Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
N0MAD ma, 16:26
Előzmény: #76159  Fsociety
#76160
Eskü azt hittem a tények definició szerint objektívek, de legyünk nyitottak a tanulásra. 
Fsociety
Fsociety ma, 16:12
Előzmény: #76158  geza77
#76159
Mint egyetlen alternatíva a kormányváltásra, kérem, hogy változtass a stílusodon Géza. Attól, hogy tényeket írsz le,amik igazak,attól még nem leszel objektív.
geza77
geza77 ma, 16:08
Előzmény: #76157  Fsociety
#76158
Vannak akiket nagyon letaglózott, a mi kis szélehossza egy azaz paritásos kisnagygömbőcünk. Lehet ide is le kéne nézni és megmondania a tutit, onnantól az lenne a szentírás!  Hozzászoktak, hogy megkapják a narratívát és azt tűzön vízen át kell tolni. Ki más lehetne jobb? ááá kormányváltás nem lenne jó, ki más lenne alkalmas???
Fsociety
Fsociety ma, 15:55
Előzmény: #76155  tanrek
#76157
Ok,nyertél,mától te vagy az alfa-hím! Várom a mélyen szántó elemzéseidet, gondolataidat (több érdekesség,kevesebb hiszti.)Igérem,adom a pluszt! 
geza77
geza77 ma, 15:45
Előzmény: #76111  EURHUF_goes_to_haven
#76156
Ez igaz, de itt már másról szól a történet. Az olimpiai eredményt népNEMZETTHY színekbe öltöztetve vadregényes hortobágyi bérceinkrők rikkantják a pusztába, hogy mi vagyunk a legjobbak, mindenki a hátunkat nézi!  A szokásos amit megszokhattunk... Nem a helyén kezelik a dolgokat.   De van akinek más manapság nem számít, csak a 19!!!!  Ha ennivalóra sem telik, mert megmutattuk...  
https://telex.hu/zacc/2024/08/12/nemzeti-sport-olimpia-koszovo-balkan-erem?fbclid=IwY2xjawEoQYBleHRuA2FlbQIxMQABHYptk8YGi6iSEXikvzt0tZWEEF78w9JA-scjD0YvwWy9W16Wo3-lZnnoNA_aem_GufKjybgwymHS1eXM0mcFw
tanrek ma, 15:39
Előzmény: #76154  Fsociety
#76155

Látod, erről beszélek. A végére mindig oda kell szúrnod valami akkora ordas nagy hülyeséget, aminek fényében akkor sem hiteles, amit előtte írtál, ha csak a szorzótáblát mondtad fel....
Nem, engem valami egész más triggerelt, de már olyan messzire járunk tőle, hogy most már tényleg fölösleges lenne elmagyaráznom.....
Azt meg ezek szerint nem vágod, hogy az objektivitás nem azt jelenti, hogy ad hoc tényeket sorolsz...
Fsociety
Fsociety ma, 15:26
Előzmény: #76150  tanrek
#76154
Oh God..wow...alfa-hím...tényleg...egy fórumon...
 Sajnos elkeserítően szűk élettérben mozogsz, ha szerinted én reprezentálom a véresszájú kormányváltó alternatívát. (lehet, hogy én vagyok a Puzsér,ki tudja) Egyébként meg egy ekkora orosz/kínai függőség esetén és ilyen deep state mellett megváltó új kormányban bízni nálam a good luck kategória. A többire már nem pazarlok energiát, elmondtam,direkt számodra vastagon kiemeltem, hogy az objektivitás miatt írom,amit írok a német-lengyel viszonyról,de úgy látszik,téged nagyon betriggerelt,hogy nem orosz barát volt a megközelítés. 
x2029J ma, 15:10
Előzmény: #76149  Fsociety
#76153
#61150
geza77
geza77 ma, 15:10
Előzmény: #76149  Fsociety
#76152

A munka és béke nem kommunisták jelszava volt? A kommunisták milyen oldaliak(már teljesen összezavartak)? A jobboldaliak kommunisták? 
 
https://www.youtube.com/watch?v=ubdGdoZxkyA
tanrek ma, 14:48
Előzmény: #76138  Fsociety
#76151
Btw... ugyan azzal kezdted, hogy megkérdezel, de én nem találtam az írásodban érdemi kérdést... így aztán nem is nagyon tudtam mire konkrétan válaszolni...
tanrek ma, 14:46
Előzmény: #76138  Fsociety
#76150

"Tényleg fasza, hogy ez számodra rendben van.."
Egyetlen mondatomat másold be ide, amiből épeszű ember erre a következtetésre juthatott, és elnézést kérek. Mindenkitől. Mindenért....
Tudom én, hogy te vagy itt az egyik alfa-hím, és eszem ágában nincs a pozíciód megingatni. De ettől még meglehetősen elszomorító, hogy ezzel az lehetsz. Akkor is, ha nyitott szemmel járok a világban, és tudom, hogy teljesen hétköznapi jelenség ez....
Nem mellesleg, ha egy hozzászólást nem csak önmagában olvasol, hanem azt is nézed, amire írták, sokkal egyszerűbb értelmezned, és talán nem állnál rendszeresen ilyen kurvamessze attól, amit mondani akartam. Ez tényleg csak egy jó tanács. Szerintem neked is egyszerűbb lenne....
Amúgy valahol szórakoztat, ahogy elpufogtatsz pár nyilvánvaló tényt, majd az ember szájába adsz következtetésül valami olyan eszement dolgokat, amiknek a közelében sem járt az illető...
Az a legironikusabb, hogy az egyetlen olyan alkalom, amikor (ha csak pillanatnyi is, de) kétségeim támadnak azzal kapcsolatosan, hogy a kormányváltás bármilyen problémát megoldana az országban, az pont az ilyen viták során van. Mert nagy valószínűséggel a hozzád hasonló véresszájú megmondóemberek a másik alternatíva. És ilyenkor valahogy nem látom a win-win-t.....
Nah, el lehet kezdeni zajecnudlizni, azt hiszem kb. most jutottunk el arra a szintre....
Fsociety
Fsociety ma, 14:39
Előzmény: #76148  N0MAD
#76149
Hat most nem mennek bele abba,hogy mikor tunt el madein,mikor jott utana egybol XAUUSD,,majd amikor torolte magat ket nap mulva,majd egybol jott 2029,merthat ez messze mutatna ..meg ugye ki tudja,hany nick forog itt meg valamilyen osztalyrol...
N0MAD ma, 14:33
Előzmény: #76147  Boby
#76148
Az az érdekes hogy ő is a csúcson adott ek a RETTEGŐKNEK, pont mint a soknevű. Nem ám az mnb-nek meg a bankoknak, nem, kifejezetten a rettegőknek.
Lehet rokonok.
Boby
Boby ma, 14:06
Előzmény: #76141  Fsociety
#76147
Múltkor is olyan remek végszót adott a forintra, hogy mindjárt 400-ig szaladt az árfolyam.Remélem a mai rettegős gondolatai után, holnap nem jelentünk csődöt!:-)
Fsociety
Fsociety ma, 14:00
#76146
Az orosz bankok súlyos jüanhiánnyal küzdenek, amit a kínai bankokat megrémítő, szigorított amerikai szankciók súlyosbítanak. Viszont az ázsiai deviza nélkül sokkal nehezebben finanszírozható Oroszország külkereskedelme.
"A szankciók nem működnek"
Fsociety
Fsociety ma, 13:58
Előzmény: #76144  TitusPullo
#76145
Néha felmegyek az origóra,pusztán pszichológia tanulmány célból. Hát vajmi kevés információhoz jutottam az ukrán betörésről,ellenben olimpiát mi biztosan jobban tudnánk rendezni a vegytiszta Duna segítségével,na meg a világhírűen jó infrakstruktúránk miatt. 
TitusPullo
TitusPullo ma, 13:55
Előzmény: #76143  Fsociety
#76144
Ahh partiskolan majd megmondják mi a valasz, en nem vagyok elegge ideologiailag kepzett. Erdekes h minden napra jut egy nick megmondoember. 398nal meg biztos gyartottak az origora a parizs bumburnyak cikkeket.
Fsociety
Fsociety ma, 13:51
Előzmény: #76142  TitusPullo
#76143
Gondolom Kína,puszira,mint eddig. Aztán ha esetleg nem jön be a piros, akkor hát mi megpróbáltuk,dehát az Eu,szankciók,háború,gyurcsány,ellenzék. Vagy megkérdezed tanreket,és megmondja a jó választ.
TitusPullo
TitusPullo ma, 13:48
Előzmény: #76141  Fsociety
#76142
Félve kérdem de honnan lesz pénz nem berúgni hanem csak lelegezteton tartani a gazdasagot? Mert eu ugye ut-ver minket. 
Fsociety
Fsociety ma, 13:42
Előzmény: #76139  Boby
#76141
Boby,látod,te sem értesz ehhez,szűk látókörű vagy. Ja,és várod a krachot. 

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek