Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bronz kedd, 19:47
Előzmény: #73554  geza77
#73560
A felcsúti pedofilmosdató kommunista nem véletlenül nem akarja az eurót bevezetni, akkor hogyan lopna meg minden magyar embert, akinek a vagyona forintban van a forint szándékos leértékelésén keresztül?!
Bezzeg a csehek, de akár a lengyelek is, nekik mázlijuk van, hogy volt valódi rendszerváltás náluk és nem hazaárulók ülnek a nyakukon.
geza77
geza77 kedd, 19:40
Előzmény: #73553  zajec
#73559

A mini szterelnö kúr, rezsi szilárd, zsírfej népNEMZETTHGAzdasági marci és gondolom nem kell sorolnom, te is látod ;) kik képeztek a szükségesnél több tartalékot magukon...  akkor ők az egyik kultúrkörbe tartoznak, ugye?  Mármint a dajdaj és a 40db rántotthús, ugye? Azért az nem semmi, hogy a harcikolostormalac havi 6misis fizuból nem tud félretenni, amikor céges autója is van korlátlan üzemanyagkártyával, repcsihasználattal meccsekre, ingyen nyaralók állnak nyitva előtte ....
 Míg a néptől elvárják, hogy a 4kilós havi nettóból jöjjön ki, márha keres annyit ééésss vegyen, tartson fenn járművet, amit ő tankolhat!  És ugye ezek tesznek félre, ezért olyan csuda az élet itt!    
"Előre megyünk, nem hátra: mintegy 3 millió magyar tekinthető szegénynek A kiadások fedezése a háztartások kétharmadának problémát jelent ma Magyarországon "  
https://www.youtube.com/watch?v=hHQHEZjIcfk
zajec
zajec kedd, 19:31
Előzmény: #73557  Boby
#73558
Igen meg vörös oldalon is szamtalan.. Kevered. kialakul a tarsadalmi retegzodes. Kb mint autoknal. Kb uazokkal az elnevezesekkel. A proletar öntudat. "En nem olyan vagyok, en nem tudnam megtenni, nekem nincs hozza gyomrom..." a 100as osztasban 60-80nal tartalmas szep elet van.  
Boby
Boby kedd, 18:49
Előzmény: #73553  zajec
#73557
Ismerni épp ismerem, ha csak látásból is. Keveredni viszont nem szeretnék velük. Legjellegzetesebb képviselője ennek a kultúrkörnek mészáros. Tíz éve még azon gondolkodott, hogy fejezze be estin a nyolcadikat, most meg az ország leggazdagabb embere lett. Aztán van itt egy másik kultúrkör is, ez az igazi 2/3. Sok eredményt nem tudtatok elérni az elmúlt 14 évben, de ezt ti csináltátok. Nézd meg! Ez a ti valódi teljesítményetek.
https://youtu.be/hHQHEZjIcfk?si=_COMDFBLGNLKP0sG
N0MAD kedd, 18:45
Előzmény: #73553  zajec
#73556
“ Egyszóval nyugati módon élnek, takarékoskodnak, és meglik az életet. ”
Rohadt nyugatiak, megölik az életet, ezek meg majmolják őket!!!!
Nem csoda hogy vezérünk kelet felé oroentálódik!
geza77
geza77 kedd, 18:37
Előzmény: #73290  Fsociety
#73555
Hiányoltam az írásaidat, most látom, hogy pihenőre tettek. Pedig jó írás és nem valótlant állítottál benne. Némelyek nagyon érzékenyek. már csak 2 nap és ismét itt leszel :)
geza77
geza77 kedd, 18:34
#73554
Dagadhat népNEMZETTHY ómAGYAR mélykERESZtény mellkasunk a büszkeségtől:
2020 január óta  329,460on zárt 2019 végén
FO$rint        +20,19%   396,998 és ez most jó erős ám!
Román lej      +4,35%   343,79
usdeur           +4,27%    343,52
zlotyi              +1,32%    333,8
bolgár leva       0%        329,460
szerb dínár      -0,35%   328,3
cseh korona   -2,02%    322,8
Az adott valuta sorában álló szám lehetne az eurhuf árfolyam, ha köpcös csüngőhasú felcsúti harcikolostormalac szotyiköpő var@NUS kevesebb lopással is beérné. 
Ha a zlotyi esik szépen együtt mozgunk vele. Sajnos az elmúlt 4,5 évben nem annyira sikerült ez az együttmozgás így FO$rint 20,19%ot gyengült ezalatt zlotyi csak 1,32%ot
20,19/1,32= 15,29  ez alig több, mint 15szörös romlás, mint náluk! Nem tétel!
román lejnél csak 4,64 ez a szém! nincs is ötszörös pénzromlás!  Ez siker!
https://imgur.com/a/RXzAced
zajec
zajec kedd, 18:08
Előzmény: #73539  Boby
#73553
Van már másik kultúrkör is csak azt nem ismered. Akinek nem felel meg az az élet, megkapja minden pénteken az építőipari fizetést, megy a dajdaj, 40db rántotthús, nyomulása plázákban és hétfőig a seggére vernek a pénznek. Vannak akik minőségi életet élnek, annyit fogyasztanak amennyit feltétlenül szükséges, minőségi ételeket esznek, annyit vásárolnak amennyi szükséges. Átlátják mi hova hat, mennyi környezetterhelést csökkentenek. Kirándulnak, utat mutatnak a gyermeküknek. Pénzügyileg képzettebbek már, takarékoskodnak, befektetnek, már nem csak szomszédokra, a neten vitézkedő zsebgurukra hallgatnak. Egyszóval nyugati módon élnek, takarékoskodnak, és meglik az életet. 
N0MAD kedd, 17:47
Előzmény: #73551  N0MAD
#73552
(Elkövettem azért egy helyesírási hibát, csak hogy rámutathass)
N0MAD kedd, 17:46
Előzmény: #73549  kkv14
#73551
Annyira irigylem azokat az embereket akik mindig meg tudják ragadni a lényeget.
Leír valaki egy csomő dolgot és tévedhetetlenül rá tudják tenni az ujjukat a leglényegesebb dologra, egyszerűen csodálatos.
Szerintem a propagandaüzenetek is ennek a rétegnek szőlhatnak, azokban már úgyis csak a lényeg van, a zaj nélkül, úgyis átlátnák azonnal.
(Amúgy a “számontart” az egy szó, hacsak nem valaki valamillyét tartod a szádon, mert akkor kettő.)
EURHUF_goes_to_haven kedd, 16:09
Előzmény: #73549  kkv14
#73550
Hát te ? itt ?? megtisztelve érzem magam :). 
Rég nem jártál erre. A csodálatos fórum motor javításra nem ad módot így minden elgépelésem marad ;). Köszi az opciókról majd én döntök, nem kell belevaúzni :)
kkv14 kedd, 15:03
Előzmény: #73548  EURHUF_goes_to_haven
#73549
Engedd is el. Nem kell annyi "opciót" számon tartani. 
Meg birkák közt sem kell élned.
 Az sem baj , hogy Magyarország nevét sem tudod leírni . ("mint opciót")
EURHUF_goes_to_haven kedd, 14:48
Előzmény: #73547  TheSnake2020
#73548
Tágabb családi körben nekem is van birka, mikor hazamegyek kapják az ívet (kérdésekkel provokálom őket) de látszik, hogy vagy meg sem érti, vagy nem akarja megérteni. 
Engem ettől függeltenül azért zavart, mert mint lehetséges opciót tartottam számon Magyar országot, hogy egyszer ha megúntuk akkor hazamegyünk. Ezt egyre jobban kezdem elengedni. Szépen lassan felszámolom ami van (először likvidebbeket) a végén pedig a ház majd eldől, hogy mi lesz vele. 
Félre értés ne essél itt sincs kolbászból (és valószínűleg sehol se) de valahogy mégis azt érzi itt az ember, hogyha lassan is a maguk bürökratikus módján, de azért a jó irányba haladnak a dolgok.
Érdeke sztori elmúlt hónapból: Erkély napelemet akartam felrakni, aksival. Szóltam a főbérlőnek hogy szeretnék egy ilyet. Mondta, hogy felüle ok (nem műemlék epület) mondom azért mégiscsak ígyok a közös képviselőnek hogy tudjon róla. Jött a válasz, hogy a főbérlő ezt nem engedélyezheti, csak a tulajdonosi tanács... Írásban kell az igényt a főbérlőmnem beküldeni. Bürokrációa  legjobb fajtából.. értelme nincs, és pont úgy hogy van egy olyan törvény tervezet, ami kimondja, hogymegtiltani elvileg csak különös esetben , max előírhat hogy villanyos kösse be pl.  ( de mivel az még nincs megszavazva így én várok....)
TheSnake2020 kedd, 14:40
Előzmény: #73545  EURHUF_goes_to_haven
#73547
A fityisz nem nyúz senkit. A jövedelmek újra elosztása és ennek az állami kommunikációja az, amit látunk. Egyeseknek fityisz szavazók (birka) ez elég  másoknak (lázadó birka) protest szavazás amikor megkérdezik.  Nem birka: rég elhúzott ebből az országból. Az, hogy a jövedelmek elosztása ( lásd lopás) és felhasználása nem hatékony és ezzel az EU legszegenyebb országa lettünk az egy következménye a magas állami újra elosztásnak. Ettol meg sajnos ez az orszag a birkak gyülekezete. Beleérve magam is ,aki persze protest birka, ha megkérdezik ellen  szavaz, nem pedig valakire. Mikor éppen ki van. Kozben azonban azert be van véve a leszarom tabletta. Azzal még végkép nem tudok mit kezdeni, hogy a családban most már van olyan, aki a NERnek dolgozik, mert az fizet a legjobban. A politika még k.ra. nem érdekli. Sot el kell, hogy szomorítsalak én is dolgoztam nekik, mert be mondtam egy olyan számot,  amit magam is szégyelltem, nekik még a szemük sem rebbent. Igaz, csak 1x történt meg. Szóval nehéz ez a ki a birka és ki nem. Az a baj, hogy a fityisz birka többségében tényleg agymosott falusi és nem is tudja magáról, hogy birka. 
fpeter1982 kedd, 14:19
#73546
Egyelőre semmi konkrétum nincs, hogy nem kéne visszafizetni a babát vagy a csok-ot. Vagy lemaradtam valamiről? Annyit láttam leírva, hogy méltányossági kérelmet lehet benyújtani. Ha pl lombik bébi programban vett részt a nő, de sikertelen volt. Semmi olyasmi hogy jó, akkor "felejtsük el az egészet". Javitsatok ki ha van újabb infó.
EURHUF_goes_to_haven kedd, 13:03
Előzmény: #73544  TheSnake2020
#73545
Már megint nem értem hogy a birka e a szavazó. mert azt (ha csok -babavárós stb aki nem szállított akkor főleg) is nyírják de ha előbb említett akkor őt pont nem. Mivel ő kvázi vissza nem térítendő támogatást kapott arévén, hogy nem kapta meg a büntetést amit aláírt. 
TheSnake2020 kedd, 12:06
Előzmény: #73540  EURHUF_goes_to_haven
#73544
Nem nyúzzák.  Kicsit se. Szépen nyirogatjak, de mindig engedik, hogy annyi bundát növesszen, hogy ne fagyjon meg , okosan etetik is. Ő még béget,  kérődzök , és mivel a demokráciában pont ugyan annyit ér a szavazata , mint a miénk ezért a jelenlegi rendszerben nagyon értékes ál....t.
geza77
geza77 kedd, 12:04
Előzmény: #73542  EURHUF_goes_to_haven
#73543
Szép kis majd 2 egységes órás gyertyát rajzolt a népNEMZETTHY csüngőhsasú pengő. Az erő megtestesítője, ahogy bemutattja az 1 óra alatt a 0,45% esést miközben többiek 0,1% alatt! Mi a siker, ha nem ez?
(a sz@rdarabot könnyű odébb rúgni a járdán, de 1 sziklával nem próbálkozik senki. )
EURHUF_goes_to_haven kedd, 11:58
Előzmény: #73541  EURHUF_goes_to_haven
#73542
Nyuszi hopp, nyuszi hopp!
EURHUF_goes_to_haven kedd, 11:42
#73541
Kifulladni látszik a Ft erősödés. 
Dupla alj lesz ?

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek