30. 00:09
Előzmény: #803  signal2
#805
Abból a szempontból kell nézni őt, hogy rombolja-e az Orbán rendszert,  segít-e leváltani. Minden egyebet mellékesnek kell tekinteni, mint ahogy Gyurcsánynál is el kell tekinteni sok mindentől, ha segít a fenti célban. Gondolom, a momentumosoknak nem szimpatikus a feltűnése, mert tőlük is elvehet választókat, szerintük érdemtelenül, de a fő célt kell szem előtt tartani, nem a pártok érdekeit.
Schmidt
Schmidt 2024. 03. 29. 23:54
Előzmény: #801  dexter
#804
Nem rossz! Sőt!
Brad Pítör, Varga, Gulyás, Rogán, 10/10
signal2
signal2 2024. 03. 29. 23:53
Előzmény: #800  ngergo1985
#803
Nekem az önmagában édeskevés, hogy szépeket mond, már bocs.
Aki 1,5 évtizedig hűen szolgálta a maffiát, annál kizárt, hogy egy tollvonással ledobja magáról a berögzült mintákat. 
signal2
signal2 2024. 03. 29. 23:50
Előzmény: #799  dexter
#802
Nem én vagyok az, aki a NER-t szolgáló MP-ben a messiást látja, csak mert szépen beszél...
dexter 2024. 03. 29. 23:26
#801
Ezt valaki (szerintem ) AI-val jól megcsinálta.
 
https://www.youtube.com/watch?v=i4H0-KWGhPw

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók